20 | 10 | 2017

«Ми варили зупу, зупу... з немовляти» або рецепти китайських ресторанів

Харчування недоношеними дітьми в Китаї

Українцям часто говорять, що треба поважати культури інших рас і народів. Нас звинувачують у расизмі і неполіткоректності, ксенофобії і дискримінації, коли ми тільки згадуємо про любов до свого, рідного. Чи може здорова людина узяти ніж, зарізати немовля, вийняти нутрощі, зварити їх і з'їсти? Чи людожерство існує в 21 столітті? Я пропоную Вам переконатись, прочитавши цю статтю.

Китайці завжди були особливими. Багато відтінків їх душі є незрозумілими.
Традиції їх неоднозначні, а погляди на життя теж – кардинально відрізняються. Але щоб настільки...
 
Як от, немовлятоїдження. У деяких ресторанах Китаю  можна замовити зупу або пельмені із добірних немовлят, яким лишень по шість-сім місяців, від 3000 до 4000 юань (~400-500$) за порцію.
Зупа вважається делікатесом, піднімає тонус і життєві сили, а деякі гурмани навіть висловлюються, що це «якась особлива культура поведінки», яка збереглась і прийшла з далеких часів Китаю. «Ні в Біблії, ні в законах країни немає заборони на харчування немовлятами», - виправдовуються китайці.
 
Недоношена дитина
Китаєць Ван, якому вже більше 62-х років, розповів журналісту Хуану Треминіо про власний досвід споживання цієї страви. Ван є частим відвідувачем подібних ресторанів і страва із немовлят йому дуже допомогла – кивнув він на свою 19-ти річну коханку. «Однак такі «ласощі» доступні не кожному, - ділиться Ван. - Тим, у кого немає зв'язків, доводиться записуватися у довгі черги в лікарнях або ресторанах в очікуванні людського тіла».
 
У місті Фошань провінції Гуандун, працює саме такий ресторан. Ван запитав знайомого менеджера, чи можна замовити йому це блюдо. Менеджер відповів, що так, але, на жаль, у них немає зараз в наявності немовлят, зате є свіжа плацента. Він також поділився секретом, що немовлят і плаценту краще не заморожувати, інакше вони будуть не смачними.
 
За кілька тижнів Вану зателефонували і сказали, що продукт вже є, можна їхати. На цей раз старий китаєць запросив друзів і разом з ними поїхав насолоджуватися делікатесом. Увійшовши у ресторан, його вже чекали. Поки компанія очікувала за столом, журналісту надали можливість пройтися разом з Ваном на кухню і стати свідком приготування. На обробному столі лежав маленький трупик, йому було всього п’ять місяців. Кухар висловив вибачення, що немовля було занадто малим і почав його розрізати.
 
НЕдоношенадитина. Китайський ресторан.
 
- Не хвилюйтеся, це всього лише м'ясо, і не більше ніж високорозвинутої тварини, - промовив кухар. - Не бачу нічого непристойного в готуванні дитини, адже якщо його не з'їсти, те м'ясо все одно буде викинуте, а навіщо викидати добре м'ясо?
 
Він також розповів, що залишки цієї дитини, за місцевою традицією, спалюються і закопуються, і що у них на прикметі є молоде подружжя, які приїхали з села на заробітки. Жінка вагітна двійнятами - всі дівчатка. Подружжя збирається стимулювати передчасні пологи і відмовитися від дітей. Тоді, за його словами, з’являться ще продукти і можна буде приїхати знову.
 
Друзі Вана розлили суп по тарілках, розділили м'ясо і зі смаком з'їли. По закінченні трапези, Ван додав: «Мені байдуже на всі ці деталі, я плачу більше 3 тисяч юанів і чекаю на результат».
 
НЕдоношенадитина. Китайський ресторан.
 
