24 | 09 | 2017

Канібалізм (людоїдство) у європейській практиці

Московія (Російська Федерація).  Каннібалізм, карта

В наш час певними силами, що мають на меті деградацію людства і створення раба- "фізичної особи" наряду з педофілією, гомосексуалізмом пропагадується ... людоїдство.  


 

 

 Це маскується рекламою ліків з мертвого тіла —  стволових клітин, плаценти,ембріонів тощо.

І традиційно людоїдство  "освячується" (!!!) прикладом самої християнської церкви, яка широко користується розчленованими або цілими трупами у своїй  практиці - включно ритуальній, магічній. 

В Україні традицій людоїдства не було,ц еє абсолютно неприпустиме для нашого народу на відміну від північного сусіда , де жили андрофаги (людоїди) - згодом там постало  Московське царство (російська Федерація).
Ця тема замовчується, але вона все одно потребує докладного вивчення етнопсихологів, істориків  інших науковців.

Подаємо деякі приклади  людоїдства (каннібалізму) у Єворпі.
 
 

Більшості нинішніх етичних норм європейської цивілізації — близько 200 років. Речі, на які сьогодні накладено надзвичайне табу, наприклад, канібалізм, ще у XVIII столітті були звичним явищем. Священики пили дитячу кров, жиром полонених лікували епілепсію, а виробництво мумій, яких поїдали як ліки, було поставлено на потік

Про цю частину історії Європи важливо пам’ятати, як мракобісам, так і лібералам. Перші запевняють, що їх дії — чи то закони про наругу, чи релігійну освіту — є повернення до традиції, духовності і святості. Другі ж, ліберали, повинні усвідомлювати, як можна легко деградувати, захищаючи педофілію або вживання важких наркотиків.
 
Все, до чого закликають і чого домагаються ці два табори, Європа за 2500 років свого існування вже пройшла (а то й декілька разів по колу) —  педофілію, рабовласництво, анархічні і комуністичні общини, і т. д.
Потрібно лише зазирнути у минуле, екстраполювати той досвід у нинішній час, щоб зрозуміти, як ця штука буде працювати зараз.
 
Людожери в  Московії, гравюра 1571
Людожери в Московії, гравюра 1571
 
Також європейський досвід показує, що непорушних етичних норм немає. Те, що вчора вважалося патологією, сьогодні стає нормою. І навпаки, і так декілька разів по колу. Взяти одне із найголовніших табу нашої цивілізації — канібалізм. Він однозначно засуджується усіма верствами суспільства — релігійними, політичними, законодавчими, суспільними тощо.
У ХХ столітті для оправдання канібалізму недостатньо і форс-мажорних обставин, таких як голод (як це було при голоді у Поволжі і при блокаді Ленінграда) — для суспільства це не може слугувати оправданням.
 
Але ще декілька століть тому — коли вже були відкриті університети і жили великі гуманісти — канібалізм був звичайним явищем.
 
Каннібалізм. Карта
 
Людська плоть вважалася одним з найкращих ліків. У справу йшло все - від маківки до пальців ніг.
 
Наприклад, англійський король Карл ІІ регулярно пив настоянку із людських черепів. Особливо цілющими чомусь вважалися черепи з Ірландії, і королю привозили їх звідти.
 
У місцях публічної страти завжди юрбилися епілептики. Вважалося, що кров, яка бризнула при обезголовлюванні, вилікує їх від цієї хвороби.
 
Кров’ю взагалі тоді лікували багато хвороб. Так, Папа Інокентій VIII регулярно пив кров, яку зціджували з трьох хлопчиків.
 
З померлих до кінця XVIII століття дозволялося брати жир — його втирали при різних шкіряних захворюваннях.
 
Але особливо масштабним було використання плоті мумій. На цьому ринку у пізньому Середньовіччі працювали цілі корпорації.
 
Один «середньовічний продукт» дійшов до наших днів, який до цих пір продовжує цінуватися майже на вагу золота — це муміє. Оптова ціна 1 гр. цієї речовини складає 250-300 руб. (10-12 доларів або 10000-120000 доларів за 1 кг). Мільйони людей по всьому світу продовжують свято вірити у чудодійну силу муміє, навіть не підозрюючи, що поїдають трупи.
 
