20 | 10 | 2017

ВУГЛЕХОДІННЯ. Метод зцілення духу, душі й тіла

Вуглеходіння (ходіння по розпеченому вугіллю) у більшості українців асоціюється з йогівськими практиками індусів чи шаманськими ритуалами африканських племен. І мало хто знає, що це дійство було традиційним і в слов’ян. Його практикували й козаки для виховання здорових, сміливих, невразливих і непереможних вояків, які боронили свою вітчизну і були грозою для агресорів різних країн. Крім того, ритуали вуглеходіння проводили в християнських монастирях, у деяких духовних обителях це роблять і зараз (приміром у Болгарії та Греції).

Це дійство видається таємничим та викликає багато запитань. Зокрема, чому ноги людини, що пройшла по розпеченому вугіллю (температура його сягає 400—1000°С), залишаються неушкодженими? Протягом багатьох  років цей феномен вивчають і намагаються пояснити науковці. Практика вуглеходіння викликає цікавість у сучасних фахівців з вивчення можливостей організму людини: реабілітологів, психологів, біоенергетиків. І як виявилося — не даремно.

Богдан Дикий — керівник обласної організації здорового способу життя, реабілітації та оздоровлення «Закарпатський морж», кандидат наук, доцент Ужгородського национального університету, має неабиякий досвід у справі відновлення здоров’я, формування гармонійної особистості людини за допомогою природних методів. Завдяки його ексклюзивним науковим розробкам та практичним напрацюванням колишні хворі забувають про свої негаразди: нормалізується артеріальний тиск, знижуються показники цукру в крові, зникають напади бронхіальної астми, запальні процеси в органах дихання, зменшуються прояви варикозної хвороби, уразливість до застуд та вірусних захворювань тощо. Останнім часом Богдан Володимирович зацікавився практикою вуглеходіння. Як і всі інші методики, спочатку вивчав її  на собі. Потім залучив до цього дійства членів асоціації. Сьогодні пропонує випробувати вуглеходіння кожному, хто бажає. І не просто заради цікавості.

— Практика вуглеходіння належить до наших прадавніх практик гармонізації людини, — пояснює Богдан Володимирович. — Бо діє відразу на трьох рівнях: енергетичному, психічному, фізичному (дух, душа і тіло). Під час проходження по розпеченому вугіллю в людини стираються негативні інформаційно-енергетичні програми — страхи, які на рівні підсвідомості керують її життям, впливають на перебіг життєвих процесів в організмі, тобто не дають їй реалізувати свій потенціал та досягнути здоров’я. Пройшовши по вогняній доріжці, людина починає по-іншому розглядати себе, вчиться зливатися з природними стихіями, довіряти собі та навколишньому світу. Крім того, відбувається очищення енергетичних каналів, їх розблокування, завдяки чому людина стає спроможною поставити собі потрібні цілі та знаходить сили і можливості для їх реалізації.

І останнє, але не менш важливе: під час дійства вуглеходіння  через акупунктурні точки на стопах (зони-представництва внутрішніх систем) відбувається регулювання роботи всіх органів: мозку, серця, печінки, нирок тощо, нормалізується імунітет (а отже, людина стає невразливою до зовнішніх агресивних чинників), запускаються процеси омолодження. До речі, вуглеходіння можна назвати й діагностичним методом — якщо в якихось органах відбуваються неполадки, пов’язані з ними на стопах місця темніють. Якщо ж організм здоровий, то на підошвах ніг не спостерігається жодних «відміток». Вуглеходіння — це ще й потужний метод зняття стресу, який є чи не головним чинником виникнення хвороб.

Але чи кожному під силу «лікування» цим методом? Чи попри всі його достоїнства він не загрожує глибокими опіками (адже йдеться про ходіння по розпеченому вугіллю, температура всередині якого значно вища 100°С?

