19 | 09 | 2017

Голодомор в Україні - злочин проти людства як спланований гено- і ентоцид українців

Голодомор в Україні, що вчинила імперська Росія (яка мала назву "СССР")  продовжувючи політику царської Росії по відношенню до українців (заборона мови, винищеня духовної еліти тощо)  і до землі українського народу ( привласнення, передання іншим державам) - є один з найбільших і найжахливіших злочинів проти людства. Яка позиція ООН, ЮНЕСКО?

Сучасна Російська Федерація, яка є  офіційним спадкоємцем СССР  і є відповідальна за злочини,скоєні СССР.

Усі злочини скоєні проти українського народу  Московським царством, Петром 1 і Катериною, царською Росією, СССР і до сьоогоднішнього дня продовжуються або не осуджуються сучасною Російською федерацією - мають одну стратегіну лінію і скоєні в в інтересах Росії і яка продовжує нині ту ж саму політику.

Організаціфйні структури, які впроваджували таку політику мали різну назву - царська армія, комуністична партія та іінші .

Але до сьогоднішнього часу ця стратегія винищення українського народу, привласнення його прадідівської спадщини  - його мови і культри,землі і природніх ресурсів є послідовною і неухильною.

Останні два десятиліття після виборення Україною і українським народом  незадлежності така стратегія впроваджується знову  - вже "українськими" органами влади.

Свідченням цього є статистика вимирання і убогості в Україні (це найбільш вимираюча країна Європи), недієвість Конституції України, рівень бідності і ступінь зосередження власності українського народу в руках жменьки нових феодалів, закриття українських шкіл,зменшення частки транслювання українською мовою телевізійних програм, фактичне припинення фінансування українсського кіно,мистецтва, видання книг українською мовою, намагання відбрати статус української мови як державної впровадженням в Україні іншої (другої) державної мови і саме знищення графи  "національність" в паспорті громадянина України.

Якщо візьмемо за основу норми харчування авіть не свіітові, але ще неавнього минулого- того ж СССР - то побачимо, що більшість народу України приречена на повільну смерть. 
Це значно прискорюється незамітним  впровадженням генетично модифікованої їжі, отруєних різними хімічними сполуками продуктів харчування, непомірно високими цінами на медикаменти, погіршенням екології тощо.

Також свідченням  того, що в Україні продовжується політика геноциду українців - є існування Комуністичної партії, що була натхненником і виконавцем як голодомору 33 років, так і іншого геноциду українців - вивиелзення в Сибір, масові вбивства, винищення еліти українсського суспільства, відчудження історично етнічнихукраїнських територій іншим державам.

Якщо Компартія України позиціонує себе як правонаступниця Комуністичної партії Радянського Союзу,вона має нести відповідальність за злочини свого попередникаЯкщо Компартія України позиціонує себе як правонаступниця Комуністичної партії Радянського Союзу,вона має нести відповідальність за злочини свого попередника

 

Подаємо деякі матеріали для роздумів.

 

На сьогодні  лише 17 країн світу визнали Голодомор 1932-33 рр. в Україні геноцидом українського народу.

Це – Австралія,Аргентина,Грузія,Еквадор,Естонія,Канада,Колумбія,Латвія,Литва,Мексика,Парагвай,Перу,Польща,Словаччина,США,
Угорщина,Чеська Республіка.
 

Країни-члени ЮНЕСКО так і не визнали Голодомор в Україні геноцидом!

1 листопада ц.р.(2011) 34-а сесія Генеральної конференції ЮНЕСКО,до складу якої входять 193 країни,одноголосно прийняла Резолюцію про «Вшанування пам’яті жертв Голодомору в Україні».

 

1 листопада ц.р. 34-а сесія Генеральної конференції ЮНЕСКО,до складу якої входять 193 країни,одноголосно прийняла Резолюцію про «Вшанування пам’яті жертв Голодомору в Україні».


Генеральна конференція ЮНЕСКО,нагадуючи про Голодомор 1932-33 років,через який загинули мільйони безвинних українців,висловила впевненість у тому,що трагедія Голодомору,яка була викликана жорстокими діями та політикою тоталітарного сталінського режиму,має стати попередженням сучасним і майбутнім поколінням з метою дотримання демократичних цінностей,прав людини та законності.