Як ліки, муміє стало використовуватися приблизно з Х століття. Муміє являє собою густу чорну суміш, яким єгиптяни з початку ІІІ тис. до н. е. бальзамували тіла померлих. Оскільки попит на цей засіб був дуже великий, затвердівшу масу у пізніші часи стали зчищати з черепів і залишків кісток, вишкрібати з порожнин тіла і переробляти.
 
Цим промислом муміє почався жахливий грабіж єгипетських усипалень. Проте гра вартувала свічок — згідно повідомленню лікаря Абд-ель-Лятифа, що датується близько 1200 р., муміє, отримане із трьох людських черепів, продавалося за 50 дирхемів (дирхем — срібна монета вагою 1,5 грама).
 
Попит викликав велике пожвавлення торгівлі цим «дуже цілющим зіллям». Заповзятливі купці Каїру і Олександрії потурбувалися про те, щоб муміє стало важливою статтею експорту до Європи. Вони наймали цілі натопи єгипетських селян для розкопок некрополів. Корпорації торгашів експортували розмолоті людські кістки у всі кінці світу. У XIV- XV ст. муміє стало звичайними ліками, які продаються в аптеках і крамницях лікарських трав.
Коли сировини знову стало не вистачати, почали використовувати трупи страчених злочинців, тіла померлих у богодільнях або померлих християн, висушуючи їх на сонці. Так виготовлялися «справжні мумії».
 
Та оскільки і цей спосіб забезпечення ринку не покривав попиту, методи виготовлення муміє набули інших форм. Грабіжники викрадали із могил тільки-но поховані тіла, розчленовували їх і виварювали в котлах до тих пір, поки м’язи не відділялися від кісток; масляниста рідина капала  з котла і, розлита у склянки, збувалася за величезні гроші італійським купцям. Наприклад, у 1564 р. французький лікар Гі де ла Фонтен із Навари на складі одного із торговців в Олександрії виявив купи тіл декількох сотень рабів, які призначалися для переробки у муміє.
 
Незабаром до торгівлі трупами підключилися і європейці.
 
Зокрема, Джон Сандерсон, олександрійський агент Турецької торгової компанії, у 1585 р. отримав наказ правлячих кіл приєднатися до торгівлі муміє. Близько 600 фунтів муніфікованої і висушеної мертвечини відправив він морем в Англію.
 
Проте більш рентабельно стало отримувати муміє прямо на місці, в Європі.
 
Уже в XIV столітті для приготування муміє стали використовувати трупи недавно померлих людей і страчених злочинців. Траплялося, що кати прямо з ешафоту продавали свіжу кров і «людський жир». Про те, яким чином це робилося, розповідається у книзі О. Крола, виданої у 1609 році у Німеччині:
 
«Візьміть непошкоджений чистий труп рудоволосого чоловіка 24 років, страченого не раніше одного дня тому, краще через повішання, колесування або посадження на кол… Потримайте його один день і одну ніч під сонцем і місяцем, потім розріжте на великі шматки і потрусіть порошком мирри і алое, щоб він не був дуже гірким…»
 
Був і інший спосіб:
 
«Тіло потрібно потримати декілька днів у винному спирті, потім підвісити у тіні і висушити на вітрі. Після цього вам знову знадобиться винний спирт для відновлення у плоті червоного відтінку. Оскільки зовнішній вигляд трупа неодмінно викликає блювоту, добре б місяць вимочувати цю мумію в оливковій олії. Олія вбирає у себе мікроелементи мумії, і її також можна застосовувати у якості лікарського засобу, особливо як протиотруту від укусів гадюки».
 
Ще один рецепт пропонував відомий фармацевт Ніколає Лефевр у своїй «Повній книзі про хімію», яка вийшла у Лондоні в 1664 році. Перш за все, писав він, потрібно відрізати м’язи від тіла здорового і молодого чоловіка, вимочити їх у винному спирту, після чого повісити у сухому прохолодному місці. Якщо повітря дуже вологе або йде дощ, то «ці м’язи потрібно повісити у трубі і щодня сушити їх на невеликому вогні із ялівцю, з голками і шишечками, до стану солонини, яку моряки беруть у далеке плавання».
 
Поступово технологія виготовлення ліків із людських тіл стала ще більше витонченою. Лікарі проголосили, що його цілюща сила збільшиться, якщо використовувати труп людини, яка пожертвувала собою.
 
