23 | 09 | 2017

Зарядка предметів в Місцях Сили...

Місце сили. Зарядка предметів

Вцілому, зарядка предметів в Місцях Сили відбувається за класичним сценарієм. Ви берете потрібну вам річ??, кладете її в найбільш потужну енергетично частину Місця Сили і залишаєте на якийсь час.

Предмети, яким не страшні вологість і перепади температури, інколи можна при певних умовах залишити на ніч.
 

- Зарядка дрібних предметів

 
  Найкраще заряджати дрібні предмети: прикраси з дерева і шкіри, шматочки деревини, фігурки-талісмани, обереги,
використовуючи створену в Місці Сили фігуру трикутника. Трикутник викладають з трьох великих високих каменів таким чином, щоб між ними утворилися кути в 60 градусів (тобто це, за правилами геометрії, рівносторонній трикутник). Предмети, які ви збираєтеся зарядити, потрібно класти в центр трикутника. Камені можуть бути з різних порід, але краще брати тверді - граніт, базальт, бурий залізняк і т. п.
 
   Оптимальний час початку зарядки - зі сходом сонця, але коли роса вже встигла підсохнути. День вибирайте сонячний, без сильного вітру. Під час зарядки вам не потрібно входити всередину трикутника, ви залишаєтеся зовні. Але предмети, які ви збираєтеся зарядити, обов'язково періодично беріть в руки, погладжуйте, можете піднімати їх над головою на витягнутих руках, а потім опускайте на те місце, де відбувається акумулювання сили.
 
   Вам не потрібно знаходитися поруч з місцем зарядки протягом усього дня - цілком достатньо відвідувати свої предмети хоча б раз на дві години. Постарайтеся хоч якось убезпечити себе від сторонніх поглядів, тому що в цьому випадку порушується гармонійний перебіг енергії і страждає людина, яка стежить за процесом зарядки предметів.
 
   Дуже добре, якщо Місце Сили віддалене від населених пунктів і ви нікому не заважаєте і не викликаєте цікавості. Але що робити, якщо ваше Місце Сили знаходиться, наприклад, на кам'яному святилищі? Тоді, звичайно, ніякого трикутника з каменів будувати не потрібно. Сам храм буде працювати як ретранслятор енергії, і це дуже хороший і потужний ретранслятор, за якостями значно перевершує будь кам'яний трикутник. Ви можете навіть не класти речі на землю, а просто тримати їх в руках. Або сядьте біля мегаліта на землю, покладіть предмети сили собі на коліна і просто так помедитуйте. 
 

- Зарядка з використанням вогню.

 
   Якщо Місце Сили відокремлене і людей там практично немає, то можна проводити зарядку предметів з допомогою вогню. Для цього ви розводите три багаття за тим же принципом, як і встановлювати камені, і кладете предмет в центр утвореної багаттями фігури. Для безпеки навколо кожного кострища викладіть кам'яне коло, аби вогонь не перекинувся на предмет або предмети, які ви збираєтеся зарядити. Вогняний трикутник добре робити великим.
 
   Зарядку вогнем у Місці Сили проводять у вечірній або нічний час, із заходом Сонця. Ви можете самі увійти в центр трикутника, постояти там і отримати величезне як духовне, так і фізичне задоволення від тієї краси, яка вам відкриється. Адже дивитися на вогонь навіть не в місці сили - це чудове заняття, а коли стовпи вогню йдуть вертикально вгору, народжуються особливі почуття і щось змінюється у вашій душі в кращу сторону. Під час зарядки предметів силою землі і силою вогню вам відкриваються нові горизонти власного життя, в голову приходять фантастичні образи, і ви отримуєте сильний поштовх до нових звершень у своїх справах. Зазаичай, це переломний момент.
Місце Сили
 

- Зарядка кристалів.

