22 | 09 | 2017

"Чорний ангел" в дії. У Тернополі в парку греко-католицька церква вирубує дерева

В наш час різноманітні християнські церковні організації надзвичайно активно почали захоплювати українські землі, парки, джерела або отримуючи на це дозвола - шантажуючи владу розколом в суспільстві.

У Тернополі триває  злочинне вирубування  дерев  представниками УГКЦ.

Просимо всіх допомогти припинити знущання з Природи і людей, яким вона дорога!!

 

У Тернополі на території новозбудованої церкви  на вул.Пилипа Орлика, яка  має назву "Св. Володимира і Ольги", а 

Чорний ангел.  Шпиль церкви УГКЦ

в народі - "під Чорним Ангелом"  -  що належить греко-католиціькій церкві  -  ввечері 17 січня 2013 року близько двох десятків дерев вирубали робочі за наказом "священнослужителів "на території біля церкви Святих Володимира та Ольги, що на вулиці Пилипа Орлика ввечері, 17 січня.

Злочинна  вирізка дерев продовжувалась декілька днів, незважаючи на протести громадськості. 

Їх уже полягло зо два десятка... Тільки що зрізали ще дві 50-літні берези, висотою в 6 поверхів, – повідомив “Погляду” Ігор Аркуша. Як повідомили «Погляду» в управлінні житлово-комунального господарства, благоустрою та екології міської ради, останнім часом дозволу на вирубку дерев на території даної церкви не надавали. 

Місцевих жителів цікавить питання, чи контролює влада цей процес. Адже, наскільки відомо, щоб зрубати деревце, треба багато дозволів.
 
- Я ще пам’ятаю там зелену зону, де можна було відпочити. А мої діти уже ні. Про внуків взагалі мовчу. Адже наразі тут вирубують цілий парк! – каже тернополянка. – Якщо цей парк є власністю громади міста, то я, особисто, проти такої діяльності церкви.
 

Корупція чи самоуправство?

 
Парк потрібний тернопільчанам, громаді міста. Парк є виключно власністю міста а отже - його громадян.

Парк


 Якщо тимчасово від їхнього імені хтось керує цією власністю- це не означає, що має право ПОЗБУВАТИ місто його майна, парків, порушувати екологію в місті.
 
Вирубка дерев на території парку - є НЕЗАКОННОЮ незалежно від того, чи давав якийсь чиновник  дозволи на вирубку  чи ні.  Чиновник має діяти в інтересах громади міста.
А для міста  цей парк, кожне дерево вкрай важливе. 
 
Якщо чиновники не доведуть, що місту не потрібні ці дерева -  то вирубка цих дерев є підставою для запитання: а чи немає у цій вирубці в парку "Дружба"  ознак корупції?
 
Цікаво, що вирубка почалась лише через тиждень після отримання дозволу.
 
Хто конкретно дав цей дозвіл і чим його обґруновував? 

Хто давав дозвіл на побудову в парку величезної будівлі цієї церкви - і чи не розумів, що потім будуть претензії і на площу, і на розвиток інфраструктури?
 
ЧИ потрібен тернополянам парк чи церква будь якої конфесії із територією "під парк" навколо?
 
Ось цими питаннями варто було б зайнятись громаді м.Тернополя.
 

Тернопільський парк

 
Така масосва вирубка мала б бути легітимізована хіба що референдумом міста.
 
Відповідальний за цю вирубку посадова особа  УГКЦ п.Роман Цюпка повідомив, " що дозвіл на зрізання зелених насаджень у церкви є і впорядкування цієї території відбувається згідно генеральних планів забудови міста та ділянки парафії. Дозвіл на початок підготовчих робіт церква отримала в інспекції держархбудконтролю ще 10 січня 2013 року. Цей дозвіл отримано згідно генерального плану забудови Тернополя і згідно генерального плану забудови ділянки, які погоджені у міській раді та всіх відповідних службах ".
 
Тернополянам як і українцями взагалі варто визначитись : у чому більша потреба  громадянам - чи від дерев, чи від церков, які діють лише в інтересах своїх організацій.
Природа - від Бога, а церкви - від Єгови. 
 Дерев меншає, церков більшає - а ми і надалі пограбовані, приспані  і ще й "грішники" і маємо "покаятись" за те, що гинемо...
 
Церква ім. Володимира. Тернопіль
 
Мапа (карта) м.Тернополя. Парк і вирубка в ньому
 
 
P.S.
 
Що цікаво, це вже не перший такий конфлікт тернополян із цековними організаціями.
На місці дитячого майданчика по вулиці Корольова 10 років назад обгородили частину парку. Була капличка якась, там ніби проживав піп.
У 2011 р. були спроби УГКЦ збудувати церкву . Розпочалися чвари ще навесні 2011 року, відколи тут встановили хрест. Тоді робочі говорили перехожим, що шукають кабель, а самі, насправді уже в кінці робочого дня встановили хрест...
 
Що скаже натакі дії своїх підлеглих голова цієї церкви БЕНЕДИКТ XVI - Папа Римский Ратцингер?
 
