20 | 10 | 2017

Хто підриває Україну?

Днепропетровск.Взрывы. Теракт.2012

В Україні почалсь війна? 
Ми маємо підтверждення на кожному кроці, що невидима війна ця ведеться  з початку "незалежності".
Можливо, ця війна цими історичним вибухом проявляється  і вступає в остаточну фазу, де український народ, безвладний, пограбований, вимираючий  - планується бути витіснений, як в Палестині, з його землі.
 

 
 

Передмова до статті

 
 
«Публіка не має жодного уявлення про те, що діється за лаштунками. 
Якби вона могла побачити авторів і декорації, і те, як готуються історичні трагедії,
для публіки це було б одкровенням».
 
Полковник Хауз - радник президента Вільсона.
 
 
Поставлені авторм статті питання, з якими можна згоджуватись чи ні -  життєво важливі і вимагають   прискіпливого дослідження.
 
  • Що діється в Україні?
  • Чи Україна- є держава українського народу, чи вже іншого? Які факти ми маємо, щоб робити якісь висновки?
  • Що чекає український народ - чи не те саме,що палестинський в його Палестині?
  • Що ми знаємо про Палестину і чи не такий самий сценарій рзвивається в Україні?
  • Чи не таким самим чином виганялись палестинці з їхніх етнічних земель, як почалось в Україні?
  • Хто організовує теракти в сучасну добу?  Хто такий терорист згідно визначенню (Європейського суду, наприклад?)
     
І основне до теми сайту -  стан стан "духовності",що нав'язується в державі Україна українському народу декілька століть і особливо станнє десятиріччя - не є відповідним загальнолюдським цінностям і духовній спадщині нашого Роду. 

Нам не протребний гомосексуалізм, алкоголізм, наркоманыя, сексуальна вседозволеність, поклоніння "мамоні", відкрите пограбування національних багатсв.

Перд тим, як робити висновки, варто ознайомитись із фактажем - з ліітературою, оглянутись довкола, що діється, вивчити релігйні канони різних релігійних організацій - найперш Бібілю (і основу її - Тору, Талмуд та інше)., практику послідовників цих релігій.

Ми маємо мати  Правду на своїй землі,честність,любов, справедливість, жити шануючи закони Всесвіту  кожну людину, як частину його.

Для українців вихід єдиний- - згадати себе, хто ми, чиї сини та зняти духовні окови, повернтутись до Предківського світогляду, несучи людству мир, знання, приклад мудрості і єднання з Богом. 

Ми такими були, є і будемо - або  лишимось такими в памяті нащадків і всіх народів Землі.

Яке підтвердження ми маємо, що доля українців має бути інакшою, ніж филистимлянн і алмакитян, палестинців та інших безліч винищених народів? 


Доброслав Гірак

 
 

 

Пропонується стаття Андрія Кравця, перекладена українською мовою, без правок

2012-05-02 17:30:00
 
У п'ятницю 27 квітня в центрі Дніпропетровська сталася серія вибухів, в результаті чого постраждали близько 30 людей, а місто було повалений в паніку. Влада "порушила справу"  про теракт. Блогери висувають свої версії події ...
 

Вибухи в Дніпропетровську - хабадська провокація, з метою введення закону про тероризм і екстремізм.

Свідома громадськість міста допускає думку, що цей вибух є спланованою провокацією і має на меті як залякати жителів міста, так і не допустити проведення громадських акцій. Зокрема, 27 квітня повинна відбутися пробіжка молоді за ЗОЖ (Здоровий Образ Життя), та й День Перемоги гряде.
 
Самі вибухи були підготовлені цілком професійно і, швидше за все, були здійснені спецслужбою. Імовірно Моссадом, т.к. Дніпропетровськ контролюють єврейська громада і Хабад.
 
 
Нагадаємо, що в квітні був розстріляний місцевий олігарх і член опікунської ради єврейської громади міста Г. Аксельрод. Не виключено, що це спецоперація-провокація з метою нав'язати на Україну єврейський фашизм, що передбачає проштовхування єврейських законів про тероризм і екстремізм, які вже були заздалегідь підготовлені. З світової практики, нам відомо, що тероризм - це провокація спецслужб ЦРУ, МІ-6 і Моссада, для встановлення нового світового порядку. Будемо стежити за подіями.
 
