20 | 10 | 2017

Як розкладається Україна ? Україна Які уроки необхідно винести з подій у Врадіївці ?

Події у Врадіївці. Висновок. Розруха в Україні

В Україні (державі ніби-то українського народу)  остатті 20 років  проводиться планомірне пограбування та знищення духовної і матеріальної спадщини українців, яка напрацьована і виборона  в тяжких історичних умовах  на протязі  багатьох століть всіма попередніми поколіннями наших Пращурів.

Стаття, (подібних яких вже багато, на цей раз від від Svargaman) - підтвердження тому, що  в Україні останніми десятиліттями  владними структурами  створена катастрофічна ситуація, яка кожному громадянину держави Україна принесе незлічені страждання.

В цій статті  є текст про неприйняття автором "націоналізму" українців у державі Україна - принаймні такого, як себе подають т.зв."націоналісти" різних партійних угрупувань.  
Це показує,, наскільки ті, хто декларував "український націоналізм" - реально відійшли від любові до своєї нації і її надбань. Тобто - що існує криза самого українського національного руху, відсутність самої національної ідеї української нації - як і критеріїв того, хто відповідає поняттю "родолюб" ("націоналіст").

Приниження та девальвація поняття, яке визначає любов українця до свого народу, до всього нам рідного (тобто терміну "націоналізм"  - на совісті всіх так званих "українських націоналістів", що дорвались до владного корита. 
Деформоване сприйняття автором і  деякими громадянами нашої держави "націоналізму" - любові  українців  до своєї нації і Вітчизни є результатом зміни свідомості пропагандистською машиною і практично відсутністю тих, кого ми можемо визначити як істинних патріотів своєї нації. 
А без любові українців до своєї нації в їхній державі Україна (яка зараз не є українською по суті), яку виборювали незлічені покоління наших  Предків  - дуже скоро на нашій землі від України   лишиться лише назва.

Доброслав Гірак

 

 , текст статті :


 

Зверніть увагу - яке питання я задаю. Не " що показали події у Врадіївці ?» ( погром місцевого відділення міліції населенням, прим сайту), А « які висновки необхідно з цього зробити і які дії робити ? » 

  • Ми не знаємо, що МВС, прокуратура, суди давно, років так 15, перетворилися на організовані злочинні банди ? - Знали. 
  • Ми не знали, що міліція вбиває, гвалтує, поширює наркоту, а прокурори і судді їх відмазують ? -  Знали. 
  • Ми не знали, що всі ці відомства зав'язані на вище керівництво країни? - З нали.
Тому « новиною » події у Врадіївці ніяк не є. І чимось виходять за рамки сьогоднішньої української дійсності теж. 
Просто в даному конкретному місці злочинці «попалися», а обурення місцевих жителів вилилося в погром РВВС. 
  • Могло цього не відбутися ? -    Могло. 
  • Могло це статися в іншому місці? -    Могло. 
Т.як проблема має системний і всеукраїнський характер. Я не буду зупинятися на перипетіях «Врадіївського справи». Все це висвітлюється й так. 
 
Але є кілька показових моментів з яких практично ніхто не зробив правильних висновків. 
 

По-перше, в дуже цікаву ситуацію потрапила влада.

Якщо « спустити справу », яке отримало широке висвітлення, то суспільство ще трохи посунеться до небезпечної межі, коли влада не зможе забезпечити спадкоємність. 
Тобто поки існують в країні виборчі процедури. Поки влада не готова до остаточного закріпачення своїх громадян. 
 
Для цього треба змінити Конституцію і обирати Президента в ручному парламенті, або взагалі під тим чи іншим приводом скасувати вибори 2015 -го року. 
Це безсумнівно буде зроблено. Виборів 2015 в тому, звичному для нас вигляді вже не буде. Я в цьому впевнений на 200%. 
Т.як влада чудово розуміє, що навіть з усіма підтасуваннями отримавши «потрібний» для себе результат вона, ця влада, буде мати справу з соціально - громадянським конфліктом в гострій фазі. 
 
