17 | 10 | 2017

Наступ на історію України продовжується. З шкільної програми продовжують вилучати патріотичні теми

Нищення національної памяті українців  -Д.Табачник.  Шкільний піідручник

Що б було, якби  українець став би міністром освіти, напр. Ізраїлю? А що б , якби цей  міністр-українець виключив з шкільних підручників Ізраїлю згадку про тих, ким пишаються євреї в своїй історіії !? 

Звісно, ні першого, ні другого не може бути -якщо країна не під ОКУПАЦІЄЮ  - тобто не загарбана чужинцями. 
Це відбувається лише в Україні.

 

Лише в Україні  неодноразовво, ситематичсно нищиться українська   мова, культура, історична память -  і незважаючи на народні протести - зокрема,  актвино міністром освіти (України...) Д.Табачником. 

Чиє замовлення виконує міністр Дмитро Табачник?  Чому представники його Роду не осудили злочинні дії над українцями свого одноплемінника?
Тоді хто є в Україні окупантом?

Доброслав Гірак

 

Надаємо стататтю про те, як прекручують  свідомість наших дітей, створюючи  новітніх яничарів.

 


 
Ще у 2011 році міністр освіти і науки Дмитро Табачник реформував підручники з історії України, вилучивши з них розділи про Героїв Крут, Українських Січових Стрільців, визвольну боротьбу УПА у роки Другої світової війни тощо. Окрім того, із загальної програми української літератури були вилучені твори патріотичного спрямування.
 
Наприклад, романи про репресії початку ХХ століття та голодомор 1932-1933 років Василя Барки «Жовтий князь», Уласа Самчука «Марія», Івана Багряного «Тигролови» вивчають лише у класах з поглибленим вивченням філології. А це твори, які справді пробуджують національну свідомість! І діти їх прекрасно сприймають, вчаться співпереживати і знати правдиву історію свого народу. Добре, коли вчитель-патріот донесе до старшокласників ці надзвичайно важливі теми, які багато років були заборонені радянською владою.
 
Та наступ на історію України продовжується.
 

Декілька днів тому були оприлюднені чергові зміни до шкільної програми.

 
З розділу «Україна у 1929-1938» програми ЗНО зникли згадки про лідерів Організації Українських націоналістів Степана Бандеру і Романа Шухевича, а також ідеолога українського націоналізму Дмитра Донцова.
 
А розділ, який ще у 2012 році мав назву «Україна в боротьбі за збереження державної незалежності», перейменували в «Український державотворчий процес».
 
З переліку питань виключені прізвища політичних діячів УНР
Костя Левицького,
Дмитра Вітовського,
Юрія Тютюнника та ін.
 
Натомість переписувачами української історії були введені прізвища радянських воєначальників та партійних активістів.
 
Тож у 2013 році на ЗНО з історії України випускників чекають питання про «подвиги» червоного командира періоду першої світової війни Миколи Щорса, діяльність першого секретаря ЦК компартії Георгія П’ятакова і голови президії центрального виконавчого комітету СРСР від УРСР Григорія Петровського — осіб, за сприяння яких насильницьки запроваджувався окупаційний більшовицький режим.
 
З розділу історії України періоду 1945 – 1950 років було вилучено згадки про десталінізацію і припинення репресій. Замість цього додали прізвища першого секретаря ЦК КПРС Микити Хрущова, професора Бориса Патона, авіаконструктора Олега Антонова.
 
Та й на цьому не зупинилися у Міністерстві освіти.
 
До тестування цього року не входитимуть навіть шістдесятники і дисиденти, зокрема вилучені прізвища поета Івана Світличного, літературознавця Івана Дзюби, письменника Євгена Сверстюка, художниці Алли Горської, правозахисника Левка Лук’яненка тощо.
 
Не залишили у спокої посеред навчального року і програму для середніх класів.
 
Так з програми з української літератури для 5 класу зникли гостро-патріотичні твори «Джури козака Швайки» Володимира Рутківського і «Таємниця козацької шаблі» Зірки Мензатюк, якими зачитувалися не тільки діти, але й їхні батьки і бабусі з дідусями.
 
Вилучено саме ті твори, які виховують патріотизм і гордість за славне минуле України, зацікавлюють історією рідного краю.
 
Прикро, що на 22 році незалежності масових протестів і спротивів цензурі немає.
 
Проте, у Львові видали посібники з історії України для 5 та 11 класів, які містять багато тем, на які Міносвіти наклало табу, у тому числі там вміщено й розділ про УПА.
 
Ці книжки замовляють освітяни з різних регіонів України. Але, знову ж таки, якщо вчитель прагне виховати патріотично налаштовану молодь, то скористається із неймовірної кількості посібників і книг, які сьогодні друкуються…
 
Родовіда. Родолюбіє
Рідна Віра Українців
Держава Роду Нашого
Нищення нашої спащини
Сучасний світ. Людство
Релігії у світі
Ми - Українці !
ljud445.jpg
Свята наша земля
pryr108.jpg
Нове на сайті

Час: деякі властивості. Дослідження

Що таке час? Це питання до сьогодні не є однозначним, і мабть до кращого, що на сучасному етпаі розвтику (чи, точніше, деградації) людства "час"  як фізична реальність не підвладна "науковцям".
Але наші прекди казали про Час. Згадаймо текст Велесової никги:

“Революціонер” – вечір пам’яті Олександра Капіноса у м.Львові 10.03.2015 р.

