20 | 10 | 2017

СХАМЕНІТЬСЯ, СЛОВ’ЯНИ, ТА ПРОКИНЬТЕСЯ, ЩОБ НЕ ЗАГИНУТИ! ( Сергій Кириченко)

С,Кириченко

З деякими положеннями викладеного тут можна не згоджуватись - але так чи інакше національна ідея українського народу має бути випрацьована і проголошена. Зараз ми не бачимо реальних кроків у цьму напрямку від політичних партій та інших державотворчих сил, щоб вони діяли згідно справжньої національної української ідеї в державі українського народу - в Україні.  ( Доброслав Гірак)

 

СЛОВО ДО НАРОДУ

 

Кожного року українці напруженою працею збирають великі врожаї зернових,
які, в основному неслов’яни, вивозять за кордон та вигідно його продають,
АЛЕ ЦІНИ НА ХЛІБ НЕВПИННО ПІДНІМАЮТЬ! 

В Україні, слава Богу, немає війни, але населення країни ЩОРОКУ,
ЯК ПІД ЧАС БОЙОВИХ ДІЙ, МЕНШАЄ НА 400 тис.., в основному, слов’ян,
а місто Херсон меншає на 10 людей щодоби! 

 
У слов’янській Україні видобувається багато газу, нафти, металевих руд, золота, коштовних каменів, інших корисних копалин, але СЛОВ’ЯНИ В УКРАЇНІ СТАЮТЬ ВСЕ БІДНІШИМИ! 

Занадто багато влади, грошей, майна, власності, ЗМІ, ідеології взяли на себе в Україні євреї, що це вже становить загрозу національним інтересам слов’ян в Україні!

Ще 20 років тому в Україні, за слов’янської влади, БУВ НАЙПОТУЖНІШИЙ У СВІТІ ВИРОБНИЧИЙ
ПОТЕНЦІАЛ, багато працюючих підприємств, фабрик, заводів, установ, і всі люди мали робочі місця, що давало їм можливість пристойно жити, безоплатно вчитися, мати якісну медичну допомогу, отримувати необхідне житло.
Після шахрайської приватизації все загальнонародне майже задарма стало власністю трьох десятків олігархів-мільярдерів, з яких більшість – євреї! Вони ЗАКРИВАЮТЬ ПІДПРИЄМСТВА, УСТАНОВИ, ЗБІЛЬШУЮЧИ АРМІЮ БЕЗРОБІТНИХ. І ця приватна власність їх не зобов’язує робити все для блага людей.

Євреї-олігархи хочуть мати все, бути в політиці і зірками телеекранів, і при цьому, НІ ЗА ЩО НЕ ВІДПОВІДАТИ! Так не буває!

Замість справедливого порядку, за якого ІНТЕРЕСИ СУСПІЛЬСТВА ПЕРШ ЗА ВСЕ, А НАРОДНІ ІНТЕРЕСИ ВИЩЕ ОСОБИСТИХ, українцям вбивають в голову, що тільки індивідуум, окрема людина є цінністю в суспільстві, прикриваючи смисл поширення цього лише на багатіїв.
Безробітні-слов’яни стають емігрантами, виїзними заробітчанами, жебраками, повіями, наркоманами, алкоголіками, криміналітетом тощо.
Поширюється і збільшується кількість самогубств, зневірених у житті людей, виснажених голодом та безнадійним і нескінченним очікуванням на добрі зміни.
Все повторюється в точності із тим, про що, ще у позаминулому столітті писав Тарас Шевченко.
В Україні панує ГЕНОЦИД ЩОДО СЛОВ’ЯН!

Ми, слов’яни, втратили радість надії на завтрашній день! Але ми не самі загубили її при дорозі, а в нас її забрали! Хто?! А ви уважніше подивіться на обличчя тих, хто при владі, та тих, хто націлився на нові президентські вибори. Це, в основному, неслов’янські обличчя! Їх довго показують по телебаченню та багато друкують в газетах. Чому? А тому що телеканали, газети, радіо в Україні також є власністю майже виключно євреїв!