З іншого боку. Якщо зараз засудити злочинців, то все злочинне МВС може задуматися про свою лояльність до нинішньої влади. Тим більше, що зовсім недавно був вже прецедент у Харкові. Адже кожен працівник МВС, суду і прокуратури усвідомлює свою вседозволеність в заміну своєї лояльності до влади. 
 
Грубо кажучи кожен працівник цих структур думає таким чином: «Я забезпечую владу грошима. Для чого я і йду на злочини. Натомість мені влада зобов'язана дозволити втамовувати мої забаганки якими б вони не були. Якщо від мене вимагають забезпечення інтересів влади, але натомість не дають навіть гарантій непідсудності - то навіщо мені така влада?». 
 
А МВС, суди і прокуратура - це найголовніший козир нинішньої влади. 
Фактично, вона стоїть на їх багнетах. І чим далі, тим буде вище потреба влади в абсолютній лояльності цих структур. 
Зрозуміло, що засудження Врадіївський злочинців «Не сколихне » систему МВС зсередини. Але, вода камінь точить. 
 

По друге. Чому виявилися безуспішними спроби опозиції «розкрутити» події до чого або більш масштабного ? 

Необхідно чітко розуміти, що Врадіївський жителям абсолютно наплювати на те, хто зараз сидить у Києві на троні. Це стосується не лише мешканців Врадіївки, а й 99,99 ( 9 ) % населення країни. 
 
Люди можуть говорити що завгодно, але за відсутності реальних дій все їх « невдоволення владою» - це порожній звук. 
 
Для зазначеного відсотка громадян України відповідь на питання « Хто сьогодні у влади» те саме що відповіді на питання «Чи є життя на Марсі? »  
Я аплодую всім владам і опозиціям в історії незалежной України. 
Ви, все таки, за 22 роки змогли вбити у свідомості народу віру в зміни «мирним, демократичним шляхом». 
Абсолютна незмінність і стабільність злодійства, корупції, організованої злочинності та особистої бездарності привчили нас до того, що від конкретних ПІБ на конкретних посадах, аж до президентських, для громадян України нічого не змінюється на краще. 
 
«Повстання » у Врадіївці сталося не тому, що в Києві сидить « погана влада », а тому що виникла безпосередня загроза життю і безпеці людей у ??цьому конкретному місці. Його могло й не статися. Воно могло статися взагалі в іншому місці і в інший день.  Я вже вище писав, що проблема злочинного МВС, судів і прокуратури всеосяжна для нашої держави. Але « зірки зійшлися так », що це виявилася саме Врадіївка. Насправді це далеко не перший дзвіночок - рейд на агрофірму Корнацького, Ніжинські робінгуди і т.д. 
 
При цьому всі ці випадки характеризуються кількома загальними ознаками : 
 
  • - протидія відбувається, коли виникає загроза безпосередньо життю, здоров'ю та особистого благополуччя людей; 
  • - протидія проводиться в гострій формі і з фізичної загрозою для влади ; 
  • - протидія носить локальний характер ; 
  • - немає ніяких політичних вимоги і балаганна опозиція ( парламентська і всякі маргінальні « громадські активісти » ) не приймає в цьому жодної участі. Тільки намагається скористатися інформаційними приводами для власного PR- просування. 
 
Саме тому виявилися і виявляються марними спроби організувати протести з політичними вимогами, « марші на Київ » і т.д. Люди в цьому не бачать ніякого сенсу. А опозиція і громадські активісти не в змозі ні запропонувати людям вирішення проблем, які їх реально хвилюють, ні проводити системну організаційну роботу на місцях. 
 
Опозиційні партії не пропонують змінювати систему місцевої та загальнодержавної влади, щоб такі речі як в Ніжині, Врадіївці і по всій Україні зникли. Для цього потрібні виборні судді, шерифи, підзвітність громаді, фінансова незалежність місцевих бюджетів та багато, багато іншого. 
І постійне активне роз'яснення всього цього на місцях. Чи можуть це робити опозиційної партії? - Не можуть і не будуть! 
Тому що держава Україна 22 роки існує тільки в умовах жорстокої централізації - політичної, економічної, адміністративної. 
 
