18 | 10 | 2017

Хто отримує допомогу при народженні дитини у нашій крїні?

ХТО ОТРИМУЄ ДОПОМОГУ ПРИ НАРОДЖЕННІ ДИТИНИ У НАШІЙ КРАЇНІ ?

Вже кілька років як у нашій державі було значно збільшено допомогу жінкам при народженні дитини. Зараз ця сума складає 14 тисяч 500 гривень при народженні однієї дитини.
Ця сума виплачується фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності…”. Встановлюючи таку норму закону посадовці презентували її як таку, що сприятиме народжуваності громадян України, збільшенню її населення, адже за останні роки кількість громадян України зменшилася з 52 до 46 мільйонів.
 
Але, при застосуванні вищевказаної норми на практиці виявилася несподівана (чи , можливо, запланована кимось) річ, а саме: допомогу при народженні дитини, а також інші соціальні пільги можуть отримувати не тільки громадяни України, але й іноземці, особи без громадянства та члени їх сімей, які проживають в Україні.
 
Адже як йдеться із ст. 2. чинного Закону № 2240 “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням” – цю допомогу отримують не громадяни України, а так звані “застраховані особи”. А застрахованими особами є всі приватні підприємці та наймані працівники.
 
На практиці це означає наступне: з далекої азійської країни до України прибувають на навчання іноземні громадяни. На території України вони укладають шлюб або навіть без шлюбу жінка народжує дитину. Якщо в період вагітності жінка встигла зареєструватись в якості приватного підприємця і сплачувала внески до фонду соціального страхування (це 0,5% від зарплати або доходу), то вона має повне право на отримання допомоги від цього фонду.
 
Тобто наша держава за рахунок своїх коштів допомагає іноземцям.
 
Невже це вигідно державі та громадянам України? Кому це потрібно?
 
Крім того, в українському законодавстві є ще один прихований подарунок для іноземців.
Це стаття 7 Закону України “Про громадянство”, яка регламентує, що будь-яка дитина, народжена на території України, автоматично набуває статусу громадянина України, якщо, звісно, батьки цієї дитини не заявлять про набуття такою дитиною громадянства іншої країни – країни своїх батьків.
Якщо ж дитина іммігрантів набуває громадянства України, то відповідно до статті 4 Закону України “Про імміграцію”, такі батьки-іммігранти в свою чергу поза квотою претендують на громадянство України.
 
Звісно, якщо підходити до описаної проблеми чисто з арифметичної точки зору, то дійсно – народжуваність в Україні зростає, кількість громадян України збільшується, але задамося питанням – за чий рахунок, і знайдемо відповідь – за рахунок іноземців, переважно з країн третього світу.

Якщо логічно продовжити заходи, які зараз застосовує держава для збільшення народжуваності та приросту громадян у нашій країні – в Україну треба було б запросити 5-10 мільйонів вихідців з Китаю, В`єтнаму, Африки чи інших країн третього світу і можна було б відрапортувати, що нас, “українців”, знову 52 мільйони.
 
Окрім того, держава не тільки створює вкрай шкідливі для суспільства закони, але ще й приховує наслідки дії цих законів.

Фонд соціального страхування не може надати статистичних даних щодо кількості іноземців, які отримують допомогу, бо обліковує не громадян України чи іноземних громадян, а так званих “застрахованих осіб”.
 
Під час реєстрації новонароджених у РАГСах українські діти і діти іноземців також не розмежовуються, неможливо дізнатись, скільки дітей народилось від іноземців, а скільки від українців.
 

До теми:


Народжуваність збільшилась - і не лише через збліьшення дітей не українців, але й через те,що асоціальні елементи - алкоголіки, наркомани, злочинці, що порушили державний кордон України -   знайли собі такий спосіб виріішувати свої особисті потреби - а не запити суспільства. І з якою генетикою народжуются їхні діти?
 
Наприклад цигани. Дітей вони народжують тепер просто у величезній кількості. А згідно з законом вони є соціально незахищеною групою населення. І згідно ж с цим же законом для них портрібні реалізовуватись пільги. Нариклад безкоштовне лікування та харчування у той же лікарні. Ось і виходит, що вони народжують дітей, живуть у лікарні, з опаленням, харчуванням, пральнею, лікуванням, та ще й отримують за це гроші, які прогулюються усім табором напевне в перший же день…
А українці мають за все платити (і ліки, і за роди величезні суми)- хоча за Конституцією України якраз їм медична допомога має бути безкоштовна.
 
В НІмеччині закон про допомогу при народженні дитини призвів до того, що більшість дітей в цій країні народжується  від предстаників інших народів - лише не німецького.
 
