19 | 10 | 2017

Брехня рівня існування. Методи розсудливості і розпізнавання брехні.

Управління суспільством. Зомбатори

У наші дні засоби масової інформації вже є далеко не тим, чим вони були колись, в часи винаходу радіо і перших телевізорів.

 

Сьогодні це найважливіший інструмент управління свідомістю людей.
Але, як будь-який потужний важіль впливу, в переважній більшості випадків він використовується не в самих благих цілях. Називати телевізор " зомбоящик " стало вже загальним явищем.
 
Спробуємо розібратися, як і за допомогою чого особи, які володіють інформацією, можуть нами керувати.
 
 

Частина 1. Сенситивне маніпулювання.

 

ЗАГОРОЗА : ПОЧУТТЯ ВИНИ

 
Розвиток почуття провини - сильний важіль маніпулювання і постановки вас в залежність.
Це форма психологічного поневолення.
Винувата людина усвідомлює, що повинна компенсувати завдану нею шкоду, і що в компенсацію за цю шкоду постраждала сторона має право у неї відібрати щось, позбавити її чогось, змусити щось робити, платити і т.д..
Саме по собі природнє почуття провини - це добре почуття, голос совісті, і йому потрібно слідувати.
Але поряд з цим буває ще нав'язане почуття провини. Воно відрізняється від нормального тим, що (нібито) " постраждала " сторона намагається підтримувати вас у стані винуватості безконечно довго. Для цього вам постійно нагадують про вашу вину, або висувають нові й нові звинувачення, періодично демонструють власну нещасність і страждання.

Метод протидії.

Ніколи не слід виправдовуватися.
Необхідно постійне усвідомлення себе причиною всіх своїх дій, прийняття на себе відповідальності за всі дії, які виходять від вас. Не можна говорити "обставини змусили мене вчинити так-то ", натомість варто мислити інакше: "зважаючи таких-то обставин, Я ВИРІШИВ надійти так-то ".
Різниця дуже велика.
Коли ви називаєте провиною всьому зовнішні обставини, ви виправдовуєтеся, автоматично приймаючи на себе роль винного. 
Ви передаєте управління ситуацією тому, кому ви це сказали. При цьому таке виправдання не позбавляє вас відчуття власної провини, а це означає що відтепер вами можна управляти, і тепер ви залежите від того, хто чув ваш виправдання. Тепер хтось  вирішує, що робити вам і що робити з вами.
Коли ваші дії обумовлені ВАШИМ власним рішенням, вам відомі мотиви рішення, його логіка, і ви, якщо забажаєте, можете пояснити це " постраждалої " стороні, запропонувавши допомогу з усунення виниклих труднощів. 
Допомога, а не рабська вимушенність. 
Допомога надається добровільно, і тільки тому, хто сам щось робить.
 
 

ЗАГРОЗА :  ПОЧУТТЯ ВИНИ (ЗОБОВ’ЯЗАННОСТІ) 

 
Почуття обов'язку також буває як натуральне, так і штучно підтримуване.
 
Навіяне людині почуття обов'язку мотивує його добровільно робити вчинки, які йому не потрібні, при цьому перебуваючи у впевненості, що він чинить правильно. 
Мало того, людина може поширювати це почуття на оточуючих його людей. 
При цьому, сутність і причина обов'язку як правило, не обговорюється, це вважається " зрозумілим навіть дитині ".
Культивуючи у людей почуття обов'язку, можна змусити їх віддавати вам цінності, працювати, боротися і вмирати за вас, а також приводити до вас нових людей, самостійно вселяючи їм почуття обов'язку перед вами.
Апофеозом маніпулювання є поняття " неоплатного боргу" - тобто боргу довічного, що не обговорюється, абсолютного, що передається спадково через покоління, вічного.
 
Тим часом, натуральне почуття обов'язку існує лише в одному випадку: коли ви взяли в борг те, що вам було необхідно, домовившись це повернути. Це почуття пропадає одночасно з поверненням боргу.
 
