19 | 09 | 2017

А ЗЕМЛЯ НЕ БУДЕ ПРОДАВАТИСЬ…

Land For Sale «А земля не буде продаватись назавжди,          бо Моя та земля, бо ви приходьки та осілі в Мене»

«А земля не буде продаватись назавжди,
бо Моя та земля, бо ви приходьки та осілі в Мене»

Біблія. Книга Левіт. Розділ 25. параграф 23.

 

Жодна з релігій світу не дозволяє вважати рідну землю предметом купівлі-продажу.

Зокрема, згідно з біблійною міфологією,  вищенаведена в епіграфі Священна Заповідь про заборону перетворення Землі на товар та неприпустимість торгівлі НЕЮ була урочисто проголошена іще в добіблійну добу, коли на синайській горі тільки карбувалися легендарні кам’яні  скрижалі.

Отже порушення Священної заповіді – смертний гріх, вопіющий до Неба.

Бо торгувати Землею – це все одно, що  торгувати Небом.  Бо вони рівноправні. 

Згадаймо предковічну українську колядку «Небо і Земля». Небо – батько, Земля – Мати. Від них походить все живе і неживе. Продавати Землю – це все одно, що продавати Матір.
Продавати Землю – це все одно, що продавати Бога, який її сотворив. 

І тому, того, хто порушить цю заповідь, неодмінно настигне Кара Всевишня.

Хто порушить Божественну заборону на торгівлю Землею, особливо законодавець, який проголосує за скасування Мораторію, або гарант Конституції,  який урочисто присягав, що виконуватиме Божественні Заповіді, але який, підло зрадивши їх, своїм підписом, не приведи Боже, благословить смертоносне скасування Мораторію на розпродаж Матінки Землі, автоматично і неминуче прирече себе і всіх нащадків своїх на вічне  прокляття Небесне.

 

Автоматика такого прокляття полягає в тому, що відповідний закон, тобто прісно звісний Кодекс Медведчука, про розпродаж Землі, який після скасування Мораторію, миттєво набравши юридичної сили, остаточно розв’яже руки лихварям та спекулянтам. А лихварі та спекулянти лавиноподібним чином,  обвально, позбавлять українців, (незалежно від їхніх політичних уподобань, мовної, етнічної чи конфесійної приналежності), останнього засобу існування – рідної прабатьківської Землі.

Автоматизм прокляття полягає також у тім, що назад українці рідної Матінки Землі ніколи не повернуть, бо Вона негайно опиниться в руках тих, хто, шануючи «Закон Божий», ніколи і нізащо не порушать Сакральну Заповідь Ієгови (див. епіграф).

Новітні феодали неодмінно будуть, або терміново стануть громадянами України, але необов’язково українцями. Точніше – плантаторами, латифундистами, як нещодавно й олігархами, обов’язково стануть не етнічні українці, а всім відомі україножери.

Вони, якщо й торгуватимуть землею, то тільки зі своїми одноплемінниками, плантації яких, завдяки рейдерам, трейдерам та грейдерам, займатимуть все більшу й більшу територію України. Косово та Палестина – відпочиватимуть в прямому і переносному сенсі.

Отже Заповідь щодо заборони «продажу землі назавжди» рано чи пізно виконуватиметься.

Тільки не легковажними нинішніми українськими власниками земельних паїв, певна частина яких спить й уві сні бачить гори зелених баксів, котрі, за свідченнями деяких експертів, в необмеженій кількості друкуються не тільки в США, але й в інших місцевостях, зокрема, на Північному Кавказі.

Отже український земельний лохотрон може завершитись ще й глобальною грошовою реформою.

Тоді одержані лохами,  замість запроданих кому завгодно (наприклад китайцям) наділів рідної неньки Землі, про яку патріоти так люблять співати: «Чом, чом, чом, Земле моя, так люба ти мені…», бакси (або й гривні)  Національним банком будуть знецінені до нуля.

До рівня ціни макулатури, від якої вони й сьогодні нічим не відрізняються. Ото буде сміху та реготу! Прикладів - навалом.

