20 | 10 | 2017

ПРИВИД ХРИСТИЯНСТВА (Свіятояр, проповідник)

             Єдине, чим сьогодні ще вперто прикриваються християни різних напрямків, це "общечєловєчєской” сутністю десяти заповідей, які закарбовані в Старому заповіті.
Але багато християн навіть не спромоглися вивчити їх напам’ять. Більша частина тих, хто їх знає, вивчили спрощений перелік, який поширюється за зворотньому боці християнських календариків.

Зустріти християнина, який би знав напам’ять біблійний зразок десяти заповідей майже неможливо, а такого, який би знав усі заповіді, які закарбовані в Біблії, в день з вогнем не знайдете...

             Якщо уважно переглянути текст  Старого заповіту, то можна в ньому знайти два місця із заголовком "десять заповідей”, але на ці інші десять заповідей попи чомусь намагаються не звертати увагу прихожан, бо вони дуже сильно відрізняються від тих, про які всі говорять. Серед цих заповідей є такі, які наказують християнам знищувати храми і святині нехристиянських народів:
"Ви їхні жер- товники ПОРУЙНУЄТЕ, а їхні камінні стовпи Богів ПОТРОЩИТЕ, а їхні дерева святі   ПОВИРУБУЄТЕ!” (13).

Чи не подібне робили біль- шовики з християнськими церквами, соборами і монастирями? Принаймні, стає зрозумілим, звідки комуністи перейняли традицію знищувати  храми і святині. Таке саме робили християни із святинями місцевої Української Віри протягом тисячоліття....
 
             Є серед заповідей і такі, які подібні до вказівок Адольфа Гітлера германському народові: "Стережися, щоб не склав ти угоду з мешканцями тієї землі, куди ти входиш”(12) або "Не візьмеш дочок (мешканців тієї землі, до якої входиш), для синів своїх” (2М: Книга Вихід, 34, 16).
 
             Цікаво, що в розмові із заможним юдеєм навіть Ісус Христос спромігся перерахувати лише п'ять заповідей з десяти ( Матвія,19, 18-19). Він говорив їх не від власного імені, а наголошував: "що в Законі написано" (Луки, 10, 26), даючи зрозуміти, що ці заповіді дані не ним,  бо "Я й Отець - Ми одне!" (Івана, 10, 30). А жидів питав: "Чи ж Закона вам дав не Мойсей?" (Івана, 7, 19).
 
             Ніхто ще й досі не намагався зібрати докупи і дослідити усі біблійні заповіді, а тим більше, розмежувати окремо заповіді Старого і Нового заповітів, і зокрема заповіді Ісуса Христоса. А таке дослідження було б необхідним і корисним для релігієзнавчої науки і для того, щоб розібратися в причинах утворення християнського протестантизму і сектантства. Тим більше, що нарешті стало б зрозумілим, звідки уся невпорядкованість і нерівновага в житті християнського світу і, як уберегтися від загальної зомбізації людей напередодні святкування 2-тисячоліття "народження Христоса”.
 
             Цікаво те, що юдеї живуть за законами Тори (перших п'яти книг Старого заповіту) і Талмуду, в яких вміщено 365 заборон і 1278 застережень. Але немає жодної "християнської" держави,тора,старий заповіт,новий заповіт, яка б жила за законами Ісуса Христоса або за заповідями Нового заповіту. Ці уряди добре розуміють, що така держава дуже швидко припинила б своє існування.
 
             А тепер, українцю, якщо ти вважаєш себе справді українцем за духом і тілом, то наберися сміливості й терпіння, тим більше, якщо  "усі дурні християнські інстинкти ще сидять в твоєму світо- гляді" (за Нітше), і - вперед на сторінки Біблії!..
 

    ДВА ВАРІАНТИ  ДЕСЯТИ ЗАПОВІДЕЙ БОГА ІЗРАЇЛЮ.