 
Кожен камінь - це кристал, навіть якщо він не прозорий і формою не нагадує алмаз. Всі камені за своєю природою мають жорстку кристалічну структуру, і всі кристали, чудово вбирають і зберігають інформацію. Для зарядки кристала заздалегідь підберіть будь-який камінь чи мегаліт, який стоїть на Місці Сили з поглибленням по центру у вигляді чашки. Саме в це поглиблення на чисту лляну ганчірку або обрядовий рушник, покривало кладіть свій кристал. Ви весь час повинні знаходитися десь поруч. Хоча б періодично підходьте до каменя і підтримуйте з ним зв'язок. Адже кристали - це єдині предмети сили, які здатні створювати, постійний зв'язок між людиною, собою і Місцем Сили.
 
Для різних цілей використовують і різні методи зарядки кристалів.
 
   Якщо ви заряджаєте камінь для захисту від чужого біополя або вторгнення у ваше життя будь-якої ворожої енергії, то обирайте полуденну годину, коли сонце стоїть у зеніті (тобто буде падати на кристал вертикально вниз). Для такої мети краще брати різного роду кварци (тигрове, соколине, котяче око). Такими ж властивостями після зарядки буде володіти і мармур. Але якщо кварци допомагають підтримувати особисту енергетику людини, то мармур дає загальний захист енергетики роду. Так що коли вам потрібен предмет сили, здатний захистити від бід ваш будинок і родину, то вибирайте мармур.
 
На другому місці після мармуру варто туф. З нього на півдні дуже любили будувати будинки. Вважалося, що стіни з туфу перепиняють в будинок дорогу злим духам. Ви можете зарядити невеликий шматочок мармуру або туфу, а потім покласти його біля входу в будинок або відразу за своїм порогом. Вони будуть створювати захисний покров вашої оселі і відлякуватимуть ворогів.
 
Непоганий і наш звичайний вапняк. Цей камінь завжди володів здібностями проводити енергію, структурувати і перенаправляти всі потоки. Недарма з вапняку на Русі будували храми. Причому не тільки на Русі, величезна частина мегалітів складена з вапняків і пісковиків. Якщо ваш будинок буде захищати вапняк, який побував у Місці Сили, то ви гарантовано захищені від будь-якого ворожого вторгнення енергії, тому що вапняк відштовхує негатив і не пускає всередину.
 
Для особистого вживання використовують найрізноманітніші виробні, дорогоцінні й напівкоштовні камені. Їх так багато, що для опису властивостей існує окрема література.
 
Для зарядки кристалів, які посилюватимуть певні сторони вашого життя, краще побудувати пентаграму (п'ять великих каменів, як вершини зірки, і по два невеликих камені у серцевині на кінцях променів зірки). У центр, всередину п'ятикутника з каменів, покладіть кристали, які заряджаєте. Зарядку проводьте з першими променями сонця і завершуйте, коли сонце йде за горизонт, тобто на цей ритуал вам потрібно день. Для використання в особистих цілях заряджайте прикраси чи обереги, які потім будете постійно носити, а для залучення добра в сім'ю вибирайте великий кристал, який потім поставте в будинку там, де любить збиратися ваша родина. Ви досягнете кращого результату, якщо кількість заряджених каменів буде непарна.
 
   Для зарядки кристалів можна використовувати і інший метод, без каміння. Для цього вам буде потрібно кругла срібна або мідна чаша. Налийте в неї чисту джерельну воду, на дно покладіть дорогоцінні камені і встановіть чашу під променями сонця в місці сили.
 
   Однак не всі камені можна заряджати таким чином. Не варто, наприклад, опускати у воду пористі камені: вони втратять свою красу або корисні властивості. Один з таких каменів - відома вам бірюза, що дарує любов. Її навіть обполіскувати водою не рекомендується, не те що залишати у воді надовго! А ось гірський кришталь набуває особливу силу, якщо полежить під яскравим сонцем у джерельній воді! Посилюються у воді якості бурштину та сердоліку.
 

- Зарядка води.

 
   Вода, втім, так само, як і кристали, має властивість зберігати і переносити інформацію. Тому, якщо вода хоча б 
недовго перебула в місці силі, вона гармонізує свої якості, стає дуже потужним і дієвим засобом для зцілення.
   Воду можна зарядити в місці сили, а можна знайти місце сили, в якому є джерело. Обидва способи хороші.
   Якщо ви збираєтеся заряджати воду в місці сили, то вам буде потрібно срібна, золота або мідна чаша і чиста холодна вода, набрана в найближчому ключі. Користуватися магазинною водою чи з-під крана вкрай небажано, тому що вона оброблена і вже позбавлена ??всіх корисних природних якостей. Це, як ми говоримо, убита вода. Так що краще брати воду з джерел і ключів. Її можна взяти з будь-якої артезіанської свердловини або хорошого колодязя. 
 
