23 | 10 | 2017

Чому навчають в школах Російської Федерації?

Юный патриот России

Будь-яка історична,археологічна війна обов'язково переходить у загарбання чужих територій.

Для того і ведеться Російською Федерацією історична, археологічна, лінгвоцидна та інша війна на території України  через лоббі  - МП РПЦ, Президента України,  депутатів, п'ятої колони (російськомовних громадян України), створюючи у суверенній державі Україна воєнізовані "казачєскіє формуівання".
 
В школах Російської федерації навчають в школах дітей (згідно з офіційним російським курсом історичної освіти і "науки" "кориговній" історії.
 
Є намагання впровадити таку ж саму "історію"  в систему шкільної освіти України  "для узгодження" підручників з історії в  Російсській Федерації і Україні. 
 

 

1. Археологічні культури кам'яного віку, мідного віку (Трипільська культура) і бронзового віку розвивалися "у південних районах Євразії", а отже, належать і російській "євразійській" культурі.
 
 
2. Скіфська і "скіфоподібні" культури VII - IV ст. до н. е. на території Південно-Східної Європи були лише західною частиною великої "скіфо-сибірської" культурно-історичної спільноти і "є складовою російської культури".
 
 
3. Сучасні росіяни належать до східнослав'янського етносу, який у VI - VII ст. виділився з єдиної слов'янської етнолінгвістичної спільноти та у VIII ст. складався із 13 племінних союзів на території від Карпат до Уралу.
 
 
4. Східнослов'янський етнос у ІХ ст. утворив "давньоросійську" державу Київська Русь.
 
 
5. Київська Русь - це "початковий період" Російської держави (ІХ-ХІІ ст.)
 
 
6. В епоху Київської Русі "сформувалися основи російської духовності, мови, культури" в цілому.
 
 
7. Особливістю давньоруської (в значенні - давньоросійської) держави була її поліетнічність. Внутрішню єдність
забезпечували держава і православ'я.
 
 
8. Епоха Давньоруської держави з центром у Києві змінилася на період російської державної роздробленості (ХІІ-ХІІІ стст.). Утворилося близько 15 незалежних держав. Однак зв'язок між російськими землями зберігся "завдяки спільній вірі, мові та праву".
 
 
9. Продовженням Київської Русі "стало Володимиро-Суздальське князівство", а згодом - його "спадкоємець" Московське князівство (ХІV - поч. ХVI стст.). До Москви з Києва "перемістився" державний і церковний центр російського народу.
 
 
10. Головним завданням зовнішньої політики Росії у ХVIІ ст. стало "збирання" українських та інших земель, які колись входили до складу Древньої Русі (Росії).
 
 
11. Назва "Україна" виникла наприкінці ХII ст. для позначення давньоруських (давньоросійських) земель, які безпосередньо межували із степом (термін вживається в значенні "окраїна").
 
 
12. Українська "народність" сформувалася у ХV - ХVI ст.
 
 
13. Всеукраїнська Рада в Переяславі під керівництвом Б.Хмельницького у січні 1654 р. прийняла рішення про "возз'єднання" України з Росією.
 
Причини "возз'єднання":
  • - релігійна та етнічна "спільність" російського та українського народів;
  • - їхнє "спільне" історичне минуле і спільна боротьба із зовнішніми ворогами;
  • - конкретно-історичне становище середини ХVIІ ст., коли для України збереження незалежності здавалося нереальним і доводилося вибирати "менше зло", тобто возз'єднуватися з "близькою за культурою і вірою" Росією, яка обіцяла ще й внутрішню автономію;
  • - возз'єднання відповідало інтересам Росії.
 
14. Спроби "гетьманів-зрадників" І.Виговського, М.Дорошенка, І.Мазепи відірвати Україну від Росії "не здобули підтримки" переважної більшості українського народу, який виступав проти них.
 
 
15. Діяльність російських правителів Петра І і Катерини ІІ мала "позитивне значення" для України: захист
українського народу від економічного гноблення козацької старшини і грабіжницьких нападів турецько-татарських феодалів.
 
 
16. Проголошення у 1918 році незалежності України було "проявом сепаратизму", "не відповідало інтересам"
українського народу і "не мало" всенародної підтримки.
 
 
17. Українська Центральна Рада підписала у 1918 році "ганебний" Брестський мир, унаслідок чого німецькі війська "окупували" Україну і "грабували" хліб в селян.
 