Коли євреї живуть простими громадянами серед нас, слов’ян, то для нас нема великих проблем та надзвичайної небезпеки. Хоча і простих євреїв іудейські рабини навчають людиноненависницьким, расистським законам Талмуду, Таньї, Шулхан Аруху, Протоколів сіонських мудреців та ін., згідно яких вони ділять світ на євреїв та неєвреїв. Такий єврейський розподіл людей передбачає, що євреї – люди, повноцінні істоти, наділені Божественою душею, яким належить усе, а неєвреї, то не є людьми, вони істоти, наділені тваринною душею, а їхнє добро та гроші є нічийними і євреї можуть брати це, поки не заберуть. Коли євреї стають банкірами, то вони заганяють усе населення в непосильне кредитне рабство, і т. д.

В Україні сьогодні є ще багато людей, які вважають УСІХ ЛЮДЕЙ, БЕЗ ВИНЯТКУ, ОДНАКОВИМИ. Але це хибна думка, коли слов’яни, виключно із власної ініціативи, вважають УСІХ ЛЮДЕЙ ОДНАКОВИМИ. Єврейським рабинам і «мудрецям» тільки це і потрібно, задля створення сприятливих умов для їх панування. Головним і визначальним є те, що ЄВРЕЇ ПЕРШІ, і вже багато тисячоліть, НЕ ВВАЖАЮТЬ СЕБЕ ОДНАКОВИМИ ІЗ НАМИ та усіма іншими! І цьому не надають значення, та саме це забувають слов’яни в Україні! Ось саме це і є причиною для продовження сьогоднішньої драми вимирання та зубожіння слов’янського суспільства в Україні!

У синагогах та єшивах (єврейських школах), єврейські «мудреці» та рабини вчать про нерівність у світі поміж євреями та неєвреями. І коли хтось про це забуває, то саме для цих людей життя перетворюється на горе, в якому ми усі зараз і живемо.

Саме такий фактор є досі ще недооціненним не стільки усім українським народом, скільки тою його частиною, яка помилково вважає себе рівними з євреями проти їх же на те волі та їх віровчення. 
Але найнебезпечніше, як показали 18 років життя слов’ян в незалежній Україні, коли євреї приходять до влади, і ще так масово, як зараз в Україні. Тоді їхні можливості стають в сотні разів потужнішими, а життя підвладних слов’ян нестерпнішим!. Євреї, на відміну від слов’ян, за дві тисячі років, після того, коли їх Бог розсіяв по світу, створили потужні МІЖНАРОДНІ фінансові, кримінальні, євреєзахисні організації, які за своєю сутністю та цілями є сіоністськими, ультрарадикальними, масонськими і такими, що діють за принципом єврейського расизму.

Єврейський расизм – це сукупність концепцій, основу яких складають положення Талмуду про фізичну та психічну нерівноцінність євреїв і неєвреїв, та про рішучий вплив расових відмінностей на історію і культуру суспільства, про визначальне розділення людей на вищу (єврейську) та нижчі (неєврейські) раси, із яких перша (єврейська) є єдиним творцем цивілізації, покликаною до панування, а другі не здатні до створення і навіть засвоєння високої культури та приреченими на експлуатацію вищою расою нижчих рас.

Керівні органи зазначених єврейських організацій зконцентровані у США, Англії, Ізраїлі, Брюселі. Вони дуже сильно інтегрувалися у різні міжнародні організації, де явно домінують. Найпотужніші світові єврейські центри – це США та Ізраїль. Групи єврейських банків також за сотні років склали небезпечну для молодих держав експанську силу для вторгнення своєю фінансовою зброєю.

