24 | 10 | 2017

„Заки сонце зійде – роса очі виїсть”

За твердженнями науковців та відаючих людей Україна – це живий організм, який розвивається в пульсуючому режимі. Так як день плавно переходить в ніч, а після ночі неодмінно наступає ранок, день, вечір, так, як змінюються пори року, так само змінюються і етапи розвитку людської спільноти. Кажуть, що темна доба вже минає, і ми в очікуванні світлого майбутнього.

Тобто світанок вже ось-ось настане. Прогнозують перехід на новий світлий етап розвитку десь з 2015 року. Але перед цим ще прийдеться пережити страшний 2012-й. Чи ж багато доживуть до цього щасливого 2015 року при теперішніх темпах щорічного зменшення населення в Україні?

 
Закони Природи ще ніхто не зміг подолати. Богоборців, які час від часу хотіли жити за своїми темними законами і мали силу лише в темну пору розвитку, неодмінно розмивало Світло Правди світлої пори. Але ця Правда, Справедливість і Знання мали пройти через свідомість людську. Тільки тоді появлялась енергія, яка руйнувала все недосконале, темне і брудне.
 
Зараз Вищі Сили посилають нам провідників, які вказують напрям руху до Світла і Добра. Треба тільки вміти відрізнити істинні знання від фальшивих. Кажуть, що вчитель – це не той, хто чогось навчає, а той, хто здатний надихнути учня виявити все найкраще в самому собі, аби відкрити те, про що він вже знає. Якщо твоя душа зможе налагодити зв'язок з мозком, вона допоможе тобі побачити по-новому ще більше речей. Або ще казали наші Предки: „Хто з Розумом і Богом у Ладу, у того порядок у Роду”.
 
Темна доба наклала свій важкий відбиток на людську свідомість.
 
В. Базилевський писав: „Людина, яка виросла в умовах неволі, набуває комплексу, що його називають рабським. Рабська психологія, це втрата вольової енергії, здатність до опору, це нездоланна енергія пасиву, коли йдеться про покоління рабів. Рабська психологія – це небажання глянути правді у вічі, знайти причину поразки у собі самому, а не в фатальному збігові обставин чи в комусь іншому”.
 

Підняти Дух народу, відновити прадавні відичні Знання і Віру народу – першочергове завдання сьогоднішніх провідників нації.

 
Отямтеся, народжені Богами!
Не гнітся, не коріться, не мовчіть!
Най буде гордість славних Предків з Вами!
Ярмо духовне скиньте й розтопчіть.
Із гідністю пройдіть земні дороги, 
А духом піднімайтесь до небес,
Бо ви – не хтось там, –
Ви – Творці! Ви – Боги!
Для вас Отці лишили світ увесь 
(Відун Рувит)
 
Не все вдалося знищити окупантам. По крупинках відновлюється наша справжня історія.
 
„Велесова книга” дає нам уявлення про віру ваших Предків.
 
Але потужна інформаційна зброя, яка зараз в руках ворога, нещадно руйнує всі наші здобутки.
 
Принцип напівправди гірше за брехню. Українці за всю свою історію так натхненно оббріхували один одного, що їх просто перестали поважати сусіди, а зайди владарюють у їхній білій хаті, наче вдома.
 
Академік і політик Г. Щокін абсолютно має рацію: доки титульна нація України не візьме владу і не встановить над сіонізмом жорстокий контроль – нищення українців євреями не припиниться, не припиниться й самознищення євреїв. Єврейський нацизм – рідний брат німецького нацизму і московського комунізму.
 
Гітлеризм засуджено на Нюрнберзькому процесі, комунізм, безсумнівно, буде засуджений на „Нюрнберзі-2”, а ось єврейський, ще страшніший за масштабами, чомусь залишається поза увагою і навіть уведений до складу християнського вчення”. І поки в християнських церквах нас будуть обзивати рабами, а наші душі посилати на лоно Аврамове і святкувати обрізання Господнє, нам не вибратися з темноти і невігластва.
 
Раніше від слова існує думка. А раніше від думки існує божественна іскра, яка помістила цю думку тут. Усе, абсолютно все на цій землі, має сенс, і найменш значущі речі треба брати до уваги. Багато людей приходять у цей світ лише для того, щоб виконувати якусь роль, не розуміючи, що існує Невидима рука, яка їх веде.
 
