17 | 10 | 2017

Заява Об'єднання Рідновірів щодо десятинної церкви у м.Києві

ЗАЯВА ОБ’ЄДНАННЯ РІДНОВІРІВ УКРАЇНИ
ЩОДО БУДІВНИЦТВА  ДЕСЯТИННОЇ ЦЕРКВИ
НА СТАРОКИЇВСЬКІЙ ГОРІ   (2 червня 2011 р.)

 

Нині в усіх найвідоміших ЗМІ обговорюють гучний скандал щодо спроби Московського патріархату незаконно розпочати будівництво нібито «Десятинної» церкви на подвір’ї Національного музею історії України. Однак, нагадаємо, що перший удар прийшовся таки на рідновірів ОРУ.З свавіллям московської церкви, що виросла з намета, поставленого вночі, а далі на його місці й дерев’яної споруди під претензійною назвою вперше рідновіри зіткнулися в серпні 2007. Безмежне нахабство, образи національної гідності українців та брутальна лайка «священнослужителів» – це ще не найбільше зло, яке вихлюпнулося з тієї церковної халабуди, – попи та їхні міліцейські найманці тоді застосували кастети та вогнепальну зброю! При цьому кільком рідновірам було завдано кульового поранення та тілесних ушкоджень від ударів кастетом.

Показово й те, що численні скарги рідновірів до СБУ та Генпрокуратури, а також прес-конференція в УНІАН лишилися «гласом волаючого в пустелі». Злочинці досі не покарані. Ця абсолютно неприйнятна як для Європи акція, в Україні виявила повну байдужість урядових кіл, поки це стосувалось рідновірів. Не отримавши належної відсічі три роки тому, московські бандити в рясах відчули свою безкарність та розперезалися ще більше. Отже, нині маємо продовження, яке слава Богам, зачепило за живе вже й християн, та й навіть атеїстів. Тож маємо надію, що разом з усіма свідомими українцями різних конфесій нам вдасться змінити ситуацію на краще.

Археологи вважають, що відбудовувати Десятинну церкву не можна, оскільки в результаті під загрозою руйнування може виявитися давнє язичницьке капище, що знаходиться неподалік, а також фундаменти Десятинної церкви, які в науковому плані є значно ціннішими, ніж будь-яка новобудова, хоч би вона була зі щирого золота. Є речі, які не можна купити ні за які гроші!

Позиція рідновірів щодо відбудови однозначна: руїни Десятинної церкви потрібно законсервувати і музеєфікувати. Тому ми закликаємо Президента України, Верховну Раду України, Київську міську держадміністрацію відсторонити ці антиукраїнські сили, а точніше – політичні сили іноземної держави від священних місць України. Застерігаємо Вас, державні діячі, що Старокиївська гора – це не просто археологічна та історична пам’ятка, це – серце нашої древньої держави Русь, звідки пішла наша українська державність. Віддати її на поталу чужоземцям означатиме втрату держави!

Старокиївська гора вже стала по праву місцем паломництва рідновірів усіх слов’янських країн, тому руйнування наших святинь стане ганьбою міжнародного рівня. Об’єднання Рідновірів України завжди намагається реагувати на негативні прояви суспільного життя цивілізовано, сподіваючись, що у нас цивілізована держава. Боронити капище Сварога ми будемо виключно в рамках закону.

 


Голова Об’єднання Рідновірів України
Галина Лозко (Волхвиня Зореслава)

 

 

Москальська Церква наступає!В Києві, на Старокиївській горі, де колись стояв князівській палац, та жертовник, нині представники Київської громади вже більше як 10 років проводять Славлення Рідних Богів. Три роки тому московський пархат, зробив самозахоплення землі, що належить історичному музею і побудував свою невелику дерев'яну церкву, на протязі одної ночі, як злодії.

З тих пір, почалися проблеми в рідновірів. Москалі зразу ж заходилися витісняти рідновірів, і робили це звичним для себе способом. Стріляли в спину гумовими кулями, труїли газом, били кастетами і битами. На чиїй стороні влада і міліція стало зрозуміло відразу, коли сам начальник Шевченківського РОВД м. Києва бігав з битою і бив жінок. Скарги рідновірів до окупаційної влади ні до чого не привели. Перевірки прокуратури виявили незаконність побудови. Був зроблений припис Генеральної прокуратури демонтувати споруду, але москалі не тільки не демонтували, а ще й зробили кілька прибудов. Оголосили територію Старокиївської гори, територією чоловічого монастиря, протянули на посаду заступника директора музею свого представника такого собі Дорошенка, який тепер пише в усі інстанції протести від імені музею, проти перебування рідновірів, проти проведення обрядів, та зняття кумира Перуна установленого півтора роки тому за згодою директора музею, та дозволу Міністерства культури та туризму.

В планах московського пархату відселення музею з приміщень будинку і віддання його під келії монахам. Враховуючи, що це їм вдалося зробити в Переяслав-Хмельницькому, та деяких інших місцях то є величезна небезпека, що подібне станеться і в Києві. Об'єднання Рідновірів знаходиться на вістрі цієї боротьби і потребує допомоги усіх українців. Зараз нас вже тягають по міліціях і прокуратурах. Іде величезний тиск. Просимо підтримки у всіх небайдужих українців. Звертайтеся в органи окупаційної влади, на яких правах знаходиться на Старокіївській горі ця база ФСБ москальщини. Бажано освітлювати цю проблему в засобах масової інформації. Бо перетворять всю Україну на цвинтар.