При цьому загальною помилкою є та, що, нібито, ці банки покликані допомагати державам і надавати їм допомогу. Ні!
Головна мета цих банків – швидко узяти в кабалу слабкі уряди новостворених держав та в подальшому викачувати плоди праці цілих народів! Скільки ще років єврейські банкіри та фінансисти повинні в Україні відбирати ваші гроші, слов’яни, щоб ви зрозуміли необхідність порятунку від них!?

У слов’ян та інших неєврейських народів таких зв’язків і можливостей нема, слава Богу. Звісно, у слов’ян нема і мети виснажувати свою ж слов’янську націю. І тому слов'янин не може нести в собі такі небезпеки, які несуть із собою євреї, пов’язані із єврейським міжнародним капіталом та сіоністськими расистськими організаціями.

На ваших очах, херсонці, восьмий рік розвиваються події щодо комунального пляжу «Лілея». Ви всі бачите, що єврей-мер перебуває у явній змові з євреями, яким незаконно передав ще у 2002 році в користування наш пляж. Є купа рішень міської ради та судів, щодо вилучення пляжу із приватного користування та передачі у власність громади міста. Але незаконослухняний мер йде проти інтересів нас, слов’ян, чим унеможливлює наше право на безоплатний та безперешкодний прохід людей на пляж.
Півтора роки єврей-мер не виконує рішень судів щодо поновлення на посаді керівника комунального підприємства «Херсонкомунтранссервіс», незаконно тримаючи зараз на ній людину, яка вчиняє дії, що мають ознаки злочинів, які вже викрили правоохоронні органи.
Така неповага до держави, людей та судів можлива лише з боку найкращих учнів вчителів-расистів.
Це дійсне підтвердження на практиці нехтування слов’янськими законами та національними інтересами. Настав пляжний сезон, а людей знов, за участі євреїв, які при владі, незаконно не пускають безкоштовно на пляж «Лілея».

Тим значущішим стає НАЦІОНАЛЬНА ІДЕЯ, за якої НА НАШІЙ ЗЕМЛІ ПОВИННА БУТИ ЛИШЕ НАША, СЛОВ’ЯНСЬКА ВЛАДА! Національна ідея створює умови відсікти постійний грабунок українців через єврейські банки та визволення усіх від кредитного, процентного рабства. Національна ідея відріже канали вивозу капіталів з України, які є багатством самого народу, якого його позбавили кляті масони-олігархи.

Національна ідея дозволить створити народну економіку, за якої не буде мільярдерів та інших паразитів, що висмоктують з нас все. Ми зможемо відновити народні підприємства та наповнити їх робочими місцями. Національна ідея дасть народу можливість покінчити з корупцією чиновників, суддів, прокурорів і міліції, бо будуть введені народні вибори на ці посади, а суд контролюватимуть присяжні та народні засідателі.

За народної слов’янської влади перестануть грабувати людей в школах, вузах та лікарнях. На національній ідеї та відродженні великої слов’янської культури будуть відтворені мистецтво, театри і кіно, що витисне жлобство, бездуховність і одностатеву «любов» з нашого суспільства.

Тільки національна держава поверне слов’янам їх національність, зміцнить слов’янські сім’ї та надасть їм житло. Годі вже вмирати! Треба починати жити!

Нам, тим, хто сьогодні бореться за слов’янську владу в Україні, існуючі владарі та їх поплічники закидають «антисемітизм», «неонацизм» та ще й «фашизм». Це вони роблять з переляку втратити не тільки владу, а капітали, які набули за рахунок нашого слов’янського народу! Ми їм кажемо, нащо говорити таку брехню і звинувачення в бік слов’ян та збільшувати напруження, коли треба проявити мудрість та відмовитися євреям від боротьби за владу в Україні! Євреїв в Україні 0,22%, а слов’ян – 96,4% від складу населення!