    Воду, яку ви наділете енергетикою особливого місця, потрібно не зберігати, а використовувати. Від того, що вона буде стояти десь в будинку в красивому глечику, ніякої сили не буде. А от якщо нею вмиватися вранці, то ваше 

Місце сили. Камінь,мегаліт.

здоров'я покращиться, а шкіра обличчя придбає чистого і свіжого виглядц. Отже, якщо воду ви заряджаєте в джерелі сили, то робіть це на самому світанку, коли сонце ще тільки виглянуло з-за обрію. Не тримайте воду цілий день на сонці, цього не потрібно. Як тільки промені сонця потраплять у воду і її поверхня загориться яскраво, відображаючи сонячний диск, почекайте ще п'ять хвилин і переливайте заряджену воду з чаші в яку-небудь металеву ємність.
 
Для посилення властивостей води можете встановити чашу всередині кам'яного кільця, побудованого по виду кромлеха. Зазвичай для цього береться дюжина каменів, досить високих, а сама чаша встановлюється на плоскому та широкому тринадцятому камені в центрі. Дванадцять каменів навколо позначають 12:00 циферблата, або дванадцять місяців року, або дванадцять знаків зодіаку. Плоский камінь під самою чашею - опора, земля. Опорний камінь пов'язаний випромінюваннями з усіма дванадцятьма, що стоять навколо, тому чаша з водою отримує сильні електромагнітні коливання, і така вода довго ще зберігає цілющі властивості.
 
 Якщо ви хочете використовувати воду з природного джерела в місці сили, то спочатку знайдіть таке джерело. Як правило, це ключ, що б'є з скельного виходу. Вода повинна бути приємною на смак і дуже холодною. 
 
   Заряджену воду в будинку не варто тримати на світлі, її потрібно покласти в темне місце, а для того щоб вона не випаровувалася, обов'язково закрити кришкою Використовувати таку воду ви можете завжди, коли виникає необхідність отримати додаткові сили. Нею можна промивати ранки, болячки, мішки під очима, але не можна кип'ятити. Така вода не використовується для приготування їжі або чаю.
 

- Зарядка шматочків дерева.

 
 Шматочки дерева в місці сили можна просто зарядити і вони будуть допомагати вам у ваших життєвих ситуаціях. Можна зробити з них мольфи або обереги. Якщо ви заряджаєте шматочки дерева, то обряд аналогічний звичайній зарядці дрібних предметів. Якщо ви хочете, щоб у вас вийшла мольфа, то це вже свого роду магічний ритуал.
 
Ви можете вірити або не вірити в магію, але ви ж точно знаєте, що існують місця сили, в яких багато речей перетворюються в енергетичні батареї. Вважайте, що, виконуючи визначні дії, необхідні для виготовлення амулета, ви робили не короткострокову батарейку, заряд якої рано чи пізно скінчиться, а постійно відновлюючу свій заряд «вічну» батарейку.
 
Для виготовлення мольфи візьміть будь тонкий зріз дерева (скалку), але дерева, яке виросло в хорошій зоні, не на перехресті чи якомусь енергетичному розломі. Подвійний ефект, якщо дерево уражене блискавкою. Це можуть бути липа, клен, дуб. Ці дерева уникають геопатогенних зон і володіють стабільною сильною енергетикою, яка стане ще потужнішою, побувавши в місці сили.
 
Кращий час для виготовлення мольфи - на заході сонця, коли ще не дуже темно - надвечір'я. До цього моменту заготівля для амулета повинна залишатися в кам'яному трикутнику і вбирати силу цього місця. Попередньо виріште, для якої мети вам потрібна мольфа, тобто яку функцію виконуватиме. Якщо мольфа захисна (тобто оберіг), то нанесіть на неї обережну символіку. Це можуть бути стародавні магічні знаки, які дійшли до нас з глибини часів наших Предків. Якщо ви робите мольфу для залучення в життя якоїсь радості або удачі, то вибирайте знаки, спрямовані саме на цю сторону життя.
 
