20 | 10 | 2017

Московські попи розпочали війну з Києвом. Захоплення древнього українського Святилища Рідних Богів під "десятинну церкву" Новини, посилання, відео.

МП РПЦ Московский патриархат війна з УкраїноюУ місті Києві, столиці суверенної держави Україна –  почалось захоплення іноземною організацією святого для українців місця - звідки почалась Русь, із забудовою десятинної церкви.

На цьому місці було древнє українське Святилище Рідних Богів, центральне для Русі (тобто- України, бо інакшої Русі в історії не було. Була Росія).

 

Після приходу з Візантії чорноризників в Київ, миіни свідомості правлячої верхівки і великої наруги над народом - геноцидом, який  українська влада величає "хрещенням Русі" із щорічними святкуваннями - на місці поруйновного християнами святилища Рідних Богів, де чільне місце займав Образ Бога Перуна 0 була збудована т.зв. "десятинна церква", яка несе на собі прокляття народу за руйнацію нашої духовності, звичаєвого, адекватного усвідомлення світу.

Чому влада в Україні не арештує злочинців? Чи влада в нашій державі не належить українцям?

Чому мовчать Київський Патріархат, УГКЦ? Невже є співучасниками заговору?

Лише деякі громадські організації, та жителі міста Києва протистоять агресії.

Нагадаємо, що УПЦ Московського патріархату незаконно поставив свою на історичній території біля музею Історії України ,яка має охоронятись державою(!) свою церкву. В цьому місці Законодавством України заборонене будь-яке будівництво - і декілька років підряд влада в Україні, незважаючи на інтереси українського народу фактично бездієва.

Минулого року про наміри УПЦ МП побудувати на залишках  Десятинної церкви свою споруду стало відомо ще в листопаді 2010 року. Про це повідомили археологи, які там працюють вже два роки.

Пізніше також стало відомо, що залишки Десятинної церкви збираються залити бетоном, щоб побудувати там церкву УПЦ Московського патріархату, представники якого не приховують, що хочуть побудувати церкву на місці фундаменту Десятинної церкви.

 

Сьогодні  історію знищення Русі і возвеличення Московської держави намагаються повторити

 

Ідеологія євразійства, взята на озброєння нинішній Кремлем, прямо стверджує, що Росія є спадкоємцем Монгольської імперії.

У цьому світлі намір віддати саме Московському патріархатові місце Десятинної церкви є особливо блюзнірським. Адже це не лише українська духовна святиня колосального значення, але й останній бастіон опору киян монголо-татарській навалі.

Як ми пам’ятаємо, Андрей Боголюбский -  загарбник,  що воював проти Русі, зокрема намагався відірвати Суздальську землю від Русі - вже раз захопив Київ. Цей нелюд, що зокрема, вигнав до Візантії чотирьох своїх братів разом з їхньою матір’ю, другою дружиною Юрія Долгорукого, через свою жорстокість стосовно навіть близьких людей  був забитий боярами - канонізований Російською Православною церквою близько 1751 "у лик благовірного". Чи не тому, що у 1169 р. що цей "благовірний" розграбував ту ж Десятинну церкву (!), а також Софію, підпалив Печерський монастир та інші церкви у стольному місті Русі - Києві?

Московський Патріархат (і УПЦ МП відповідно)  називає А.Боголюбского  «Святой благоверный князь», «...Вместе с тем летописцы подчеркивают миротворческий дар святого Андрея. Сочетание воинской доблести с миролюбием и милосердием, великого смирения с неукротимой ревностью о Церкви было в высшей степени присуще князю Андрею». (подається мовою оригіналу).

Андрей Боголюбский вважається основоположником майбутньої Московської держави, бо під його керівництвом   об’єднані війська у 1169 році загарбали Київ, місто було взяте та нещадно пограбоване - знищені та спалені тоді були не лише житлові квартали, а й значна кількість церков та монастирів.

Ікону Пресвятої Богородиці було вивезено з Києва до Володимира, і тепер "Казанская икона – незыблемое напоминание о милости Богородицы к русской земле, о заступничестве Ее за нашу страну"...
Отже,  Московським  Патріархатом імперські інтереси Москви ставляться вище Божих Законів.

 

Події останніх днів є свідченням того, що древній храм нашого народу
знову намагаються загарбати чужинці.


"Десятинна церква", кількатисячолітній храм наших Пращурів на Старокиївській горі...

Після  насильної християнізації Русі  цей храм використовувався експортованою нам греками релігією, отримав назву  "Десятинна церква".

Боги  нищили "Десятинну церкву" декілька разів - і це супроводжувалось знаковими подіями для Русі.

Зараз "Десятинна церква"під загрозою новітньої Орди. Чи зрозуміємо ми зараз, куди йдемо ?

На жаль, наш нарід розділений різними релігіями, які, судячи "по плодам їх ", віддаляють нас від Божеського.