Наприклад, на Аравійському півострові чоловіки у віці від 70 до 80 років віддавали свої тіла задля спасіння інших. Вони нічого не їли, тільки пили мед і приймали ванни з нього. Через місяць вони самі починали продукувати цей мед у вигляді урини і фекалій. Після того як «солодкі старці» вмирали, їх тіла поміщали у кам’яний саркофаг, наповнений тим же медом. Через 100 років останки виймалися. Так отримували лікарський засіб — «конфекцію», яка, як вважалося, могла моментально вилікувати людину від усіх хвороб.
 
А в Персії для того, щоб приготувати такий препарат, потрібен був чоловік до 30 років. У якості компенсації за смерть його деякий час добре годували і усіляко ублажали. Він жив, як принц, а потім його топили у суміші меду, гашишу і лікарських трав, тіло запечатували у гробу і відкривали через 150 років.
 
Таке захоплення поїданням мумій спочатку привело до того, що у Єгипті близько 1600 року було розграбовано 95% гробниць, а в Європі до кінця XVII століття кладовища потрібно було охороняти озброєним загонам.
 
Лише у середині XVIII століття у Європі одна держава за іншою почали приймати закони, які або суттєво обмежували поїдання трупів, або взагалі накладали заборону це робити. Остаточно масовий канібалізм на континенті припинився тільки до кінця першої третини ХІХ століття, хоча у деяких віддалених частинах Європи він практикувався до кінця цього століття — в Ірландії і на Сицилії не заборонялося з’їсти померле немовля до його хрещення.
 
Але і в ХХ столітті зберігались відголоски тієї практики — виготовлення лікарських препаратів з використанням людської плоті. Ось наприклад
 
«Зовнішньому застосуванню при опіках препарату, отриманого із трупів людей, — кадаверолю (када — означає труп) присвячена дисертація А. М. Худаза, написана у 1951 р. в Азербайджанському медичному інституті. Препарат готували із внутрішнього жиру, який стоплюється на водяній бані. Використання його при опіках дозволило, за твердженням автора, скоротити строк лікування майже у два рази. Вперше людський жир під назвою «гуманоль» з лікувальною ціллю був використаний у хірургічній практиці лікарем Голендером у 1909 р. В СРСР його застосовував також Л. Д. Кортавов у 1938 р.»
 
Або ось ще:
 
«Речовина, отримана після довгого кип’ятіння мертвих тіл, цілком може бути цілющою. Звичайно, це поки-що лише гіпотеза. Але на одному із науково-практичних семінарів спеціалісти із дослідницької лабораторії Н. Макарова показали штучно отримане ними муміє (вчені називають цю речовину МОС — мінералоорганічний субстрат). Протоколи досліджень свідчили: МОС здатен підвищувати працездатність людей, скорочувати період реабілітації після радіоактивного опромінення, підсилювати чоловічу потенцію».
 
Німецька практика переробки під час другої світової війни в’язнів концтаборів на мило, шкіру, добрива і т. п., таким чином, не була для Європи якоюсь новизною — років за 150-200 до нацистів все це ще було нормою (ця практика підтверджує, що німецький нацизм був різким відкатом назад, в архаїку).
 
Але й сьогодні, у ХХІ столітті західна цивілізація все ще легально споживає людську плоть — це плацента.
 
Причому мода на поїдання плаценти зростає з року в рік, і в багатьох західних пологових будинках навіть існує порядок її використання — або віддати породіллі, або здати до лабораторії, яка виготовляє на її основі гормональні препарати.
 
Чи можна визнати моду на поїдання людської плаценти однією із прикмет повернення західної цивілізації в темряву? Скоріше за все, так.
 
Джерело: ttolk.ru
 
 
Трупоеды из Пугачевского района
 
Трупоеды из Пугачевского района
 
 
 
 
 
 
Родовіда. Родолюбіє
Рідна Віра Українців
Держава Роду Нашого
Нищення нашої спащини
Сучасний світ. Людство
Релігії у світі
Ми - Українці !
ljud299.jpg
Свята наша земля
pryr49.jpg
Нове на сайті

Час: деякі властивості. Дослідження

Що таке час? Це питання до сьогодні не є однозначним, і мабть до кращого, що на сучасному етпаі розвтику (чи, точніше, деградації) людства "час"  як фізична реальність не підвладна "науковцям".
Але наші прекди казали про Час. Згадаймо текст Велесової никги:

“Революціонер” – вечір пам’яті Олександра Капіноса у м.Львові 10.03.2015 р.

