24 | 10 | 2017

Чи загрожують Україні расово-етнічні заворушення на зразок тих, що спалахнули у Франції?

Чи загрожують Україні расово-етнічні заворушення на зразок тих, що спалахнули у Франції? (написано в часи описуваних подій)

Вже другий тиждень повідомлення з Франції нагадують зведення з фронту (написано в часи описуваних подій).
Банди переселенців з північноафриканських країн планомірно перетворюють вулиці французьких міст у пекельний пейзаж.
Щоночі об'єктами погромів стають десятки магазинів, примішення органів влади, школи, дитсадки і навіть лікарні.
Щоночі молоді араби спалюють сотні автомашин та автобусів. Сп'янілі від безкарності мігранти-вандали набирає щораз більших масштабів. Вандали вже обстрілюють поліцію та підпалюють християнські церкви.
 
Приводом до бунту стала смерть 27 жовтня двох злодіїв-арабів, які після вчиненої крадіжки сховалися від поліції у трансформаторній будці і загинули від удару струмом.


Але причини заворушень лежать глибше.


Головна з них - самовбивча міграційна політика Франції. Саме завдяки цій політиці за останні десятиліття в країну переселилися мільйони арабів з Алжиру, Тунісу, Марокко та чорношкірих з держав Центральної Африки.
Сьогодні багаточисеньні клани африканських мігрантів складають десяту частину населення Франції.
 
Переселенці оселялися компактними групами, створюючи в французьких передмістях величезні етнічні гетто.
З часом ці райони стали головними центрами у поширенні наркотиків та вуличної злочинності.
Але влада та ЗМІ вперто "не помічали", що на території Республіки з'явилися і ростуть зони, на які фактично не поширюються її суверенітет та закони.
Навпаки політико-владна еліта замовчуала злочини африканців, терпимість до їхнього релігійного фундаментлізму офіційною політикою.
 
Процес заселення Франції арабами та чорношкірими, наступ ісламу, зростання етнічної злочинності та поширення антибілого расизму - влада офіційно схвалювала та називала це "мультикультуралізмом".
 
Сьогодні французи та європейці мають нагоду побачити справи так, як вони є, без фальші, без ретуші ліберальних ЗМІ, без заколисуючого патякання про "гармонійне співжиття" та "взаємне культурне збагачення" - із злочинцями, наркодилерами, сутенерами та терористами...
 
Сьогодні Франція має змогу "по ділах пізнати їх" - усіх солодкоголосих співців "толерантності" до етнічної мафії, усіх маньяків "відкритості" та "багатоманітності" - за рахунок відмови від власної національної ідентичності.
 
Сьогодні Європа почула перші постріли расово-етнічної війни.
Підпали мігрантами автомобілів зафіксовано у Німеччині та Бельгії. Ці країни також стали землею обітованною для іммігрантів з Азії та Африки, і автоматично зіштовхнулися такими ж проблемами.
 
Французькі патріоти, згуртовані навколо Національного Фронту Жана-Марі Ле Пена, давно попереджували про небезпеку, яку несе в собі масове переселення до країни представників зовсім іншої релігії, раси, цивілізації.
Вони наголошувати, що як тільки но прибульців стане достатьно багато, вони поставлять під питання французький характер Франції, значення її культури, традиції, законів врешті-решт. Але у відповідь патріоти чули від політичної еліти лише звинувачення у "ксенофобії" і "нетерпимості".
 
Події останніх двох тижнів однозначно продемонстрували, звідки насправді виходить ксенофобія і нетерпимість.
 
Гасло вандалів - "Багдад на Сені"не залишає місця для сумнівів.
 
Від самого початку заворушень Національний Фронт вимагав від влади вжити суворих заходів для забезпечення порядку і законності: впровадити в бунтівних районах надзвичайний стан, ввести війська та комендантську годину.
 