Міняти все це - це дати шанс зрости новим елітам і позбавити себе джерела збагачення. А на це ніхто з представників нинішнього політикуму ніколи не піде. 
 
Ну от уявімо собі. Тільки що «ми » спалили РВВС, примусили заарештувати злочинців. І тут приїжджають якісь «варяги», яким то і діла до нас раніше не було, і закликають нас « на священну війну». Заради чого ? Заради зміни ПІБ на Київському троні ?
А яка різниця ? Всі вже давно зрозуміли, що вся наша « політична еліта » незалежно від конкретного прапора є викормишами одного і того ж коммунністично -імперсько-бандитського гнізда. 
І вся їх « політика» зводиться до «нацарював би рублiв сто, та втiк ». Просто одні не хочуть так швидко « втiкать », а іншим від цього прикро. 
 
Виняток становлять тільки події на п'яти «проблемних» округах під час виборів 2012. Але це були технологічні заготовки. 
Хоча саме вибори 2015, якби вони відбулися в звичайному форматі, стали б каталізатором соціального вибуху. Але це лежить дещо в іншій площині. А тому виборів не буде, то і розглядати цю ситуацію немає сенсу. 
 

По третє. А якщо такі трапиться одночасно в 10 -ти « Врадіївка », та ще й розташованих поруч? 

Максимум що далі буде - це самоорганізація мізерної кількості місцевого населення в банду. Яка спочатку піде на обласне МВС, але по дорозі зупиниться грабувати гіпермаркет. 
 
Тому що ні осмислених цілей, ні прикладних програм для розвитку у них немає. До речі, заодно перевішають не тільки представників влади, а й « опозиціонерів ». 
 
Підемо далі, і уявімо, що збудеться мрія опозиціонерів усіх мастей і « спалахне вся країна». Тобто такі « Врадіївки » будуть поголовно на всій території. Що з цього вийде? Вийде кінець суспільства і держави.
 
 Всім тим, хто закликає на « бунт безглуздий і нещадний » слід вивчити досвід громадянських воєн. І в нашій країні, і в інших країнах. 
 
Цей досвід показує, що в активній фазі беруть участь частки відсотка населення країни.
Але при цьому цього вистачає, щоб знищити державу. Після чого в деяких випадках слідують довге і важке відновлення, а в деяких держава попросту розпадається. 
 
Крім цього є дуже характерна особливість громадянських конфліктів.
Люди, не об'єднані реальними проблемами захищають тільки свій будинок. Саме тому у громадянській війні 1918-1922 рр. програли всі білі, зелені та інші рухи. Селянин воював тільки за своє село. І йому було наплювати - що коїться в сусідньому. 
Жодне з цих рухів не могло нічого запропонувати ні селянам, ні робітникам, нікому.
У підсумку більш нечисленні, але міцно спаяні більшовики по черзі задавили всіх. 
 
І бунт у Врадіївці не міг перекинутися в даний час на сусідні райони апріорі. Не було до цього об'єктивних причин. 
 

Чи можлива « Врадіївка » в масштабах всієї України ?

Більш, ніж можлива. Вона неодмінно буде. Саме по самому негативному варіанту. Влада стрімко заганяє країну в економічну руїну.
Коли немає грошей (а вони вже закінчуються ), то не працює ні опалення, ні електрика, ні транспорт, нічого. Немає продуктів, немає грошей у населення. Створюється пряма загроза життю людей.