У всіх же інших випадках має місце почуття НЕОБХІДНОСТІ або ПОДЯКИ, але ніяк не боргу. Необхідність відбувається з природи людини. Подяка - це добровільний відповідь благом на зроблене вам добро. Подяка походить від радості, що випробовується вами від здобуття цього добра.
Ми відчуваємо не борг але подяку до своїх батьків, за те, що вони допомогли нам втілитися на Землі.
Ми відчуваємо не борг але необхідність до своїх дітей, так як вони - продовжувачі нашого Роду на Землі.
Ми відчуваємо не борг але подяку до своєї Батьківщини, за те, що вона облаштувала простір навколо для нашої зручності, і необхідність в ній, якщо хочемо, щоб вона далі існувала.
Ми відчуваємо не борг але подяку перед Богами за створення Світу таким, який він є, за турботу про нашому розвитку, за можливості втілень в цьому Світі.
 
Ми винні лише Землі, так як взяли частину її речовини для свого тіла на час. 
І ми завжди повертаємо цей борг під час смерті.
 
Неоплатного  боргу не існує в цьому Всесвіті принципі.
 
Завжди, коли мова заходить про якийсь борг, «винності» комусь, завжди слід уточнювати, КОМУ ви повинні і ЧОМУ. 
Що ви взяли в борг, коли і в кого, і коли повинні це віддати. У цьому завжди необхідно розбиратися. Ключова фраза в цьому - " я не пригадаю, щоб позичав це у когось ".
 

ЗАГРОЗА: ТАБУЮВАННЯ.

 
Табуювання - це безумовна, абсолютна і не обговорювана заборона на спроби з'ясувати якусь інформацію (і на вчинки).
Тих, хто намагається з'ясувати татуйовану інформацію, намагаються присоромити, дорікнути в порушенні правил, норм пристойності, субординації, виставляють на посміховисько, критикують, ізолюють.
Всі існуючі табу - це штучно створені правила, щоб обмежити поширення істинної інформації.
Натурального, природного табу на з'ясування якихось питань не існує. Все може бути пізнане, зрозуміле, осмислено. Єдине існуюче натуральне обмеження на інформацію - рівень власного розвитку вивчаючого.
 
Метод протидії очевидний - продовжувати з'ясування табуйованих відомостей не дивлячись на табу. Якщо ви досить розвинені для того, щоб змогти отримати і " переварити " дані знання, ви їх отримаєте. Відкриття даної інформації як правило істотно змінює світосприйняття - як мінімум, того, хто це відкрив. 
Також слід з'ясовувати, ким і навіщо ця інформація була табуйована, для більш глибокого розуміння процесів, що відбуваються в суспільстві.
 
Окремо слід сказати про такий поширений табуйованому коді як слово "не можна". У реальності, воно має безліч відтінків: неможливо, заборонено, не рекомендується, має наслідки, небезпечно, безсенсово, і т.д. Різниця між цими відтінками дуже істотна, і діяти в відповідно до цього потрібно зовсім по-різному: завжди слід роз'яснювати, чому саме не можна. 
Ніяких " просто не можна взагалі" - не буває, завжди є конкретний зміст, який кожен в змозі зрозуміти.
 

ЗАГРОЗА – СВТОРЕННЯ ШТУЧНОЇ НЕОБХІДНОСТІ.

 
Дуже часто нас переконують у необхідності якихось вчинків, матеріальних благ, певного способу життя. Про це намагаються говорити якомога частіше, щоб прищеплювана ідея увійшла у звичку, і почала здаватися дійсною необхідністю, природною потребою.
Нам говорять про необхідність грошей, тоді як реально необхідні не самі гроші, а лише деяке з того, що ми звикли за них купувати.
Нам говорять про необхідність роботи, тоді як реально необхідна не робота як така, а деякі з тих благ, які ми можемо знайти в результаті праці, і набутий досвід.
Нам говорять про необхідність боротьби за місце під сонцем, тоді як реально його вистачає на всіх з надлишком.
 