Тобто законодавці та землепродавці, що допустять обезземелення української громади та нації, приречуть себе і наступні покоління нащадків на прокляття, віковічне посміховисько, позорище та ганьбу.

Щоб такого не сталося, потрібно скасувати Мораторій і негайно, під страхом найсуворішої кари, заборонити торгівлю Землею сільськогосподарського призначення.

Цьому навчає нас досвід наших близьких і далеких предків, зокрема, козаків, звичаєве право яких забороняло торгівлю ґрунтами, зате громада періодично перерозподіляла земельні угіддя між громадянами громади за числом їдоків.

Пошану до стародавнього козацького Звичаєвого Права, основи якого виникли також задовго до появи біблії, маємо проявляти і ми, українські громадяни – юні школярі, вчителі, селяни, науковці,  молоді підприємці, поважні ветерани тощо. Бо чимало з нас особисто, а якщо згадати наших багатостраждальних батьків, дідів-прадідів, то й всі   вони поголовно окропили кожну п’ядь нашої території священною українською кров’ю.

Цілувати сліди рідних ніг батьків, дядьків, матерів, братів та сестер на ланах, левадах та чорноземах предковічних потрібно, а не продавати чужинцям годувальницю нашу. Тільки безпросвітний дурень ріже курку, яка несе золоті яйця. А чого варта запрограмована нині недругами українців ціна одного га земельки в розмірі 10 – 12 тис. гривень?! Та один квадратний метр бетону(!) міської житлоплощі, на якому нічого ніколи не вродить, перевищує в кільканадцять разів смішну ціну 1-го га чорнозему!

         Коли, особливо останнім часом, читаєш, чи чуєш в ЗМІ знущальні просторікування про найбагатші у світі українські чорноземи, які здатні прогодувати півсвіту, а то й цілий світ, огортає душу гірка досада.
І запитуєш сам себе: «чи розуміють автори повідомлень весь ідіотизм ситуації?»
Чванитися тим, що тобі сьогодні не належить де-факто, а завтра не належатиме і де-юре, бо рано чи пізно українська земля опиниться у власників ніким не контрольованого доларового верстата?!
Ще й втішатися тим, що Україна завдяки своїм славнозвісним чорноземам наче б то має можливість заробляти грубі зарібки на світових агропромислових ринках!? Україна може й має можливість, а що з того мають українці? Дулю з маком, або важку чорну невдячну працю.

Зате, цукротрейдери, олієтрейдери та зернотрейдери (ну й словечка придумали!), тобто спекулянти та перекупщики українського агро продукту ого-го мають бабла. Але цього їм мало. Вони хочуть мати геть усе, тобто всеньку українську територію з її грандіозними корисними копалинами, водними ресурсами, лісами, щорічними врожаями та всіма іншими незліченними багатствами відібраними в українських тубільців навічно!

Причому в разі втрати рідної землі, можете не сумніватись, простим мешканцям України, незалежно від національності, віри, мови спілкування, партійної приналежності тощо, ніколи не доведеться споживати екологічно чистих, органічних продуктів. Про них доведеться забути навіки. 

Бо коштуватимуть вони неймовірно дорого. Бо всі вони, за велінням латифундистів, підуть на експорт. Натомість всіх так званих пересічних громадян продуктотрейдери годуватимуть імпортним ГМОм та іншою світовою гидотою.

А етнічні українські тубільці? Їм, сміємо доповісти, уготована доля на порядок гірша за долю американських індіанців.  Бо індіанці свої резервації відвойовували з вогнепальною зброєю в руках. І сяк-так відвоювали.

А хто українцям відвоює  українську Землю, коли вона без єдиного пострілу, навіть без пресловутого референдуму ось-осьо назавжди перекочує у руки споконвічно заклятих антагоністів?