Так, заради спокою у нашому суспільстві, миру для себе і усіх, якщо, правда, вони цього щиро хочуть, євреї повинні відмовитися від подальшого і більш потужного взяття влади в Україні! Лише за таких умов, коли влада у слов’янській державі буде належати слов’янам, вщухне наростаюча боротьба і протест всередині нашого слов’янського суспільства та настануть сприятливі умови для життя людей усіх національностей в Україні, в т. ч. й більшості євреїв. Ми не перестанемо боротися за власне визволення у своїй країні! Але якщо нам неслов’яни нав’яжуть більш жорсткі умови та утиски, то і боротьба за наше визволення буде більш жорсткою з відповідними наслідками, пам'ять про які зберігла нам історія! Якщо євреї при владі в Україні дозволяють собі радикально брехати, то ми проти цього радикально боремось.

Ми звертаємося до українського народу, до херсонців. Слов’яни, відкиньте страх, бо страх паралізує, забирає сили і заважає стати на шлях істини.

А тільки істина робить людину вільною! Говоріть відкрито про те, що тут написано!

Не бійтеся купки чужокровних владарів, які тримаються при посадах лише за допомоги неправди, лжи. Їхню брехню легко здолати нашою правдою та своєю волею! Гуртуймося навколо своїх національних інтересів, національної ідеї побудови своєї, а не чужинської чи безрідної держави. Ми є велика нація слов’ян, з багатою культурою, історією, багатими традиціями та нездоланним духом! Нам потрібно лише постати з колін, на які нас непомітно поставили брехнею і підступом!

Ми варті кращої долі! Говоріть усім рідним та знайомим про те, що ви прочитали у цих рядках. Передавайте цей листок із словами правди, бо вона варта нашого визволення. Ці слова животворні, бо Сам Бог хоче нашого звільнення з довгого рабства. Ми, а тим більше наші діти та онуки, варті свободи і щастя на своїй же рідній землі! Гуртуйтеся у наші організації Українського національного трудового руху та Народного контролю. З нами Бог і Його свята правда! В нас кров і дух наших предків, які не раз звільняли від супостатів та паразитів рідну і єдину для нас Матір-Україну!

Єднаймося слов’яни, бо ми варті кращої долї і заможного життя!
Годі вже терпіти те, чого можна позбутися назавжди! Україна – наша країна і слов’яни – влада у ній!
Такого поки нема, але так повинно бути! І буде тоді, коли подолаємо чвари, непорозуміння і об’єднаємось!
Благослови нас на це Господь! Благослови нам Україну і дай нам життя з достатком!

Лідер Херсонської профспілки «Народний контроль» Сергій Кириченко.

Джерело: grkontrol.org
Родовіда. Родолюбіє
Рідна Віра Українців
Держава Роду Нашого
Нищення нашої спащини
Сучасний світ. Людство
Релігії у світі
Ми - Українці !
ljud178.jpg
Свята наша земля
pryr89.jpg
Нове на сайті

Час: деякі властивості. Дослідження

Що таке час? Це питання до сьогодні не є однозначним, і мабть до кращого, що на сучасному етпаі розвтику (чи, точніше, деградації) людства "час"  як фізична реальність не підвладна "науковцям".
Але наші прекди казали про Час. Згадаймо текст Велесової никги:

“Революціонер” – вечір пам’яті Олександра Капіноса у м.Львові 10.03.2015 р.

У м.Львові 10 березня, у вівторок, відбудеться вечір пам’яті Борця за Волю України, Героя Небесної Сотні Сашка Капіноса. Цього дня йому мав би виповнитися 31 рік. Запрошуємо студентську молодь та всіх бажаючих прийти та вшанувати світлу пам'ять Звитяжця. 

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Знакова, історична подія світового значення: Перун повернувся і піднятий з Дніпра! Україна-Русь, пробудись!

