18 | 10 | 2017

Що таке «в`єтнамська мафія» і як з нею боротись.

В'єтнамська мафія і як з нею боротись

Ще в далекому 1981 році між колишнім СРСР та Соціалістичною Республікою В`єтнам був підписаний договір «Про взаємне працевлаштування громадян та їх соціальний захист», який діяв і після розпаду СРСР.
В 1986 році був укладений аналогічний договір між Україною та СРВ, який був ратифікований Верховною Радою України 4 лютого 1998 року.
 
Який був сенс в укладанні даної угоди? Цілком зрозуміло, що ніякого «взаємного» працевлаштування не було.
Це був рух в одному напрямку – дешевих (як тоді здавалось), робочих рук з В`єтнаму до СРСР.
 
Але не так сталося, як гадалося. Приїхавши до СРСР, в`єтнамським друзям не сподобалось працювати на фабриках та заводах. Зате дуже сподобалось торгувати на барахолках, вивозити до В`єтнаму контейнерами дешеві на той час алюмінієві ложки, ліки, електроприлади і таке інше. Сподобалось жити в заводських та студентських гуртожитках.
 
Що спонукало Уряд України в 1998 році продовжити дію цієї абсурдної угоди, звичайним людським розумом не осмислити.
 
Адже у 1998 році в Україні налічувались мільйони своїх безробітних, мільйони кваліфікованих працівників виїхали на заробітки в Росію та Західну Європу, промислові гіганти або збанкрутіли, як завод тракторних двигунів, або значно скоротили кількість своїх працівників, як ХТЗ або «Турбоатом».
 
Але напевне, був якийсь власний інтерес у тих, хто підписував та ратифікував цей договір.
 
Потім, коли перша хвиля в`єтнамських мігрантів закріпилась в Україні, заселивши заводські гуртожитки, до них потягнулась наступна партія, яка стала заселяти студентські гуртожитки. Прикриттям для нової хвилі іммігрантів стало навчання в Харківських ПТУ. Яким чином ПТУ отримували ліцензію від Міносвіти на навчання іноземних студентів, залишається загадкою. Звичайно, ні про яке навчання не йшло й мови. Як могли навчатись, отримувати освіту, професійні навички люди, які не вміють писати, читати, ледве-ледве розмовляють російською.
Всі дороги вели до базарів – спочатку до Центрального ринку, потім до Барабашова.
 
Згуртована етнічна спільнота, можна сказати, етнічна мафія, прийшлась до вподоби місцевому і Київському керівництву. Працювати з іноземною мафією для чиновників було значно приємніше і безпечніше, ніж з вітчизняними підприємцями.
 
В`єтнамській громаді першочергово виділялись земельні ділянки на ринку Барабашово. Потім на цих ділянках, які виділялись міськрадою безкоштовно, ставились контейнери собівартістю 500$ і перепродавались українським підприємцям вдесятеро дорожче. Потім прийшла черга магазинчиків собівартістю 3 000$, які продавались в десять – двадцять разів дорожче. Як ви гадаєте, без сприяння місцевої влади, правоохоронних органів таке було б можливо?
 
На найбільшому у Східній Україні ринку «Барабашова» працюють тисячі іммігрантів з В`єтнаму, які зареєстровані в якості підприємців – фізичних осіб.
 
Працюють іноземці за спрощеною системою оподаткування. Оподаткування за спрощеною системою досить незначне: 100 гривень – фіксований податок, 200 гривень – єдиний податок, ринковий збір – 70 – 80 гривень на місяць. Тобто, іноземець, який торгує на базарі, сплачує до державного та місцевого бюджетів 170 – 280 гривень на місяць. Для порівняння: – український робітник з зарплати в 3000 гривень сплачує тільки прибуткового податку 450 гривень, без урахування внесків до фондів соцстраху і пенсійного фонду.
 
Такі пільгові умови були створені в свій час для зменшення безробіття серед громадян України, розвитку підприємництва, створення середнього класу в Україні. А зараз створюється середній клас з іноземців.
Пільги, які надаються малому бізнесу, активно використовує крупний іноземний бізнес.
 