Тобто - в Україні введенням цього закону робиться не експеримент, а планомірне винищення українського народу.
Родовіда. Родолюбіє
Рідна Віра Українців
Держава Роду Нашого
Нищення нашої спащини
Сучасний світ. Людство
Релігії у світі
Ми - Українці !
ljud260.jpg
Свята наша земля
pryr166.jpg
Нове на сайті

Час: деякі властивості. Дослідження

Що таке час? Це питання до сьогодні не є однозначним, і мабть до кращого, що на сучасному етпаі розвтику (чи, точніше, деградації) людства "час"  як фізична реальність не підвладна "науковцям".
Але наші прекди казали про Час. Згадаймо текст Велесової никги:

“Революціонер” – вечір пам’яті Олександра Капіноса у м.Львові 10.03.2015 р.

У м.Львові 10 березня, у вівторок, відбудеться вечір пам’яті Борця за Волю України, Героя Небесної Сотні Сашка Капіноса. Цього дня йому мав би виповнитися 31 рік. Запрошуємо студентську молодь та всіх бажаючих прийти та вшанувати світлу пам'ять Звитяжця. 

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Знакова, історична подія світового значення: Перун повернувся і піднятий з Дніпра! Україна-Русь, пробудись!

   Дорогі  Браття і Сестри!
   У стольному граді Києві,  столиці України (столиці Русі) сталася знакова історична подія, важлива як для України і українського народу, так і для слов'янських народів та духовного поступу Людства.
   До берега ріки  Дніпра-Борисфена, у Видубичах, приплив скульптурний образ Перуна - захисника Русі, України (нащадка Русі), який був одним з головних Богів у пантеоні Русичів.
   ВІн поставлений у 2009 році  Старокиївській горі у Києві, був вночі таємно спиляний у 2012 році злочинцями.
   08 травня  2013 року  цей скульптурний образ піднятий з Дніпра. 

Декларація всенародного руху за відновлення конституційності і законності в України на Майдані Незалежності у м.Києві

Ради чого Українці боролись на Майдані?
Що в сьогоднішній ситуації МИ, УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД маємо вимагати від влади? 
Що нам у державі належить, чи ми в боргу перед кимось, чи інші держави винні нам? 
Хто керує Україною?
Українці є
в неволі, як за часів Т.Г.Шевченка - у своїй державі, вибореній ціною великої звитяги і страждань...

Чи є в Україні національний лідер?
Чи є організація, яка захищає, впрваджує в державну стратегію України  інтереси українців?
Чи є в Україні українська національна  ідея? Куди ми йдемо?
Чи є засадничою, керівною для українців  духовна система українського Роду - світогляд, розуміння Бога: саме наші, Предківські, споконвічні? 
Чи є в нашого народу духовна еліта, яка покаже керманичам, хай і майбутнім та всьому нашому етносу Шлях до визволення, до Щастя у своїй Державі?
 Хто дасть нам справжні, істинні знання - зараз для того, щб врятувати наш нарід?
Яка функція духовної (зокрема і релігійної) еліти в Україні?  

Це звернення, яке не побачили українці, було написане в часи Майдану  - але воно дає нам ключ до розуміння сьогоднішньої ситуації.

Світлана Сторожівська. Поезії]

Збірка поезії Світлани Сторожівської « Як сонце світу…», зачаровує чарівними картинами світу наших предків, автор віршів через призму себе тримаючись за  руку із сонцем занурює читачів у рідний світ уяви та явного.

 

Українське Різдво. Коляда. Свят-вечір.

Графічним символом українського календаря може бути восьмипроменева зірка. Календар цей напрочуд стрункий, симетричний: 4 пори року, 4 найбільші сонячні свята, що відповідають кожній із чотирьох сонячних фаз (сонцестояння і рівнодення).

СВЯТВЕЧІРНІ вірування лемків . Ворожіння

Напередодні Різдва найчастіше згадуються різні традиції, пов’язані з християнською символікою цього свята. Однак, думаю, варто не забувати й про його язичницькі витоки, адже воно, поки стало християнським святом народження Христа, було поганським святом народження Сонця, а разом з ним і Світу.

Статті, дотичні до теми
Найбільш переглянуті статті
Категорії статей
Канали новин
Свята Українців. Купала

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Громада «Вінець Бога» провела Купальське свято (2013 р.)

Громада Рідної Православної Віри «Вінець Бога» м. Вінниці провела 22 червня 2013 року в районі «Сабарів», на узбережжі священної для українців ріки Бог українське звичаєве свято Купала. Свято відбулося під гаслом «За Рідну Українську Віру».

Купальська Ватра на Дрогобиччині (2013р)

22-23 Кресеня (Червня) на Дрогобиччині відбудеться одне з сакральних і найдавніших українських свят - Свято Купала, Бога Літнього Сонцестояння, Бога молодості, краси, молодечої вибуялої волі, духовної нескоримості. Бога земних плодів, а також шлюбу!

 

Готуймося до Купальського свята! Купальські пісні

Настають найкоротші літні ночі — свято Купайла, і звідусіль — лісів, гаїв, берегів річок — линуть купальські співи. Через християнський вплив їх подекуди стали називати «петрівочними піснями». Купальські пісні — це переважно мрії дівчат про заміжжя, прощання з вільним життям, бо восени настає пора весіль. Зміст цих пісень язичницький, купальський.