   Дорогі  Браття і Сестри!
   У стольному граді Києві,  столиці України (столиці Русі) сталася знакова історична подія, важлива як для України і українського народу, так і для слов'янських народів та духовного поступу Людства.
   До берега ріки  Дніпра-Борисфена, у Видубичах, приплив скульптурний образ Перуна - захисника Русі, України (нащадка Русі), який був одним з головних Богів у пантеоні Русичів.
   ВІн поставлений у 2009 році  Старокиївській горі у Києві, був вночі таємно спиляний у 2012 році злочинцями.
   08 травня  2013 року  цей скульптурний образ піднятий з Дніпра. 

Декларація всенародного руху за відновлення конституційності і законності в України на Майдані Незалежності у м.Києві

Ради чого Українці боролись на Майдані?
Що в сьогоднішній ситуації МИ, УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД маємо вимагати від влади? 
Що нам у державі належить, чи ми в боргу перед кимось, чи інші держави винні нам? 
Хто керує Україною?
Українці є
в неволі, як за часів Т.Г.Шевченка - у своїй державі, вибореній ціною великої звитяги і страждань...

Чи є в Україні національний лідер?
Чи є організація, яка захищає, впрваджує в державну стратегію України  інтереси українців?
Чи є в Україні українська національна  ідея? Куди ми йдемо?
Чи є засадничою, керівною для українців  духовна система українського Роду - світогляд, розуміння Бога: саме наші, Предківські, споконвічні? 
Чи є в нашого народу духовна еліта, яка покаже керманичам, хай і майбутнім та всьому нашому етносу Шлях до визволення, до Щастя у своїй Державі?
 Хто дасть нам справжні, істинні знання - зараз для того, щб врятувати наш нарід?
Яка функція духовної (зокрема і релігійної) еліти в Україні?  

Це звернення, яке не побачили українці, було написане в часи Майдану  - але воно дає нам ключ до розуміння сьогоднішньої ситуації.

Світлана Сторожівська. Поезії]

Збірка поезії Світлани Сторожівської « Як сонце світу…», зачаровує чарівними картинами світу наших предків, автор віршів через призму себе тримаючись за  руку із сонцем занурює читачів у рідний світ уяви та явного.

 

Українське Різдво. Коляда. Свят-вечір.

Графічним символом українського календаря може бути восьмипроменева зірка. Календар цей напрочуд стрункий, симетричний: 4 пори року, 4 найбільші сонячні свята, що відповідають кожній із чотирьох сонячних фаз (сонцестояння і рівнодення).

СВЯТВЕЧІРНІ вірування лемків . Ворожіння

Напередодні Різдва найчастіше згадуються різні традиції, пов’язані з християнською символікою цього свята. Однак, думаю, варто не забувати й про його язичницькі витоки, адже воно, поки стало християнським святом народження Христа, було поганським святом народження Сонця, а разом з ним і Світу.

Статті, дотичні до теми
Найбільш переглянуті статті
Категорії статей
Канали новин
Свята Українців. Купала

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Громада «Вінець Бога» провела Купальське свято (2013 р.)

Громада Рідної Православної Віри «Вінець Бога» м. Вінниці провела 22 червня 2013 року в районі «Сабарів», на узбережжі священної для українців ріки Бог українське звичаєве свято Купала. Свято відбулося під гаслом «За Рідну Українську Віру».

Купальська Ватра на Дрогобиччині (2013р)

22-23 Кресеня (Червня) на Дрогобиччині відбудеться одне з сакральних і найдавніших українських свят - Свято Купала, Бога Літнього Сонцестояння, Бога молодості, краси, молодечої вибуялої волі, духовної нескоримості. Бога земних плодів, а також шлюбу!

 

Готуймося до Купальського свята! Купальські пісні

Настають найкоротші літні ночі — свято Купайла, і звідусіль — лісів, гаїв, берегів річок — линуть купальські співи. Через християнський вплив їх подекуди стали називати «петрівочними піснями». Купальські пісні — це переважно мрії дівчат про заміжжя, прощання з вільним життям, бо восени настає пора весіль. Зміст цих пісень язичницький, купальський.