Чотири вибухи сталися в Дніпропетровську 27 квітня, передає "РІА Новості" з посиланням на МВС України.

Перший вибух прогримів в центрі міста на трамвайній зупинці, за попередніми даними, постраждали п'ятеро людей. «За попередньою інформацією, п'ять осіб отримали поранення - три жінки і двоє чоловіків. Постраждалих з травмами різного ступеня тяжкості госпіталізовані ", - йдеться в повідомленні. Вибуховою хвилею вибито скло у вікнах трамвая і стояв поруч автомобіля. В даний час на місці події працюють вибухотехніки МВС України, співробітники служби безпеки та МНС.
 
Другий вибух стався через 30 хвилин на «Алеї закоханих», повідомляє «Сегодня». В результаті інциденту постраждала одна людина, її відвезла карета «швидкої допомоги». Варто відзначити, «Алея закоханих» знаходиться в одній зупинці від попереднього ЧП. Де сталися ще два вибухи, поки уточнюється.
 
 
 

Теракти в Дніпропетровську - «місті ребе» - до Дня Ізраїлю?!

10 вибухів в Дніпропетровську «цілком випадково» відбулися в День незалежності Ізраїлю. Дніпропетровськ - місце дислокації найбільшого в світі єврейського центру «Менора». Днями там був застрелений розробник концепції «Менора» і керівник будівництва - Геннадій Аксельрод. Вибухи сталися синхронно з виступами помаранчевого БЮТ (Блок Юлії Тимошенко, сама Юлія Володимирівна Тимошенко - теж із Дніпропетровська) і можуть бути використані для дестабілізації в країні ...
 
Ще раз акцентуємо Вашу увагу на тому факті, що 14 квітня був розстріляний місцевий олігарх і член опікунської ради єврейської громади міста Г. Аксельрод. Не виключено, що це спецоперація-провокація з метою нав'язати Україна єврейський фашизм, що передбачає проштовхування єврейських законів про тероризм і екстремізм, які вже були заздалегідь підготовлені.
 
З світової практики нам відомо, що тероризм - це провокація спецслужб ЦРУ, МІ-6 і Моссада, для встановлення нового світового порядку. Будемо стежити за подіями.
 
 

Хто підриває Україну

Шлях до Єдності тернистий. І, на жаль, просякнутий кров'ю. Коли мова йде про відновлення Єдиного геополітичного простору - ті, кому це поперек горла, кров проливати не побояться.
 
Про те, що терактами Захід намагається зупинити інтеграцію Росії, Україні, Білорусії і Казахстану, я писав ще в березні 2010 року. «Слідкуйте за новинами - після кожного кроку до реального Відновленню Єдності з України, буде слідувати спроба вбивати і сіяти страх» - написав я в своїй статті дворічної давності.
 
Минуло два роки - за цей час теракти пройшли в Росії, в Казахстані, у Білорусі. І тепер на Україну. У центрі Дніпропетровська сталася серія вибухів. Ніхто відповідальність на себе не бере. Ні на Україну бандпідпілля, як на Кавказі, немає сепаратистів - не на кого валити вину. Тому й тиша. Вибухи є, а причин підривати, ніби як немає.
 
Це не так. Причина є.
 
Тільки що плани Заходу провалилися в Росії. Президентом 7 травня стане той, кого Захід не хотів бачити на цій посаді. Хто завгодно, але тільки не він - не Путін. Ось позиція Заходу. Чому? Що такого задумав Путін, що не подобається Заходу? Про це відкрито написала британська газета «Таймс»:
 
«Володимир Путін просуває ідею створення євразійської імперії ... Якщо Україна стане членом цього союзу, на території« великої четвірки »колишніх радянських республік виникне спільний економічний простір, що тягнеться від ЄС до Китаю і об'єднує населення чисельністю 213 000 000 чоловік. Його політичний, військовий і економічний центр буде знаходитися в Москві, де Путін у 2012 році може знову обійняти президентську посаду на термін до 12 років ... »
 
Все гранично ясно - якщо Путін знову стане президентом, то почне відновлювати Єдину країну. Це надрукувала газета «Таймс» два роки тому. Все вірно - заважали цьому, як могли. Хто завгодно, тільки не Путін. Не вийшло. 7 травня інавгурація нового президента Росії.
 