При цьому, чим гірше буде економічна ситуація, тим більше буде ступінь свавілля бандитів. Як у погонах, так і без.
З іншого боку опозиція не пропонує нічого, що могло б змінити ситуацію. У них зовсім інші цілі - перехоплення управління і не більше того. Треба чітко розуміти, що  держава Україна (у тому вигляді, яка створена останніми  20 років злочинці при владі - прим. сайту) вже мертва.
Так, ще горить світло, абияк працює економіка, але все це вже залишкові явища.
Хоча вони можуть зайняти кілька років. Будь-які мінімальні надзвичайні ситуації вже викликають колапс влади. Як це було у столиці (! ) під час березневого снігопаду.
Поки ще вдається утримувати повільне падіння за рахунок локальності проривів. Але чим далі будуть «тримати » (а «тримати» будуть з усіх сил) тим сильніше і страшніше буде вибух. 
 
Найбільш важко доведеться жителям великих міст. При наступному колапсі саме їм буде найважче. По суті, всі нинішнє населення великих міст, хто не готується « до чорних днів » - це потенційні небіжчики, біженці і бандити. Іншого не дано. Втім, жителям сільської місцевості буде не набагато легше. Т.як грабувати їх будуть всі, у кого буде зброя. У першу чергу колишні МВС та армія. 
 
У нинішній ситуації немає сенсу брати участь у виборах. Т.як вибори мають сенс, коли ти отримуєш більшість.
А реально здоровим силам суспільства не дадуть ні консолідуватися, ні тим більше перемогти на виборах. 
 
Немає сенсу розписувати утопічні «програми світлого майбутнього», засновані на супер технологіях, інновації та інвестиції. Не буде ні того, ні іншого, ні третього.

Програми повинні бути суто прикладними, чітко реалізованими за коштами та строками.
І розраховувати на до на стан навіть не «з нуля», а з «мінуса ». Тобто після того, як ситуація з соціально - громадянським конфліктом вийде з гострої фази. Втім, це може відбуватися десятиліттями і довше.

Якщо втрутяться геополітичні гравці. Африка, Афганістан, Сальвадор і інші країни вам у приклад. Тоді - все. Тільки збирати манатки і тікати.
 
Нічого не дасть підписання Асоціації з ЄС. ЄС підписує режим Асоціації з тими, кого не збираються брати в ЄС.
Так режим Асоціації мають Туніс, Марокко, Алжир, Туреччина і якісь там острови.
 
До того ж режим Асоціації не передбачає ні вступу України до Шенгенської зони, ні в Єврозону, нікуди. 
Тільки зняття мит на імпорт товарів з ЄС в Україну. Українські товари на експорт в ЄС не підуть, тому що практично всі наші товари не проходять за євростандартами. Крім того - в ЄС економічна криза і скорочення споживання.

Саме тому ЄС хоче підписати з Україною режим Асоціації. Потрібен нехай невеликий, але ще один ринок збуту. Нехай і не надовго.
По суті, Асоціація з ЄС - це просто папірець для звичайного громадянина країни і ще більш швидке вмирання української економіки.

З іншого боку, вступ до МС, може бути, що тільки продовжить агонію за рахунок можливої ??поступки щодо ціни на газ для України.
Просто економіка протримається трохи довше.
Але при цьому ми ще й пускаємо в Україну російських олігархів. Нам своїх мало? Болівар не витримає двох.
 

Добре. А чому ж тоді повинна зараз займатися організація, яка ставить своєю метою зміну системи держави і суспільства на благо країни?

 
В умовах відсутності фінансування, неминучого звалювання України на диктатуру беззаконня в останні роки її існування і обмеженого доступу до ЗМІ.
 
Для початку - кілька обмежень, яких повинна дотримуватися дана організація.
 
1. Не підтримувати жодну з політичних партій. Переважна більшість з 186 партій України існують тільки на папері. Решта, « видимі » у ВРУ і в ЗМІ - це збіговисько злодіїв і вбивць. Підтримка будь-яких їхніх акцій і дій є дискредитацією організацією.
 
2. Неприйняття націоналізму. Ні українського, ні російського. Сучасний (т.зв. ) "український націоналізм" - це теж збіговисько злодіїв, яке прикриваючись «націоналістичною» ідеологією рветься до влади для перехоплення управління людожерської системою держави.
 