Родовіда. Родолюбіє
Рідна Віра Українців
Держава Роду Нашого
Нищення нашої спащини
Сучасний світ. Людство
Релігії у світі
Ми - Українці !
ljud91.jpg
Свята наша земля
pryr102.jpg
Нове на сайті

Час: деякі властивості. Дослідження

Що таке час? Це питання до сьогодні не є однозначним, і мабть до кращого, що на сучасному етпаі розвтику (чи, точніше, деградації) людства "час"  як фізична реальність не підвладна "науковцям".
Але наші прекди казали про Час. Згадаймо текст Велесової никги:

“Революціонер” – вечір пам’яті Олександра Капіноса у м.Львові 10.03.2015 р.

У м.Львові 10 березня, у вівторок, відбудеться вечір пам’яті Борця за Волю України, Героя Небесної Сотні Сашка Капіноса. Цього дня йому мав би виповнитися 31 рік. Запрошуємо студентську молодь та всіх бажаючих прийти та вшанувати світлу пам'ять Звитяжця. 

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Знакова, історична подія світового значення: Перун повернувся і піднятий з Дніпра! Україна-Русь, пробудись!

   Дорогі  Браття і Сестри!
   У стольному граді Києві,  столиці України (столиці Русі) сталася знакова історична подія, важлива як для України і українського народу, так і для слов'янських народів та духовного поступу Людства.
   До берега ріки  Дніпра-Борисфена, у Видубичах, приплив скульптурний образ Перуна - захисника Русі, України (нащадка Русі), який був одним з головних Богів у пантеоні Русичів.
   ВІн поставлений у 2009 році  Старокиївській горі у Києві, був вночі таємно спиляний у 2012 році злочинцями.
   08 травня  2013 року  цей скульптурний образ піднятий з Дніпра. 

Декларація всенародного руху за відновлення конституційності і законності в України на Майдані Незалежності у м.Києві

Ради чого Українці боролись на Майдані?
Що в сьогоднішній ситуації МИ, УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД маємо вимагати від влади? 
Що нам у державі належить, чи ми в боргу перед кимось, чи інші держави винні нам? 
Хто керує Україною?
Українці є
в неволі, як за часів Т.Г.Шевченка - у своїй державі, вибореній ціною великої звитяги і страждань...

Чи є в Україні національний лідер?
Чи є організація, яка захищає, впрваджує в державну стратегію України  інтереси українців?
Чи є в Україні українська національна  ідея? Куди ми йдемо?
Чи є засадничою, керівною для українців  духовна система українського Роду - світогляд, розуміння Бога: саме наші, Предківські, споконвічні? 
Чи є в нашого народу духовна еліта, яка покаже керманичам, хай і майбутнім та всьому нашому етносу Шлях до визволення, до Щастя у своїй Державі?
 Хто дасть нам справжні, істинні знання - зараз для того, щб врятувати наш нарід?
Яка функція духовної (зокрема і релігійної) еліти в Україні?  

Це звернення, яке не побачили українці, було написане в часи Майдану  - але воно дає нам ключ до розуміння сьогоднішньої ситуації.

Світлана Сторожівська. Поезії]

Збірка поезії Світлани Сторожівської « Як сонце світу…», зачаровує чарівними картинами світу наших предків, автор віршів через призму себе тримаючись за  руку із сонцем занурює читачів у рідний світ уяви та явного.

 

Українське Різдво. Коляда. Свят-вечір.

Графічним символом українського календаря може бути восьмипроменева зірка. Календар цей напрочуд стрункий, симетричний: 4 пори року, 4 найбільші сонячні свята, що відповідають кожній із чотирьох сонячних фаз (сонцестояння і рівнодення).

СВЯТВЕЧІРНІ вірування лемків . Ворожіння

Напередодні Різдва найчастіше згадуються різні традиції, пов’язані з християнською символікою цього свята. Однак, думаю, варто не забувати й про його язичницькі витоки, адже воно, поки стало християнським святом народження Христа, було поганським святом народження Сонця, а разом з ним і Світу.

Статті, дотичні до теми
Найбільш переглянуті статті
Категорії статей
Канали новин
Свята Українців. Купала

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Громада «Вінець Бога» провела Купальське свято (2013 р.)

Громада Рідної Православної Віри «Вінець Бога» м. Вінниці провела 22 червня 2013 року в районі «Сабарів», на узбережжі священної для українців ріки Бог українське звичаєве свято Купала. Свято відбулося під гаслом «За Рідну Українську Віру».

Купальська Ватра на Дрогобиччині (2013р)

22-23 Кресеня (Червня) на Дрогобиччині відбудеться одне з сакральних і найдавніших українських свят - Свято Купала, Бога Літнього Сонцестояння, Бога молодості, краси, молодечої вибуялої волі, духовної нескоримості. Бога земних плодів, а також шлюбу!

 

Готуймося до Купальського свята! Купальські пісні

Настають найкоротші літні ночі — свято Купайла, і звідусіль — лісів, гаїв, берегів річок — линуть купальські співи. Через християнський вплив їх подекуди стали називати «петрівочними піснями». Купальські пісні — це переважно мрії дівчат про заміжжя, прощання з вільним життям, бо восени настає пора весіль. Зміст цих пісень язичницький, купальський.