Ні, але лише за умови, якщо це робити під наглядом досвідченого інструктора, який допоможе певним чином підготувати свою свідомість і свій організм до практики вуглеходіння. Богдан Дикий розробив власну авторську методику входження людини в стан, коли розжарене вугілля їй видається землею, вкритою шовковистою травою. І на відмінну від інших майстрів вуглеходіння робить це дуже швидко: за 5—10 хвилин. Спочатку він пропонує людям, які зібралися навколо багаття, відчути благодатну силу вогню, звернутися до нього зі словами вдячності, відчути, що він несе не небезпеку й руйнацію, а любов і зцілення. Адже вогонь є частинкою Божественного Духу, який спускається до людей у вигляді вогняних язиків, що не обпікають, а несуть відчуття благодаті й прохолоди. Після цього майбутні вуглехідці починають рухатися по колу, скандуючи життєстверджувальний лозунг: «я сильний духом», таким чином вводячи свої свідомість і тіло у певний вібраційний ритм, з цими ж словами і в цьому ж ритмі вони проходять і по кількаметровій доріжці, викладеній із розжареного вугілля.

Це дійство супроводжується маршовою українською музикою, на кшталт «Гопака» чи гуцульського «Аркана». Ще ефективніше, якщо вуглехідці співають українські маршові пісні.

— Музика і спів допомагають увійти в один ритм з вібраціями навколишньої природи, що значно посилює ефективність вуглеходіння. Але це відбувається лише в тому разі, якщо звучать мелодії і мова тієї території, де відбувається це дійство (в Болгарії — болгарські, Греції — грецькі, в Україні — українські тощо), — розповідає Богдан Дикий. — До речі, потрібно згадати про ще один важливий аспект вуглеходіння. Воно допомагає пробудженню генетичної пам’яті людини.

На сьогодні під керівництвом Богдана Володимировича практику вуглеходіння на собі випробували понад 200 осіб. Дехто це зробив понад 10 разів. Вуглехідці стверджують, що їм вдалося значно поліпшити стан свого здоров’я. Тому реабілітолог намагається ознайомити з цією практикою оздоровлення людей з різних регіонів України, планує в перспективі підготувати інструкторів, які могли б за його методикою працювати з людьми. Сьогодні Богдан Дикий проводить свої семінари-тренінги не лише в містах Закарпаття, а й в інших регіонах України. Нещодавно він побував на Волині та Тернопільщині, а  28 травня ознайомитися з теорією і практикою вуглеходіння зможуть кияни.

Джерело: ©”Здоров’я і довголіття” №19 за 2011 р.


В Ужгороді вогонь для першого цьогорічного вуглеходіння видобували прадідівським методом (ФОТО)

У суботу 7 квітня, в Боздоському парку Ужгорода з нагоди Всесвітнього дня сприяння здоров’ю та здоровому способу життя відбулося перше цьогорічне вуглеходіння.

 

Захід, традиційно організований Асоціацією здорового  способу життя «Закарпатський морж» (керівник – Богдан Дикий), цього разу активно підтримала також Спілка козацьких організацій міста Ужгорода.  Було на заході і чимало спортивної молоді , що займається бойовим гопаком у тренера Костянтина Томчича.

Вперше на такого роду заходах вогонь було видобуто старовинним методом – тертям, тобто –  без застосування сірників, що надало особливого змісту першій цього року акції ходіння босоніж по доріжці розпеченого вугілля.

Наступна аналогічна акція асоціації «Закарпатський морж» відбудеться у Мукачеві.

Інші статті по темі: Джерело Закарпаття Онлайн


Родовіда. Родолюбіє
Рідна Віра Українців
Держава Роду Нашого
Нищення нашої спащини
Сучасний світ. Людство
Релігії у світі
Ми - Українці !
ljud392.jpg
Свята наша земля
pryr126.jpg
Нове на сайті

Час: деякі властивості. Дослідження

Що таке час? Це питання до сьогодні не є однозначним, і мабть до кращого, що на сучасному етпаі розвтику (чи, точніше, деградації) людства "час"  як фізична реальність не підвладна "науковцям".
Але наші прекди казали про Час. Згадаймо текст Велесової никги:

“Революціонер” – вечір пам’яті Олександра Капіноса у м.Львові 10.03.2015 р.

У м.Львові 10 березня, у вівторок, відбудеться вечір пам’яті Борця за Волю України, Героя Небесної Сотні Сашка Капіноса. Цього дня йому мав би виповнитися 31 рік. Запрошуємо студентську молодь та всіх бажаючих прийти та вшанувати світлу пам'ять Звитяжця. 