Священна арійська Рігведа виникла і створена була набагато раніше від єврейської Біблії.
 
В кінці XVIII ст. англійські, а пізніше французькі, німецькі, російські вчені виявили факт приходу в Індію з Європи п’яти арійських племен. Відбулось це в середині ІІ тисячоліття до Р.Х. Науковий пошук прабатьківщини аріїв поступово звузився до низин Дніпра: до такого висновку в середині ХІХ ст. прийшли німець К. Ріттер, англієць Г. Чайлд, поляк Т. Сулимирський, австрієць П. Кречмер, а після війни такі ж висновки зробив болгарин В. Георгієв, українець В. Даниленко, американка М. Гінбутас, росіяни О. Трубачов і В. А. Сафронов. Віра в Божественне походження нашого народу є його духовною метрикою. Наша давня віра була тісно пов’язана з Природою, сповідувався культ Предків і Роду.
 
За відичним вченням наших пращурів структура будь якого суспільства має варнову основу.
Ця структура до сьогоднішнього дня існує в Індії.
Варни кшатріїв і брахманів (по-нашому варни витязів-лицарів і волхвів-мудреців) об’єднує те, що загальне благо народу вони, згідно зі своєю природою ставлять вище власного блага. Їхнє призначення – служіння Богу і народу.
 
В нас же варну волхвів знищили понад тисячу років тому, коли запровадили чужовір’я, московська правителька знищила Запорізьку Січ, тобто варну воїнів, лицарів, а вже в ХХ ст. голодоморами і репресіями донищували ці основні варни нашої нації з варною господарів включно, щоб залишити тільки слуг і рабів. На щастя в роки незалежності відродилась варна господарів, а от варни воїнів і мудреців-провідників ще тільки починають відроджуватися.
 
Культ грошей, який зараз сповідують більшість українців – це основна ознака приналежності до варни рабів.
 
Той, хто вміє і любить щось вирощувати чи виготовляти, робити корисні, добрі справи, шанує і турбується про свій рід і рідну землю – може зарахувати себе до варни господарів.
 
Представники варни воїнів, лицарів-захисників, крім лицарської вдачі повинні мати ще й добрі організаторські здібності. До варни духовної, волхвівської належать провідники нації, які здатні показати найкращий шлях розвитку свого народу і виконати просвітницьку місію.
 
Спроби відродження лицарської воїнської варни були в ХХ ст. не раз.
 
Так, Професор Володимир Шаян, санскритолог, філософ, автор наукових і багатьох публіцистичних розвідок, член європейської УВАН (Української Вільної Академії Наук) і пізніше її Президент створив свій перший „Орден Лицарів Бога Сонця” у листопаді 1943 року у Львові. Усі члени склали йому лицарську присягу. Тим лицарям, що не бажали евакуюватися в західну Європу, він дав наказ стати в ряди УПА. Про повстанську групу ім. Перуна є спогади в літописах УПА (8 том). В Німеччині на еміграції проф. В. Шаян зорганізував другу фалангу Ордену Лицарів Бога Сонця.
 
Багато наукових праць залишив нам проф. В. Шаян, який був своєрідним практиком і теоретиком українського націоналізму, а в своїй філософській концепції послідовником Григорія Сковороди. Він стверджував в міті про Перуна, що Орден культивує проявлення Істоти: „В Істоті є потуги куди сильніші, чи складніші, ніж Слово. Такою силою в Ордені вважається Лицарський Чин”.
 
В своїх працях він  (В.Шаян) пише, що “Ми не шукали нашої землі, блукаючи сорок літ по пустині. Вона була дана нам споконвіку”. 
 
І, що „Віра - це найвища цінність народу. Народ, який покидає свою віру, покидає свою душу, свої ідеали. Йде на службу чужим „богам”. Там він може бути тільки рабом, або прислужником.
Почуття меншовартості перед чужою культурою і чужим духом буде його прокляттям („Духовний напалм”). 
 
Володимир Шаян – Велика Людина, Рідний Пророк і Віщун ХХ сторіччя, основоположник відродження Рідної Віри. Будьмо достойними продовжувати його шлях, часом дуже нелегкий. Завжди і в усьому будьмо гідними слави наших Предків! Відроджуймо Українську Україну!
 