32-річна китайка Зоу Кін, із прекрасною гладкою шкірою для своїх років, теж не гребує немовлятами. Приписує свій добрий вид саме дієті із зародків. Будучи лікарем в клініці Лун Ху, Зоу зробила аборти кільком сот пацієнток. Вона вважає, що зародки дуже поживні, і стверджує: за останні шість місяців вона з'їла їх більше ста і дуже задоволена. «Зазвичай, люди воліють утробні плоди молодих жінок. Кращий утробний плід для їжі - це хлопчик-первісток. Вони марно пропадуть, якщо ми не з'їмо їх. Жінкам, яким ми робимо аборти, не потрібні ці зародки. Крім того, зародки вже мертві, коли ми з'їдаємо їх. Ми не робимо аборти тільки заради того, щоб їсти зародки ... », - говорить Зоу.
 
Репортери з Іст Уїк, філіалу Істерн Експрес, вирушили в Шеньдзян, щоб перевірити чутки про закупку немовлят. 7 березня репортер прийшов до державного Центру Здоров'я для жінок і дітей Шеньдзяна і, прикинувшись хворим, попросив у лікаря утробний плід. Лікар сказала, що в їхньому відділенні вони скінчилися і попросила прийти іншим разом. На наступний день репортер прийшов до обідньої перерви. Коли лікар нарешті вийшла з операційної кімнати, у її руках була скляна пляшка, набита зародками розміром з великий палець. Лікар сказала: «Тут десять плодів, всі абортовані сьогодні вранці. Можете взяти їх. Ми державна клініка і віддаєм їх безкоштовно»...
 
Пристрасть китайців до людожерства не може не наводити жах. У 2000 році в провінції Гуанксі поліцією була затримана група контрабандистів, що перевозили у вантажівці немовлят, самому старшому з яких було три місяці. Діти були напхані по троє-четверо в мішки і були практично при смерті. На жодного з них не було заявки про пропажу від батьків. У 2004 році житель міста Шуанченцзи знайшов на звалищі пакет з розчленованими немовлятами. У пакеті було 2 голови, 3 торса, 4 руки і 6 ніг.
 
Суп з недоношеної дитини в китайському ресторані
 
Хуан Треминіо з'ясував, що в даний час у лікарнях утробні плоди йдуть за ціною 10 доларів за штуку, але  ціна може зростати й до 20 доларів за трупик. Але ці гроші жалюгідні у порівнянні з цінами в приватних клініках. У клініці на вулиці Бонг Мен Лао за один зародок запитують 300 доларів. Директором клініки є людина віком 60-ти років. Коли він побачив хворого репортера, він запропонував йому 9-місячні утробні плоди, які, як він стверджував, володіють найкращими лікувальними властивостями. Коли жінку-лікаря на ім'я Янг  з клініки Сін Хуа, запитали, чи є утробні плоди їстівними, вона гаряче заявила: «Ну, зрозуміло. Вони навіть краще, ніж плацента. Вони можуть зробити вашу шкіру більш гладкою, ваше тіло міцніше, і вони корисні для нирок. Коли я була у військовому госпіталі провінції Джіангті, то часто приносила зародки додому»...
Поїдання немовлят в Китаї
За словами спостерігачів, заборона комуністичних властей Китаю на дітонародження, що перевищує одну дитину на сім'ю, стимулює таке явище. Як розповів пан Пао Гуан, його знайомий лікар, що працює в пекінській лікарні Сіехе, розповів про те, що всім новонародженим дітям, від матерів, що не мають дозволу на пологи, роблять в голову укол спирту, від чого дитина неминуче вмирає. Таким чином вони щодня позбавляються від багатьох проблем неліцензійних дітей.