У м.Львові 10 березня, у вівторок, відбудеться вечір пам’яті Борця за Волю України, Героя Небесної Сотні Сашка Капіноса. Цього дня йому мав би виповнитися 31 рік. Запрошуємо студентську молодь та всіх бажаючих прийти та вшанувати світлу пам'ять Звитяжця. 

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Знакова, історична подія світового значення: Перун повернувся і піднятий з Дніпра! Україна-Русь, пробудись!

   Дорогі  Браття і Сестри!
   У стольному граді Києві,  столиці України (столиці Русі) сталася знакова історична подія, важлива як для України і українського народу, так і для слов'янських народів та духовного поступу Людства.
   До берега ріки  Дніпра-Борисфена, у Видубичах, приплив скульптурний образ Перуна - захисника Русі, України (нащадка Русі), який був одним з головних Богів у пантеоні Русичів.
   ВІн поставлений у 2009 році  Старокиївській горі у Києві, був вночі таємно спиляний у 2012 році злочинцями.
   08 травня  2013 року  цей скульптурний образ піднятий з Дніпра. 

Декларація всенародного руху за відновлення конституційності і законності в України на Майдані Незалежності у м.Києві

Ради чого Українці боролись на Майдані?
Що в сьогоднішній ситуації МИ, УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД маємо вимагати від влади? 
Що нам у державі належить, чи ми в боргу перед кимось, чи інші держави винні нам? 
Хто керує Україною?
Українці є
в неволі, як за часів Т.Г.Шевченка - у своїй державі, вибореній ціною великої звитяги і страждань...

Чи є в Україні національний лідер?
Чи є організація, яка захищає, впрваджує в державну стратегію України  інтереси українців?
Чи є в Україні українська національна  ідея? Куди ми йдемо?
Чи є засадничою, керівною для українців  духовна система українського Роду - світогляд, розуміння Бога: саме наші, Предківські, споконвічні? 
Чи є в нашого народу духовна еліта, яка покаже керманичам, хай і майбутнім та всьому нашому етносу Шлях до визволення, до Щастя у своїй Державі?
 Хто дасть нам справжні, істинні знання - зараз для того, щб врятувати наш нарід?
Яка функція духовної (зокрема і релігійної) еліти в Україні?  

Це звернення, яке не побачили українці, було написане в часи Майдану  - але воно дає нам ключ до розуміння сьогоднішньої ситуації.

Світлана Сторожівська. Поезії]

Збірка поезії Світлани Сторожівської « Як сонце світу…», зачаровує чарівними картинами світу наших предків, автор віршів через призму себе тримаючись за  руку із сонцем занурює читачів у рідний світ уяви та явного.

 

Українське Різдво. Коляда. Свят-вечір.

Графічним символом українського календаря може бути восьмипроменева зірка. Календар цей напрочуд стрункий, симетричний: 4 пори року, 4 найбільші сонячні свята, що відповідають кожній із чотирьох сонячних фаз (сонцестояння і рівнодення).

СВЯТВЕЧІРНІ вірування лемків . Ворожіння

Напередодні Різдва найчастіше згадуються різні традиції, пов’язані з християнською символікою цього свята. Однак, думаю, варто не забувати й про його язичницькі витоки, адже воно, поки стало християнським святом народження Христа, було поганським святом народження Сонця, а разом з ним і Світу.

Статті, дотичні до теми
Найбільш переглянуті статті
Категорії статей
Канали новин
Свята Українців. Купала

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Громада «Вінець Бога» провела Купальське свято (2013 р.)

Громада Рідної Православної Віри «Вінець Бога» м. Вінниці провела 22 червня 2013 року в районі «Сабарів», на узбережжі священної для українців ріки Бог українське звичаєве свято Купала. Свято відбулося під гаслом «За Рідну Українську Віру».

Купальська Ватра на Дрогобиччині (2013р)

22-23 Кресеня (Червня) на Дрогобиччині відбудеться одне з сакральних і найдавніших українських свят - Свято Купала, Бога Літнього Сонцестояння, Бога молодості, краси, молодечої вибуялої волі, духовної нескоримості. Бога земних плодів, а також шлюбу!

 

Готуймося до Купальського свята! Купальські пісні

Настають найкоротші літні ночі — свято Купайла, і звідусіль — лісів, гаїв, берегів річок — линуть купальські співи. Через християнський вплив їх подекуди стали називати «петрівочними піснями». Купальські пісні — це переважно мрії дівчат про заміжжя, прощання з вільним життям, бо восени настає пора весіль. Зміст цих пісень язичницький, купальський.