 
18. В Україні у 1918-1920 роках відбулася "громадянська" війна, яка завершилася "закономірною" перемогою Радянської влади над "зрадниками" українського народу - націоналістами.
 
 
19. Війська Петлюри чинили в Україні "єврейські погроми".
 
 
20. Червона армія у 1918-1920 роках "визволила" Україну.
 
 
21. У результаті "союзу українських націоналістів із Польщею" у 1921 році Західна Україна була "тимчасово втрачена Росією".
 
 
22. Голод 1921 року в Україні стався "внаслідок посухи".
 
 
23. 30 грудня 1922 р. відбувся I з'їзд Рад СРСР, на якому повноважна делегація України "затвердила" Декларацію про утворення Союзу РСР і "підписала" Союзний договір.
 
 
 
 

До теми:

 
Активісти партії «Єдина Росія» вирішили поставити на потік виробництво патріотів. Для цього вирішено вдвічі скоротити шкільну програму в старших класах і перейти від освітньої складової до виховної. А також створити нову міфологію.
Згідно з проектом, навчальний день, починаючи з 9 класу, пропонується розбити на дві частини: у першій половині - власне уроки, у другій - акції, спрямовані на формування особистості громадянина. Зміни торкнуться також і досліджуваної програми. 
Що ж до створення нової міфології, то вона, на думку єдиноросів, допоможе сучасній молоді полюбити Батьківщину. Кошти на цей захід вже виділені з держбюджету. Готуються нові книги і фільми, заявив голова Комітету ГД по культурі Григорій Івлієв. А авторам обіцяна фінансова підтримка в не залежності від того, чи є в даний момент держзамовлення чи ні.
 

Державною Думою, завдяки партії «Єдина Росія», яка одноголосно (314 голосів) проголосувала «за», був прийнятий закон, згідно з яким, з 1 вересня 2011 року середня освіта в Росії стане платним.
Держава буде оплачувати  лише певний обсяг послуг з госзаданію (субсидування). Все інше соцучрежденіям доведеться заробляти самостійно.

Єдине, що дитина може отримати безкоштовно - це кілька базових предметів.
 
Мова йде про -  російською мовою (2 години на тиждень), англійською мовою (2 години на тиждень), математики (2 години на тиждень), фізичної культури (2 години на тиждень) та історії (1 година на тиждень).
 
А за такі предмети як малювання, музика, інформатика, фізика, хімія, біологія і ін батькові доведеться заплатити.
За попередніми даними, вартість навчання на місяць становитиме близько 6-7 тисяч рублів. Це близько 54-70 тисяч на рік і близько 630 тисяч за всі 11 років навчання.
Зазначимо, що перші три класи залишаються безкоштовними і в їх програму входить весь набір предметів, що і раніше.

Враховуючи те, що за офіційними даними, в Росії 40% населення живе за межею бідності, трохи більше третини росіян будуть безграмотними і не надійдуть до інституту через те, що батьки цих дітей не матимуть можливості оплатити навчання.

При прийнятті цього рішення думки громадян Російської Федерації не враховувалося, їх просто поставили перед фактом, що з наступного року їм доведеться оплачувати навчання своїх дітей. Тим не менш, податки громадянам ніхто знижувати не збирається, навпаки, щороку з'являються все нові матеріальні полегшення, які незабаром, напевно, зрівняються із зарплатою середньостатистичного жителя Росії.
 
 

 
Те саме неминуче  чекає і Україну, якщо ми підемо шляхом зближення (тобто, підпорядкування) з Російсською Федерацією.
 
 

 
Фото для заголовку  взято з статті
"Единороссы заменят школьное образование патриотическим воспитанием"  
на сайті  5ballov.qip.ru/news/events/2010/12/16/65948/
 
Родовіда. Родолюбіє
Рідна Віра Українців
Держава Роду Нашого
Нищення нашої спащини
Сучасний світ. Людство
Релігії у світі
Ми - Українці !
ljud146.jpg
Свята наша земля
pryr81.jpg
Нове на сайті

Час: деякі властивості. Дослідження

Що таке час? Це питання до сьогодні не є однозначним, і мабть до кращого, що на сучасному етпаі розвтику (чи, точніше, деградації) людства "час"  як фізична реальність не підвладна "науковцям".
Але наші прекди казали про Час. Згадаймо текст Велесової никги:

“Революціонер” – вечір пам’яті Олександра Капіноса у м.Львові 10.03.2015 р.

