24 | 09 | 2017

"Козацький народ" - нова атака Москви

 

Казачество. Пятая колонна Росии

В Україні останнім часом дуже активно почав впроваджуватися новий проект по створенню «козацького народу», що продовжує проекти, які вже почали реалізуватися, а саме щодо існування «русинського народу» і «рідновірського народу». При цьому всі ці три проекти охоплюють яскравих представників української етнічної нації.

Починаючи з 2005 року представники Всеукраїнського козацького руху під назвою «Українське козацтво» активно впроваджують в життя суспільства тезу: «Українське козацтво – чинник консолідації українського суспільства».
 

Ця теза реалізується по двох основних напрямках:

 

1. Впровадження в освітню сферу єдиної системи національно-патріотичного виховання дітей і молоді, яка базується на козацькій педагогіці та має забезпечити виховання сучасного громадянина України і його готовність постійно відстоювати інтереси нашої країни у будь-яких сферах життя суспільства:  чи то економічній, чи культурній,  чи національної безпеки, чи воєнній тощо. До цієї роботи залучені профільні міністерства, козацькі, пластунські та інші громадські патріотичні організації.Тут ми маємо значні досягнення: почалося активне впровадження у всі навчальні заклади дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") Українського козацтва, завершується формування робочих органів (районних (міських), обласних штабів) з проведення гри «Сокіл» («Джура»), вийшов спільний наказ 4-х Міністерств (у справах сім’ї, молоді та спорту, оборони, культури і туризму, освіти і науки) від 21.10.2009 р. № 3754/981/538/49 «Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання молоді» та наказ Міністерства освіти і науки України від 05.11.2009 р. №  1011 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 25.12.2003 № 855».

2. Консолідуючі дії в самому Українському козацтві як Всеукраїнському козацькому русі, направлені на формування всеукраїнської системи взаємодії всіх існуючих козацьких організацій на засадах української козацької ідеї – Соборна Самостійна Україна.

З цією метою створені та діють такі структури:

  • - Рада Українського козацтва при Президентові України у складі керівників Міжнародних і Всеукраїнських козацьких організацій;
  • - Рада козацьких організацій України у складі керівників місцевих козацьких організацій;
  • - Ради Українського козацтва, які діють при Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київській та Севастопольській міських державних адміністраціях з метою забезпечення взаємодії місцевих органів виконавчої влади і козацьких організацій та їх об'єднань.
  • Розпочато розробку Козацького звичаєвого права; відновлення інститутів: козацьких старійшин як носіїв цього права, єдиного суду козацької честі як гаранта чистоти козацьких лав, честі та достоїнства козацьких організацій та всіх українських козаків; формування Всеукраїнської Ради старійшин, яку б поважали і рішеннями якої керувалися б усі козацькі організації.
 
 

Вся ця діяльність проводиться у контексті існування Українського козацтва за такими основними постулатами:

 
 
  • Український козацький етнос – нащадок аріїв, переможець Риму, захисник України та цілої Європи, спочатку від монголо-татар, а згодом від турків. За часів Української гетьманської держави цей етнос сформував українську націю і живив її своєю силою духу аж до 1991 року, тим самим допомагаючи їй вистояти й пережити всі трагічні сторінки своєї історії;
  • Український козацький етнос – автохтон Русі-України – складова частина української нації, її головний формуючий чинник; духовно-просвітницьке джерело і захисник культури, мови та релігії нації, Української держави;
  • Українські козаки – представники окремого шару українського суспільства (кшатрії): воїни, політики, адміністратори, тобто захисники та управителі українського народу;
  • Українська козацька ідея – Соборна Самостійна Україна. Соборна Україна – об’єднаність, цілісність, недоторканість суспільства й держави в Україні. Соборність України має кілька вимірів: соборність її земель; соборність державності; соборність громадськості. Самостійна Україна – така, що не підпорядкована, не підлегла іншій державі.
 