Необхідність, як говорилося раніше, відбувається з природи людини, як живої істоти, як втіленої душі, як частинки Божественного розуму. 
Все що дійсно необхідно, завжди пов'язане з життєдіяльністю нашого тіла, продовженням нашого Роду, розвитком нашого Духу.
Слід чітко усвідомлювати, що саме нам потрібно для першого, другого і третього. Пропоновані нам способи досягнення цього - не єдині, і не завжди вірні. Ми завжди можемо отримати необхідне таким шляхом, який нам зручний.
 

ЗАГРОЗА - ПОЧУТТЯ СТРАХУ.

 
Страх - найважливіший інструмент побудови влади, підпорядкування людей і постановки їх у залежність.
Культивуючи постійний страх у людей, ви отримуєте можливість проводити будь-які зміни в їх житті, представляючи їх як засіб позбавлення від страху, а себе - як рятівника, при цьому велика частина людей буде приймати ці зміни з готовністю.
Більшість людей здатні відчувати несвідомий явний страх перед загрозою, яку ніколи не бачили. Також більшість готові пожертвувати дуже багатьом, щоб від цього страху позбутися. На цьому засновано більшість методик управління людьми.
 
Єдина природна причина почуття страху - це небажання  передчасної смерті та припинення свого Роду.
Саме передчасної смерті, так як всі живі істоти, включаючи людину, які усвідомили логічний кінець свого життєвого шляху, йдуть з життя без жодного страху, спокійно і осмислено.
Всі інші страхи відбуваються з цього.
 
Загрози бувають безпосередні, що відбуваються з нами тут і зараз, і теоретичні, так звані " навислі ", які не відомо, чи існують, чи відбудуться з нами, але "в принципі" - можуть.
 
Управління людьми відбувається як правило за допомогою іншого роду загороз.
Нас постійно, цілодобово, лякають, повідомляючи у всіх подробицях про біди, що відбуваються з іншими людьми. 
 
І як спосіб позбавлення від страху потім пропонують нам внести у своє життя зміни, які нам в реальності абсолютно не потрібні, а потрібні лише тим, хто їх пропонує, для набуття грошей і влади над нами.
Нас лякають можливістю заразитися грипом ті ж особи, хто потім пропонує від нього вакцину.
Нас лякають можливістю терористичних актів ті ж особи, які потім пропонують нам свою " руку допомоги" в обмін на визнання їхньої влади.
Нас лякають можливістю померти в злиднях ті ж особи, хто потім пропонує працювати на них і брати у них гроші в борг під відсоток.
Нас лякають можливістю стати ізгоєм ті ж особи, хто потім пропонує нам кошти, які "допоможуть " нам стати таким як усі.
І так далі.
 
Метод протидії - необхідно щоразу САМОСТІЙНО аналізувати КОЖНУ загрозу на предмет її реальності і масштабів.
Детальна інформація про найбільш вигадані загорози та їх обговорення, як правило, табуюєтся.
 

ЗАГОРОЗА - КУЛЬТИВУВАННЯ НАЇВНОСТІ І НЕКОМПЕТЕНТНОСТІ.

 
Чим більш уважна, обізнана і " в'їдлива " людина, чим усвідомленіше вона живе, тим складніше її обдурити, поставити в залежність і нав'язати зміни, які їй не потрібні.
 