Малюнок виріжте з лицьового боку дерев'яної плашечки гострим ножем, а потім в борозенки втирайте будь-яку природну фарбу. Вибирайте барвник, який легко струшується з дерева, щоб він залишився тільки в пазах, а з поверхні мольфи його можна було б прибрати. Коли фарба проникне в борозенки, змочіть їх водою (але не сильно). Барвник розчиниться і вбереться в прорізи. На звороті мольфи потрібно вирізати ім'я або ініціали людини, якій вона буде належати.
 
Вважається, що вирізати такий захисний предмет для себе не можна, але це дурниця. Виріжте на звороті власне ім'я, зафарбуйте його, як і на лицьовій стороні, а потім покладіть готову мольфу ще на годину в місце сили. Ось і вся процедура. Коли повернетеся додому, не забудьте покрити мольфу прозорим лаком - так вона довше збережеться і буде виглядати естетично. Якщо ви збираєтеся її носити як прикрасу, то приробіть до шматочка дерева кріплення, в яке протягніть шкіряний шнурок (з тих, що ви зарядили в місці сили) або ланцюжок. Якщо ви хочете, щоб ніхто про оберіг не знав, то носіть мольфу в кишені загорнуту у хустку.
 

- Зарядка одягу та ін.

 
Якщо ви хочете зарядити обрядовий одяг або прикраси, то бажано, щоб ви самі побували в Місці Сили і були одягнені в ці речі і прикрашені цими ювелірними виробами. Але можна і просто заряджати одяг заховавши на ніч у потаємний куток в МІсці Сили (напр., в скельну ущелину або печеру). Якщо Місце Сили вкрите густими високими травами, хочете сховати на землі, то у цьому випадку спочатку зріжте траву в тому місці, куди збираєтеся покласти речі для зарядки. Крім того, для посилення властивостей Місця Сили можна створити ретранслятори енергії - кругові ряди каменів, трикутники або пентаграми з каменів, про які йшлося раніше. У цьому випадку кладіть речі всередину кола, трикутника, зірки.
 
Якщо ви хочете використовувати в якості Місця Сили енергоактивні луки і поляни, то пам'ятайте, що в цих місцях йде постійний обмін блискавками між небом і землею. Тому тут не потрібно заряджати предмети, які легко горять або плавляться. Зате метали в таких зонах отримують величезну силу і можуть у майбутньому віддавати багато енергії (напр. градовий ніж чи сокира). Металеві пластини, які пройшли зарядку в місцях громобою, дуже корисно накладати на суглоби, щоб зняти болі. А ось крихкі дорогоцінні камені не варто піддавати такому удару стихії: вони можуть отримати розколи й втратити свою чарівну силу.
 
Родовіда. Родолюбіє
Рідна Віра Українців
Держава Роду Нашого
Нищення нашої спащини
Сучасний світ. Людство
Релігії у світі
Ми - Українці !
ljud392.jpg
Свята наша земля
pryr14.jpg
Нове на сайті

Час: деякі властивості. Дослідження

Що таке час? Це питання до сьогодні не є однозначним, і мабть до кращого, що на сучасному етпаі розвтику (чи, точніше, деградації) людства "час"  як фізична реальність не підвладна "науковцям".
Але наші прекди казали про Час. Згадаймо текст Велесової никги:

“Революціонер” – вечір пам’яті Олександра Капіноса у м.Львові 10.03.2015 р.

У м.Львові 10 березня, у вівторок, відбудеться вечір пам’яті Борця за Волю України, Героя Небесної Сотні Сашка Капіноса. Цього дня йому мав би виповнитися 31 рік. Запрошуємо студентську молодь та всіх бажаючих прийти та вшанувати світлу пам'ять Звитяжця. 

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Знакова, історична подія світового значення: Перун повернувся і піднятий з Дніпра! Україна-Русь, пробудись!

