20 | 10 | 2017

Війна проти образу Перуна - це війна проти українського народу і України

Скульптурне зображення Бога Перуна - захисника русичів, українського неродуВ центрі столиці України, м.Києві точиться декілька років реліігійна війна.Із-за того, що влада в Україні не захищає Закони України і українців.
В ніч  з  31  жовтня на 01 листопада  проти українського народу скоєно злочин - спиляно і вивезено духовний, релігійний символ Бога Перуна - охоронця  нашого  народу, до якого тисячоліттями звертались наші великі Предки за поміччю і допомогою в боротьбі проти загарбників.

Скульптурний образ (кумир) одного з найголовніших Богів українського Пантеону - Перуна - було поставлено урочистою всеукраїнською Ходою на день Незалежності у 2009 році біля музею Історії України.

На цьому місці було древнє головне святилище Києва,  де Перуну складали шану наші прадіи і керівники нашої держави - Русі.

У 988 році князь Володимир "похрестив" Русь, а власне, Київ, а образ-кумир Перуна було скинуто у Дніпро.
Це привело до порушення єдності і духовної цілосності та занепаду Русі, введення чужинського (на  юдейскій основі) світогляду-релігії з Візантії тривалих бартовбивчих воєн на цьому грунті. 

 Через 1021 рік до Києва повернувся образ Перуна, першим...

Для встановлення історичної справедливості 24 серпня 2009 р. (7517 р.) свідомі українці і рідновіри зі всієї України-Руси і із поза неї.  07 жовтня 7517 2009 р. цей кумир Перуна проголошено реліігійною святинею. про що повідомлено Президента України, Верховну Раду і інші державні уставнови. 
Отже, за охорону  духовного символу нашого народу  відповідає влада України.


На пртязі цих 3 років, що пройшли після встановлення образу Перуна в м.Києві, були неодноразові спроби підпалу, скинення, спилення кумира Перуна  - жодного разу не було встановлено злочинців і охорона його не забезпечилась органами влади. 
 
Хоча заклики  поруйнування образу Перуна, всупереч законодавству України, конвенції ООН про права корінних народів,  християнському вченню неодноразво офіційним особами  РПЦ московського і київського патріархатів.
 
Неодноразово біля образу Перуна були провокації священниками і посадовими особами РПЦ  московського 

Спиляний остов Кумира Перуна

патріархату, що захопили незаконно (це злочин як згідно християнських заповідей, так і законодавства України) ділянку на Старокиївськії горі і побудували т.зв.церкву на цьому місці.Відносно цього Об'єднаня Рідновірів України надало офіційну заяву.
 
Тобто, є конретні організації і особи, що  мають відповідати за злочин руйнування образу Перуна.
Мало того, оприлюдненн плани МП РПЦ побуудувати на цьому  сакральному для українців місці, Старокиївській горі свій "храм".
Тобто- замовники цього злочину не треба шукати.

Тим більше - Кумир Перуна встановлений на території, що охороняється, в'їзд на яку конролюється охороною. 
Кумир спиляний і завантажений на автомобіль марки "Газель" - і є відеозйомка цього злочину на камерах спостереження.
 
Бездіяльність влади, потурання розмалюванню міжрелігійної ворожнечф фноземною організацією - МП РПЦ, злочинам проти представників автохтонного,  українського світогляду - рідної віри - говорить лише про одне -влада в україні - НЕ українська, а в маніпулювання понятям "україна" чи "український" в в програмах партій вкладається лише зміст як території.  Яка зараз "зачищається" від українців -  в духовному полі  і фізичній реальності.

Новітні яничари - вже не турецькі з мусульманським світоглядом, а духовні юдеї (цитата папи Римського) винищують те, що лишили нам, українцям наші Предки.

Марна надія їх, що і тут, як наших древніх святинях поставлять базиліки вовки в овечих шкурах - антихристи, що прибрали назву  християнської конфесії (в назві яких вже і немає визначення "християнська"), щоб опіумом для народу присипляти дітей Божих.

Ми- всі діти Богів. І нарешті прийде  син Господаря,  і вижене з дому свого тих, що Отця продали, і ним у церквах торгують, мамоні поклоняючись. Бо накликали на себе гнів того самого Ісуса, якого каннібали п'ють кров і їдять тіло, молячись Єгові - який, як відмо з "святого писання", винищив багато народів, тобто творив геноцид на землі. 
 

Правда така, що ми Дажбожі внуки ко уму,
а ум великий божий є єдиний з нами,
і тому творимо і говоримо з богами воєдино.

Отож, молячись богам, матимемо чисті душі і тіла наші,
матимемо життя з праотцями нашими,
які з богами злились воєдино.

Се душі пращурів наших од Іру зрять на нас
і там з жалю плачуть і вказують нам,
що не берегли ми Праву, Наву і Яву,
не берегли того, а ще й глузували.
Істино, що не достойні бути Дажбожими внуками.

Велесова книга

Вважаю, що необхідно з цього приводу терміново скликати спільне збори ОРУ, Собору Звичаєвих Громад, представиків незалежних українських громад послідовників духовної традиції наших Предків для захисту прав українського народу згідно українського звичаю, міжнародного законодавства а також визначення понятя "рідновір", кола тих, хто є рідновіром.

"Мовив отцю Ору Сварог: “Як Мої творіння створив вас од перст Моїх.
І хай буде сказано, що ви – діти Творця, і поводьтесь як діти Творця.
І Дажбог буде Отець ваш. Того мусите слухатись,
і той вам скаже, що маєте діяти; і як мовить, так і творіть”

Велесова книга

 

Що чекає український народ?