 

 

Спілкування відносно вирубки дерев в парку "Дружба" у м.Тернополі  - в 20minut.ua ,  в групі на Facebook  та  "Спадщина Предків"
 

Відео

 
Спилювання дерев (Тернопіль, УГКЦ) 
 
 
Спилювання дерев (Тернопіль, УГКЦ) 1
 
 
Спилювання дерев (Тернопіль, УГКЦ) 2 
 
 
Спилювання дерев (Тернопіль, УГКЦ) 3
 
 
 
Тернопіль: боротьба за тидячий майданчик триває 
 

 

Родовіда. Родолюбіє
Рідна Віра Українців
Держава Роду Нашого
Нищення нашої спащини
Сучасний світ. Людство
Релігії у світі
Ми - Українці !
ljud447.jpg
Свята наша земля
pryr71.jpg
Нове на сайті

Час: деякі властивості. Дослідження

Що таке час? Це питання до сьогодні не є однозначним, і мабть до кращого, що на сучасному етпаі розвтику (чи, точніше, деградації) людства "час"  як фізична реальність не підвладна "науковцям".
Але наші прекди казали про Час. Згадаймо текст Велесової никги:

“Революціонер” – вечір пам’яті Олександра Капіноса у м.Львові 10.03.2015 р.

У м.Львові 10 березня, у вівторок, відбудеться вечір пам’яті Борця за Волю України, Героя Небесної Сотні Сашка Капіноса. Цього дня йому мав би виповнитися 31 рік. Запрошуємо студентську молодь та всіх бажаючих прийти та вшанувати світлу пам'ять Звитяжця. 

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Знакова, історична подія світового значення: Перун повернувся і піднятий з Дніпра! Україна-Русь, пробудись!

   Дорогі  Браття і Сестри!
   У стольному граді Києві,  столиці України (столиці Русі) сталася знакова історична подія, важлива як для України і українського народу, так і для слов'янських народів та духовного поступу Людства.
   До берега ріки  Дніпра-Борисфена, у Видубичах, приплив скульптурний образ Перуна - захисника Русі, України (нащадка Русі), який був одним з головних Богів у пантеоні Русичів.
   ВІн поставлений у 2009 році  Старокиївській горі у Києві, був вночі таємно спиляний у 2012 році злочинцями.
   08 травня  2013 року  цей скульптурний образ піднятий з Дніпра. 

Декларація всенародного руху за відновлення конституційності і законності в України на Майдані Незалежності у м.Києві

Ради чого Українці боролись на Майдані?
Що в сьогоднішній ситуації МИ, УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД маємо вимагати від влади? 
Що нам у державі належить, чи ми в боргу перед кимось, чи інші держави винні нам? 
Хто керує Україною?
Українці є
в неволі, як за часів Т.Г.Шевченка - у своїй державі, вибореній ціною великої звитяги і страждань...

Чи є в Україні національний лідер?
Чи є організація, яка захищає, впрваджує в державну стратегію України  інтереси українців?
Чи є в Україні українська національна  ідея? Куди ми йдемо?
Чи є засадничою, керівною для українців  духовна система українського Роду - світогляд, розуміння Бога: саме наші, Предківські, споконвічні? 
Чи є в нашого народу духовна еліта, яка покаже керманичам, хай і майбутнім та всьому нашому етносу Шлях до визволення, до Щастя у своїй Державі?
 Хто дасть нам справжні, істинні знання - зараз для того, щб врятувати наш нарід?
Яка функція духовної (зокрема і релігійної) еліти в Україні?  

Це звернення, яке не побачили українці, було написане в часи Майдану  - але воно дає нам ключ до розуміння сьогоднішньої ситуації.

Світлана Сторожівська. Поезії]

Збірка поезії Світлани Сторожівської « Як сонце світу…», зачаровує чарівними картинами світу наших предків, автор віршів через призму себе тримаючись за  руку із сонцем занурює читачів у рідний світ уяви та явного.

 

Українське Різдво. Коляда. Свят-вечір.

Графічним символом українського календаря може бути восьмипроменева зірка. Календар цей напрочуд стрункий, симетричний: 4 пори року, 4 найбільші сонячні свята, що відповідають кожній із чотирьох сонячних фаз (сонцестояння і рівнодення).

СВЯТВЕЧІРНІ вірування лемків . Ворожіння

Напередодні Різдва найчастіше згадуються різні традиції, пов’язані з християнською символікою цього свята. Однак, думаю, варто не забувати й про його язичницькі витоки, адже воно, поки стало християнським святом народження Христа, було поганським святом народження Сонця, а разом з ним і Світу.

Статті, дотичні до теми
Найбільш переглянуті статті
Категорії статей
Канали новин
Свята Українців. Купала

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Громада «Вінець Бога» провела Купальське свято (2013 р.)

Громада Рідної Православної Віри «Вінець Бога» м. Вінниці провела 22 червня 2013 року в районі «Сабарів», на узбережжі священної для українців ріки Бог українське звичаєве свято Купала. Свято відбулося під гаслом «За Рідну Українську Віру».

Купальська Ватра на Дрогобиччині (2013р)

22-23 Кресеня (Червня) на Дрогобиччині відбудеться одне з сакральних і найдавніших українських свят - Свято Купала, Бога Літнього Сонцестояння, Бога молодості, краси, молодечої вибуялої волі, духовної нескоримості. Бога земних плодів, а також шлюбу!

 

Готуймося до Купальського свята! Купальські пісні

Настають найкоротші літні ночі — свято Купайла, і звідусіль — лісів, гаїв, берегів річок — линуть купальські співи. Через християнський вплив їх подекуди стали називати «петрівочними піснями». Купальські пісні — це переважно мрії дівчат про заміжжя, прощання з вільним життям, бо восени настає пора весіль. Зміст цих пісень язичницький, купальський.