20 | 10 | 2017

Деякі настанови з інтернету для "козаків"

Так як в наш час в Україні виникла не лише "мода", але й видима спекуляція терміном "характерник" (привласнюють собі її різні "духовні вчителя",маги,а то і відверті провокатори і шарлатани, а також організації, які так самоназвались і у статуті прописали наприклад, "характерне козацтво" тощо) - в цій статті-збірнику  подаються деякі взяті з різних джерел тексти.
При відповідному критичному підході і опрацюванні можуть бути в пригоді тим, хто цікавиться козаками характерниками.

Варто розуміти велику прірву між тими, хто себе називає "характерником" (або організацію, що при реєстрації в статуті так себе назвала - наприклад, "характерне козацтво" тощо)  - від  дійсного приналежності до характерників.

Також є величезна різниця між воїнською відвагою, звитягою,мистецтвом (це притамано усім військовим організаціям, включно загарбникам і бандитським формуванням  і шляхом оборонця свого народу,Вітчизни, законів Прави (Всесвіту).  У характерників є і те, і друге.

Не були характерниками Робін Гуд, Зорро, «лицарі» часів хрестових походів, витязі московські чи норманнські, не є такими і «православноє казачество» тощо.

Як в принципі такими не можуть бути всілякі окупанти – в них інша Карма і відносини із Всесвітом.

Славба Перуну.

(Славлення-оберіг для захисту душі)

Стану перед дубом і Перуна покличу: Прийди, прийди Перуне, прийди, прийди грізний. З силами своїми - Бліскавіцамі (блискавками) ясними. Землю освяти громами Рясне. З Алатир каменю вогонь воскреси. Вогонь воскреси, світло запали. І йду я Перуновим Світлом захищений, а в душі моїй горить Вед (знань) вогонь. І сили вражі мене омінают, Дажьдьбогова онука не зачіпають. Бо сила зі мною божеська - перунові витязі гримлять могуче і ворогів розганяють, бліскавіцамі спопеляють. Слава рідним Богам і предкам світлим нашим!
Змови козаків-характерників на силу.
Ярило з силою огняним, Ярило з силою земною, в мій будинок йди і Силу мені принеси, Хай мої руки стануть швидкі як гаки, Хай мої ноги стануть міцні як остроги. Зброю козацьке моє освяти, і військовий дух за собою поведи. Я славлю тебе наш Ярила і в бій, я сміливо йду на ворогів за тобою.

Я завжди готовий до бою, знаючи що це таке, б'ю, хапаю і кидаю, ворогів перемогался. Сила в правді, правда божа - ворогів знищу я.

Перуна я прославляю, силу Ярі закликали, рука блискавка палить, нога об шоломи гримить. Ворогам смертю загрожує.

Даною (богиня річок, вод) стеляться, Стрибогом кручу, Велесом ламаю, Ярилом обпалював, Триглавом накрию, рудою (кров) вражою землю омию!


Вітер-брате, Земля-мати, Сонце-сила, Вода - мила, Небо-мудрість. Я в усьому. Я і небо, і земля, Я і сонце, і вода, Я людина, і тварина, Я і камінь, і рослина (рослина). Я все бачу, я все знаю, Я все можу, Я все маю. Я і житель я і нежить, Я і будя я і небить. Я безсмертний я Триглав, Характерник Православ.
 


Заповіді Пращурів Воїнам Козакам. Прославлення Воїнам (авторство сучасне)


Прославляти маемо Воїнів своїх, бо вони прояви Перуна, Бога-батька нашого.
Військова слава, Це Честь Роду Українців-Русичів.
Рід, Що піклується про воїнів своїх, не переведеться і славним буде. Та шкір будемо все воїнами-козаками як потреба стане.
Козака-воїна всякий люд славити повинен, бо він захисник їх, і за них життя свою покласти може.
Яко Волхви відають Закони Прави, так Воїни здобував, щоб люди виконували їх. І про те пам'ятати треба, Що вони не суд лагодити мають, а виконують волю богів.
Воїна козака по справедливості розсудити може козачий коло, або волхви Велемудр. Бо не все зле зі злом, і не все добре з добром.
 