Що залишається? Як там пише «Таймс»? Якщо Україна стане членом цього союзу ... Без Україна не побудувати повноцінний Євразійський союз. Попереджаємо - ніякої інтеграції з Росією ... І ось вибухи в Дніпропетровську ...
 
P.S. «Незалежні» українські ЗМІ активно пишуть про теракти. На їхню думку: слід Москви є, слідів Заходу немає. А після цього «класика жанру»: звинувачення влади, що вона сама влаштовує вибухи.
 
Так кажуть ліберали в Росії, так говорить П'ята колона в Білорусії, так заговорили прихильники США на Україні. Коментарі на українському сайті тому свідчення: тональність дуже багатьох зводиться до одного: ці вибухи є результат дій «злочинної влади, яка перетворила правоохоронні органи на засіб боротьби з опозицією». Багато коментаторів зареєстровані в «Фейсбук». І чомусь це не дивує ...
 
Стартувала фаза активної боротьби Заходу за Україну. Рішучої боротьби.
 
Вони борються за нашу ворожнечу - ми боремося за наше Єдність!
 
 
 
 
 
 
 

Фото з місць подій 

 
 
 
Дніпрпетровськ. Вибух. Теракт. 2012
Дніпрпетровськ. Вибух. Теракт. 2012

Дніпрпетровськ. Вибух. Теракт. 2012 Дніпрпетровськ. Вибух. Теракт. 2012

Дніпрпетровськ. Вибух. Теракт. 2012
Дніпрпетровськ. Вибух. Теракт. 2012
 
 

 

 

 

Відеоматеріали. Сплановані вибухи в Дніпропетровську

 

Украіна.Вибухи в Дніпропетровську, подробиці теракту
 
 
Спец випуск новин - ефір 15:30
 
 
Хронологія вибухів у Дніпропетровську (СТБ) [від 22:00 27.04.12]
 
 
Нова інформація про вибухи в Дніпропетровську
 
П'ятничні вибухи в Дніпропетровську
 
 
Спец випуск новин - ефір 15:30
 
 
ОЧЕВИДЦІ вибухів
 
 
Теракт в Дніпропетровську. Вул. Сєрова.
 
 
Другий вибух в Дніпропетровську: офіційно
 
 
Теракт в Дніпропетровську. Переполох у місті
 
 
У центрі Дніпропетровська теракт Одна людина загинула
 
 
Теракт в Дніпропетровську, вибухи трамвая
 
 
Дніпропетровськ стрясла серія вибухів
 
 
Вибухи в Дніпропетровську подробиці теракту 27 квітня
 
 
Нові подробиці вибуху в Дніпропетровську
 
 
Вибухи в Дніпропетровську
 
 
Вибухи в Дніпропетровську / Dnipropetrovsk Terrorist Attack (27.04.2012). Wmv
 
 
Дніпропетровськ вибух | Terrorist Attack Ukraine Bomb Explosion
 
 
У Дніпропетровську зберігається паніка
 
 
Хто підірвав Дніпропетровськ?
 
 
Через 2 хвилини після третього вибуху в Дніпропетровську
 
 
Вибух у Дніпропетровську 16.03.2012 р. (пошук потерпілих)
 
 
Ізраїль переселяється до Дніпропетровська (України)
 
 
 
 
 
 

 

 

Родовіда. Родолюбіє
Рідна Віра Українців
Держава Роду Нашого
Нищення нашої спащини
Сучасний світ. Людство
Релігії у світі
Ми - Українці !
ljud441.jpg
Свята наша земля
pryr97.jpg
Нове на сайті

Час: деякі властивості. Дослідження

Що таке час? Це питання до сьогодні не є однозначним, і мабть до кращого, що на сучасному етпаі розвтику (чи, точніше, деградації) людства "час"  як фізична реальність не підвладна "науковцям".
Але наші прекди казали про Час. Згадаймо текст Велесової никги:

“Революціонер” – вечір пам’яті Олександра Капіноса у м.Львові 10.03.2015 р.

У м.Львові 10 березня, у вівторок, відбудеться вечір пам’яті Борця за Волю України, Героя Небесної Сотні Сашка Капіноса. Цього дня йому мав би виповнитися 31 рік. Запрошуємо студентську молодь та всіх бажаючих прийти та вшанувати світлу пам'ять Звитяжця. 