Чи розбудить його ця наруга?

Чи мало горя і утисків зазнає він на своїй, найбагатшій у світі країні?

 

А Перун стояв тут - і буде стяти.  Нас захищати.


 

Родовіда. Родолюбіє
Рідна Віра Українців
Держава Роду Нашого
Нищення нашої спащини
Сучасний світ. Людство
Релігії у світі
Ми - Українці !
ljud158.jpg
Свята наша земля
pryr75.jpg
Нове на сайті

Час: деякі властивості. Дослідження

Що таке час? Це питання до сьогодні не є однозначним, і мабть до кращого, що на сучасному етпаі розвтику (чи, точніше, деградації) людства "час"  як фізична реальність не підвладна "науковцям".
Але наші прекди казали про Час. Згадаймо текст Велесової никги:

“Революціонер” – вечір пам’яті Олександра Капіноса у м.Львові 10.03.2015 р.

У м.Львові 10 березня, у вівторок, відбудеться вечір пам’яті Борця за Волю України, Героя Небесної Сотні Сашка Капіноса. Цього дня йому мав би виповнитися 31 рік. Запрошуємо студентську молодь та всіх бажаючих прийти та вшанувати світлу пам'ять Звитяжця. 

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Знакова, історична подія світового значення: Перун повернувся і піднятий з Дніпра! Україна-Русь, пробудись!

   Дорогі  Браття і Сестри!
   У стольному граді Києві,  столиці України (столиці Русі) сталася знакова історична подія, важлива як для України і українського народу, так і для слов'янських народів та духовного поступу Людства.
   До берега ріки  Дніпра-Борисфена, у Видубичах, приплив скульптурний образ Перуна - захисника Русі, України (нащадка Русі), який був одним з головних Богів у пантеоні Русичів.
   ВІн поставлений у 2009 році  Старокиївській горі у Києві, був вночі таємно спиляний у 2012 році злочинцями.
   08 травня  2013 року  цей скульптурний образ піднятий з Дніпра. 

Декларація всенародного руху за відновлення конституційності і законності в України на Майдані Незалежності у м.Києві

Ради чого Українці боролись на Майдані?
Що в сьогоднішній ситуації МИ, УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД маємо вимагати від влади? 
Що нам у державі належить, чи ми в боргу перед кимось, чи інші держави винні нам? 
Хто керує Україною?
Українці є
в неволі, як за часів Т.Г.Шевченка - у своїй державі, вибореній ціною великої звитяги і страждань...

Чи є в Україні національний лідер?
Чи є організація, яка захищає, впрваджує в державну стратегію України  інтереси українців?
Чи є в Україні українська національна  ідея? Куди ми йдемо?
Чи є засадничою, керівною для українців  духовна система українського Роду - світогляд, розуміння Бога: саме наші, Предківські, споконвічні? 
Чи є в нашого народу духовна еліта, яка покаже керманичам, хай і майбутнім та всьому нашому етносу Шлях до визволення, до Щастя у своїй Державі?
 Хто дасть нам справжні, істинні знання - зараз для того, щб врятувати наш нарід?
Яка функція духовної (зокрема і релігійної) еліти в Україні?  

Це звернення, яке не побачили українці, було написане в часи Майдану  - але воно дає нам ключ до розуміння сьогоднішньої ситуації.

Світлана Сторожівська. Поезії]

Збірка поезії Світлани Сторожівської « Як сонце світу…», зачаровує чарівними картинами світу наших предків, автор віршів через призму себе тримаючись за  руку із сонцем занурює читачів у рідний світ уяви та явного.

 

Українське Різдво. Коляда. Свят-вечір.

Графічним символом українського календаря може бути восьмипроменева зірка. Календар цей напрочуд стрункий, симетричний: 4 пори року, 4 найбільші сонячні свята, що відповідають кожній із чотирьох сонячних фаз (сонцестояння і рівнодення).

СВЯТВЕЧІРНІ вірування лемків . Ворожіння

Напередодні Різдва найчастіше згадуються різні традиції, пов’язані з християнською символікою цього свята. Однак, думаю, варто не забувати й про його язичницькі витоки, адже воно, поки стало християнським святом народження Христа, було поганським святом народження Сонця, а разом з ним і Світу.

Статті, дотичні до теми
Найбільш переглянуті статті
Категорії статей
Канали новин
Свята Українців. Купала

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Громада «Вінець Бога» провела Купальське свято (2013 р.)

Громада Рідної Православної Віри «Вінець Бога» м. Вінниці провела 22 червня 2013 року в районі «Сабарів», на узбережжі священної для українців ріки Бог українське звичаєве свято Купала. Свято відбулося під гаслом «За Рідну Українську Віру».

Купальська Ватра на Дрогобиччині (2013р)

22-23 Кресеня (Червня) на Дрогобиччині відбудеться одне з сакральних і найдавніших українських свят - Свято Купала, Бога Літнього Сонцестояння, Бога молодості, краси, молодечої вибуялої волі, духовної нескоримості. Бога земних плодів, а також шлюбу!

 

Готуймося до Купальського свята! Купальські пісні

Настають найкоротші літні ночі — свято Купайла, і звідусіль — лісів, гаїв, берегів річок — линуть купальські співи. Через християнський вплив їх подекуди стали називати «петрівочними піснями». Купальські пісні — це переважно мрії дівчат про заміжжя, прощання з вільним життям, бо восени настає пора весіль. Зміст цих пісень язичницький, купальський.