24 | 10 | 2017

Ринки України- Мекка нелегалів

Нелегали - загаораза безпеці України

Приїхавши на навчання та отримавши дозвіл на проживання в Україні, іноземець має право зареєструватися в якості приватного підприємця. 

Якщо ж іноземець отримує в Україні постійний легальний дохід, то він після закінчення учбового закладу і, навіть покинувши навчання, має право вимагати дозвіл на постійне проживання в Україні та за 5 років претендувати на громадянство України.


За цією схемою до нашої держави прибувають та залишаються у ній сотні тисяч іммігрантів.

Так, на найбільшому у східній Україні ринку “Барабашово” працюють десятки тисяч іммігрантів з країн третього світу. Якщо 5-6 років тому їх було близько 25 %, то зараз їх більше 50 % від загальної кількості торгівців.
 
Якщо ж рахувати товарообіг, то на долю іноземних підприємців припадає біля 75% товарообігу.

Причому граничні рівні товарообігу, встановлені для спрощеної системи оподаткування, перевищуються у сотні тисяч разів.

По суті, ринки України перетворилися у неконтрольовані вільні економічні зони, до яких всіма можливими засобами прагнуть дістатися і закріпитися на них іммігранти з інших країн.
 
На жаль, держава зовсім не приділяє уваги такому явищу як “напівлегальна“ імміграція, яка тісно переплітається з нелегальною. Так, українське законодавство, наприклад, дозволяє іноземцеві, який прибув до нашої держави на навчання, займатися підприємницькою діяльністю, і , зокрема, за спрощеною системою оподаткування, яка в свій час була створена для розвитку дрібного українського підприємництва, зменшення безробіття серед українців, створення прошарку середнього класу, і зовсім не для розвитку іноземного підприємництва на території нашої країни.
 
Оподаткування за спрощеною системою досить незначне : 100 гривень_- фіксований податок, 200 гривень – єдиний податок, ринковий збір – 70-80 гривень на місяць.

Тобто, іноземець, який торгує на базарі, сплачує до державного та місцевого бюджетів 170-280 гривень на місяць. Для порівняння: український робітник з зарплати в 3000 гривень сплачує тільки прибуткового податку 450 гривень, без урахування внесків до фондів соцстраху і пенсійного фонду.
 
Такі незначні пільгові суми оподаткування були встановлені в першу чергу для сприяння розвитку підприємництва та зменшення безробіття серед громадян України, адже за 70 років радянської влади підприємництво та приватна ініціатива, приватна власність суворо заборонялися і стримувалися державою.
Напевне, була зроблена помилка, коли займатись дрібним підприємництвом за спрощеною системою дозволили іноземцям.

На жаль, наше законодавство дозволяє займатись підприємницькою діяльністю, (торгівлею), іноземним громадянам, які легально перебувають на території України, навіть якщо вони не знають жодного слова російською або українською.
 
Це створює значні проблеми як для покупців, так і для контролюючих органів.
 
Коли підприємницька діяльність в Україні тільки розпочиналась, необхідно було отримати ліцензію на торгівлю, а для цього, в свою чергу, отримати мінімальну освіту в навчальному центрі, скласти іспити, отримати свідоцтво про освіту, в якому мало бути зазначено “продавець третьої категорії”. Потім ліцензування торгової діяльності скасували.
 
Цілком зрозуміло, що іноземні громадяни не мають ніяких знань щодо правил торгівлі, захисту прав споживачів, своїх обов`язків перед покупцями. Наприклад, як вони видадуть покупцю товарний чек, квитанцію, інший письмовий документ, що засвідчує купівлю товару? (ст. 155-1 КпАП “Порушення порядку проведення розрахунків із споживачами”). Невидача документа, який підтверджує факт купівлі товару, веде до порушення прав споживача в випадку заміни або повернення неякісного товару. ( ст.156-1 КпАП “Порушення законодавства про захист прав споживачів”).
 
Відповідно до “Порядку провадження торгової діяльності і правилами торгового обслуговування населення”, пункт 24, “продавець на вимогу покупця повинен надати йому повну інформацію про виробника, основні споживчі якості та безпеку товару і його ціну”. Якою мовою іноземець надасть цю інформацію?
 
Але незручності для покупців – це дрібниці порівняно з іншими проблемамиправоохоронних та контролюючих органів при перевірках іноземних громадян.
 
Іноземці, навіть знаючи нашу мову, роблять вигляд, що нічого не розуміють, можуть пред`явити патент або інший документ, оформлений на іншого іноземця (адже іноземці певних націй схожі один на одного).
 
В разі скоєння правопорушення правоохоронцям дуже складно притягнути їх до відповідальності, – потрібен перекладач, протокол необхідно складати двома мовами і таке інше.

Зрозуміло, що правоохоронні і контролюючі органи намагаються не створювати собі зайвого клопоту і спрямовують всю свою увагу на українських підприємців.
 