   Дорогі  Браття і Сестри!
   У стольному граді Києві,  столиці України (столиці Русі) сталася знакова історична подія, важлива як для України і українського народу, так і для слов'янських народів та духовного поступу Людства.
   До берега ріки  Дніпра-Борисфена, у Видубичах, приплив скульптурний образ Перуна - захисника Русі, України (нащадка Русі), який був одним з головних Богів у пантеоні Русичів.
   ВІн поставлений у 2009 році  Старокиївській горі у Києві, був вночі таємно спиляний у 2012 році злочинцями.
   08 травня  2013 року  цей скульптурний образ піднятий з Дніпра. 

Декларація всенародного руху за відновлення конституційності і законності в України на Майдані Незалежності у м.Києві

Ради чого Українці боролись на Майдані?
Що в сьогоднішній ситуації МИ, УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД маємо вимагати від влади? 
Що нам у державі належить, чи ми в боргу перед кимось, чи інші держави винні нам? 
Хто керує Україною?
Українці є
в неволі, як за часів Т.Г.Шевченка - у своїй державі, вибореній ціною великої звитяги і страждань...

Чи є в Україні національний лідер?
Чи є організація, яка захищає, впрваджує в державну стратегію України  інтереси українців?
Чи є в Україні українська національна  ідея? Куди ми йдемо?
Чи є засадничою, керівною для українців  духовна система українського Роду - світогляд, розуміння Бога: саме наші, Предківські, споконвічні? 
Чи є в нашого народу духовна еліта, яка покаже керманичам, хай і майбутнім та всьому нашому етносу Шлях до визволення, до Щастя у своїй Державі?
 Хто дасть нам справжні, істинні знання - зараз для того, щб врятувати наш нарід?
Яка функція духовної (зокрема і релігійної) еліти в Україні?  

Це звернення, яке не побачили українці, було написане в часи Майдану  - але воно дає нам ключ до розуміння сьогоднішньої ситуації.

Світлана Сторожівська. Поезії]

Збірка поезії Світлани Сторожівської « Як сонце світу…», зачаровує чарівними картинами світу наших предків, автор віршів через призму себе тримаючись за  руку із сонцем занурює читачів у рідний світ уяви та явного.

 

Українське Різдво. Коляда. Свят-вечір.

Графічним символом українського календаря може бути восьмипроменева зірка. Календар цей напрочуд стрункий, симетричний: 4 пори року, 4 найбільші сонячні свята, що відповідають кожній із чотирьох сонячних фаз (сонцестояння і рівнодення).

СВЯТВЕЧІРНІ вірування лемків . Ворожіння

Напередодні Різдва найчастіше згадуються різні традиції, пов’язані з християнською символікою цього свята. Однак, думаю, варто не забувати й про його язичницькі витоки, адже воно, поки стало християнським святом народження Христа, було поганським святом народження Сонця, а разом з ним і Світу.

Статті, дотичні до теми
Найбільш переглянуті статті
Категорії статей
Канали новин
Свята Українців. Купала

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Громада «Вінець Бога» провела Купальське свято (2013 р.)

Громада Рідної Православної Віри «Вінець Бога» м. Вінниці провела 22 червня 2013 року в районі «Сабарів», на узбережжі священної для українців ріки Бог українське звичаєве свято Купала. Свято відбулося під гаслом «За Рідну Українську Віру».

Купальська Ватра на Дрогобиччині (2013р)

22-23 Кресеня (Червня) на Дрогобиччині відбудеться одне з сакральних і найдавніших українських свят - Свято Купала, Бога Літнього Сонцестояння, Бога молодості, краси, молодечої вибуялої волі, духовної нескоримості. Бога земних плодів, а також шлюбу!

 

Готуймося до Купальського свята! Купальські пісні

Настають найкоротші літні ночі — свято Купайла, і звідусіль — лісів, гаїв, берегів річок — линуть купальські співи. Через християнський вплив їх подекуди стали називати «петрівочними піснями». Купальські пісні — це переважно мрії дівчат про заміжжя, прощання з вільним життям, бо восени настає пора весіль. Зміст цих пісень язичницький, купальський.