17 | 10 | 2017

Повторення актів розпалювання мііжрелігійної ворожнечі в Україні. 22.02.2013р. невідомими відтято голову кумиру Світовида у м.Києві

Знущання над духовною Спадщиною Українців відтято голову скульптурній копії святині Українського народу - зображенню Бога Світовида

22 лютого 2013р.  відтято голову кумиру Світовида, що стоїть у м.Києві на Софіївському майдані, там де пам'ятник Богдану Хмельницькому.

Це є скульптурна копія всесвітньо знаменитого Збручського Світовида  - культурної спадщини українського народу - оригінал якого знаходиться у Республіці Польща, в музеї  м.Краків. 

 

 

  Світовид (Святовит, Свентовит) – Бог-Творець Світу видимого, небесного світла, найвищої святості. Він є уособленням творящого Божого Духу, яким сповнений наш Світ і тотожний  до грецьких Зевса та Аполона. В Рігведі йому відповідає Савітар – Бог сонячного світла, який дає життя всьому існуючому. (Рігведа, І. 35. 9).

Ім’я  «Світовид»  має походження від «Світло» в його різноманітних проявах: сонячне світло (день), білий світ, святий, святість, священний.  Кумир Світовида уособлює собою Світовий Стовп (Світове дерево, Дерево Життя).

Його скульптурне зображення – символізує Світову Вісь, Божий Дух, що є стрижнем усього існуючого.
Він зорієнтований строго на чотири сторони світу і має вгорі чотири обличчя (два чоловічих і два жіночих) під однією шапкою.
Світовид є володарем Неба і Землі, а також володарем чотирьох сторін білого світу. Гельмольд у своїй «Слов’янській хроніці» називає Світовида «Богом Богів».

Поруйнування скульптурного зображення Світовида має всі означення наруги над українськими святощами і є актом розпалювання міжрелігійної ворожнечі, є свідченням прояву ворожості відносно незалежної Української держави.

Хто здатен вчинити таку наругу, в кого могла піднялась рука на українську святиню?

Хто зазіхає на нашу українську самостійність?

Лише той, хто виношує плани загарбання чужих земель.

Початки такого злочинного мислення ми знаходимо в текстах біблії:

«Але це їм зробите; Вівтарі їх порозвалюєте, а стовпи їх порубаєте на дрібні кусочки, а гаї їх священні вирубаєте, а різьблені їх статуї вогнем попалите» (Мойсей, V. 7.5).

Знищення українських Святощів – це значить підрізати коріння сили нації.

 
Тому яку оцінку ми можемо дати наказам Законів Біблії відносно чужих для її авторів народів:
 
- «Зруйнуйте до щенту всі місця, на котрих служили своїм Богам народи, що ви їх завоювали, на горах високих, і на горбках і під кожним зеленим деревом. І порозвалюєте їх вівтарі, і порубаєте їх стовпи, гаї їх посвячені теж повипалюйте вогнем і тесані постаті Богів їх порубаєте, і вигладите ім’я їх із того місця» (Мойсей, V. 12, 2-3).
- «І винищиш усі народи, які Бог твій подасть тобі; не попустить їм око твоє, ані не будеш почитати їх богів» (Мойсей, V, 7. 16).

 Судячи з офіційних закликів до подібних актів і фактичного їх втілення (наруга над скульптурним зображенням кумира Перуна у м. Києві і ряд інших злочинних актів) -  перш за все варто розглядати вплив ідей (спонукань) до цього злочину Московської імперсько-релігійної організації - Московський Патріархат "Русской Православной Церкви". Їхня система впливу на свідомість, яка закликає до руйнації – спрямована на знищення українського народу.

Факт наруги над древніми духовними символами українського народу є неодноразові, і в переважній більшості  замовником чи виконавцем є "рука Москви" -  Московський патріархат грецької ортодоксальної церкви (самоназва - "Русская православная Церковь").