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Знакова, історична подія світового значення: Перун повернувся і піднятий з Дніпра! Україна-Русь, пробудись!

   Дорогі  Браття і Сестри!
   У стольному граді Києві,  столиці України (столиці Русі) сталася знакова історична подія, важлива як для України і українського народу, так і для слов'янських народів та духовного поступу Людства.
   До берега ріки  Дніпра-Борисфена, у Видубичах, приплив скульптурний образ Перуна - захисника Русі, України (нащадка Русі), який був одним з головних Богів у пантеоні Русичів.
   ВІн поставлений у 2009 році  Старокиївській горі у Києві, був вночі таємно спиляний у 2012 році злочинцями.
   08 травня  2013 року  цей скульптурний образ піднятий з Дніпра. 

Декларація всенародного руху за відновлення конституційності і законності в України на Майдані Незалежності у м.Києві

Ради чого Українці боролись на Майдані?
Що в сьогоднішній ситуації МИ, УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД маємо вимагати від влади? 
Що нам у державі належить, чи ми в боргу перед кимось, чи інші держави винні нам? 
Хто керує Україною?
Українці є
в неволі, як за часів Т.Г.Шевченка - у своїй державі, вибореній ціною великої звитяги і страждань...

Чи є в Україні національний лідер?
Чи є організація, яка захищає, впрваджує в державну стратегію України  інтереси українців?
Чи є в Україні українська національна  ідея? Куди ми йдемо?
Чи є засадничою, керівною для українців  духовна система українського Роду - світогляд, розуміння Бога: саме наші, Предківські, споконвічні? 
Чи є в нашого народу духовна еліта, яка покаже керманичам, хай і майбутнім та всьому нашому етносу Шлях до визволення, до Щастя у своїй Державі?
 Хто дасть нам справжні, істинні знання - зараз для того, щб врятувати наш нарід?
Яка функція духовної (зокрема і релігійної) еліти в Україні?  

Це звернення, яке не побачили українці, було написане в часи Майдану  - але воно дає нам ключ до розуміння сьогоднішньої ситуації.

Світлана Сторожівська. Поезії]

Збірка поезії Світлани Сторожівської « Як сонце світу…», зачаровує чарівними картинами світу наших предків, автор віршів через призму себе тримаючись за  руку із сонцем занурює читачів у рідний світ уяви та явного.

 

Українське Різдво. Коляда. Свят-вечір.

Графічним символом українського календаря може бути восьмипроменева зірка. Календар цей напрочуд стрункий, симетричний: 4 пори року, 4 найбільші сонячні свята, що відповідають кожній із чотирьох сонячних фаз (сонцестояння і рівнодення).

СВЯТВЕЧІРНІ вірування лемків . Ворожіння

Напередодні Різдва найчастіше згадуються різні традиції, пов’язані з християнською символікою цього свята. Однак, думаю, варто не забувати й про його язичницькі витоки, адже воно, поки стало християнським святом народження Христа, було поганським святом народження Сонця, а разом з ним і Світу.

Статті, дотичні до теми
Найбільш переглянуті статті
Категорії статей
Канали новин
Свята Українців. Купала

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Громада «Вінець Бога» провела Купальське свято (2013 р.)

Громада Рідної Православної Віри «Вінець Бога» м. Вінниці провела 22 червня 2013 року в районі «Сабарів», на узбережжі священної для українців ріки Бог українське звичаєве свято Купала. Свято відбулося під гаслом «За Рідну Українську Віру».

Купальська Ватра на Дрогобиччині (2013р)

22-23 Кресеня (Червня) на Дрогобиччині відбудеться одне з сакральних і найдавніших українських свят - Свято Купала, Бога Літнього Сонцестояння, Бога молодості, краси, молодечої вибуялої волі, духовної нескоримості. Бога земних плодів, а також шлюбу!

 

Готуймося до Купальського свята! Купальські пісні

Настають найкоротші літні ночі — свято Купайла, і звідусіль — лісів, гаїв, берегів річок — линуть купальські співи. Через християнський вплив їх подекуди стали називати «петрівочними піснями». Купальські пісні — це переважно мрії дівчат про заміжжя, прощання з вільним життям, бо восени настає пора весіль. Зміст цих пісень язичницький, купальський.