25 | 09 | 2017

Війна проти кумирів Перуна. с.Маліївці, березень 2011 (7519)

Кумир Перуна у с.Маліївці. Хмельниццька облЯк повідомили нам побратими з Хмельницька, в селі Маліївці Дунаєвецького р-ну Хмельницької області напередодні Великодня був зруйнований кумир Перуна - а саме спиляний бензопилою і відкинутий з кручі до води.

 

Почерк злочинців знайомий і повторюється на Хортиці, у Нікополі, Києві та інших місцях нашої Вітчизни  - це свідчить, що в Україні продовжується війна проти проти кумирів Перуна  - захисника українського народу і нашої держави, і очевидно - проти відродження духовності українців-русинів.

 

Ведеться війна, зневажаючи не тільки законодавство держави Україна (при бездіяльності правоохоронних структур, які повинні перешкоджати міжрелігійній ворожнечі - хоча в більшості випадків у руйнації кумирів Перуна підозра падає на конкретну релігійну організацію, центр якої знаходиться в іноземній державі ), але й саму духовну сутність того, що проповідує християнство -  любов до ближнього і не зазіхання на його добро, терпіння, смирення, миротворення.   У селі знаходиться церква Московського патріархату.

У селі Маліївці  одним з найперших в Україні,  у 2006 році на Свято Перуна  поставлений кумир Бога Перуна  і зареєстрований як місце паломництва.

Поблизу с.Маліївці є Давньоруське городище. Біля нього приводились молодіжні козацькі таборування зі всієї України-Русі, проводяться Славлення Перуну - захиснику українського народу.

Кумир  Перуна відновлювали до пізнього вечора 25 березня 2011 року.

По завершенні відновлення кумира Перуна в с. Маліївці - біля нього проведено  величне Славлення Перуна, воїнів-захисників нашої держави України-Русі.  Ще донедавна, принаймні останнє тисячоліття  - самобутня назва нашої держави Русь (не Київська - а просто Русь, бо інакшої  на світі не було), а  назва нашого народу - русичі.  Як би комусь це не було до вподоби.

Бо слава нашої Вітчизни - є слава Русі,  і   слава русичів - є славою народу нашого,  а Боги Русі,  наші рідні Боги, Отці наші  - є Перун, Велес та інші.

Кумир Перуна у с.Маліївці Хмельницької обл.

 

Козаки Хмельниччини прийняли рішення - за кожну наругу над кумирами Перуна чи інших наших кумирів - повстане по три нових.

Це вже третя спроба руйнації кумира Перуна у Маліївцях - його палили, різали... Тобто - на Хмельниччині буде поставлено найближчим часом 9 кумирів Перуна.

Тим, хто може надати будь-яку допомогу громаді рідновірів с. Маліївці - прохання звертатися за тел.: 098-471-28-34, 066-658-06-17 (Волемир).

* 24 квітня 2011 (7519) року запрошуємо рідновірів, козаків у мальовниче  с.Маліївці  на свято Ярила.

Доїзд до с.Маліївці автобусом Хмельницький-Морозівка, що відходить від Автостанції №2 (недалеко від залізничного вокзалу, до 5 хв.ходьби) о 06.50, 11.05, 17.30 , назад до Хмельницька о 08.50, о 13.15, 19.20
 

Слава Богу Перуну вогнекудрому!
Який стріли кидає на ворогів,
і вірно вперед веде по стежці,
бо єсть він воїнам - суд і честь,
і яко златорун, милостив,
всеправеден єсть!
(Велесова Книга, дощечка 11-Б)

Слава Перуну!

 

Додаток:
 

Найвиразнішим з усіх Богів України-Русі є Бог Перун.


В Густинському літопису говориться, що Перун був найстаршим з богів; його зображували в виді чоловіка з дорогоцінним каменем у руках і йому, як головному богові, приносили найбільші жертви.
В договорі з греками в 944 р. хрещені українці присягали в церкві Іллі, а "погани" (тобто ті, хто не зрадили Вірі предків, прим.наша) клялися перед кумиром (ставником) Перуна й Велеса.