Джерело: sna.in.ua
 
Вас може зацікавити:

 

Родовіда. Родолюбіє
Рідна Віра Українців
Держава Роду Нашого
Нищення нашої спащини
Сучасний світ. Людство
Релігії у світі
Ми - Українці !
ljud345.jpg
Свята наша земля
pryr98.jpg
Нове на сайті

Час: деякі властивості. Дослідження

Що таке час? Це питання до сьогодні не є однозначним, і мабть до кращого, що на сучасному етпаі розвтику (чи, точніше, деградації) людства "час"  як фізична реальність не підвладна "науковцям".
Але наші прекди казали про Час. Згадаймо текст Велесової никги:

“Революціонер” – вечір пам’яті Олександра Капіноса у м.Львові 10.03.2015 р.

У м.Львові 10 березня, у вівторок, відбудеться вечір пам’яті Борця за Волю України, Героя Небесної Сотні Сашка Капіноса. Цього дня йому мав би виповнитися 31 рік. Запрошуємо студентську молодь та всіх бажаючих прийти та вшанувати світлу пам'ять Звитяжця. 

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Знакова, історична подія світового значення: Перун повернувся і піднятий з Дніпра! Україна-Русь, пробудись!

   Дорогі  Браття і Сестри!
   У стольному граді Києві,  столиці України (столиці Русі) сталася знакова історична подія, важлива як для України і українського народу, так і для слов'янських народів та духовного поступу Людства.
   До берега ріки  Дніпра-Борисфена, у Видубичах, приплив скульптурний образ Перуна - захисника Русі, України (нащадка Русі), який був одним з головних Богів у пантеоні Русичів.
   ВІн поставлений у 2009 році  Старокиївській горі у Києві, був вночі таємно спиляний у 2012 році злочинцями.
   08 травня  2013 року  цей скульптурний образ піднятий з Дніпра. 

Декларація всенародного руху за відновлення конституційності і законності в України на Майдані Незалежності у м.Києві

Ради чого Українці боролись на Майдані?
Що в сьогоднішній ситуації МИ, УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД маємо вимагати від влади? 
Що нам у державі належить, чи ми в боргу перед кимось, чи інші держави винні нам? 
Хто керує Україною?
Українці є
в неволі, як за часів Т.Г.Шевченка - у своїй державі, вибореній ціною великої звитяги і страждань...

Чи є в Україні національний лідер?
Чи є організація, яка захищає, впрваджує в державну стратегію України  інтереси українців?
Чи є в Україні українська національна  ідея? Куди ми йдемо?
Чи є засадничою, керівною для українців  духовна система українського Роду - світогляд, розуміння Бога: саме наші, Предківські, споконвічні? 
Чи є в нашого народу духовна еліта, яка покаже керманичам, хай і майбутнім та всьому нашому етносу Шлях до визволення, до Щастя у своїй Державі?
 Хто дасть нам справжні, істинні знання - зараз для того, щб врятувати наш нарід?
Яка функція духовної (зокрема і релігійної) еліти в Україні?  

Це звернення, яке не побачили українці, було написане в часи Майдану  - але воно дає нам ключ до розуміння сьогоднішньої ситуації.

Світлана Сторожівська. Поезії]

Збірка поезії Світлани Сторожівської « Як сонце світу…», зачаровує чарівними картинами світу наших предків, автор віршів через призму себе тримаючись за  руку із сонцем занурює читачів у рідний світ уяви та явного.

 

Українське Різдво. Коляда. Свят-вечір.

Графічним символом українського календаря може бути восьмипроменева зірка. Календар цей напрочуд стрункий, симетричний: 4 пори року, 4 найбільші сонячні свята, що відповідають кожній із чотирьох сонячних фаз (сонцестояння і рівнодення).

СВЯТВЕЧІРНІ вірування лемків . Ворожіння

Напередодні Різдва найчастіше згадуються різні традиції, пов’язані з християнською символікою цього свята. Однак, думаю, варто не забувати й про його язичницькі витоки, адже воно, поки стало християнським святом народження Христа, було поганським святом народження Сонця, а разом з ним і Світу.

Статті, дотичні до теми
Найбільш переглянуті статті
Категорії статей
Канали новин
Свята Українців. Купала

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Громада «Вінець Бога» провела Купальське свято (2013 р.)

Громада Рідної Православної Віри «Вінець Бога» м. Вінниці провела 22 червня 2013 року в районі «Сабарів», на узбережжі священної для українців ріки Бог українське звичаєве свято Купала. Свято відбулося під гаслом «За Рідну Українську Віру».

Купальська Ватра на Дрогобиччині (2013р)

22-23 Кресеня (Червня) на Дрогобиччині відбудеться одне з сакральних і найдавніших українських свят - Свято Купала, Бога Літнього Сонцестояння, Бога молодості, краси, молодечої вибуялої волі, духовної нескоримості. Бога земних плодів, а також шлюбу!

 

Готуймося до Купальського свята! Купальські пісні

Настають найкоротші літні ночі — свято Купайла, і звідусіль — лісів, гаїв, берегів річок — линуть купальські співи. Через християнський вплив їх подекуди стали називати «петрівочними піснями». Купальські пісні — це переважно мрії дівчат про заміжжя, прощання з вільним життям, бо восени настає пора весіль. Зміст цих пісень язичницький, купальський.