Депутат-регіонал, вчорашній комуніст, здається, Василь Кісєльов нещодавно у програмі 5-го каналу «Майдан» сказав майже буквально наступне: «Серце кров’ю обливається, коли я згадую про невирішену земельну проблему, але українська земля сільськогосподарського призначення коштує близько $390(?!) мільярдів. А це великий резерв поповнення Держбюджету».
Ви тільки вдумайтеся у цю сатанинську  репліку! Мало того, що «народний обранець» мерзенною зеленою макулатурою оцінив тисячоліттями здобутий і захищений кров’ю предків безцінний скарб, він ще й вважає можливим на свій розсуд розпоряджатись її вартістю.
Ніби кошти за продані земельні ресурси Українців уже в його руках.
Ніби українці зобов’язані негайно, після продажу всієї рідної Землі, виручену за земельні сертифікати горезвісну макулатуру Федеральної Резервної Системи (одна купюра $100 < 15 центів), здати в казьонний мафіозний общак. Бо пахани за 20 років незалєжності, нахабно, безкарно і постійно приватизуючи народні кошти, звикли вважати їх своїми власними.

Дохазяйнувались українці! Народна мудрість проголошує: "Учись доброму навіть у лютого ворога. Не вчись поганому навіть у рідного батька".
Живучи кільканадцять віків пліч-о-пліч з росіянами, які ні за яких обставин не зраджують рідної мови,  євреями, які ніколи не зраджують рідної предковічної віри і ретельно виконують 613 заповідей, законів і настанов тори, поляками, які з колиски учать польських дітей, що вони тільки поляки і більш ніхто, українці ухитрились нічому корисному у цих поважних та авторитетних у світі націй не навчитися.

Навіть, якщо ми мали б гори золота, то позбувшись рідної землі та хліба, мусіли б віддати усі золоті гори за одну-єдину скибку насущного.
Невже навіть голодомори 1921-23, 1932-33, 1946-47, як і недавні події кінця ХХ, початку ХХІ століть українців також нічому не навчили?

Отже події новітньої історії розвиваються таким трагічним чином, що нинішнім та майбутнім українцям, заради збереження на бурхливій історичній арені нації та держави, конче необхідно згадати, а, згадавши, закарбувати в голові та взяти до щоденного ретельного керівництва Рідний Заповіт стародавніх, предків наших. Зокрема, Заповіт Волхвів,  авторів «Велесової Книги». 

Ось що нам з вами заповіли праукраїнські старотці ( ВК, дошка 17в): «А тому, хто захотів би Землі вашої, то киньте йому до вуст уповні. Хай покладе до пащі своєї і не каже ні слова! Будьте ж синами своїх рідних Богів, і сила Їхня пребуде з вами!».

 

Руслан МОРЗОВСЬКИЙ  11. 01. 2011            

 

Джерело:
часопис "Заповіт Батьків", спецвипуск, 2011 рік,
гол. редактор Руслан Морозовський.

Родовіда. Родолюбіє
Рідна Віра Українців
Держава Роду Нашого
Нищення нашої спащини
Сучасний світ. Людство
Релігії у світі
Ми - Українці !
ljud25.jpg
Свята наша земля
pryr121.jpg
Нове на сайті

Час: деякі властивості. Дослідження

Що таке час? Це питання до сьогодні не є однозначним, і мабть до кращого, що на сучасному етпаі розвтику (чи, точніше, деградації) людства "час"  як фізична реальність не підвладна "науковцям".
Але наші прекди казали про Час. Згадаймо текст Велесової никги:

“Революціонер” – вечір пам’яті Олександра Капіноса у м.Львові 10.03.2015 р.

У м.Львові 10 березня, у вівторок, відбудеться вечір пам’яті Борця за Волю України, Героя Небесної Сотні Сашка Капіноса. Цього дня йому мав би виповнитися 31 рік. Запрошуємо студентську молодь та всіх бажаючих прийти та вшанувати світлу пам'ять Звитяжця. 

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Знакова, історична подія світового значення: Перун повернувся і піднятий з Дніпра! Україна-Русь, пробудись!