Ведеться планомірна війна проти українського звичаю, духу, мови, духовності і релігійних святинь українського народу Московським Патріархатом і іншими "християнськими" церковними організаціями, які  діють фактично відповідно із тексстами, які вони сповідають, і лукаво виглядають їх декларації щодо любові до ближнього.

Така проявляяється «любов» – стинання голів спочатку скульптурам, а в подальшому – і усьому українському народу, кожному українцю. 

Зараз, коли сила нашого народу частково відновилася, вони продовжують впроваджувати стратегію нищення його до остаточного винищення: «Не оставиш нічого живим, шо дише. Але до щенту їх винищиш». (Мойсей, V. 20. 15-18).

Нагадую, що було вчинено ряд злочинів ропалювання міжрелігйної ворожнечі в державі Україна – які не були не те що покарані державою, а навіть не розслідувані:

В Україні вже вчинено вбивство  християннином з релігійнмх мотивів відомої на всю Україну особи:в ніч з 14 на 15 липня 2011р. було жорстоко  убито відомого мольфара Михайла Нечая. - (вбивця засуджений до терміну ув'язнення)

Непокарання попередніх подібних дій є спонуканням  до їх повторення, а отже - спвучасниками є ті, хто не виконав свої посадові обов'язки, маючи владні уповноваження - не доклав відповідних зусиль для припинення знущання над духовною Спадщиною Українців - їх споконвічним світоглядом, мовою, зображеннями Богів Русі-України, якими клялись усі князі Русі включно до Святослава Хороброго.
 
Ми є свідками того, що принесла нам чужинська релігйно-світоглядова система - розруха і вимирання народу. 
 
Як і того, що в Україні український народ є в окупації, рабстві - духовному,економічному, політичному.
 
 
Як зреагують рідновіри України на чергову наругу над святинями Українського народу? 
 
Коли нарешті побачить український народ, що нас ведуть на заклання, а  шлях того, що зараз називається  Україною - не відповіє тому, за що боролись тисячоліттями наші великі Предки? 
І нам місця в цій, їхній Україні не передбачено.
 
 
 
 
Знущання над духовною Спадщиною Українців відтято голову скульптурній копії святині Українського народу - зображенню Бога Світовида
 
Знущання над духовною Спадщиною Українців відтято голову скульптурній копії святині Українського народу - зображенню Бога Світовида
 
Bullying on the spiritual heritage of Ukrainian beheaded sculpture replica of the sanctuary of the Ukrainian people - the image of God Svitovyd
 
Світовид
 
Svitovyd
 
 
 
 
 
 
 
Родовіда. Родолюбіє
Рідна Віра Українців
Держава Роду Нашого
Нищення нашої спащини
Сучасний світ. Людство
Релігії у світі
Ми - Українці !
ljud12.jpg
Свята наша земля
pryr11.jpg
Нове на сайті

Час: деякі властивості. Дослідження

Що таке час? Це питання до сьогодні не є однозначним, і мабть до кращого, що на сучасному етпаі розвтику (чи, точніше, деградації) людства "час"  як фізична реальність не підвладна "науковцям".
Але наші прекди казали про Час. Згадаймо текст Велесової никги:

“Революціонер” – вечір пам’яті Олександра Капіноса у м.Львові 10.03.2015 р.

У м.Львові 10 березня, у вівторок, відбудеться вечір пам’яті Борця за Волю України, Героя Небесної Сотні Сашка Капіноса. Цього дня йому мав би виповнитися 31 рік. Запрошуємо студентську молодь та всіх бажаючих прийти та вшанувати світлу пам'ять Звитяжця. 

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Знакова, історична подія світового значення: Перун повернувся і піднятий з Дніпра! Україна-Русь, пробудись!