У м.Львові 10 березня, у вівторок, відбудеться вечір пам’яті Борця за Волю України, Героя Небесної Сотні Сашка Капіноса. Цього дня йому мав би виповнитися 31 рік. Запрошуємо студентську молодь та всіх бажаючих прийти та вшанувати світлу пам'ять Звитяжця. 

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Знакова, історична подія світового значення: Перун повернувся і піднятий з Дніпра! Україна-Русь, пробудись!

   Дорогі  Браття і Сестри!
   У стольному граді Києві,  столиці України (столиці Русі) сталася знакова історична подія, важлива як для України і українського народу, так і для слов'янських народів та духовного поступу Людства.
   До берега ріки  Дніпра-Борисфена, у Видубичах, приплив скульптурний образ Перуна - захисника Русі, України (нащадка Русі), який був одним з головних Богів у пантеоні Русичів.
   ВІн поставлений у 2009 році  Старокиївській горі у Києві, був вночі таємно спиляний у 2012 році злочинцями.
   08 травня  2013 року  цей скульптурний образ піднятий з Дніпра. 

Декларація всенародного руху за відновлення конституційності і законності в України на Майдані Незалежності у м.Києві

Ради чого Українці боролись на Майдані?
Що в сьогоднішній ситуації МИ, УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД маємо вимагати від влади? 
Що нам у державі належить, чи ми в боргу перед кимось, чи інші держави винні нам? 
Хто керує Україною?
Українці є
в неволі, як за часів Т.Г.Шевченка - у своїй державі, вибореній ціною великої звитяги і страждань...

Чи є в Україні національний лідер?
Чи є організація, яка захищає, впрваджує в державну стратегію України  інтереси українців?
Чи є в Україні українська національна  ідея? Куди ми йдемо?
Чи є засадничою, керівною для українців  духовна система українського Роду - світогляд, розуміння Бога: саме наші, Предківські, споконвічні? 
Чи є в нашого народу духовна еліта, яка покаже керманичам, хай і майбутнім та всьому нашому етносу Шлях до визволення, до Щастя у своїй Державі?
 Хто дасть нам справжні, істинні знання - зараз для того, щб врятувати наш нарід?
Яка функція духовної (зокрема і релігійної) еліти в Україні?  

Це звернення, яке не побачили українці, було написане в часи Майдану  - але воно дає нам ключ до розуміння сьогоднішньої ситуації.

Світлана Сторожівська. Поезії]

Збірка поезії Світлани Сторожівської « Як сонце світу…», зачаровує чарівними картинами світу наших предків, автор віршів через призму себе тримаючись за  руку із сонцем занурює читачів у рідний світ уяви та явного.

 

Українське Різдво. Коляда. Свят-вечір.

Графічним символом українського календаря може бути восьмипроменева зірка. Календар цей напрочуд стрункий, симетричний: 4 пори року, 4 найбільші сонячні свята, що відповідають кожній із чотирьох сонячних фаз (сонцестояння і рівнодення).

СВЯТВЕЧІРНІ вірування лемків . Ворожіння

Напередодні Різдва найчастіше згадуються різні традиції, пов’язані з християнською символікою цього свята. Однак, думаю, варто не забувати й про його язичницькі витоки, адже воно, поки стало християнським святом народження Христа, було поганським святом народження Сонця, а разом з ним і Світу.

Статті, дотичні до теми
Найбільш переглянуті статті
Категорії статей
Канали новин
Свята Українців. Купала

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Громада «Вінець Бога» провела Купальське свято (2013 р.)

Громада Рідної Православної Віри «Вінець Бога» м. Вінниці провела 22 червня 2013 року в районі «Сабарів», на узбережжі священної для українців ріки Бог українське звичаєве свято Купала. Свято відбулося під гаслом «За Рідну Українську Віру».

Купальська Ватра на Дрогобиччині (2013р)

22-23 Кресеня (Червня) на Дрогобиччині відбудеться одне з сакральних і найдавніших українських свят - Свято Купала, Бога Літнього Сонцестояння, Бога молодості, краси, молодечої вибуялої волі, духовної нескоримості. Бога земних плодів, а також шлюбу!

 

Готуймося до Купальського свята! Купальські пісні

Настають найкоротші літні ночі — свято Купайла, і звідусіль — лісів, гаїв, берегів річок — линуть купальські співи. Через християнський вплив їх подекуди стали називати «петрівочними піснями». Купальські пісні — це переважно мрії дівчат про заміжжя, прощання з вільним життям, бо восени настає пора весіль. Зміст цих пісень язичницький, купальський.