24 | 09 | 2017

Нова стратегія – Україна чи “революція”?

Україна. Калина

Дедалі частіше чую звуки: “Встань, убий, помри, віддай душу за  Націю!”. Хто вони, ці революціонери? Які мотиви їх закликів? Хто будуватиме майбутнє після нас?

 

Демографічна криза з’їдає українські сім’ї, в країні сотні тисяч пенсіонерів, хворих та безробітних, немає підгрунтя і перспективи для нащадків, а українцю далі підсовують – він їсть.

Причому, чимало підлітків, охочих до гасел і барикад, дійсно вірять, що стануть новітніми революціонерами – здобудуть «свободу» і «незалежність» для своєї держави. На жаль, я чую звуки грози, грози котра надходить, котра змете і нас самих, якщо ми не опам’ятаємося…

 
Ставати на одну лінію фронту із ворогами, які перевершують нас втричі за силою, кількістю, зброєю і підступністю – не самогубство? Не будьмо як Гітлер, одержимий і проклятий “перемогою”…
 
Вермахт помирав на полі бою з голоду, холоду та безсилля, але Фюрер рвав вперед. На жаль чи на щастя, цей ричаг зламався і ми знаємо чим усе скінчилось. А скільки козацьких голів полягло на полі бою за своїх гетьманів, скільки воїнів ОУН-УПА запропало у холодних снігах Сибіру? Чи вибороли вони Батьківщину?
 
Ні, я не проти боротьби. Я проти інтриги і інтриганів. Необхідно змінюватись. Змінити стратегію, якщо стара не допомагає, і не ставати на ті самі граблі. Ось висновок. Ми занадто довіряємо слабкостям, входимо у цю гру, протестуємо, нам підкидають бомби, ми сідаємо, нас катують і… так до безкінечності.
 
У висновку: зламані долі і нічого більшого. Тим часом, як злочини мерзенних продовжуються, зростає їх коефіцієнт. Нам мало не щодня повторюють: “Прийду до влади і ми переможемо”. Та повірте, сила цього обману – невичерпна. Бо головне джерело підпитки – ми самі. Вихід із гри не означає – програти.
 
Життя середньостатичного українця, як й раніше, складається переважно з постійних балачок та полос – білих і чорних. Я пропоную піти геть, подалі від цих інтриг, залиште їх ворогам, нехай самі себе знищують! Досить топтати, відволікати нас. Досить жити газетними плітками, політичними витівками та економічними моделями. Якщо не змінимося самі, то жодна перемога не врятує нас від лихої, безпорадної долі. Ми не переймаємось нащадками. А жаль… Що залишимо їм? Пам’ять про загиблих, і все?
 
Потужна держава – це держава, насамперед, у якої кожне місто – стольний град, де народ не розпорошується на ворогів та провокаторів. У такій аурі і народжуються великі вожді, генії суспільства. Керують вони своїми фортецями відповідально, а народ – живе праведно у злагоді та здоров’ї. Такими були Аратта, Царство антів, Київська Русь. І ця гармонія запропала не даремно, а щоб ми – діти сонця, змогли її знайти, відкрити, прочитати і цей феномен повторити, помноживши свою мудрість на мудрість поколінь.
 
 
Хотин. Замок
 
 
Пам’ятайте, життя – це круговорот, все прекрасне у ньому як фенікс – відрожується з попелу знову і знов. І тільки від нас залежить: коли відродиться НАШЕ майбутнє у НАШІЙ країні?
 
Якщо вороги керують нами у цій системі, то чому не створимо іншу – свою систему? Віддайте нарешті їм їхню “перевагу” у цій беглуздій “боротьбі”. З глупості своєї вони і так не скористаються нею, а для нас – це дорогоцінний час, час до дій.
 
Відкиньте телевізор! Перестаньте харчуватись купованим сміттям. Поменьше балакайте, більше читайте. Астрономія, знахарство, безконтактний бій – усе це втрачені знання пращурів, які потрібно відродити.
 
Працюйте, не віддавайте наше тим, хто нас грабує, нагромаджуйте землі. Бо земля – це святе. Це тіло предків наших, життя наше і нащадків. Об’єднюйтесь у роди, живіть, створюйте сім’ї, династії і громади, і будемо господарями на своїй рідній землі. Будуйте свою державу в державі вже тепер – чисту, вільну, міцну!
 
Якщо ж не згодні зі мною – будь-ласка, продовжуйте каратись і розчаровуватись, даруючи майбутнім поколінням нові випробування, істерики  та плоди опісля них. Я не нав’язую нікому своєї думки, а лише нагадую – ми не вічні і часу в нас обмаль.
 
Якщо вороги керують нами у цій системі, то чому не створимо іншу – свою систему?
 
Віддайте нарешті їм їхню “перевагу” у цій беглуздій “боротьбі”. З глупості своєї вони і так не скористаються нею, а для нас – це дорогоцінний час, час до дій.
 
  • Відкиньте телевізор!
  • Перестаньте харчуватись купованим сміттям.
  • Поменьше балакайте, більше читайте.
 
Астрономія, знахарство, безконтактний бій – усе це втрачені знання пращурів, які потрібно відродити. Працюйте, копіть кошти і викупляйте свою землю.
 
Бо земля – це святе. Це тіло предків наших, життя наше і нащадків.
 
Об’єднюйтесь у роди, живіть, створюйте сім’ї, династії і громади, і будемо господарями на своїй рідній землі.
 
Будуйте свою державу в державі вже тепер – чисту, вільну, міцну!
 