Духовні настанови Воїну-козака (автор сучасний)


Честь воїна свята, бо там де вмирає честь, вмирає і воїн.
Будь чесним. Чесність творить славу Роду воїна.
Нехай життя воїнів палає як іскри. Такі воїни покликані до жертовного служіння Богам.
Будь ввічливим, стримуй свою гарячковість. Пам'ятай, Орел може спуститися до мишей, але миша ніколи не підніметься до висоти польоту Орла у височині.
Відвага, героїзм, жертовність, чесність це священні якості Воїна.
Пам'ятай життя людей досягає праведності при єднанні з Родом.
Виховуй в собі честь воїна, твори своє цілісне нетлінне «Я», що не раз переживе тимчасове тіло.
Воїн пам'ятай! Ти покликав богами в світ Яви захищати Рід земний. Так нехай твої справи будуть славою покриті.
Воїни-козаки йдуть з цього світу в небесні Полиці перунові, і то треба пам'ятати, що відповідь тримати вони будуть перед Батькой за вчинки свої.

10. Воїн, який приходить на землю і в якого батька його Перун, повинен твердо стояти на сторожі Прави, богами покладеної.

11. За честь держави і роду свого воїн-козак повинен бути готовий покласти своє життя.

12. Воїн стоїть на сторожі Рідної Православної (не християнської, котра вкрала нашу назву, а від «Прав славити» світ наших богів) Віри і вогнищ Родових, а також на захист землі священної, яка предками булу передана і заповідана нащадкам.

13. Воїн зобов'язаний передати нащадкам Священну землю такою, яку її взяли предки від Богів рідних наших.

14. Для козака-воїна Батько-Перун, а Мати-Слава, далі йдуть рідні земні мати і тато, а потім вчителі: могутні Отамани і Волхви які будуть для воїна також батьками земними.

15. Коли матір Слава покличе до бою встати, і коли час настане до Перунового полку Небесного йти, велику славу заповідати нащадкам своїм.

16. Кожен козак воїн повинен виростити синів і дочок, і добре навчити їх військовому мистецтву, щоб могли вони оборонити себе, народ, і землю нашу.

З «Кодексу честі козака-характерника».

Будь чесним наодинці з собою.
Слава цокає від того хто її домагається, і сама стелиться в ноги тому хто перед нею не Блазнюе
Козаче! Боротьба Це твоє покликання, твій обов'язок, твоя пісня, і твоя втіха. Слава богам нашим!

 

Козачі звичаї, обряди.

Наша земля Свята, і сама по собі не несе негативу. Козаки-характерники брали рідну землю з собою в похід, щоб помираючи Затула (запечатати) смертельну рану і потрапити після смерті на луки Сварожі або в небесне Перунове військо. Тіло при цьому ставало цільним, (земля відігравала роль мертвої води) і душа виходила в Сваргу Пречисту (світи наших предків і богів) вже не через рану, а через оселедець на голові (жмут волосся), так як згідно древній вірі чим вище точка на тілі через яку йде душа, тим більше вищих світів досягає вмираючий.

Природне очищення козаки проходили Омиваючись у воді, торкаючись босими ногами землі і сігая (проходячи) через вогонь. Існувала віра, що якщо на свято бога Купали молодим козакам стібануть через багаття взявшись за руки зі своєю нареченою і якщо руки в момент стрибка не розійдуться то боги на небесах з'єднають їх союз навічно. (Якщо не провести обряд роз'єднання стихій).

Для прийняття правильних рішень, а потім і отримання допомоги у виконанні своїх задумів козаки проводили обряд Сварожого кола (кола). Програма яка приймалася на козацькому колі жила вже самостійно до повного її втілення, підживлюючись думками та емоціями людей і богів присутніх на цьому колі. Чим більше було присутнє козаків і до чим більшій кількості богів зверталися тим краще здійснювалося задумане.

Козаки також за допомогою обрядів і ритуалів зверталися за допомогою до своїх предків свого роду, і вони допомагали своїм нащадкам, тому у козаків було важливо знати своїх родичів до дев'ятого коліна.

Козаки ніколи не молилися жучім богам, і тому не віддавали свою енергію як зараз богу ізраїльтян посилюючи його і так непомірні амбіції. Тому їх у свій час і христ перетворивши на «дійних корів» для тієї нації.

 

http://pravdaua.at.ua/publ/kharakterniki/kozache_zamovljannja/25-1-0-155

Родовіда. Родолюбіє
Рідна Віра Українців
Держава Роду Нашого
Нищення нашої спащини
Сучасний світ. Людство
Релігії у світі
Ми - Українці !
ljud365.jpg
Свята наша земля
pryr74.jpg
Нове на сайті

Час: деякі властивості. Дослідження

Що таке час? Це питання до сьогодні не є однозначним, і мабть до кращого, що на сучасному етпаі розвтику (чи, точніше, деградації) людства "час"  як фізична реальність не підвладна "науковцям".
Але наші прекди казали про Час. Згадаймо текст Велесової никги:

“Революціонер” – вечір пам’яті Олександра Капіноса у м.Львові 10.03.2015 р.