Але поряд з цим дуже активно почала впроваджуватися в Україні нова ідеологія – вільна, рівноправна, незалежна, демократична, багатонаціональна Україна, і носієм цієї ідеології має стати новий народ – козацький. Наголошую на тому, що, за задумом реалізаторів цієї ідеї, це має бути не український козацький народ, і навіть не просто український народ, а саме козацький, тобто російський. Бо саме так стоїть питання в сучасній Росії. Там не існує окремого козацького народу, як не існує і автономії козацьких земель, хоча до 1920 року було саме так. Рішенням Уряду радянської Росії від 25 березня 1920 року було скасовано козацькі військові землі та ліквідовано козацтво як військовий соціальний стан.
 
Проект створення «козацького народу» мав би реалізовуватися саме в федеративній Росії за умови, що він дійсно на благо козаків, але ж ні – він почав запроваджуватися в Україні при фінансуванні Росії.
Створення «козацького народу» в Україні та його визнання на законодавчому рівні спричинять існування «козацького народу» як ще одної національної меншини. Така національна меншина поведе боротьбу за локалізацію її в межах певної території, а саме у Південно-Східному регіоні, з наступним визнанням автономії цих земель і приєднання їх до «ісконно козацьких земель» Дону, а конкретніше – до Росії. Цим самим створюються умови для реалізації проекту розділення України з відривом від неї значних територій.
 
Як видно з цього проекту, у ньому не ставиться завдання розвивати козацький народ чи відроджувати та зміцнювати його традиції, а вимальовується чітка мета – відірвати цих людей і території від України, зі складу українського народу та української нації, розірвати українську козацьку громаду, заперечивши саму ідею існування українських козаків як окремого шару українського суспільства. Це позбавить український народ найбільш активної її частини та дозволить навічно закріпити функції захисників та управителі українського народу за якимсь іншим етносом чи народом.
 
Виникає при цьому запитання: а хто тоді залишиться у складі української етнічної нації, якщо з нього вилучаються закарпатські українці-русини, рідновіри та українські козаки?
 
А відповідь напрошується сама собою – ніщо більше не буде заважати недругам сформувати в Україні українську політичну націю та реалізувати ідею багатонаціональної Україна, назавжди потопивши ідею Соборної Самостійної України та спробу відродження української етнічної нації.
 
Відокремлення козаків зі складу української нації вже спричинило трагедію козаків Дону, Кубані та інших козацьких земель. У період Другої світової війни ті козаки, які воювали проти радянської влади на боці Німеччини,були видані разом зі своїми сім’ями у 1945 році радянській Росії та знищені в таборах ГУЛАГу. А ті козаки, які брали участь у бойових діях у складі військових частин Українського Вільного Козацтва, Української Повстанської Армії, а пізніше були включені до складу Української Національної Армії, змогли виїхати з Європи і уникнути сталінських репресій.
 
Стало можливим це тому, що українська козацька нація своєю боротьбою проти сталінського режиму чітко заявила про своє існування і завдячуючи нормам чинного міжнародного права її представники не були видані на знищення. Російським козакам це не вдалось зробити…
 
 
Анатолій Грива
 
  

Родовіда. Родолюбіє
Рідна Віра Українців
Держава Роду Нашого
Нищення нашої спащини
Сучасний світ. Людство
Релігії у світі
Ми - Українці !
ljud455.jpg
Свята наша земля
pryr104.jpg
Нове на сайті

Час: деякі властивості. Дослідження

Що таке час? Це питання до сьогодні не є однозначним, і мабть до кращого, що на сучасному етпаі розвтику (чи, точніше, деградації) людства "час"  як фізична реальність не підвладна "науковцям".
Але наші прекди казали про Час. Згадаймо текст Велесової никги:

“Революціонер” – вечір пам’яті Олександра Капіноса у м.Львові 10.03.2015 р.

У м.Львові 10 березня, у вівторок, відбудеться вечір пам’яті Борця за Волю України, Героя Небесної Сотні Сашка Капіноса. Цього дня йому мав би виповнитися 31 рік. Запрошуємо студентську молодь та всіх бажаючих прийти та вшанувати світлу пам'ять Звитяжця. 

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Знакова, історична подія світового значення: Перун повернувся і піднятий з Дніпра! Україна-Русь, пробудись!