Нація, як зіницю ока, має берегти і шанувати своїх Лицарів і Духовних Провідників, не дозволяти чужинцям знищувати і зневажати їх, бо тоді народ залишиться обезголовленим і беззахисним. Такий народ легко зробити рабом чужих правителів. На тисячу років наш народ заглибився в пітьму, коли знищено було нашу рідну віру і запроваджено чужовір’я, коли знищено було наших волхвів-просвітителів і завезено чорноризників-чужинців, коли спалено було наші святині і поруйновано капища і храми. 
 
Вважаю, що 24 серпня 2009 року стане історичним Днем відродження нашої Духовності.
 
Саме на День Незалежності на Старокиївській (Андріївській) Горі, де колись були Священні Гаї, знову встановлено статую Перуна, потоплену в Дніпрі з наказу лжекнязя Володимира.
 
Повернення нашої Рідної Віри дасть потужну енергію до перемоги, підніме Силу Духу і Силу Волі нації, дозволить людям відкрити істинні знання, відрізнити Правду від Кривди, позбутися страху і невігластва. По всій Україні створюється і збільшується з кожним роком громади рідновірів, які об’єднуються в Кола Звичаєвих Громад, Об’єднання Рідновірів України чи інші об’єднання, що споріднені духовно. В слов’янському світі відбуваються Віча провідників рідновірів майже всіх слов’янських народів.
 
Народи Європи повертаються до своїх етнічних релігій, до свого предківського сприйняття світотворення.
 
Ми маємо нарешті усвідомити „чия правда, чия кривда і чиї ми діти” і показати кожному народу свій шлях до Бога, а не через імперських посередників юдо-християнства.
 
Українці мають гордитися своїми славними Предками і своїм могутнім Родом. Шанувати свою Природу і берегти свої Святині. Щоб коли настане Ранок Сварожої доби ми не побачили руїни на своїй землі, а квітучий сад і зелені луки, багаті врожаї і достаток в наших родинах, веселий дитячий сміх і рідну мову в пошані і спілкуванні. Вірю, що ми виграємо цей останній бій з темними силами перед настанням Ранкового Світла.
 
Записуйтесь в Перунові полки і здобувайте перемоги, як здобували їх наші забуті Предки!
 
Женіть геть з нашої Святої Землі чужинців і манкуртів, які зневажають наші Звичаї, які плюндрують наші Святині, які винищують наш Народ і паразитують на праці і здобутках наших славних пращурів і сучасників.
 
Згадайте, до чого закликала нас Леся Українка:
 
 
„Вставай, хто живий, в кого думка повстала!
Година для праці настала!
Не бійся досвітньої мли,-
Досвітній Огонь запали
Коли ще зоря не заграла.”
 
 
Сонце-Дажбог ось-ось появиться із-за обрію і зігріє наші душі теплим сонячним промінням.
Сварод-Творець невпинно крутить Сваргу - споконвічний оберіг нашого Роду, а Богиня Лада наведе Лад на наших землях, в наших родинах і сім’ях, принесе Любов і Злагоду.
 
Слава Рідним Богам!
 
 

 

Родовіда. Родолюбіє
Рідна Віра Українців
Держава Роду Нашого
Нищення нашої спащини
Сучасний світ. Людство
Релігії у світі
Ми - Українці !
ljud274.jpg
Свята наша земля
pryr140.jpg
Нове на сайті

Час: деякі властивості. Дослідження

Що таке час? Це питання до сьогодні не є однозначним, і мабть до кращого, що на сучасному етпаі розвтику (чи, точніше, деградації) людства "час"  як фізична реальність не підвладна "науковцям".
Але наші прекди казали про Час. Згадаймо текст Велесової никги:

“Революціонер” – вечір пам’яті Олександра Капіноса у м.Львові 10.03.2015 р.

У м.Львові 10 березня, у вівторок, відбудеться вечір пам’яті Борця за Волю України, Героя Небесної Сотні Сашка Капіноса. Цього дня йому мав би виповнитися 31 рік. Запрошуємо студентську молодь та всіх бажаючих прийти та вшанувати світлу пам'ять Звитяжця. 