   Дорогі  Браття і Сестри!
   У стольному граді Києві,  столиці України (столиці Русі) сталася знакова історична подія, важлива як для України і українського народу, так і для слов'янських народів та духовного поступу Людства.
   До берега ріки  Дніпра-Борисфена, у Видубичах, приплив скульптурний образ Перуна - захисника Русі, України (нащадка Русі), який був одним з головних Богів у пантеоні Русичів.
   ВІн поставлений у 2009 році  Старокиївській горі у Києві, був вночі таємно спиляний у 2012 році злочинцями.
   08 травня  2013 року  цей скульптурний образ піднятий з Дніпра. 

Декларація всенародного руху за відновлення конституційності і законності в України на Майдані Незалежності у м.Києві

Ради чого Українці боролись на Майдані?
Що в сьогоднішній ситуації МИ, УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД маємо вимагати від влади? 
Що нам у державі належить, чи ми в боргу перед кимось, чи інші держави винні нам? 
Хто керує Україною?
Українці є
в неволі, як за часів Т.Г.Шевченка - у своїй державі, вибореній ціною великої звитяги і страждань...

Чи є в Україні національний лідер?
Чи є організація, яка захищає, впрваджує в державну стратегію України  інтереси українців?
Чи є в Україні українська національна  ідея? Куди ми йдемо?
Чи є засадничою, керівною для українців  духовна система українського Роду - світогляд, розуміння Бога: саме наші, Предківські, споконвічні? 
Чи є в нашого народу духовна еліта, яка покаже керманичам, хай і майбутнім та всьому нашому етносу Шлях до визволення, до Щастя у своїй Державі?
 Хто дасть нам справжні, істинні знання - зараз для того, щб врятувати наш нарід?
Яка функція духовної (зокрема і релігійної) еліти в Україні?  

Це звернення, яке не побачили українці, було написане в часи Майдану  - але воно дає нам ключ до розуміння сьогоднішньої ситуації.

Світлана Сторожівська. Поезії]

Збірка поезії Світлани Сторожівської « Як сонце світу…», зачаровує чарівними картинами світу наших предків, автор віршів через призму себе тримаючись за  руку із сонцем занурює читачів у рідний світ уяви та явного.

 

Українське Різдво. Коляда. Свят-вечір.

Графічним символом українського календаря може бути восьмипроменева зірка. Календар цей напрочуд стрункий, симетричний: 4 пори року, 4 найбільші сонячні свята, що відповідають кожній із чотирьох сонячних фаз (сонцестояння і рівнодення).

СВЯТВЕЧІРНІ вірування лемків . Ворожіння

Напередодні Різдва найчастіше згадуються різні традиції, пов’язані з християнською символікою цього свята. Однак, думаю, варто не забувати й про його язичницькі витоки, адже воно, поки стало християнським святом народження Христа, було поганським святом народження Сонця, а разом з ним і Світу.

Статті, дотичні до теми
Найбільш переглянуті статті
Категорії статей
Канали новин
Свята Українців. Купала

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Громада «Вінець Бога» провела Купальське свято (2013 р.)

Громада Рідної Православної Віри «Вінець Бога» м. Вінниці провела 22 червня 2013 року в районі «Сабарів», на узбережжі священної для українців ріки Бог українське звичаєве свято Купала. Свято відбулося під гаслом «За Рідну Українську Віру».

Купальська Ватра на Дрогобиччині (2013р)

22-23 Кресеня (Червня) на Дрогобиччині відбудеться одне з сакральних і найдавніших українських свят - Свято Купала, Бога Літнього Сонцестояння, Бога молодості, краси, молодечої вибуялої волі, духовної нескоримості. Бога земних плодів, а також шлюбу!

 

Готуймося до Купальського свята! Купальські пісні

Настають найкоротші літні ночі — свято Купайла, і звідусіль — лісів, гаїв, берегів річок — линуть купальські співи. Через християнський вплив їх подекуди стали називати «петрівочними піснями». Купальські пісні — це переважно мрії дівчат про заміжжя, прощання з вільним життям, бо восени настає пора весіль. Зміст цих пісень язичницький, купальський.