Вони нічого не пропонують для зміни системи. Тільки зміну прізвищ. На свої власні, зрозуміло.
Носіння вишиванки, крики «Слава героям» та встановлення пам'ятників Бандері в кожному дворі абсолютно нічого не вирішує в економічних, соціальних і адміністративних питаннях.
У разі їх приходу до влади вся різниця буде в тому, що «врадіївський гвалтівники» будуть носити вишиванки і розмовляти на Державнiй мові.
Крім цього, дана ідеологія розколює країну, в якій як мінімум третина, а то й половина населення - росіяни за національністю та/або мовою.
 
Російський націоналізм в Україні взагалі вкрай маргіналізований і потенційно несе загрозу цілісності державі.

Запитання трактування історії на увазі загрози існування суспільству в цілому не є актуальними. А розпалювання таких питань в умовах неминучого початку громадянського конфлікту - злочином.
 
3. Не можна об'єднуватися « з усіма ». Організація, якщо вона не хоче розчинитися в дебатах і безглуздих суперечках повинна складатися тільки з людей, які чітко підтримують її програми, цілі, методи і завдання. 
Всі хто не згоден - можуть робити своє, по своєму і де-небудь у сторонці. 
 
Немає сенсу вступати в суперечки і переконувати фанатиків яких або інших ідей - націоналістичних, комуністичних, монархічних і просто повністю незгодних з цілями, завданнями і методами організації. 
Це тільки втрата часу і сил. 
 
4. Прямий заклик до збройного повстання в нинішніх умовах, тобто в умовах недостатності людей, ресурсів, неготовність населення і непідготовленості нових управлінських ланок управління на місцях є неприпустимим.
Приречене на поразку такий виступ не тільки будуть убиті, а й вкинуть країну в хаос, з якого вона вже не вибереться.
Т.як ті, хто це повинен це робити будуть виведені з процесу.
 

Тепер про те, як повинна працювати організація в нинішніх умовах і на даному етапі.

 
Необхідно наявність якомога більшої кількості осередків по Україні.
Дані комірки можуть бути з 1-3 чоловік. На нинішньому етапі їх основною функцією є донесення інформації і зворотний зв'язок з центром організації.
 
1.  Необхідно проводити зустрічі з людьми, де їм доводиться реальна інформація про політичне, економічне та соціальної ситуаціях в країні. З викладками розвитку. Такі зустрічі можуть проводитися і з малою кількістю людей.
Зворотньо йде інформація про ситуацію в регіоні. Як загальна аналітична, так і оперативна. У разі будь-яких подій члени організації з інших регіонів повинні прибувати на підтримку не «після бійки », а заздалегідь або, хоча б, під час подій. « Регіоном » може бути сільський район, район міста, місто, вулиця і навіть багатоквартирний будинок.
 
2. На наступному етапі з первинного активу формуються активісти - симпатики, які самі в змозі проводити заходи по п.1 в регіоні і за його межами. На основі цих активістів, тих, чиї професійні якості достатні, створюється місцева програма управління регіоном, яка враховує загальну ( загальнодержавну ) програму, цілі та завдання організації. Але з адаптацією під місцеві реалії.
 
3.  Даний пункт дуже важливий. Виходячи з того, що Україна неминуче чекає гострий соціально-громадянський конфлікт з цілковитою зупинкою діяльності всіх інфраструктур необхідно заздалегідь бути готовим до цього.
 
Необхідно розуміти, що в разі будь-яких надзвичайних ситуаціях влада для нас нічого робити не буде.
Навіть якщо це стосується не соціально - громадянських конфліктів, а будь-яких стихійних дій.

По-перше, політична еліта заклопотана сама собою і нас всіх ні в що не ставить. Причому « еліта» не тільки державна, але й місцева. І політичний колір «еліти » при цьому не має ніякого значення.
По друге, в державі просто не залишилося ні системи ГО, ні достатньої кількості рятувальної техніки, ні коштів на ліквідацію лих. Все вже вкрадено за 22 роки усіма колишніми при владі.
 