   Дорогі  Браття і Сестри!
   У стольному граді Києві,  столиці України (столиці Русі) сталася знакова історична подія, важлива як для України і українського народу, так і для слов'янських народів та духовного поступу Людства.
   До берега ріки  Дніпра-Борисфена, у Видубичах, приплив скульптурний образ Перуна - захисника Русі, України (нащадка Русі), який був одним з головних Богів у пантеоні Русичів.
   ВІн поставлений у 2009 році  Старокиївській горі у Києві, був вночі таємно спиляний у 2012 році злочинцями.
   08 травня  2013 року  цей скульптурний образ піднятий з Дніпра. 

Декларація всенародного руху за відновлення конституційності і законності в України на Майдані Незалежності у м.Києві

Ради чого Українці боролись на Майдані?
Що в сьогоднішній ситуації МИ, УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД маємо вимагати від влади? 
Що нам у державі належить, чи ми в боргу перед кимось, чи інші держави винні нам? 
Хто керує Україною?
Українці є
в неволі, як за часів Т.Г.Шевченка - у своїй державі, вибореній ціною великої звитяги і страждань...

Чи є в Україні національний лідер?
Чи є організація, яка захищає, впрваджує в державну стратегію України  інтереси українців?
Чи є в Україні українська національна  ідея? Куди ми йдемо?
Чи є засадничою, керівною для українців  духовна система українського Роду - світогляд, розуміння Бога: саме наші, Предківські, споконвічні? 
Чи є в нашого народу духовна еліта, яка покаже керманичам, хай і майбутнім та всьому нашому етносу Шлях до визволення, до Щастя у своїй Державі?
 Хто дасть нам справжні, істинні знання - зараз для того, щб врятувати наш нарід?
Яка функція духовної (зокрема і релігійної) еліти в Україні?  

Це звернення, яке не побачили українці, було написане в часи Майдану  - але воно дає нам ключ до розуміння сьогоднішньої ситуації.

Світлана Сторожівська. Поезії]

Збірка поезії Світлани Сторожівської « Як сонце світу…», зачаровує чарівними картинами світу наших предків, автор віршів через призму себе тримаючись за  руку із сонцем занурює читачів у рідний світ уяви та явного.

 

Українське Різдво. Коляда. Свят-вечір.

Графічним символом українського календаря може бути восьмипроменева зірка. Календар цей напрочуд стрункий, симетричний: 4 пори року, 4 найбільші сонячні свята, що відповідають кожній із чотирьох сонячних фаз (сонцестояння і рівнодення).

СВЯТВЕЧІРНІ вірування лемків . Ворожіння

Напередодні Різдва найчастіше згадуються різні традиції, пов’язані з християнською символікою цього свята. Однак, думаю, варто не забувати й про його язичницькі витоки, адже воно, поки стало християнським святом народження Христа, було поганським святом народження Сонця, а разом з ним і Світу.

Статті, дотичні до теми
Найбільш переглянуті статті
Категорії статей
Канали новин
Свята Українців. Купала

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Громада «Вінець Бога» провела Купальське свято (2013 р.)

Громада Рідної Православної Віри «Вінець Бога» м. Вінниці провела 22 червня 2013 року в районі «Сабарів», на узбережжі священної для українців ріки Бог українське звичаєве свято Купала. Свято відбулося під гаслом «За Рідну Українську Віру».

Купальська Ватра на Дрогобиччині (2013р)

22-23 Кресеня (Червня) на Дрогобиччині відбудеться одне з сакральних і найдавніших українських свят - Свято Купала, Бога Літнього Сонцестояння, Бога молодості, краси, молодечої вибуялої волі, духовної нескоримості. Бога земних плодів, а також шлюбу!

 

Готуймося до Купальського свята! Купальські пісні

Настають найкоротші літні ночі — свято Купайла, і звідусіль — лісів, гаїв, берегів річок — линуть купальські співи. Через християнський вплив їх подекуди стали називати «петрівочними піснями». Купальські пісні — це переважно мрії дівчат про заміжжя, прощання з вільним життям, бо восени настає пора весіль. Зміст цих пісень язичницький, купальський.