Коли князь Володимир заволодів Києвом, то поставив кумирів на холмі назовні теремного двора: «Перуна деревляного, а голова його срібна, а вус золотий», як каже літопис. Крім цього поставив Володимир кумирів Хорсові, Дажбогові, Стрибогові, Симарглі й Мокоші.

Скрізь, при всякій нагоді, імя Перуна ставили на першому місці, йому теж припало найбільше ганьби й поневірки, як Володимир охрестив Україну. Ставник Перуна волочили кіньми, били палицями й топили у воді,і як пише літописець, «плакав "невірний" (тобто, вірний духовності своїх предків, прим. наша) народ, дивлючися на свого почитаного кумира».

По своїй природі, Перун, хоч і був грізним богом блискавки й грому, але він був теж богом життєдайного дощу, а його грім не тільки вбивав і запалював, але й проганяв засуху, задуху й смерть. З іменем Перуна звязано на Україні багато місцевостей та урочищ.

По війні з Візантією  Русь (тобто, наші предки)  обі сторони дня 24 липня 971 р.склали договір.

Грамота, підписана Святославом, мала такий зміст:
«Я, Святослав, князь руський, як присягав, так і потверджую цим писанням свою присягу: хочу мати мир і повну приязнь з Іваном, великим царем грецьким і з боголюбивими царями Василем і Константаном і з усіми людьми вашими, і таксамо вся Русь, що є під моєю владою бояри й інші до кінця віку. Ніколи не задумаю походу на вашу країну і не збиратиму війська ані іншого народу не вишлю на країни, що є під владою грецькою, ані на корсунську країну і городи, що там є, ані на болгарську країну. А як хто задумає виступити на країну вашу, я виступлю проти нього і буду боротися з ним, як я присяг царям грецьким і зі мною бояри і вся Русь, так доховаємо умови. А колиб ми не доховали цього, що тут сказано, і ті, що є під моєю владою,— нехай проклене нас Бог, в котрого віруємо, Перун і Волос, бог худоби, щоби ми стали жовті як це золото і щоби посічено нас нашою зброєю і щоб ми померли. Все те вважайте за правду, що я обіцяв сьогодні вам і що ми написали на цій грамоті і печаттями нашими припечатали».Свято біля кумира Перуна:

Кумир Перуна у с.Маліївці. Хмельниццька обл.

 

 

Поруйнована святиня

Кумир Перуна, поруйнування у с.Маліївці. Хмельниццька обл

 

 

Відновлення кумира Перуна після руйнувння

 

Кумир Перуна у с.Маліївці. Хмельницька обл.

Кумир Перуна, поруйнування у с.Маліївці. Хмельницька обл

Кумир Перуна у с.Маліївці. Хмельницька обл.

 

 

Родовіда. Родолюбіє
Рідна Віра Українців
Держава Роду Нашого
Нищення нашої спащини
Сучасний світ. Людство
Релігії у світі
Ми - Українці !
ljud322.jpg
Свята наша земля
pryr84.jpg
Нове на сайті

Час: деякі властивості. Дослідження

Що таке час? Це питання до сьогодні не є однозначним, і мабть до кращого, що на сучасному етпаі розвтику (чи, точніше, деградації) людства "час"  як фізична реальність не підвладна "науковцям".
Але наші прекди казали про Час. Згадаймо текст Велесової никги:

“Революціонер” – вечір пам’яті Олександра Капіноса у м.Львові 10.03.2015 р.

У м.Львові 10 березня, у вівторок, відбудеться вечір пам’яті Борця за Волю України, Героя Небесної Сотні Сашка Капіноса. Цього дня йому мав би виповнитися 31 рік. Запрошуємо студентську молодь та всіх бажаючих прийти та вшанувати світлу пам'ять Звитяжця. 

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Знакова, історична подія світового значення: Перун повернувся і піднятий з Дніпра! Україна-Русь, пробудись!