Якщо ж не згодні зі мною – будь-ласка, продовжуйте каратись і розчаровуватись, даруючи майбутнім поколінням нові випробування, істерики  та плоди опісля них. Я не нав’язую нікому своєї думки, а лише нагадую – ми не вічні і часу в нас обмаль.
 
 
Родовіда. Родолюбіє
Рідна Віра Українців
Держава Роду Нашого
Нищення нашої спащини
Сучасний світ. Людство
Релігії у світі
Ми - Українці !
ljud173.jpg
Свята наша земля
pryr137.jpg
Нове на сайті

Час: деякі властивості. Дослідження

Що таке час? Це питання до сьогодні не є однозначним, і мабть до кращого, що на сучасному етпаі розвтику (чи, точніше, деградації) людства "час"  як фізична реальність не підвладна "науковцям".
Але наші прекди казали про Час. Згадаймо текст Велесової никги:

“Революціонер” – вечір пам’яті Олександра Капіноса у м.Львові 10.03.2015 р.

У м.Львові 10 березня, у вівторок, відбудеться вечір пам’яті Борця за Волю України, Героя Небесної Сотні Сашка Капіноса. Цього дня йому мав би виповнитися 31 рік. Запрошуємо студентську молодь та всіх бажаючих прийти та вшанувати світлу пам'ять Звитяжця. 

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Знакова, історична подія світового значення: Перун повернувся і піднятий з Дніпра! Україна-Русь, пробудись!

   Дорогі  Браття і Сестри!
   У стольному граді Києві,  столиці України (столиці Русі) сталася знакова історична подія, важлива як для України і українського народу, так і для слов'янських народів та духовного поступу Людства.
   До берега ріки  Дніпра-Борисфена, у Видубичах, приплив скульптурний образ Перуна - захисника Русі, України (нащадка Русі), який був одним з головних Богів у пантеоні Русичів.
   ВІн поставлений у 2009 році  Старокиївській горі у Києві, був вночі таємно спиляний у 2012 році злочинцями.
   08 травня  2013 року  цей скульптурний образ піднятий з Дніпра. 

Декларація всенародного руху за відновлення конституційності і законності в України на Майдані Незалежності у м.Києві

Ради чого Українці боролись на Майдані?
Що в сьогоднішній ситуації МИ, УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД маємо вимагати від влади? 
Що нам у державі належить, чи ми в боргу перед кимось, чи інші держави винні нам? 
Хто керує Україною?
Українці є
в неволі, як за часів Т.Г.Шевченка - у своїй державі, вибореній ціною великої звитяги і страждань...

Чи є в Україні національний лідер?
Чи є організація, яка захищає, впрваджує в державну стратегію України  інтереси українців?
Чи є в Україні українська національна  ідея? Куди ми йдемо?
Чи є засадничою, керівною для українців  духовна система українського Роду - світогляд, розуміння Бога: саме наші, Предківські, споконвічні? 
Чи є в нашого народу духовна еліта, яка покаже керманичам, хай і майбутнім та всьому нашому етносу Шлях до визволення, до Щастя у своїй Державі?
 Хто дасть нам справжні, істинні знання - зараз для того, щб врятувати наш нарід?
Яка функція духовної (зокрема і релігійної) еліти в Україні?  

Це звернення, яке не побачили українці, було написане в часи Майдану  - але воно дає нам ключ до розуміння сьогоднішньої ситуації.

Світлана Сторожівська. Поезії]

Збірка поезії Світлани Сторожівської « Як сонце світу…», зачаровує чарівними картинами світу наших предків, автор віршів через призму себе тримаючись за  руку із сонцем занурює читачів у рідний світ уяви та явного.

 

Українське Різдво. Коляда. Свят-вечір.

Графічним символом українського календаря може бути восьмипроменева зірка. Календар цей напрочуд стрункий, симетричний: 4 пори року, 4 найбільші сонячні свята, що відповідають кожній із чотирьох сонячних фаз (сонцестояння і рівнодення).

СВЯТВЕЧІРНІ вірування лемків . Ворожіння

Напередодні Різдва найчастіше згадуються різні традиції, пов’язані з християнською символікою цього свята. Однак, думаю, варто не забувати й про його язичницькі витоки, адже воно, поки стало християнським святом народження Христа, було поганським святом народження Сонця, а разом з ним і Світу.

Статті, дотичні до теми
Найбільш переглянуті статті
Категорії статей
Канали новин
Свята Українців. Купала

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Громада «Вінець Бога» провела Купальське свято (2013 р.)

Громада Рідної Православної Віри «Вінець Бога» м. Вінниці провела 22 червня 2013 року в районі «Сабарів», на узбережжі священної для українців ріки Бог українське звичаєве свято Купала. Свято відбулося під гаслом «За Рідну Українську Віру».

Купальська Ватра на Дрогобиччині (2013р)

22-23 Кресеня (Червня) на Дрогобиччині відбудеться одне з сакральних і найдавніших українських свят - Свято Купала, Бога Літнього Сонцестояння, Бога молодості, краси, молодечої вибуялої волі, духовної нескоримості. Бога земних плодів, а також шлюбу!

 

Готуймося до Купальського свята! Купальські пісні

Настають найкоротші літні ночі — свято Купайла, і звідусіль — лісів, гаїв, берегів річок — линуть купальські співи. Через християнський вплив їх подекуди стали називати «петрівочними піснями». Купальські пісні — це переважно мрії дівчат про заміжжя, прощання з вільним життям, бо восени настає пора весіль. Зміст цих пісень язичницький, купальський.