   Дорогі  Браття і Сестри!
   У стольному граді Києві,  столиці України (столиці Русі) сталася знакова історична подія, важлива як для України і українського народу, так і для слов'янських народів та духовного поступу Людства.
   До берега ріки  Дніпра-Борисфена, у Видубичах, приплив скульптурний образ Перуна - захисника Русі, України (нащадка Русі), який був одним з головних Богів у пантеоні Русичів.
   ВІн поставлений у 2009 році  Старокиївській горі у Києві, був вночі таємно спиляний у 2012 році злочинцями.
   08 травня  2013 року  цей скульптурний образ піднятий з Дніпра. 

Декларація всенародного руху за відновлення конституційності і законності в України на Майдані Незалежності у м.Києві

Ради чого Українці боролись на Майдані?
Що в сьогоднішній ситуації МИ, УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД маємо вимагати від влади? 
Що нам у державі належить, чи ми в боргу перед кимось, чи інші держави винні нам? 
Хто керує Україною?
Українці є
в неволі, як за часів Т.Г.Шевченка - у своїй державі, вибореній ціною великої звитяги і страждань...

Чи є в Україні національний лідер?
Чи є організація, яка захищає, впрваджує в державну стратегію України  інтереси українців?
Чи є в Україні українська національна  ідея? Куди ми йдемо?
Чи є засадничою, керівною для українців  духовна система українського Роду - світогляд, розуміння Бога: саме наші, Предківські, споконвічні? 
Чи є в нашого народу духовна еліта, яка покаже керманичам, хай і майбутнім та всьому нашому етносу Шлях до визволення, до Щастя у своїй Державі?
 Хто дасть нам справжні, істинні знання - зараз для того, щб врятувати наш нарід?
Яка функція духовної (зокрема і релігійної) еліти в Україні?  

Це звернення, яке не побачили українці, було написане в часи Майдану  - але воно дає нам ключ до розуміння сьогоднішньої ситуації.

Світлана Сторожівська. Поезії]

Збірка поезії Світлани Сторожівської « Як сонце світу…», зачаровує чарівними картинами світу наших предків, автор віршів через призму себе тримаючись за  руку із сонцем занурює читачів у рідний світ уяви та явного.

 

Українське Різдво. Коляда. Свят-вечір.

Графічним символом українського календаря може бути восьмипроменева зірка. Календар цей напрочуд стрункий, симетричний: 4 пори року, 4 найбільші сонячні свята, що відповідають кожній із чотирьох сонячних фаз (сонцестояння і рівнодення).

СВЯТВЕЧІРНІ вірування лемків . Ворожіння

Напередодні Різдва найчастіше згадуються різні традиції, пов’язані з християнською символікою цього свята. Однак, думаю, варто не забувати й про його язичницькі витоки, адже воно, поки стало християнським святом народження Христа, було поганським святом народження Сонця, а разом з ним і Світу.

Статті, дотичні до теми
Найбільш переглянуті статті
Категорії статей
Канали новин
Свята Українців. Купала

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Громада «Вінець Бога» провела Купальське свято (2013 р.)

Громада Рідної Православної Віри «Вінець Бога» м. Вінниці провела 22 червня 2013 року в районі «Сабарів», на узбережжі священної для українців ріки Бог українське звичаєве свято Купала. Свято відбулося під гаслом «За Рідну Українську Віру».

Купальська Ватра на Дрогобиччині (2013р)

22-23 Кресеня (Червня) на Дрогобиччині відбудеться одне з сакральних і найдавніших українських свят - Свято Купала, Бога Літнього Сонцестояння, Бога молодості, краси, молодечої вибуялої волі, духовної нескоримості. Бога земних плодів, а також шлюбу!

 

Готуймося до Купальського свята! Купальські пісні

Настають найкоротші літні ночі — свято Купайла, і звідусіль — лісів, гаїв, берегів річок — линуть купальські співи. Через християнський вплив їх подекуди стали називати «петрівочними піснями». Купальські пісні — це переважно мрії дівчат про заміжжя, прощання з вільним життям, бо восени настає пора весіль. Зміст цих пісень язичницький, купальський.