Для боротьби з цією " проблемою" численні  зацікавлені особи :
- Закликають не звертати увагу на щось, як на неважливе, з метою збити вас з вірного шляху пошуку правди;
- Закликають приділити увагу одній - " головній" - проблемі, ігноруючи інші, як неважливі, щоб перешкодити вам отримати повну картину того, що відбувається;
- Дають явно надмірно примітивні відповіді на складні питання, пояснюючи це тим, що, в складному не буває істини - насправді вас або намагаються заплутати, або показують свою обізнаність, не маючи реальних знань;
- Підкидають нам занадто прості, що лежать на поверхні, пояснення для цікавих нам подій, щоб ми задовольнилися цим і не стали далі шукати істину;
- Впроваджують у маси стандартні судження, які більшість людей використовує замість самостійних роздумів;
- Впроваджують у маси культ авторитетів і експертів, а також коди типу " доктор знає краще, тому що він лікар".
- Цілеспрямовано знижують загальну глибину знань, розповсюджуваних через навчальні заклади, засоби масової інформації, книги, фільми, залишаючи реальні знання тільки обраній верхівці.
 
Причому, що неприємно, зловживають цим далеко не лише паразити, але також і цілком дружні нам " сили добра ": спробуйте, наприклад, поговорити з освіченим тибетським ченцем на предмет устрою Всесвіту - замість змістовної бесіди отримаєте купу примітивних, розроблених для "європейського розуму " штампів.
 
Метод боротьби - єдиний : доскональність в осягненні всього. Копайте настільки глибоко, наскільки здатні.
 
 

Частина 2. НЛП і ІНФОРМАЦІЙНЕ МАНІПУЛЮВАННЯ.

 
Мова піде про методи цілеспрямованого спотворення інформації та способи боротьби з ними.
 

1. Перевірка на матеріальну логіку. Брехня матеріального рівня.

Брехня на матеріальному рівні призначена для того, щоб спотворити наше сприйняття поточної дійсності, сенсу подій, що відбуваються і вже минулих, підвести обґрунтування під дії, які хочуть вчинити.
 
Щоб з нами не трапилося такої "дитячої несподіванки", ось які логічні ланцюги нам треба перевіряти :
 
(мета ) - ( кошти ) - ( дії по досягненню );
(причина ) - ( наслідки ) - (зроблені висновки )
(подія ) - ( реакція) - (результат)
 
Заявлені цілі повинні відповідати фактично витраченим коштам.
Дії по досягненню мети повинні вести до самої мети і повинні використовувати виділені кошти.
 
Озвучені причини повинні відповідати реальним  наслідкам, що наступили.
Зроблені висновки повинні логічно виникати з того й іншого.
 
Реакція на подію повинна бути адекватна самій події.
Те що отрмується в результаті реакції, повинно дійсно пояснюватися цією реакцією.
 
 
 
Посилання на джерело матеріалу : http://pravda-tv.ru/
 
 
Родовіда. Родолюбіє
Рідна Віра Українців
Держава Роду Нашого
Нищення нашої спащини
Сучасний світ. Людство
Релігії у світі
Ми - Українці !
ljud89.jpg
Свята наша земля
pryr72.jpg
Нове на сайті

Час: деякі властивості. Дослідження

Що таке час? Це питання до сьогодні не є однозначним, і мабть до кращого, що на сучасному етпаі розвтику (чи, точніше, деградації) людства "час"  як фізична реальність не підвладна "науковцям".
Але наші прекди казали про Час. Згадаймо текст Велесової никги:

“Революціонер” – вечір пам’яті Олександра Капіноса у м.Львові 10.03.2015 р.

У м.Львові 10 березня, у вівторок, відбудеться вечір пам’яті Борця за Волю України, Героя Небесної Сотні Сашка Капіноса. Цього дня йому мав би виповнитися 31 рік. Запрошуємо студентську молодь та всіх бажаючих прийти та вшанувати світлу пам'ять Звитяжця. 

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Знакова, історична подія світового значення: Перун повернувся і піднятий з Дніпра! Україна-Русь, пробудись!