Маленький приклад. Коли наприкінці березня в Києві випав аномальний сніг, то першою була розчищена дорога від Межигір'я на Банкову і далі до Конча Заспи. Виїзди з під будинків до доріг практично ніде не чистили. У моєму 128-ми квартірном будинку самі жителі встали і за два дні розчистили 300 метрів дороги на виїзд і близько кілометра пішохідних доріжок. Машини мешканців тих будинків поруч, що не змогли самоорганізуватися, так і стояли засипані снігом, поки він не розтанув. А мешканці стрибали по заметах прямо від під'їзду.
 
Тому організація взаємодопомоги та виживання залежить тільки від нас самих.
Членам організації, їх сім'ям та симпатикам необхідно розуміти, що в разі таких-то або інших подій треба «бігти туди і / або робити це ».
Повинні бути налагоджені варіанти зв'язку один з одним і з центром на різні випадки. Дані технології виживання широко описані для різних випадків ( заворушень, повеней, землетрусів і навіть обмежених ядерних ударів), але все це необхідно зібрати, довести до людей і, головне, перевірити на практиці.
З урахуванням того, що не працюватиме звичайна і мобільний зв'язок, зруйновані дороги, водопровід, електролінії і т.д.
 
Для варіанту довгострокового соціально - громадянського конфлікту повинна бути розроблені окремі дії і на практиці ( у вченні ) впорядковано хоч частину з них. Фактично, необхідно хоч частково відтворити систему ГО в кожному регіоні на тих ресурсах, що є у людей.
 
Я розумію, що зараз це виглядає « страшилкою », але коли до вас додому прийдуть сусіди з обрізом за вашою останньої банкою тушонки, то вам буде не до сміху.
Жителі Югославії, Грузії, Абхазії, Придністров'я, Чечні, Лівії, Сирії і т.д. теж навряд чи замислювалися про що небудь подібне...
 
4. На базі проробок і готівкових ресурсів складається так звана « Карта регіону», в яку включені всі перераховані вище моменти. Крім цього в неї входять напрацювання на відновлення ситуації з конкретними ПІБ відповідальних (і їх заступників у разі недієздатності перших осіб ) в регіоні. Також на цьому етапі необхідно формувати ДНД. Нехай і мінімальну - на 3-5 чоловік, яка послужить ядром майбутньої місцевої рятувальної команди або загону самооборони.
 
Ще раз повторю, що логіка розвитку України веде її до краху як держави. Стримати це наявними силами, без ресурсів, неможливо. Найважливішим завданням стає підготовка до періоду хаосу і подальшого відновлення країни. Навіть у випадку, якщо доведеться бути біженцями в інших країнах (де нас чекати ніхто не буде), то виживати легше буде організовано, а не отримувати гуманітарну допомогу від своїх же бандитів у таборі біженців.
 
 

 

 
 
Родовіда. Родолюбіє
Рідна Віра Українців
Держава Роду Нашого
Нищення нашої спащини
Сучасний світ. Людство
Релігії у світі
Ми - Українці !
ljud264.jpg
Свята наша земля
pryr147.jpg
Нове на сайті

Час: деякі властивості. Дослідження

Що таке час? Це питання до сьогодні не є однозначним, і мабть до кращого, що на сучасному етпаі розвтику (чи, точніше, деградації) людства "час"  як фізична реальність не підвладна "науковцям".
Але наші прекди казали про Час. Згадаймо текст Велесової никги:

“Революціонер” – вечір пам’яті Олександра Капіноса у м.Львові 10.03.2015 р.

У м.Львові 10 березня, у вівторок, відбудеться вечір пам’яті Борця за Волю України, Героя Небесної Сотні Сашка Капіноса. Цього дня йому мав би виповнитися 31 рік. Запрошуємо студентську молодь та всіх бажаючих прийти та вшанувати світлу пам'ять Звитяжця. 

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Знакова, історична подія світового значення: Перун повернувся і піднятий з Дніпра! Україна-Русь, пробудись!