У тексті Резолюції Генеральна конференція ЮНЕСКО вшанувала пам’ять загиблих і висловила співчуття жертвам Голодомору 1932-33 років в Україні та жертвам голоду,що також мав місце у Росії,Казахстані та інших частинах колишнього СРСР.

Генеральна конференція привітала ініціативу України щодо організації урочистостей з нагоди 75-річчя Голодомору 1932-33 років в Україні та запросила країни-члени ЮНЕСКО розглянути питання своєї участі у пам’ятних заходах.

Крім того,Генеральна конференція звернулася до країн-членів ЮНЕСКО із закликом поширювати інформацію про Голодомор шляхом її включення до просвітницьких та науково-дослідних програм з метою засвоєння майбутніми поколіннями уроків цієї трагічної сторінки історії.


Питання вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-33 років було внесено Україною у співавторстві з
45 іншими країнами-членами ЮНЕСКО:Азербайджаном,Алжиром,Аргентиною,Бангладеш,Буркіна-Фасо,Венесуелою,Габоном,Гватемалою,Гвінеєю,Гондурасом,Грузією,Демократичною Республікою Конго,
Екваторіальною Гвінеєю,Естонією,Замбією,Зімбабве,Казахстаном,Камеруном,Канадою,Кенією,Коста-Рікою,
Кот-д’Івуаром,Кувейтом,Киргизстаном,Латвією,Литвою,Маврикієм,Мадагаскаром,Македонією,
Молдовою,Монако,Нігером,Нігерією,Парагваєм,Перу,Польщею,Свазілендом,Сенегалом,США,
Суринамом,Таджикистаном,Уругваєм,Філіппінами,Францією та Чехією.

 
Визнання Голодомору актом геноциду українського народу так і не вирішено!
 

 

Штучні голодомори  (1921 –1922,1932 –1933,1946 –1947).  Наукова довідка 

 
Повний текст довідки пропонується для перегляду в форматі PDF у наступних трьох файлах:
 
  1. schtuchniholodomory_part_1.pdf
  2. schtuchniholodomory_part_2.pdf
  3. schtuchniholodomory_part_3.pdf

 

 

Відео

У валянках-кожухах з скринь чужих!
І - по ослонах.Старший - при нагані!
Такі вгодовані та п"яні!
І слова їм навпроти не скажи!!!
 
Один за вузлик:"Де це вже накрала?
Під суд підеш! Злодійка! В Соловки!!
Судить її по-сталінськи ,заразу!".
 
А ми за три дні тихо й повмирали:
Мамуся-чайка і трійко нас малих.
Зимою в 33 третім сніговії
З Москви не гнали білу божу дерть,
А люті злидні. Люту безнадію!
 
 
Про глодомор
 
 
 
Голодомор (хроніка, аматорська робота)
 
 
 
Штучний Голод 1932-1933 
 
 
 
Авторський фільм журналіста ТРК СКІФІЯ Анатолия Марущака
 
 
 
The Ukraine Famine 1932-1933
 
 
 
The 1932 1933 Famine Genocide in Soviet Ukraine
 
 
 

 

 

Родовіда. Родолюбіє
Рідна Віра Українців
Держава Роду Нашого
Нищення нашої спащини
Сучасний світ. Людство
Релігії у світі
Ми - Українці !
ljud145.jpg
Свята наша земля
pryr169.jpg
Нове на сайті

Час: деякі властивості. Дослідження

Що таке час? Це питання до сьогодні не є однозначним, і мабть до кращого, що на сучасному етпаі розвтику (чи, точніше, деградації) людства "час"  як фізична реальність не підвладна "науковцям".
Але наші прекди казали про Час. Згадаймо текст Велесової никги:

“Революціонер” – вечір пам’яті Олександра Капіноса у м.Львові 10.03.2015 р.

У м.Львові 10 березня, у вівторок, відбудеться вечір пам’яті Борця за Волю України, Героя Небесної Сотні Сашка Капіноса. Цього дня йому мав би виповнитися 31 рік. Запрошуємо студентську молодь та всіх бажаючих прийти та вшанувати світлу пам'ять Звитяжця. 