Але ж Бог у більшості релігій, і у розумінні християн зокрема  - це є Отець наш, це всесильний, вселюблячий, всевідаючий Творець Буття, Всесвіту, це Любов, Світло і Всесправедливість, одвічна Правда Світу...

Ми ж його діти! І звертаючитсь до Нього "Отче наш..." - чи розуміємо відповідальність перед нашим Отцем, Всесвітом, перед Землею, народом, перед часткою Його у наших Душах  - і  про те, що ми маємо примножувати своєю праведною працею той виноградник, який він нам доручив?

Се бо Дажбо створив нам яйце, що є світ-зоря, яка нам сяє.
І в тій безодні повісив Дажбо землю нашу,
аби тая удержана була.

("Велесова Книга", у адаптації на сучасну мову русинів-українців Б.Яценка) .


Чи   "церква",  яка тримає нас за рабів якоїсь сутності, називаючи її Богом, і яка "освячує"
загарбання, розбій, грабунок, вбивство і сама собі привласнює те, що не належить цій організації,
називаючи "святим" богопротивне і злочинне,
- чи ця церква є від нашого Отця нашого Небесного?
А може, навпаки?


Вслухайтесь, відчуйте кожен доленосні для нас слова-дороговкази, що серцем своїм написав нам Великий  Тарас:

...спитайте

Тойді себе: що ми?..

Чиї сини? яких батьків?

Ким? за що закуті?..

 

 

Останні новини з місця "бойових дій":

 

03 червня   2011

 

02 червня   2011

 

01 червня  2011

 • Шабаш біля Десятинної церкви (інформаційне агенство УНІАН, Ксеня Лесів)
 • НУНСівці просять Генпрокуратуру перевірити законність будівництва біля Десятинної церкви ( Київ.comments.ua )
 • Акція КУН: вимагаємо від влади змусити УПЦ МП дотримуватиcь законів України1 червня Київська міська організація КУН провела акцію протесту проти незаконних дій Української православної церкви Московського патріархату, яка самовільно захоплює територію біля руїн Десятинної церкви.
 • Київська міська організація Конгресу також вимагає у столичної влади демонтувати незаконно встановлену каплицю УПЦ МП, прибрати будівельні вагончики з території музею, стародавні руїни Десятинної церкви законсервувати та музеїфікувати згідно з нормами українського і міжнародного законодавства, а чиновників КМДА, котрі допустили беззаконня, притягнути до відповідальності. Окрім цього, у зверненні йдеться про те, що київська влада повинна надалі "при встановленні будь-яких пам'ятних знаків на території Національного музею історії України враховувати релігійні погляди українців, які сповідують духовні цінності як християнської, так і дохристиянської доби".

31 травня  2011

30 травня  2011

30 травня в приміщенні Першого інформаційного порталу «Обозреватель »відбулася прес-конференція голови комісії Київради з питань культури і туризму Олександра Бригинця на тему: «Десятинна церква: церковники проти археологів ».

 

28 травня  2011

 

27 травня  2011

 • 27 травня. Київ. Об 11:00 члени УНП почали пікет забудови Десятинної церкви. «Відповідно до Закону України «Про охорону культурної спадщини», на місті Десятинної церкви, яка має статус історичної пам’ятки, будівництво заборонено,дозволяється лише виконувати роботи з охорони пам’ятки від негативного впливу навколишнього середовища», - наголошує УНП.
 • Десятинну церкву захоплює московський патріархат
  Депутат Київради Олександр Бригинець називає появу будівельних вагончиків біля фундаменту Десятинної церкви провокацією церкви, адже ніяких дозволів ні на будівництво нової церкви, ні на розміщення дерев'яної церкви поблизу Історичного музею немає.
  Між тим, представники чоловічого монастиря Московського патріархату
  "Різдва Пресвятої Богородиці". що незаконно збудований  володіють ключем від воріт, що вели на розкопки. Але заступник директора Інституту археології Гліб Івакін в телефонній розмові з Олександром Бригінцем зазначив, що представники церкви не мають права перебувати на території розкопок. Служителі церкви на питання про те, звідки у них ключ, розпливчасто повідомляють: «У Святого Петра теж були ключі від раю».
 • Спроба штурму скандальної забудови УПЦ МП на руїнах Десятинної церкви. ( ФОТОрепортаж censor.net.ua)

   

 

26 травня 2011р.

 

Попередні новини:

Стрічка новин від   rss.novostimira.com

На захисті Десятинної церкви від забудови пікетувальників глушили дзвонами УПЦ МП

 

 

 

Родовіда. Родолюбіє
Рідна Віра Українців
Держава Роду Нашого
Нищення нашої спащини
Сучасний світ. Людство
Релігії у світі
Ми - Українці !
ljud461.jpg
Свята наша земля
pryr113.jpg
Нове на сайті

Час: деякі властивості. Дослідження

Що таке час? Це питання до сьогодні не є однозначним, і мабть до кращого, що на сучасному етпаі розвтику (чи, точніше, деградації) людства "час"  як фізична реальність не підвладна "науковцям".
Але наші прекди казали про Час. Згадаймо текст Велесової никги:

“Революціонер” – вечір пам’яті Олександра Капіноса у м.Львові 10.03.2015 р.

