20 | 10 | 2017

Зміни до закону України про громадянство не захистять від етнічних злочинців!

Нелегальні мігранти - злочинці, що порушили закон про Державний кордон України

Київський правозахисник і громадський діяч Ярослав Дунаєв (не плутати з Серій Дунаєв) прокоментував зміни в українському законі про громадянство, що вступили в силу з 1 січня 2012 року. Закон передбачає більш чітке визначення умов прийняття до громадянства України осіб, які раніше були засуджені до позбавлення волі за вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів.

 
Чи справді цим законом вирішені проблеми із захистом громадян України від етнічної злочинності, а також пов'язані з цим питання національної безпеки, як декларується авторами в пояснювальній записці до закону?
Які додаткові зміни необхідно здійснити в законодавстві Україні при отриманні громадянства для вирішення вищезазначених проблем?
 
У чинннний закон про громадянство внесені косметичні зміни, які не вирішують жодної з проблем, пов'язаних із захистом громадян України від етнічної злочинності, а також питань національної безпеки.
Останні зміни — це про неможливість набути громадянство особою, якщо вона вчинила особливо небезпечні злочини проти людяності на території Україні, трохи піднятий майновий ценз.
 
Таким чином, якщо мігрант "усього лише" вбивця (як відомо, вбивства корінних жителів багато українських ЗМІ, слідом за ЄС, оголошують просто "побутовими злочинами" і "труднощами з "асиміляцією"), або педофіл (" бізнесмена з Еміратів " , який в Сумах розбестив кілька десятків неповнолітніх, так ніхто й не посадив) — йому будуть раді наші чиновники.
 
Найцікавіше — чиновники прекрасно розуміють надуманість цієї "лазівки".
Так, у пояснювальній записці № 8468 від 06.05.2011 пропонується, за прикладом п.2.ст. 22 Закону Литовської республіки "Про громадянство" ввести обмеження для тих осіб, хто ... вів злочинні дії проти держави (аналог ст. 109, 110 КК України). І все? Український рух проти нелегальної іміграції (УРПНІ) спочатку пропонував розглядати будь-яку судимість як неодмінну умову для отримання відмови від набуття українського громадянства
 
 

Які зміни в законодавстві вкрай необхідні:

 
 
1. Введення кримінальної відповідальності за нелегальне перебування на території Україні. У країнах ЄС за це передбачено 18 місяців тюремного ув'язнення.
 
2. Громадянство не може отримати мігрант, який має будь-яку судимість (навіть погашену, або амністовані) як в Україну, так і за її межами.
 
3. Якщо посольство країни походження нелегала, не може оплатити всі витрати, пов'язані з утриманням та депортацією нелегала, сам нелегал зобов'язаний повністю відшкодувати, як за рахунок належних йому оборотних коштів, так, і в їх відсутності - шляхом поміщення на громадські роботи.
 
4. Повинно бути введена кримінальна відповідальність за фіктивні шлюби, що передбачає як тюремне ув'язнення, так і депортацію з країни подружжя з позбавленням громадянства Україна обох.
 
5. Здобувач громадянства зобов'язаний надати довідку як про відсутність судимостей, так і відсутність громадянства (подану заяву про відмову про громадянство країни походження). Це дасть можливість залучити його до кримінальної відповідальності за підробку документів у разі виявлення підробки в них.
 
6. Посилити контроль над володінням здобувачами громадянства української та російської мов. Для цього повинен бути створений державний центр, з обов'язковою сертифікацією екзаменаторів і екзаменованих. А зараз подібна довідка про володіння мовою купується в сільській школі за 100 доларів, а потім на суді злочинець каже, що не знає ні української, ні російської мов, і вимагає знайти перекладача зі свого рідного наріччя (приклад — процес у справі Аделаджі ).
 
7. Мігрант повинен мати підтверджене легальне джерело доходів (це також було в законопроекті 8090 від 08.02.2011 нардепа А.Парубія). Запрошення на роботу видається Фондом безробіття лише за відсутності вакансій серед громадян України в даній місцевості.
 
Ситуація ускладнюється також тим, що до цих пір не діє Державна Міграційна Служба, а відповідний підрозділ ДГІРФО МВС заплямував свою честь у численних корупційних скандалах (як у справі про кілера Дікаєва, який купив собі паспорт, а потім розстріляв одеських міліціонерів).
 
 
Висновок: на даний час ні структура правоохоронних органів, ні чинне законодавство не в змозі вирішити весь комплекс питань, пов'язаних з нелегальною міграцією, етнічною злочинністю, та захистом громадян країни і державного суверенітету від них.
 