Під виглядом підприємців – фізичних осіб діють досить потужні іноземні бізнес-структури, переважно китайські та в`єтнамські, які завозять до України, і зокрема, на ринок «Барабашова» товарів на мільйони доларів, і реалізують їх тут, сплачуючи 200 гривень єдиного податку.
 
Як ви гадаєте, податкова і митниця мають тут свою долю?
 
Окрема стаття доходів в`єтнамської мафії – організація каналів імміграції до України.
 
В`єтнамській мафії та її лобістам в Верховній Раді України вдалося проштовхнути закон, згідно якого громадяни СРВ, які перебували на території України до 6 березня 1998 року, могли отримати громадянство за спрощеною процедурою.
 
В червні 2005 року вносятьcя зміни до Закону України «Про громадянство», зокрема ст. 7 говорить:
“Особа, яка народилася на території України від іноземців, які на законних підставах проживають на території України, і не набула за народженням громадянства одного з батьків, є громадянином України.
 
Особа, яка має право на набуття громадянства за народженням, є громадянином України з моменту народження”.
Цією нормою закону особливо активно користуються громадяни В`єтнаму, Китаю, інших країн третього світу, які приїздять до України начебто на навчання, народжують дитину, яка з моменту народження є громадянином України, і залишаються назавжди. Адже відповідно до ст. 4 Закону України “Про імміграцію”, право на імміграцію поза квотою мають батьки громадян України.
 
Додатковою принадою для іммігрантів є норми Законів України “Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства”, “Про загальнообов`язкове державне соціальне страхування у зв`язку з втратою працездатності…”, згідно з якими іммігранти користуються медичною, соціальною допомогою нарівні з громадянами України (в тому числіa і правом на допомогу при народженні дитини – це зараз 14 тисяч 500 грн. за першу дитину).
 

У зв’язку з вищезазначеним вимагаємо:

 
  • - Розірвати «Угоду між Урядом України та Урядом СРВ про взаємне працевлаштування громадян та їх соціальний захист». (Ратифікована Законом №79/98 від 04.02.1998)
  • - Забезпечити пріоритетне (порівняно з іноземцями) право громадян України на отримання торгових місць на ринках.
  • - Забезпечити пріоритетне право громадян України та українських підприємств на отримання в оренду земельних ділянок, об`єктів комунальної власності.
  • - Заборонити іноземним громадянам займатись торгівлею на ринках України ( як тимчасовий захід, обмежити кількість торгових місць, де можуть торгувати іноземці, до 3 – 5% від загальної кількості таких місць ).
  • - Заборонити іноземним громадянам займатись підприємницькою діяльністю за спрощеною системою оподаткування.
  • - Перевірити законність надання іноземцям заводських і студентських гуртожитків. Громадяни України повинні мати пріоритетне право на отримання місць в гуртожитках.
  • - Внести зміни до ст. 7 Закону України «Про громадянство», до ст. 4 Закону України «Про імміграцію» та скасувати практику автоматичного набуття громадянства України будь – якою дитиною, народженою від іноземців в Україні, та в свою чергу, скасувати практику набуття права громадянства України її батьками – іноземцями.
  • - Забезпечити безумовне повернення на історичну батьківщину студентів – іноземців після закінчення навчання в Україні.

  Соціал-Національна Асамблея

Джерело: sna.in.ua

Родовіда. Родолюбіє
Рідна Віра Українців
Держава Роду Нашого
Нищення нашої спащини
Сучасний світ. Людство
Релігії у світі
Ми - Українці !
ljud152.jpg
Свята наша земля
pryr113.jpg
Нове на сайті

Час: деякі властивості. Дослідження

Що таке час? Це питання до сьогодні не є однозначним, і мабть до кращого, що на сучасному етпаі розвтику (чи, точніше, деградації) людства "час"  як фізична реальність не підвладна "науковцям".
Але наші прекди казали про Час. Згадаймо текст Велесової никги:

“Революціонер” – вечір пам’яті Олександра Капіноса у м.Львові 10.03.2015 р.

У м.Львові 10 березня, у вівторок, відбудеться вечір пам’яті Борця за Волю України, Героя Небесної Сотні Сашка Капіноса. Цього дня йому мав би виповнитися 31 рік. Запрошуємо студентську молодь та всіх бажаючих прийти та вшанувати світлу пам'ять Звитяжця. 