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Знакова, історична подія світового значення: Перун повернувся і піднятий з Дніпра! Україна-Русь, пробудись!

   Дорогі  Браття і Сестри!
   У стольному граді Києві,  столиці України (столиці Русі) сталася знакова історична подія, важлива як для України і українського народу, так і для слов'янських народів та духовного поступу Людства.
   До берега ріки  Дніпра-Борисфена, у Видубичах, приплив скульптурний образ Перуна - захисника Русі, України (нащадка Русі), який був одним з головних Богів у пантеоні Русичів.
   ВІн поставлений у 2009 році  Старокиївській горі у Києві, був вночі таємно спиляний у 2012 році злочинцями.
   08 травня  2013 року  цей скульптурний образ піднятий з Дніпра. 

Декларація всенародного руху за відновлення конституційності і законності в України на Майдані Незалежності у м.Києві

Ради чого Українці боролись на Майдані?
Що в сьогоднішній ситуації МИ, УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД маємо вимагати від влади? 
Що нам у державі належить, чи ми в боргу перед кимось, чи інші держави винні нам? 
Хто керує Україною?
Українці є
в неволі, як за часів Т.Г.Шевченка - у своїй державі, вибореній ціною великої звитяги і страждань...

Чи є в Україні національний лідер?
Чи є організація, яка захищає, впрваджує в державну стратегію України  інтереси українців?
Чи є в Україні українська національна  ідея? Куди ми йдемо?
Чи є засадничою, керівною для українців  духовна система українського Роду - світогляд, розуміння Бога: саме наші, Предківські, споконвічні? 
Чи є в нашого народу духовна еліта, яка покаже керманичам, хай і майбутнім та всьому нашому етносу Шлях до визволення, до Щастя у своїй Державі?
 Хто дасть нам справжні, істинні знання - зараз для того, щб врятувати наш нарід?
Яка функція духовної (зокрема і релігійної) еліти в Україні?  

Це звернення, яке не побачили українці, було написане в часи Майдану  - але воно дає нам ключ до розуміння сьогоднішньої ситуації.

Світлана Сторожівська. Поезії]

Збірка поезії Світлани Сторожівської « Як сонце світу…», зачаровує чарівними картинами світу наших предків, автор віршів через призму себе тримаючись за  руку із сонцем занурює читачів у рідний світ уяви та явного.

 

Українське Різдво. Коляда. Свят-вечір.

Графічним символом українського календаря може бути восьмипроменева зірка. Календар цей напрочуд стрункий, симетричний: 4 пори року, 4 найбільші сонячні свята, що відповідають кожній із чотирьох сонячних фаз (сонцестояння і рівнодення).

СВЯТВЕЧІРНІ вірування лемків . Ворожіння

Напередодні Різдва найчастіше згадуються різні традиції, пов’язані з християнською символікою цього свята. Однак, думаю, варто не забувати й про його язичницькі витоки, адже воно, поки стало християнським святом народження Христа, було поганським святом народження Сонця, а разом з ним і Світу.

Статті, дотичні до теми
Найбільш переглянуті статті
Категорії статей
Канали новин
Свята Українців. Купала

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Громада «Вінець Бога» провела Купальське свято (2013 р.)

Громада Рідної Православної Віри «Вінець Бога» м. Вінниці провела 22 червня 2013 року в районі «Сабарів», на узбережжі священної для українців ріки Бог українське звичаєве свято Купала. Свято відбулося під гаслом «За Рідну Українську Віру».

Купальська Ватра на Дрогобиччині (2013р)

22-23 Кресеня (Червня) на Дрогобиччині відбудеться одне з сакральних і найдавніших українських свят - Свято Купала, Бога Літнього Сонцестояння, Бога молодості, краси, молодечої вибуялої волі, духовної нескоримості. Бога земних плодів, а також шлюбу!

 

Готуймося до Купальського свята! Купальські пісні

Настають найкоротші літні ночі — свято Купайла, і звідусіль — лісів, гаїв, берегів річок — линуть купальські співи. Через християнський вплив їх подекуди стали називати «петрівочними піснями». Купальські пісні — це переважно мрії дівчат про заміжжя, прощання з вільним життям, бо восени настає пора весіль. Зміст цих пісень язичницький, купальський.