У м.Львові 10 березня, у вівторок, відбудеться вечір пам’яті Борця за Волю України, Героя Небесної Сотні Сашка Капіноса. Цього дня йому мав би виповнитися 31 рік. Запрошуємо студентську молодь та всіх бажаючих прийти та вшанувати світлу пам'ять Звитяжця. 

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Знакова, історична подія світового значення: Перун повернувся і піднятий з Дніпра! Україна-Русь, пробудись!

   Дорогі  Браття і Сестри!
   У стольному граді Києві,  столиці України (столиці Русі) сталася знакова історична подія, важлива як для України і українського народу, так і для слов'янських народів та духовного поступу Людства.
   До берега ріки  Дніпра-Борисфена, у Видубичах, приплив скульптурний образ Перуна - захисника Русі, України (нащадка Русі), який був одним з головних Богів у пантеоні Русичів.
   ВІн поставлений у 2009 році  Старокиївській горі у Києві, був вночі таємно спиляний у 2012 році злочинцями.
   08 травня  2013 року  цей скульптурний образ піднятий з Дніпра. 

Декларація всенародного руху за відновлення конституційності і законності в України на Майдані Незалежності у м.Києві

Ради чого Українці боролись на Майдані?
Що в сьогоднішній ситуації МИ, УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД маємо вимагати від влади? 
Що нам у державі належить, чи ми в боргу перед кимось, чи інші держави винні нам? 
Хто керує Україною?
Українці є
в неволі, як за часів Т.Г.Шевченка - у своїй державі, вибореній ціною великої звитяги і страждань...

Чи є в Україні національний лідер?
Чи є організація, яка захищає, впрваджує в державну стратегію України  інтереси українців?
Чи є в Україні українська національна  ідея? Куди ми йдемо?
Чи є засадничою, керівною для українців  духовна система українського Роду - світогляд, розуміння Бога: саме наші, Предківські, споконвічні? 
Чи є в нашого народу духовна еліта, яка покаже керманичам, хай і майбутнім та всьому нашому етносу Шлях до визволення, до Щастя у своїй Державі?
 Хто дасть нам справжні, істинні знання - зараз для того, щб врятувати наш нарід?
Яка функція духовної (зокрема і релігійної) еліти в Україні?  

Це звернення, яке не побачили українці, було написане в часи Майдану  - але воно дає нам ключ до розуміння сьогоднішньої ситуації.

Світлана Сторожівська. Поезії]

Збірка поезії Світлани Сторожівської « Як сонце світу…», зачаровує чарівними картинами світу наших предків, автор віршів через призму себе тримаючись за  руку із сонцем занурює читачів у рідний світ уяви та явного.

 

Українське Різдво. Коляда. Свят-вечір.

Графічним символом українського календаря може бути восьмипроменева зірка. Календар цей напрочуд стрункий, симетричний: 4 пори року, 4 найбільші сонячні свята, що відповідають кожній із чотирьох сонячних фаз (сонцестояння і рівнодення).

СВЯТВЕЧІРНІ вірування лемків . Ворожіння

Напередодні Різдва найчастіше згадуються різні традиції, пов’язані з християнською символікою цього свята. Однак, думаю, варто не забувати й про його язичницькі витоки, адже воно, поки стало християнським святом народження Христа, було поганським святом народження Сонця, а разом з ним і Світу.

Статті, дотичні до теми
Найбільш переглянуті статті
Категорії статей
Канали новин
Свята Українців. Купала

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Громада «Вінець Бога» провела Купальське свято (2013 р.)

Громада Рідної Православної Віри «Вінець Бога» м. Вінниці провела 22 червня 2013 року в районі «Сабарів», на узбережжі священної для українців ріки Бог українське звичаєве свято Купала. Свято відбулося під гаслом «За Рідну Українську Віру».

Купальська Ватра на Дрогобиччині (2013р)

22-23 Кресеня (Червня) на Дрогобиччині відбудеться одне з сакральних і найдавніших українських свят - Свято Купала, Бога Літнього Сонцестояння, Бога молодості, краси, молодечої вибуялої волі, духовної нескоримості. Бога земних плодів, а також шлюбу!

 

Готуймося до Купальського свята! Купальські пісні

Настають найкоротші літні ночі — свято Купайла, і звідусіль — лісів, гаїв, берегів річок — линуть купальські співи. Через християнський вплив їх подекуди стали називати «петрівочними піснями». Купальські пісні — це переважно мрії дівчат про заміжжя, прощання з вільним життям, бо восени настає пора весіль. Зміст цих пісень язичницький, купальський.