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Знакова, історична подія світового значення: Перун повернувся і піднятий з Дніпра! Україна-Русь, пробудись!

   Дорогі  Браття і Сестри!
   У стольному граді Києві,  столиці України (столиці Русі) сталася знакова історична подія, важлива як для України і українського народу, так і для слов'янських народів та духовного поступу Людства.
   До берега ріки  Дніпра-Борисфена, у Видубичах, приплив скульптурний образ Перуна - захисника Русі, України (нащадка Русі), який був одним з головних Богів у пантеоні Русичів.
   ВІн поставлений у 2009 році  Старокиївській горі у Києві, був вночі таємно спиляний у 2012 році злочинцями.
   08 травня  2013 року  цей скульптурний образ піднятий з Дніпра. 

Декларація всенародного руху за відновлення конституційності і законності в України на Майдані Незалежності у м.Києві

Ради чого Українці боролись на Майдані?
Що в сьогоднішній ситуації МИ, УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД маємо вимагати від влади? 
Що нам у державі належить, чи ми в боргу перед кимось, чи інші держави винні нам? 
Хто керує Україною?
Українці є
в неволі, як за часів Т.Г.Шевченка - у своїй державі, вибореній ціною великої звитяги і страждань...

Чи є в Україні національний лідер?
Чи є організація, яка захищає, впрваджує в державну стратегію України  інтереси українців?
Чи є в Україні українська національна  ідея? Куди ми йдемо?
Чи є засадничою, керівною для українців  духовна система українського Роду - світогляд, розуміння Бога: саме наші, Предківські, споконвічні? 
Чи є в нашого народу духовна еліта, яка покаже керманичам, хай і майбутнім та всьому нашому етносу Шлях до визволення, до Щастя у своїй Державі?
 Хто дасть нам справжні, істинні знання - зараз для того, щб врятувати наш нарід?
Яка функція духовної (зокрема і релігійної) еліти в Україні?  

Це звернення, яке не побачили українці, було написане в часи Майдану  - але воно дає нам ключ до розуміння сьогоднішньої ситуації.

Світлана Сторожівська. Поезії]

Збірка поезії Світлани Сторожівської « Як сонце світу…», зачаровує чарівними картинами світу наших предків, автор віршів через призму себе тримаючись за  руку із сонцем занурює читачів у рідний світ уяви та явного.

 

Українське Різдво. Коляда. Свят-вечір.

Графічним символом українського календаря може бути восьмипроменева зірка. Календар цей напрочуд стрункий, симетричний: 4 пори року, 4 найбільші сонячні свята, що відповідають кожній із чотирьох сонячних фаз (сонцестояння і рівнодення).

СВЯТВЕЧІРНІ вірування лемків . Ворожіння

Напередодні Різдва найчастіше згадуються різні традиції, пов’язані з християнською символікою цього свята. Однак, думаю, варто не забувати й про його язичницькі витоки, адже воно, поки стало християнським святом народження Христа, було поганським святом народження Сонця, а разом з ним і Світу.

Статті, дотичні до теми
Найбільш переглянуті статті
Категорії статей
Канали новин
Свята Українців. Купала

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Громада «Вінець Бога» провела Купальське свято (2013 р.)

Громада Рідної Православної Віри «Вінець Бога» м. Вінниці провела 22 червня 2013 року в районі «Сабарів», на узбережжі священної для українців ріки Бог українське звичаєве свято Купала. Свято відбулося під гаслом «За Рідну Українську Віру».

Купальська Ватра на Дрогобиччині (2013р)

22-23 Кресеня (Червня) на Дрогобиччині відбудеться одне з сакральних і найдавніших українських свят - Свято Купала, Бога Літнього Сонцестояння, Бога молодості, краси, молодечої вибуялої волі, духовної нескоримості. Бога земних плодів, а також шлюбу!

 

Готуймося до Купальського свята! Купальські пісні

Настають найкоротші літні ночі — свято Купайла, і звідусіль — лісів, гаїв, берегів річок — линуть купальські співи. Через християнський вплив їх подекуди стали називати «петрівочними піснями». Купальські пісні — це переважно мрії дівчат про заміжжя, прощання з вільним життям, бо восени настає пора весіль. Зміст цих пісень язичницький, купальський.