   Дорогі  Браття і Сестри!
   У стольному граді Києві,  столиці України (столиці Русі) сталася знакова історична подія, важлива як для України і українського народу, так і для слов'янських народів та духовного поступу Людства.
   До берега ріки  Дніпра-Борисфена, у Видубичах, приплив скульптурний образ Перуна - захисника Русі, України (нащадка Русі), який був одним з головних Богів у пантеоні Русичів.
   ВІн поставлений у 2009 році  Старокиївській горі у Києві, був вночі таємно спиляний у 2012 році злочинцями.
   08 травня  2013 року  цей скульптурний образ піднятий з Дніпра. 

Декларація всенародного руху за відновлення конституційності і законності в України на Майдані Незалежності у м.Києві

Ради чого Українці боролись на Майдані?
Що в сьогоднішній ситуації МИ, УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД маємо вимагати від влади? 
Що нам у державі належить, чи ми в боргу перед кимось, чи інші держави винні нам? 
Хто керує Україною?
Українці є
в неволі, як за часів Т.Г.Шевченка - у своїй державі, вибореній ціною великої звитяги і страждань...

Чи є в Україні національний лідер?
Чи є організація, яка захищає, впрваджує в державну стратегію України  інтереси українців?
Чи є в Україні українська національна  ідея? Куди ми йдемо?
Чи є засадничою, керівною для українців  духовна система українського Роду - світогляд, розуміння Бога: саме наші, Предківські, споконвічні? 
Чи є в нашого народу духовна еліта, яка покаже керманичам, хай і майбутнім та всьому нашому етносу Шлях до визволення, до Щастя у своїй Державі?
 Хто дасть нам справжні, істинні знання - зараз для того, щб врятувати наш нарід?
Яка функція духовної (зокрема і релігійної) еліти в Україні?  

Це звернення, яке не побачили українці, було написане в часи Майдану  - але воно дає нам ключ до розуміння сьогоднішньої ситуації.

Світлана Сторожівська. Поезії]

Збірка поезії Світлани Сторожівської « Як сонце світу…», зачаровує чарівними картинами світу наших предків, автор віршів через призму себе тримаючись за  руку із сонцем занурює читачів у рідний світ уяви та явного.

 

Українське Різдво. Коляда. Свят-вечір.

Графічним символом українського календаря може бути восьмипроменева зірка. Календар цей напрочуд стрункий, симетричний: 4 пори року, 4 найбільші сонячні свята, що відповідають кожній із чотирьох сонячних фаз (сонцестояння і рівнодення).

СВЯТВЕЧІРНІ вірування лемків . Ворожіння

Напередодні Різдва найчастіше згадуються різні традиції, пов’язані з християнською символікою цього свята. Однак, думаю, варто не забувати й про його язичницькі витоки, адже воно, поки стало християнським святом народження Христа, було поганським святом народження Сонця, а разом з ним і Світу.

Статті, дотичні до теми
Найбільш переглянуті статті
Категорії статей
Канали новин
Свята Українців. Купала

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Громада «Вінець Бога» провела Купальське свято (2013 р.)

Громада Рідної Православної Віри «Вінець Бога» м. Вінниці провела 22 червня 2013 року в районі «Сабарів», на узбережжі священної для українців ріки Бог українське звичаєве свято Купала. Свято відбулося під гаслом «За Рідну Українську Віру».

Купальська Ватра на Дрогобиччині (2013р)

22-23 Кресеня (Червня) на Дрогобиччині відбудеться одне з сакральних і найдавніших українських свят - Свято Купала, Бога Літнього Сонцестояння, Бога молодості, краси, молодечої вибуялої волі, духовної нескоримості. Бога земних плодів, а також шлюбу!

 

Готуймося до Купальського свята! Купальські пісні

Настають найкоротші літні ночі — свято Купайла, і звідусіль — лісів, гаїв, берегів річок — линуть купальські співи. Через християнський вплив їх подекуди стали називати «петрівочними піснями». Купальські пісні — це переважно мрії дівчат про заміжжя, прощання з вільним життям, бо восени настає пора весіль. Зміст цих пісень язичницький, купальський.