   Дорогі  Браття і Сестри!
   У стольному граді Києві,  столиці України (столиці Русі) сталася знакова історична подія, важлива як для України і українського народу, так і для слов'янських народів та духовного поступу Людства.
   До берега ріки  Дніпра-Борисфена, у Видубичах, приплив скульптурний образ Перуна - захисника Русі, України (нащадка Русі), який був одним з головних Богів у пантеоні Русичів.
   ВІн поставлений у 2009 році  Старокиївській горі у Києві, був вночі таємно спиляний у 2012 році злочинцями.
   08 травня  2013 року  цей скульптурний образ піднятий з Дніпра. 

Декларація всенародного руху за відновлення конституційності і законності в України на Майдані Незалежності у м.Києві

Ради чого Українці боролись на Майдані?
Що в сьогоднішній ситуації МИ, УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД маємо вимагати від влади? 
Що нам у державі належить, чи ми в боргу перед кимось, чи інші держави винні нам? 
Хто керує Україною?
Українці є
в неволі, як за часів Т.Г.Шевченка - у своїй державі, вибореній ціною великої звитяги і страждань...

Чи є в Україні національний лідер?
Чи є організація, яка захищає, впрваджує в державну стратегію України  інтереси українців?
Чи є в Україні українська національна  ідея? Куди ми йдемо?
Чи є засадничою, керівною для українців  духовна система українського Роду - світогляд, розуміння Бога: саме наші, Предківські, споконвічні? 
Чи є в нашого народу духовна еліта, яка покаже керманичам, хай і майбутнім та всьому нашому етносу Шлях до визволення, до Щастя у своїй Державі?
 Хто дасть нам справжні, істинні знання - зараз для того, щб врятувати наш нарід?
Яка функція духовної (зокрема і релігійної) еліти в Україні?  

Це звернення, яке не побачили українці, було написане в часи Майдану  - але воно дає нам ключ до розуміння сьогоднішньої ситуації.

Світлана Сторожівська. Поезії]

Збірка поезії Світлани Сторожівської « Як сонце світу…», зачаровує чарівними картинами світу наших предків, автор віршів через призму себе тримаючись за  руку із сонцем занурює читачів у рідний світ уяви та явного.

 

Українське Різдво. Коляда. Свят-вечір.

Графічним символом українського календаря може бути восьмипроменева зірка. Календар цей напрочуд стрункий, симетричний: 4 пори року, 4 найбільші сонячні свята, що відповідають кожній із чотирьох сонячних фаз (сонцестояння і рівнодення).

СВЯТВЕЧІРНІ вірування лемків . Ворожіння

Напередодні Різдва найчастіше згадуються різні традиції, пов’язані з християнською символікою цього свята. Однак, думаю, варто не забувати й про його язичницькі витоки, адже воно, поки стало християнським святом народження Христа, було поганським святом народження Сонця, а разом з ним і Світу.

Статті, дотичні до теми
Найбільш переглянуті статті
Категорії статей
Канали новин
Свята Українців. Купала

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Громада «Вінець Бога» провела Купальське свято (2013 р.)

Громада Рідної Православної Віри «Вінець Бога» м. Вінниці провела 22 червня 2013 року в районі «Сабарів», на узбережжі священної для українців ріки Бог українське звичаєве свято Купала. Свято відбулося під гаслом «За Рідну Українську Віру».

Купальська Ватра на Дрогобиччині (2013р)

22-23 Кресеня (Червня) на Дрогобиччині відбудеться одне з сакральних і найдавніших українських свят - Свято Купала, Бога Літнього Сонцестояння, Бога молодості, краси, молодечої вибуялої волі, духовної нескоримості. Бога земних плодів, а також шлюбу!

 

Готуймося до Купальського свята! Купальські пісні

Настають найкоротші літні ночі — свято Купайла, і звідусіль — лісів, гаїв, берегів річок — линуть купальські співи. Через християнський вплив їх подекуди стали називати «петрівочними піснями». Купальські пісні — це переважно мрії дівчат про заміжжя, прощання з вільним життям, бо восени настає пора весіль. Зміст цих пісень язичницький, купальський.