У м.Львові 10 березня, у вівторок, відбудеться вечір пам’яті Борця за Волю України, Героя Небесної Сотні Сашка Капіноса. Цього дня йому мав би виповнитися 31 рік. Запрошуємо студентську молодь та всіх бажаючих прийти та вшанувати світлу пам'ять Звитяжця. 

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Знакова, історична подія світового значення: Перун повернувся і піднятий з Дніпра! Україна-Русь, пробудись!

   Дорогі  Браття і Сестри!
   У стольному граді Києві,  столиці України (столиці Русі) сталася знакова історична подія, важлива як для України і українського народу, так і для слов'янських народів та духовного поступу Людства.
   До берега ріки  Дніпра-Борисфена, у Видубичах, приплив скульптурний образ Перуна - захисника Русі, України (нащадка Русі), який був одним з головних Богів у пантеоні Русичів.
   ВІн поставлений у 2009 році  Старокиївській горі у Києві, був вночі таємно спиляний у 2012 році злочинцями.
   08 травня  2013 року  цей скульптурний образ піднятий з Дніпра. 

Декларація всенародного руху за відновлення конституційності і законності в України на Майдані Незалежності у м.Києві

Ради чого Українці боролись на Майдані?
Що в сьогоднішній ситуації МИ, УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД маємо вимагати від влади? 
Що нам у державі належить, чи ми в боргу перед кимось, чи інші держави винні нам? 
Хто керує Україною?
Українці є
в неволі, як за часів Т.Г.Шевченка - у своїй державі, вибореній ціною великої звитяги і страждань...

Чи є в Україні національний лідер?
Чи є організація, яка захищає, впрваджує в державну стратегію України  інтереси українців?
Чи є в Україні українська національна  ідея? Куди ми йдемо?
Чи є засадничою, керівною для українців  духовна система українського Роду - світогляд, розуміння Бога: саме наші, Предківські, споконвічні? 
Чи є в нашого народу духовна еліта, яка покаже керманичам, хай і майбутнім та всьому нашому етносу Шлях до визволення, до Щастя у своїй Державі?
 Хто дасть нам справжні, істинні знання - зараз для того, щб врятувати наш нарід?
Яка функція духовної (зокрема і релігійної) еліти в Україні?  

Це звернення, яке не побачили українці, було написане в часи Майдану  - але воно дає нам ключ до розуміння сьогоднішньої ситуації.

Світлана Сторожівська. Поезії]

Збірка поезії Світлани Сторожівської « Як сонце світу…», зачаровує чарівними картинами світу наших предків, автор віршів через призму себе тримаючись за  руку із сонцем занурює читачів у рідний світ уяви та явного.

 

Українське Різдво. Коляда. Свят-вечір.

Графічним символом українського календаря може бути восьмипроменева зірка. Календар цей напрочуд стрункий, симетричний: 4 пори року, 4 найбільші сонячні свята, що відповідають кожній із чотирьох сонячних фаз (сонцестояння і рівнодення).

СВЯТВЕЧІРНІ вірування лемків . Ворожіння

Напередодні Різдва найчастіше згадуються різні традиції, пов’язані з християнською символікою цього свята. Однак, думаю, варто не забувати й про його язичницькі витоки, адже воно, поки стало християнським святом народження Христа, було поганським святом народження Сонця, а разом з ним і Світу.

Статті, дотичні до теми
Найбільш переглянуті статті
Категорії статей
Канали новин
Свята Українців. Купала

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Громада «Вінець Бога» провела Купальське свято (2013 р.)

Громада Рідної Православної Віри «Вінець Бога» м. Вінниці провела 22 червня 2013 року в районі «Сабарів», на узбережжі священної для українців ріки Бог українське звичаєве свято Купала. Свято відбулося під гаслом «За Рідну Українську Віру».

Купальська Ватра на Дрогобиччині (2013р)

22-23 Кресеня (Червня) на Дрогобиччині відбудеться одне з сакральних і найдавніших українських свят - Свято Купала, Бога Літнього Сонцестояння, Бога молодості, краси, молодечої вибуялої волі, духовної нескоримості. Бога земних плодів, а також шлюбу!

 

Готуймося до Купальського свята! Купальські пісні

Настають найкоротші літні ночі — свято Купайла, і звідусіль — лісів, гаїв, берегів річок — линуть купальські співи. Через християнський вплив їх подекуди стали називати «петрівочними піснями». Купальські пісні — це переважно мрії дівчат про заміжжя, прощання з вільним життям, бо восени настає пора весіль. Зміст цих пісень язичницький, купальський.