Отже, чи людожерство існує в 21 столітті ? Так, існує…

ЦЕ ВСЕ ПРАВДА. І лише питання часу, коли ця «особлива культура поведінки» з’виться у меню китайських ресторанів Європи, зокрема у нас. Хоча…
 
Плаценту вже давно продають на чорному ринку України, а тих хто торгує людськими ембріонами – теж достатньо. Дивно, чому мовчить ООН, яка так охороняє людей і надає їм права?? Певне, китайський уряд проявив би деяку незручність, якби журналісти всього світу написали або показали в ефірі фільм про те, як китайці їдять дітей... Що ж, нехай продовжують омолоджуватись.
Нічого хорошого їм ця «терапія» не принесе, а погану карму - так. Досвід Ющенка зі стволовими клітинами, а також Японію – пам’ятаємо.
 
На останок процитую вірш Галини Глини:
 
Багаті  китайці  їдять  немовлят,
 
Такі  в  них  порядки  і  їхні  нрави,
 
Супів  наварять  з  маленьких  дівчат,
 
І  подадуть  на  столи  ці  страви.
 
Оце  піднебесна  оце  комунізм,
 
П'яти  семимісячних  діток  з'їдають,
 
В  Китаї  китайський  канібалізм,
 
Вони  свої  звичаї  завжди  поважають.
 
Незвичний  доволі  цей  делікатес,
 
Хтось  скаже  не  вірю  не  може  бути,
 
У  мене  від  фото  залишився  стрес,
 
Коли  поїдаються  маленькі  люди.
 
Це  бізнес  й  жага  вічного  життя,
 
Дівчаток  замочують  живих  в  алкоголі,
 
Які  від  перегляду  в  вас  відчуття,
 
Лиш  спостерігати  це  є  наші  ролі.
 
Китайці  ж  живуть  також  в  Україні,
 
Своє  традиційне  у  всьому  світі  шанують,
 
В  китайському  ресторанчику  в  будь-якій  країні,
 
Суп  з  немовлят  їм  завжди  приготують.
 
Жах!
 
НЕдоношенадитина. Китайський ресторан.
 
НЕдоношенадитина. Китайський ресторан.
 
 
 
 

 

Джерело: сайт politiko.ua
 
 
 

Статті в деяких сайтах до теми:

 
БЛЮДО З НЕМОВЛЯТ ЇДЯТЬ У китайських ресторанах (стаття на сайті liveinternet.ru, російською мовою)
Людоїдство в Китаї (стаття на сайті radosvet.net, російською мовою)
Китайці до цих пір їдять немовлят. Жахливий фоторепортаж. (стаття на сайті /old-church.net, російською мовою)
Суп з ненароджених немовлят (стаття на сайті nayanaworld.com, російською мовою)
Варена живою кішка по-китайськи (стаття на сайті rumbur.ru, російською мовою)
"Три писки" (поїдання живими щойнонароджених мишей/щурів)  (стаття на сайті rumbur.ru, російською мовою)
 
 

 

Родовіда. Родолюбіє
Рідна Віра Українців
Держава Роду Нашого
Нищення нашої спащини
Сучасний світ. Людство
Релігії у світі
Ми - Українці !
ljud401.jpg
Свята наша земля
pryr127.jpg
Нове на сайті

Час: деякі властивості. Дослідження

Що таке час? Це питання до сьогодні не є однозначним, і мабть до кращого, що на сучасному етпаі розвтику (чи, точніше, деградації) людства "час"  як фізична реальність не підвладна "науковцям".
Але наші прекди казали про Час. Згадаймо текст Велесової никги:

“Революціонер” – вечір пам’яті Олександра Капіноса у м.Львові 10.03.2015 р.

У м.Львові 10 березня, у вівторок, відбудеться вечір пам’яті Борця за Волю України, Героя Небесної Сотні Сашка Капіноса. Цього дня йому мав би виповнитися 31 рік. Запрошуємо студентську молодь та всіх бажаючих прийти та вшанувати світлу пам'ять Звитяжця. 

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Знакова, історична подія світового значення: Перун повернувся і піднятий з Дніпра! Україна-Русь, пробудись!