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Знакова, історична подія світового значення: Перун повернувся і піднятий з Дніпра! Україна-Русь, пробудись!

   Дорогі  Браття і Сестри!
   У стольному граді Києві,  столиці України (столиці Русі) сталася знакова історична подія, важлива як для України і українського народу, так і для слов'янських народів та духовного поступу Людства.
   До берега ріки  Дніпра-Борисфена, у Видубичах, приплив скульптурний образ Перуна - захисника Русі, України (нащадка Русі), який був одним з головних Богів у пантеоні Русичів.
   ВІн поставлений у 2009 році  Старокиївській горі у Києві, був вночі таємно спиляний у 2012 році злочинцями.
   08 травня  2013 року  цей скульптурний образ піднятий з Дніпра. 

Декларація всенародного руху за відновлення конституційності і законності в України на Майдані Незалежності у м.Києві

Ради чого Українці боролись на Майдані?
Що в сьогоднішній ситуації МИ, УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД маємо вимагати від влади? 
Що нам у державі належить, чи ми в боргу перед кимось, чи інші держави винні нам? 
Хто керує Україною?
Українці є
в неволі, як за часів Т.Г.Шевченка - у своїй державі, вибореній ціною великої звитяги і страждань...

Чи є в Україні національний лідер?
Чи є організація, яка захищає, впрваджує в державну стратегію України  інтереси українців?
Чи є в Україні українська національна  ідея? Куди ми йдемо?
Чи є засадничою, керівною для українців  духовна система українського Роду - світогляд, розуміння Бога: саме наші, Предківські, споконвічні? 
Чи є в нашого народу духовна еліта, яка покаже керманичам, хай і майбутнім та всьому нашому етносу Шлях до визволення, до Щастя у своїй Державі?
 Хто дасть нам справжні, істинні знання - зараз для того, щб врятувати наш нарід?
Яка функція духовної (зокрема і релігійної) еліти в Україні?  

Це звернення, яке не побачили українці, було написане в часи Майдану  - але воно дає нам ключ до розуміння сьогоднішньої ситуації.

Світлана Сторожівська. Поезії]

Збірка поезії Світлани Сторожівської « Як сонце світу…», зачаровує чарівними картинами світу наших предків, автор віршів через призму себе тримаючись за  руку із сонцем занурює читачів у рідний світ уяви та явного.

 

Українське Різдво. Коляда. Свят-вечір.

Графічним символом українського календаря може бути восьмипроменева зірка. Календар цей напрочуд стрункий, симетричний: 4 пори року, 4 найбільші сонячні свята, що відповідають кожній із чотирьох сонячних фаз (сонцестояння і рівнодення).

СВЯТВЕЧІРНІ вірування лемків . Ворожіння

Напередодні Різдва найчастіше згадуються різні традиції, пов’язані з християнською символікою цього свята. Однак, думаю, варто не забувати й про його язичницькі витоки, адже воно, поки стало християнським святом народження Христа, було поганським святом народження Сонця, а разом з ним і Світу.

Статті, дотичні до теми
Найбільш переглянуті статті
Категорії статей
Канали новин
Свята Українців. Купала

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Громада «Вінець Бога» провела Купальське свято (2013 р.)

Громада Рідної Православної Віри «Вінець Бога» м. Вінниці провела 22 червня 2013 року в районі «Сабарів», на узбережжі священної для українців ріки Бог українське звичаєве свято Купала. Свято відбулося під гаслом «За Рідну Українську Віру».

Купальська Ватра на Дрогобиччині (2013р)

22-23 Кресеня (Червня) на Дрогобиччині відбудеться одне з сакральних і найдавніших українських свят - Свято Купала, Бога Літнього Сонцестояння, Бога молодості, краси, молодечої вибуялої волі, духовної нескоримості. Бога земних плодів, а також шлюбу!

 

Готуймося до Купальського свята! Купальські пісні

Настають найкоротші літні ночі — свято Купайла, і звідусіль — лісів, гаїв, берегів річок — линуть купальські співи. Через християнський вплив їх подекуди стали називати «петрівочними піснями». Купальські пісні — це переважно мрії дівчат про заміжжя, прощання з вільним життям, бо восени настає пора весіль. Зміст цих пісень язичницький, купальський.