Після десятиденних вагань уряд таки звавжився застосувати проти злочинців силу - було введено у дію закон про надзвичайний стан. Це відразу ж дало певні позитивні наслідки, - кількість спалених за ніч автомашини скоротилася удвічі, дещо спала інтенсивність нападів вандалів. Але впровадження надзвичайного стану - це боротьба з наслідками, а не з причинами...
 
Французькі події мають стати уроком для України.
 
Нині Україна рухається сумним французьким шляхим.
 • Відмінено графу "національність" у паспорті.
 • Ведеться масштабна кампанія пропаганди космополітизму та "толерантності" до всього і вся.
 • Просувається концепція "політичної нації", згідно якої громадянство тотожне національності.
 • Усе українське перетворено на об'єкт висміювання і глуму.
 • І одночасно з кожним роком наша держава стає дедалі привабливішим місцем для незаконних мігрантів, переселенців, різноманітних "біженців" з африканських та азійських країн.
 • Держава надає їм допомогу і пільги, недоступні для пересічного українця.
 • А за їх проживання та утримання платять українські громадяни!

Якщо ситуацію не змінити, в недалекому майбутньому нас чекають повстання расово-етнічних меншин за французьким сценарієм. Чи варто допускати до цього? 
 

Зважаючи на сумний досвід Франції, яку іммігранти поставили на межу громадянської війни, усвідомлюючи небезпеку неконтрольованої незаконної імміграції, злочинності і тероризму, які є супутниками останньої, Соціал-Nаціоналістична Асамблея вимагає: 

 • Негайного посилення охорони державного кордону (в першу чергу - східного та південного напрямків), забезпечення його максимальної "непрозорості" для нелегальних мігрантів; 
 • У стислі терміни прийняти жорстке антиімміграційне законодовство, переглянути систему утримання і депортації нелегальних мігрантів; 
 • Внести в паспорт графу "національність" і впровадити відповідні доповнення в закон "Про громадянство"; 
 • Від Міністерства внутрішніх справ - припинити злочинну діяльність мафіозних етнічних угрупувань. Здійснити комплексну перевірку щодо незаконної видачі паспортів громадян України нелегальним іммігрантам; 
 • Від Службі Безпеки України - вжити усіх заходів для припинення корупційних дій митної та прикордонної служби. 
 
Ні - космополітизму, нелегальній імміграції, етнічній злочинності та тероризму! 
 
Так - національній ідентичності, гідності і свободі! 
 
За Європу вільних націй! 
 
За українську Україну!

 

 

Джерело: http://politiko.ua/

Родовіда. Родолюбіє
Рідна Віра Українців
Держава Роду Нашого
Нищення нашої спащини
Сучасний світ. Людство
Релігії у світі
Ми - Українці !
ljud367.jpg
Свята наша земля
pryr157.jpg
Нове на сайті

Час: деякі властивості. Дослідження

Що таке час? Це питання до сьогодні не є однозначним, і мабть до кращого, що на сучасному етпаі розвтику (чи, точніше, деградації) людства "час"  як фізична реальність не підвладна "науковцям".
Але наші прекди казали про Час. Згадаймо текст Велесової никги:

“Революціонер” – вечір пам’яті Олександра Капіноса у м.Львові 10.03.2015 р.

У м.Львові 10 березня, у вівторок, відбудеться вечір пам’яті Борця за Волю України, Героя Небесної Сотні Сашка Капіноса. Цього дня йому мав би виповнитися 31 рік. Запрошуємо студентську молодь та всіх бажаючих прийти та вшанувати світлу пам'ять Звитяжця. 

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Знакова, історична подія світового значення: Перун повернувся і піднятий з Дніпра! Україна-Русь, пробудись!