   Дорогі  Браття і Сестри!
   У стольному граді Києві,  столиці України (столиці Русі) сталася знакова історична подія, важлива як для України і українського народу, так і для слов'янських народів та духовного поступу Людства.
   До берега ріки  Дніпра-Борисфена, у Видубичах, приплив скульптурний образ Перуна - захисника Русі, України (нащадка Русі), який був одним з головних Богів у пантеоні Русичів.
   ВІн поставлений у 2009 році  Старокиївській горі у Києві, був вночі таємно спиляний у 2012 році злочинцями.
   08 травня  2013 року  цей скульптурний образ піднятий з Дніпра. 

Декларація всенародного руху за відновлення конституційності і законності в України на Майдані Незалежності у м.Києві

Ради чого Українці боролись на Майдані?
Що в сьогоднішній ситуації МИ, УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД маємо вимагати від влади? 
Що нам у державі належить, чи ми в боргу перед кимось, чи інші держави винні нам? 
Хто керує Україною?
Українці є
в неволі, як за часів Т.Г.Шевченка - у своїй державі, вибореній ціною великої звитяги і страждань...

Чи є в Україні національний лідер?
Чи є організація, яка захищає, впрваджує в державну стратегію України  інтереси українців?
Чи є в Україні українська національна  ідея? Куди ми йдемо?
Чи є засадничою, керівною для українців  духовна система українського Роду - світогляд, розуміння Бога: саме наші, Предківські, споконвічні? 
Чи є в нашого народу духовна еліта, яка покаже керманичам, хай і майбутнім та всьому нашому етносу Шлях до визволення, до Щастя у своїй Державі?
 Хто дасть нам справжні, істинні знання - зараз для того, щб врятувати наш нарід?
Яка функція духовної (зокрема і релігійної) еліти в Україні?  

Це звернення, яке не побачили українці, було написане в часи Майдану  - але воно дає нам ключ до розуміння сьогоднішньої ситуації.

Світлана Сторожівська. Поезії]

Збірка поезії Світлани Сторожівської « Як сонце світу…», зачаровує чарівними картинами світу наших предків, автор віршів через призму себе тримаючись за  руку із сонцем занурює читачів у рідний світ уяви та явного.

 

Українське Різдво. Коляда. Свят-вечір.

Графічним символом українського календаря може бути восьмипроменева зірка. Календар цей напрочуд стрункий, симетричний: 4 пори року, 4 найбільші сонячні свята, що відповідають кожній із чотирьох сонячних фаз (сонцестояння і рівнодення).

СВЯТВЕЧІРНІ вірування лемків . Ворожіння

Напередодні Різдва найчастіше згадуються різні традиції, пов’язані з християнською символікою цього свята. Однак, думаю, варто не забувати й про його язичницькі витоки, адже воно, поки стало християнським святом народження Христа, було поганським святом народження Сонця, а разом з ним і Світу.

Статті, дотичні до теми
Найбільш переглянуті статті
Категорії статей
Канали новин
Свята Українців. Купала

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Громада «Вінець Бога» провела Купальське свято (2013 р.)

Громада Рідної Православної Віри «Вінець Бога» м. Вінниці провела 22 червня 2013 року в районі «Сабарів», на узбережжі священної для українців ріки Бог українське звичаєве свято Купала. Свято відбулося під гаслом «За Рідну Українську Віру».

Купальська Ватра на Дрогобиччині (2013р)

22-23 Кресеня (Червня) на Дрогобиччині відбудеться одне з сакральних і найдавніших українських свят - Свято Купала, Бога Літнього Сонцестояння, Бога молодості, краси, молодечої вибуялої волі, духовної нескоримості. Бога земних плодів, а також шлюбу!

 

Готуймося до Купальського свята! Купальські пісні

Настають найкоротші літні ночі — свято Купайла, і звідусіль — лісів, гаїв, берегів річок — линуть купальські співи. Через християнський вплив їх подекуди стали називати «петрівочними піснями». Купальські пісні — це переважно мрії дівчат про заміжжя, прощання з вільним життям, бо восени настає пора весіль. Зміст цих пісень язичницький, купальський.