   Дорогі  Браття і Сестри!
   У стольному граді Києві,  столиці України (столиці Русі) сталася знакова історична подія, важлива як для України і українського народу, так і для слов'янських народів та духовного поступу Людства.
   До берега ріки  Дніпра-Борисфена, у Видубичах, приплив скульптурний образ Перуна - захисника Русі, України (нащадка Русі), який був одним з головних Богів у пантеоні Русичів.
   ВІн поставлений у 2009 році  Старокиївській горі у Києві, був вночі таємно спиляний у 2012 році злочинцями.
   08 травня  2013 року  цей скульптурний образ піднятий з Дніпра. 

Декларація всенародного руху за відновлення конституційності і законності в України на Майдані Незалежності у м.Києві

Ради чого Українці боролись на Майдані?
Що в сьогоднішній ситуації МИ, УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД маємо вимагати від влади? 
Що нам у державі належить, чи ми в боргу перед кимось, чи інші держави винні нам? 
Хто керує Україною?
Українці є
в неволі, як за часів Т.Г.Шевченка - у своїй державі, вибореній ціною великої звитяги і страждань...

Чи є в Україні національний лідер?
Чи є організація, яка захищає, впрваджує в державну стратегію України  інтереси українців?
Чи є в Україні українська національна  ідея? Куди ми йдемо?
Чи є засадничою, керівною для українців  духовна система українського Роду - світогляд, розуміння Бога: саме наші, Предківські, споконвічні? 
Чи є в нашого народу духовна еліта, яка покаже керманичам, хай і майбутнім та всьому нашому етносу Шлях до визволення, до Щастя у своїй Державі?
 Хто дасть нам справжні, істинні знання - зараз для того, щб врятувати наш нарід?
Яка функція духовної (зокрема і релігійної) еліти в Україні?  

Це звернення, яке не побачили українці, було написане в часи Майдану  - але воно дає нам ключ до розуміння сьогоднішньої ситуації.

Світлана Сторожівська. Поезії]

Збірка поезії Світлани Сторожівської « Як сонце світу…», зачаровує чарівними картинами світу наших предків, автор віршів через призму себе тримаючись за  руку із сонцем занурює читачів у рідний світ уяви та явного.

 

Українське Різдво. Коляда. Свят-вечір.

Графічним символом українського календаря може бути восьмипроменева зірка. Календар цей напрочуд стрункий, симетричний: 4 пори року, 4 найбільші сонячні свята, що відповідають кожній із чотирьох сонячних фаз (сонцестояння і рівнодення).

СВЯТВЕЧІРНІ вірування лемків . Ворожіння

Напередодні Різдва найчастіше згадуються різні традиції, пов’язані з християнською символікою цього свята. Однак, думаю, варто не забувати й про його язичницькі витоки, адже воно, поки стало християнським святом народження Христа, було поганським святом народження Сонця, а разом з ним і Світу.

Статті, дотичні до теми
Найбільш переглянуті статті
Категорії статей
Канали новин
Свята Українців. Купала

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Громада «Вінець Бога» провела Купальське свято (2013 р.)

Громада Рідної Православної Віри «Вінець Бога» м. Вінниці провела 22 червня 2013 року в районі «Сабарів», на узбережжі священної для українців ріки Бог українське звичаєве свято Купала. Свято відбулося під гаслом «За Рідну Українську Віру».

Купальська Ватра на Дрогобиччині (2013р)

22-23 Кресеня (Червня) на Дрогобиччині відбудеться одне з сакральних і найдавніших українських свят - Свято Купала, Бога Літнього Сонцестояння, Бога молодості, краси, молодечої вибуялої волі, духовної нескоримості. Бога земних плодів, а також шлюбу!

 

Готуймося до Купальського свята! Купальські пісні

Настають найкоротші літні ночі — свято Купайла, і звідусіль — лісів, гаїв, берегів річок — линуть купальські співи. Через християнський вплив їх подекуди стали називати «петрівочними піснями». Купальські пісні — це переважно мрії дівчат про заміжжя, прощання з вільним життям, бо восени настає пора весіль. Зміст цих пісень язичницький, купальський.