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Знакова, історична подія світового значення: Перун повернувся і піднятий з Дніпра! Україна-Русь, пробудись!

   Дорогі  Браття і Сестри!
   У стольному граді Києві,  столиці України (столиці Русі) сталася знакова історична подія, важлива як для України і українського народу, так і для слов'янських народів та духовного поступу Людства.
   До берега ріки  Дніпра-Борисфена, у Видубичах, приплив скульптурний образ Перуна - захисника Русі, України (нащадка Русі), який був одним з головних Богів у пантеоні Русичів.
   ВІн поставлений у 2009 році  Старокиївській горі у Києві, був вночі таємно спиляний у 2012 році злочинцями.
   08 травня  2013 року  цей скульптурний образ піднятий з Дніпра. 

Декларація всенародного руху за відновлення конституційності і законності в України на Майдані Незалежності у м.Києві

Ради чого Українці боролись на Майдані?
Що в сьогоднішній ситуації МИ, УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД маємо вимагати від влади? 
Що нам у державі належить, чи ми в боргу перед кимось, чи інші держави винні нам? 
Хто керує Україною?
Українці є
в неволі, як за часів Т.Г.Шевченка - у своїй державі, вибореній ціною великої звитяги і страждань...

Чи є в Україні національний лідер?
Чи є організація, яка захищає, впрваджує в державну стратегію України  інтереси українців?
Чи є в Україні українська національна  ідея? Куди ми йдемо?
Чи є засадничою, керівною для українців  духовна система українського Роду - світогляд, розуміння Бога: саме наші, Предківські, споконвічні? 
Чи є в нашого народу духовна еліта, яка покаже керманичам, хай і майбутнім та всьому нашому етносу Шлях до визволення, до Щастя у своїй Державі?
 Хто дасть нам справжні, істинні знання - зараз для того, щб врятувати наш нарід?
Яка функція духовної (зокрема і релігійної) еліти в Україні?  

Це звернення, яке не побачили українці, було написане в часи Майдану  - але воно дає нам ключ до розуміння сьогоднішньої ситуації.

Світлана Сторожівська. Поезії]

Збірка поезії Світлани Сторожівської « Як сонце світу…», зачаровує чарівними картинами світу наших предків, автор віршів через призму себе тримаючись за  руку із сонцем занурює читачів у рідний світ уяви та явного.

 

Українське Різдво. Коляда. Свят-вечір.

Графічним символом українського календаря може бути восьмипроменева зірка. Календар цей напрочуд стрункий, симетричний: 4 пори року, 4 найбільші сонячні свята, що відповідають кожній із чотирьох сонячних фаз (сонцестояння і рівнодення).

СВЯТВЕЧІРНІ вірування лемків . Ворожіння

Напередодні Різдва найчастіше згадуються різні традиції, пов’язані з християнською символікою цього свята. Однак, думаю, варто не забувати й про його язичницькі витоки, адже воно, поки стало християнським святом народження Христа, було поганським святом народження Сонця, а разом з ним і Світу.

Статті, дотичні до теми
Найбільш переглянуті статті
Категорії статей
Канали новин
Свята Українців. Купала

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Громада «Вінець Бога» провела Купальське свято (2013 р.)

Громада Рідної Православної Віри «Вінець Бога» м. Вінниці провела 22 червня 2013 року в районі «Сабарів», на узбережжі священної для українців ріки Бог українське звичаєве свято Купала. Свято відбулося під гаслом «За Рідну Українську Віру».

Купальська Ватра на Дрогобиччині (2013р)

22-23 Кресеня (Червня) на Дрогобиччині відбудеться одне з сакральних і найдавніших українських свят - Свято Купала, Бога Літнього Сонцестояння, Бога молодості, краси, молодечої вибуялої волі, духовної нескоримості. Бога земних плодів, а також шлюбу!

 

Готуймося до Купальського свята! Купальські пісні

Настають найкоротші літні ночі — свято Купайла, і звідусіль — лісів, гаїв, берегів річок — линуть купальські співи. Через християнський вплив їх подекуди стали називати «петрівочними піснями». Купальські пісні — це переважно мрії дівчат про заміжжя, прощання з вільним життям, бо восени настає пора весіль. Зміст цих пісень язичницький, купальський.