    (Біблія: Книга Вихід, 19)

 
             Третього місяця після виходу Ізраїлевих синів із єгипетського краю, прибули вони на Сінайську пустиню. (1) І отаборився там Ізраїль навпроти гори. (2) А Мойсей увійшов до Бога /Ізраїлю/. І гукнув до нього Господь із гори: "...Звістиш синам Ізраїлю: (3) Коли послухаєте мого голосу, і будете дотримувати заповіту мого, то СТАНЕТЕ МЕНІ ВЛАСНІСТЮ БІЛЬШЕ ВСІХ НАРОДІВ, бо вся земля - то моя! (5). А ви станете мені ЦАРСТВОМ СВЯЩЕННИКІВ та НАРОДОМ СВЯТИМ. Оце ті речі, про які будеш говорити Ізраїлевим синам”. (6).
             І прибув Мойсей, і покликав старших народних, та й виклав перед ними всі ті слова, що Господь наказав був йому. (7) І відповів увесь народ разом: "УСЕ, ЩО ГОСПОДЬ ГОВОРИВ, ЗРОБИМО!’” А Мойсей доніс слова (ізраїльського) народу до Бога (Ізраїлю). (8)
 
ДЕСЯТЬ ЗАПОВІДЕЙ ЮДЕЯМ.
(Варіант перший)
Біблія: Книга вихід, 20
 
І.    Хай не буде тобі інших богів крім мене! (3)
II.   Не роби собі різьби і всякої подоби з того, що на небі, на землі, і що у воді під землею (4) Не вклоняйся їм і не служи їм, бо я - Бог заздрісний, що КАРАЄ за провину батьків на синах, на третіх і на четвертих поколіннях...(6)
III. Не призивай імені Мого даремно, бо не   помилую (7)
ІV. Пам’ятай день суботній, щоб святити (святкувати) його! (8) Шість днів працюй, а день (сьомий - СУБОТА для Господа (9-10). 
V. Шануй свого батька та матір свою (12). 
VI. Не вбивай! (13) 
VII. Не чини перелюбу! (14)
VIII. Не кради! (15)
ІХ. Не свідчи неправдиво на свого ближнього! (16)
       X. Не жадай дому ближнього свого, ні його жінки, ні його рабів, ні його худоби, ані всього, що ближнього твого! (17)
 


ДЕСЯТЬ ЗАПОВІДЕЙ ЮДЕЯМ.

(Варіант другий)
Біблія: Книга вихід, 34
 
І.   Стережися, щоб не склав ти угоду з мешканцями тієї землі, куди ти входиш (12). Ви їхні жертовники ПОРУЙНУЄТЕ, а їхні камінні стовпи Богів ПОТРОЩИТЕ, а їхні дерева святі ПОВИРУБУЄТЕ! (13)
ІІ. Не будеш ти кланятися Богові іншому, бо я - Бог заздрісний, ім’я моє - "Заздрісний”! (14)
ІІІ.  Щоб не склав ти умови з мешканцями Краю, якщо вони будуть Богам своїм жертви приносити і покличуть тебе, то ти не будеш їсти (нічого) із їхньої жертви (15) 
IV.   Не візьмеш дочок /мешканців тієї землі, до якої входиш/, для синів своїх (16)
V. Литих Богів не зробиш собі (17).
VІ. Будеш відзначати свято Пасхи (18)
VII. Не будете з’являтися до мене з порожніми руками (20). 
VIII. Шість днів будеш працювати, а дня сьомого спочинеш від праці (21).
ІХ. Початок первоплодів твоєї землі принесеш у дім Бога свого (26).
X. Тричі в році вся чоловіча стать буде з’являтися перед Богом (23).
 