У м.Львові 10 березня, у вівторок, відбудеться вечір пам’яті Борця за Волю України, Героя Небесної Сотні Сашка Капіноса. Цього дня йому мав би виповнитися 31 рік. Запрошуємо студентську молодь та всіх бажаючих прийти та вшанувати світлу пам'ять Звитяжця. 

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Знакова, історична подія світового значення: Перун повернувся і піднятий з Дніпра! Україна-Русь, пробудись!

   Дорогі  Браття і Сестри!
   У стольному граді Києві,  столиці України (столиці Русі) сталася знакова історична подія, важлива як для України і українського народу, так і для слов'янських народів та духовного поступу Людства.
   До берега ріки  Дніпра-Борисфена, у Видубичах, приплив скульптурний образ Перуна - захисника Русі, України (нащадка Русі), який був одним з головних Богів у пантеоні Русичів.
   ВІн поставлений у 2009 році  Старокиївській горі у Києві, був вночі таємно спиляний у 2012 році злочинцями.
   08 травня  2013 року  цей скульптурний образ піднятий з Дніпра. 

Декларація всенародного руху за відновлення конституційності і законності в України на Майдані Незалежності у м.Києві

Ради чого Українці боролись на Майдані?
Що в сьогоднішній ситуації МИ, УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД маємо вимагати від влади? 
Що нам у державі належить, чи ми в боргу перед кимось, чи інші держави винні нам? 
Хто керує Україною?
Українці є
в неволі, як за часів Т.Г.Шевченка - у своїй державі, вибореній ціною великої звитяги і страждань...

Чи є в Україні національний лідер?
Чи є організація, яка захищає, впрваджує в державну стратегію України  інтереси українців?
Чи є в Україні українська національна  ідея? Куди ми йдемо?
Чи є засадничою, керівною для українців  духовна система українського Роду - світогляд, розуміння Бога: саме наші, Предківські, споконвічні? 
Чи є в нашого народу духовна еліта, яка покаже керманичам, хай і майбутнім та всьому нашому етносу Шлях до визволення, до Щастя у своїй Державі?
 Хто дасть нам справжні, істинні знання - зараз для того, щб врятувати наш нарід?
Яка функція духовної (зокрема і релігійної) еліти в Україні?  

Це звернення, яке не побачили українці, було написане в часи Майдану  - але воно дає нам ключ до розуміння сьогоднішньої ситуації.

Світлана Сторожівська. Поезії]

Збірка поезії Світлани Сторожівської « Як сонце світу…», зачаровує чарівними картинами світу наших предків, автор віршів через призму себе тримаючись за  руку із сонцем занурює читачів у рідний світ уяви та явного.

 

Українське Різдво. Коляда. Свят-вечір.

Графічним символом українського календаря може бути восьмипроменева зірка. Календар цей напрочуд стрункий, симетричний: 4 пори року, 4 найбільші сонячні свята, що відповідають кожній із чотирьох сонячних фаз (сонцестояння і рівнодення).

СВЯТВЕЧІРНІ вірування лемків . Ворожіння

Напередодні Різдва найчастіше згадуються різні традиції, пов’язані з християнською символікою цього свята. Однак, думаю, варто не забувати й про його язичницькі витоки, адже воно, поки стало християнським святом народження Христа, було поганським святом народження Сонця, а разом з ним і Світу.

Статті, дотичні до теми
Найбільш переглянуті статті
Категорії статей
Канали новин
Свята Українців. Купала

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Громада «Вінець Бога» провела Купальське свято (2013 р.)

Громада Рідної Православної Віри «Вінець Бога» м. Вінниці провела 22 червня 2013 року в районі «Сабарів», на узбережжі священної для українців ріки Бог українське звичаєве свято Купала. Свято відбулося під гаслом «За Рідну Українську Віру».

Купальська Ватра на Дрогобиччині (2013р)

22-23 Кресеня (Червня) на Дрогобиччині відбудеться одне з сакральних і найдавніших українських свят - Свято Купала, Бога Літнього Сонцестояння, Бога молодості, краси, молодечої вибуялої волі, духовної нескоримості. Бога земних плодів, а також шлюбу!

 

Готуймося до Купальського свята! Купальські пісні

Настають найкоротші літні ночі — свято Купайла, і звідусіль — лісів, гаїв, берегів річок — линуть купальські співи. Через християнський вплив їх подекуди стали називати «петрівочними піснями». Купальські пісні — це переважно мрії дівчат про заміжжя, прощання з вільним життям, бо восени настає пора весіль. Зміст цих пісень язичницький, купальський.