   Дорогі  Браття і Сестри!
   У стольному граді Києві,  столиці України (столиці Русі) сталася знакова історична подія, важлива як для України і українського народу, так і для слов'янських народів та духовного поступу Людства.
   До берега ріки  Дніпра-Борисфена, у Видубичах, приплив скульптурний образ Перуна - захисника Русі, України (нащадка Русі), який був одним з головних Богів у пантеоні Русичів.
   ВІн поставлений у 2009 році  Старокиївській горі у Києві, був вночі таємно спиляний у 2012 році злочинцями.
   08 травня  2013 року  цей скульптурний образ піднятий з Дніпра. 

Декларація всенародного руху за відновлення конституційності і законності в України на Майдані Незалежності у м.Києві

Ради чого Українці боролись на Майдані?
Що в сьогоднішній ситуації МИ, УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД маємо вимагати від влади? 
Що нам у державі належить, чи ми в боргу перед кимось, чи інші держави винні нам? 
Хто керує Україною?
Українці є
в неволі, як за часів Т.Г.Шевченка - у своїй державі, вибореній ціною великої звитяги і страждань...

Чи є в Україні національний лідер?
Чи є організація, яка захищає, впрваджує в державну стратегію України  інтереси українців?
Чи є в Україні українська національна  ідея? Куди ми йдемо?
Чи є засадничою, керівною для українців  духовна система українського Роду - світогляд, розуміння Бога: саме наші, Предківські, споконвічні? 
Чи є в нашого народу духовна еліта, яка покаже керманичам, хай і майбутнім та всьому нашому етносу Шлях до визволення, до Щастя у своїй Державі?
 Хто дасть нам справжні, істинні знання - зараз для того, щб врятувати наш нарід?
Яка функція духовної (зокрема і релігійної) еліти в Україні?  

Це звернення, яке не побачили українці, було написане в часи Майдану  - але воно дає нам ключ до розуміння сьогоднішньої ситуації.

Світлана Сторожівська. Поезії]

Збірка поезії Світлани Сторожівської « Як сонце світу…», зачаровує чарівними картинами світу наших предків, автор віршів через призму себе тримаючись за  руку із сонцем занурює читачів у рідний світ уяви та явного.

 

Українське Різдво. Коляда. Свят-вечір.

Графічним символом українського календаря може бути восьмипроменева зірка. Календар цей напрочуд стрункий, симетричний: 4 пори року, 4 найбільші сонячні свята, що відповідають кожній із чотирьох сонячних фаз (сонцестояння і рівнодення).

СВЯТВЕЧІРНІ вірування лемків . Ворожіння

Напередодні Різдва найчастіше згадуються різні традиції, пов’язані з християнською символікою цього свята. Однак, думаю, варто не забувати й про його язичницькі витоки, адже воно, поки стало християнським святом народження Христа, було поганським святом народження Сонця, а разом з ним і Світу.

Статті, дотичні до теми
Найбільш переглянуті статті
Категорії статей
Канали новин
Свята Українців. Купала

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Громада «Вінець Бога» провела Купальське свято (2013 р.)

Громада Рідної Православної Віри «Вінець Бога» м. Вінниці провела 22 червня 2013 року в районі «Сабарів», на узбережжі священної для українців ріки Бог українське звичаєве свято Купала. Свято відбулося під гаслом «За Рідну Українську Віру».

Купальська Ватра на Дрогобиччині (2013р)

22-23 Кресеня (Червня) на Дрогобиччині відбудеться одне з сакральних і найдавніших українських свят - Свято Купала, Бога Літнього Сонцестояння, Бога молодості, краси, молодечої вибуялої волі, духовної нескоримості. Бога земних плодів, а також шлюбу!

 

Готуймося до Купальського свята! Купальські пісні

Настають найкоротші літні ночі — свято Купайла, і звідусіль — лісів, гаїв, берегів річок — линуть купальські співи. Через християнський вплив їх подекуди стали називати «петрівочними піснями». Купальські пісні — це переважно мрії дівчат про заміжжя, прощання з вільним життям, бо восени настає пора весіль. Зміст цих пісень язичницький, купальський.