 
           А ось, які страшні покарання обіцяє Бог Ізраїля - Яхве усім юдеям, і звичайно ж, усім тим, хто навертається в юдейську релігію через християнство. Це ж про себе він наголошує через Біблію жидам: "І побачить увесь народ, серед якого ти знаходишся, ЯКИЙ Я СТРАШНИЙ! Я вижену народи перед тобою, і розширю границі твої" (Біблія. Книга вихід, 34: 10, 24)
 
    "БОГ ЖОРСТОКИЙ, МСТИВИЙ І СТРАШНИЙ”
    (Біблія: Третя книга Мойсея: Левит, 26)
 
           26.  А коли ви (юдеї) не будете слухняні мені, і не виконуватимете всіх моїх заповідей (14), і, якщо постановами моїми будете погордувати, і якщо душа ваша бридитиметься законами моїми (15), то Я поставлю над вами перестрах, СУХОТИ й ПРОПАСНИЦЮ, що винищують очі та обезсилюють душу. І ви даремно сіятимете насіння своє,- бо поїдять його вороги ваші (16). І ви будете вдарені своїми ворогами. І будуть панувати над вами ваші ненависники (17).
           А. якщо й при тому не будете слухняні мені, то Я СЕМИКРАТНО ПОБІЛЬШУ КАРУ НА ВАС  (18). Земля ваша не дасть свого врожаю, а дерева на землі не дадуть своїх плодів (20).
           А. якщо й тоді не схочете бути слухняними мені, то я СЕМИКРАТНО ЗБІЛЬШУ НАД ВАМИ СВІЙ УДАР (21). І пошлю на вас пільну  звірину, а вона ВИНИЩИТЬ ВАМ ДІТЕЙ, і вигубить вашу худобу, і зменшить кількість вашу, і попустошить ваші дороги (22).
           Якщо цими карами не будете навчені (23), то Я ВДАРЮ ВАС СЕМИКРАТНО (24) І приведу на вас меча, і ПОШЛЮ МОРОВИЦЮ на вас, і ви будете віддані в руки ворога (25). Коли я ЗНИЩУ ВАМ ХЛІБ, ви будете їсти - і не насититесь.
           А, якщо й тим не станете слухняні мені (27), то я СЕМИКРАТНО ПОКАРАЮ ВАС (28), і ви ТІЛО СВОЇХ СИНІВ БУДЕТЕ ЇСТИ і ТІЛО ДОЧОК СВОЇХ БУДЕТЕ ПОЇДАТИ (29). І поруйную ваші висоти (пагорби), і ПОСТИНАЮ ваші СТОВПИ СОНЦЯ, і поскидаю трупи ваші на трупи (зображення) Богів ваших (10). І вчиню міста ваші  руїною, і спустошу ВАШІ СВЯТИНІ (31), і спустошу я край той (32), а ВАС ПОРОЗПОРОШУЮ ПОМІЖ НАРОДІВ, і вийму за вами МЕЧІ,- і стане край ваш пусткою, а міста ваші будуть руїною...(33).
 
Джерело:  pravdaua.at.ua
Родовіда. Родолюбіє
Рідна Віра Українців
Держава Роду Нашого
Нищення нашої спащини
Сучасний світ. Людство
Релігії у світі
Ми - Українці !
ljud427.jpg
Свята наша земля
pryr66.jpg
Нове на сайті

Час: деякі властивості. Дослідження

Що таке час? Це питання до сьогодні не є однозначним, і мабть до кращого, що на сучасному етпаі розвтику (чи, точніше, деградації) людства "час"  як фізична реальність не підвладна "науковцям".
Але наші прекди казали про Час. Згадаймо текст Велесової никги:

“Революціонер” – вечір пам’яті Олександра Капіноса у м.Львові 10.03.2015 р.

У м.Львові 10 березня, у вівторок, відбудеться вечір пам’яті Борця за Волю України, Героя Небесної Сотні Сашка Капіноса. Цього дня йому мав би виповнитися 31 рік. Запрошуємо студентську молодь та всіх бажаючих прийти та вшанувати світлу пам'ять Звитяжця. 

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Знакова, історична подія світового значення: Перун повернувся і піднятий з Дніпра! Україна-Русь, пробудись!