 
За матеріалами інформагенції ІА REX 
 
Джерело: gukr.com
Родовіда. Родолюбіє
Рідна Віра Українців
Держава Роду Нашого
Нищення нашої спащини
Сучасний світ. Людство
Релігії у світі
Ми - Українці !
ljud123.jpg
Свята наша земля
pryr110.jpg
Нове на сайті

Час: деякі властивості. Дослідження

Що таке час? Це питання до сьогодні не є однозначним, і мабть до кращого, що на сучасному етпаі розвтику (чи, точніше, деградації) людства "час"  як фізична реальність не підвладна "науковцям".
Але наші прекди казали про Час. Згадаймо текст Велесової никги:

“Революціонер” – вечір пам’яті Олександра Капіноса у м.Львові 10.03.2015 р.

У м.Львові 10 березня, у вівторок, відбудеться вечір пам’яті Борця за Волю України, Героя Небесної Сотні Сашка Капіноса. Цього дня йому мав би виповнитися 31 рік. Запрошуємо студентську молодь та всіх бажаючих прийти та вшанувати світлу пам'ять Звитяжця. 

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Знакова, історична подія світового значення: Перун повернувся і піднятий з Дніпра! Україна-Русь, пробудись!

   Дорогі  Браття і Сестри!
   У стольному граді Києві,  столиці України (столиці Русі) сталася знакова історична подія, важлива як для України і українського народу, так і для слов'янських народів та духовного поступу Людства.
   До берега ріки  Дніпра-Борисфена, у Видубичах, приплив скульптурний образ Перуна - захисника Русі, України (нащадка Русі), який був одним з головних Богів у пантеоні Русичів.
   ВІн поставлений у 2009 році  Старокиївській горі у Києві, був вночі таємно спиляний у 2012 році злочинцями.
   08 травня  2013 року  цей скульптурний образ піднятий з Дніпра. 

Декларація всенародного руху за відновлення конституційності і законності в України на Майдані Незалежності у м.Києві

Ради чого Українці боролись на Майдані?
Що в сьогоднішній ситуації МИ, УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД маємо вимагати від влади? 
Що нам у державі належить, чи ми в боргу перед кимось, чи інші держави винні нам? 
Хто керує Україною?
Українці є
в неволі, як за часів Т.Г.Шевченка - у своїй державі, вибореній ціною великої звитяги і страждань...

Чи є в Україні національний лідер?
Чи є організація, яка захищає, впрваджує в державну стратегію України  інтереси українців?
Чи є в Україні українська національна  ідея? Куди ми йдемо?
Чи є засадничою, керівною для українців  духовна система українського Роду - світогляд, розуміння Бога: саме наші, Предківські, споконвічні? 
Чи є в нашого народу духовна еліта, яка покаже керманичам, хай і майбутнім та всьому нашому етносу Шлях до визволення, до Щастя у своїй Державі?
 Хто дасть нам справжні, істинні знання - зараз для того, щб врятувати наш нарід?
Яка функція духовної (зокрема і релігійної) еліти в Україні?  

Це звернення, яке не побачили українці, було написане в часи Майдану  - але воно дає нам ключ до розуміння сьогоднішньої ситуації.

Світлана Сторожівська. Поезії]

Збірка поезії Світлани Сторожівської « Як сонце світу…», зачаровує чарівними картинами світу наших предків, автор віршів через призму себе тримаючись за  руку із сонцем занурює читачів у рідний світ уяви та явного.

 

Українське Різдво. Коляда. Свят-вечір.

Графічним символом українського календаря може бути восьмипроменева зірка. Календар цей напрочуд стрункий, симетричний: 4 пори року, 4 найбільші сонячні свята, що відповідають кожній із чотирьох сонячних фаз (сонцестояння і рівнодення).

СВЯТВЕЧІРНІ вірування лемків . Ворожіння

Напередодні Різдва найчастіше згадуються різні традиції, пов’язані з християнською символікою цього свята. Однак, думаю, варто не забувати й про його язичницькі витоки, адже воно, поки стало християнським святом народження Христа, було поганським святом народження Сонця, а разом з ним і Світу.

Статті, дотичні до теми
Найбільш переглянуті статті
Категорії статей
Канали новин
Свята Українців. Купала

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Громада «Вінець Бога» провела Купальське свято (2013 р.)

Громада Рідної Православної Віри «Вінець Бога» м. Вінниці провела 22 червня 2013 року в районі «Сабарів», на узбережжі священної для українців ріки Бог українське звичаєве свято Купала. Свято відбулося під гаслом «За Рідну Українську Віру».

Купальська Ватра на Дрогобиччині (2013р)

22-23 Кресеня (Червня) на Дрогобиччині відбудеться одне з сакральних і найдавніших українських свят - Свято Купала, Бога Літнього Сонцестояння, Бога молодості, краси, молодечої вибуялої волі, духовної нескоримості. Бога земних плодів, а також шлюбу!

 

Готуймося до Купальського свята! Купальські пісні

Настають найкоротші літні ночі — свято Купайла, і звідусіль — лісів, гаїв, берегів річок — линуть купальські співи. Через християнський вплив їх подекуди стали називати «петрівочними піснями». Купальські пісні — це переважно мрії дівчат про заміжжя, прощання з вільним життям, бо восени настає пора весіль. Зміст цих пісень язичницький, купальський.