   Дорогі  Браття і Сестри!
   У стольному граді Києві,  столиці України (столиці Русі) сталася знакова історична подія, важлива як для України і українського народу, так і для слов'янських народів та духовного поступу Людства.
   До берега ріки  Дніпра-Борисфена, у Видубичах, приплив скульптурний образ Перуна - захисника Русі, України (нащадка Русі), який був одним з головних Богів у пантеоні Русичів.
   ВІн поставлений у 2009 році  Старокиївській горі у Києві, був вночі таємно спиляний у 2012 році злочинцями.
   08 травня  2013 року  цей скульптурний образ піднятий з Дніпра. 

Декларація всенародного руху за відновлення конституційності і законності в України на Майдані Незалежності у м.Києві

Ради чого Українці боролись на Майдані?
Що в сьогоднішній ситуації МИ, УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД маємо вимагати від влади? 
Що нам у державі належить, чи ми в боргу перед кимось, чи інші держави винні нам? 
Хто керує Україною?
Українці є
в неволі, як за часів Т.Г.Шевченка - у своїй державі, вибореній ціною великої звитяги і страждань...

Чи є в Україні національний лідер?
Чи є організація, яка захищає, впрваджує в державну стратегію України  інтереси українців?
Чи є в Україні українська національна  ідея? Куди ми йдемо?
Чи є засадничою, керівною для українців  духовна система українського Роду - світогляд, розуміння Бога: саме наші, Предківські, споконвічні? 
Чи є в нашого народу духовна еліта, яка покаже керманичам, хай і майбутнім та всьому нашому етносу Шлях до визволення, до Щастя у своїй Державі?
 Хто дасть нам справжні, істинні знання - зараз для того, щб врятувати наш нарід?
Яка функція духовної (зокрема і релігійної) еліти в Україні?  

Це звернення, яке не побачили українці, було написане в часи Майдану  - але воно дає нам ключ до розуміння сьогоднішньої ситуації.

Світлана Сторожівська. Поезії]

Збірка поезії Світлани Сторожівської « Як сонце світу…», зачаровує чарівними картинами світу наших предків, автор віршів через призму себе тримаючись за  руку із сонцем занурює читачів у рідний світ уяви та явного.

 

Українське Різдво. Коляда. Свят-вечір.

Графічним символом українського календаря може бути восьмипроменева зірка. Календар цей напрочуд стрункий, симетричний: 4 пори року, 4 найбільші сонячні свята, що відповідають кожній із чотирьох сонячних фаз (сонцестояння і рівнодення).

СВЯТВЕЧІРНІ вірування лемків . Ворожіння

Напередодні Різдва найчастіше згадуються різні традиції, пов’язані з християнською символікою цього свята. Однак, думаю, варто не забувати й про його язичницькі витоки, адже воно, поки стало християнським святом народження Христа, було поганським святом народження Сонця, а разом з ним і Світу.

Статті, дотичні до теми
Найбільш переглянуті статті
Категорії статей
Канали новин
Свята Українців. Купала

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Громада «Вінець Бога» провела Купальське свято (2013 р.)

Громада Рідної Православної Віри «Вінець Бога» м. Вінниці провела 22 червня 2013 року в районі «Сабарів», на узбережжі священної для українців ріки Бог українське звичаєве свято Купала. Свято відбулося під гаслом «За Рідну Українську Віру».

Купальська Ватра на Дрогобиччині (2013р)

22-23 Кресеня (Червня) на Дрогобиччині відбудеться одне з сакральних і найдавніших українських свят - Свято Купала, Бога Літнього Сонцестояння, Бога молодості, краси, молодечої вибуялої волі, духовної нескоримості. Бога земних плодів, а також шлюбу!

 

Готуймося до Купальського свята! Купальські пісні

Настають найкоротші літні ночі — свято Купайла, і звідусіль — лісів, гаїв, берегів річок — линуть купальські співи. Через християнський вплив їх подекуди стали називати «петрівочними піснями». Купальські пісні — це переважно мрії дівчат про заміжжя, прощання з вільним життям, бо восени настає пора весіль. Зміст цих пісень язичницький, купальський.