17 | 10 | 2017

До Росії - з любов’ю.Або:" Хто Ви, містер Путін "

В.Путін(Путин)Проведімо паралелі сумної на сьогодні долі Російської Федерації і долі України. В чиїх інтересах правлять уряди цих країн?
Ось текст статті:. До Росії - з любов’ю. Або ”Старий розвідник каже: Невже незрозуміло, навіщо фальшивий антиамериканізм насаджується. Знову димова завіса " Або:" Хто Ви, містер Путін ".

Ця стаття була опублікована на одному сайті (мені прислав адресу мій товариш з Москви), простояла 3-4 дні і зникла. Чому, не знаю. Але мені спало на думку її зберегти (зазвичай так не роблю, а ось тут пощастило).

Читайте, думайте: На чий млин ллє воду Навальний? Навіщо опозицію запрошували до посла США? Як Путін захищає Росію і чи був він завербований її ворогами? Як янкі хочуть використати робочих тагільського заводу?
 
Вперше перед читачем одкровення старшого офіцера російської розвідки: Хто Ви, містер Путін?
Перед вами попередній текст сенсаційного інтерв'ю, яке мало бути опубліковане в ризькій газеті «Телеграф» в січні 2012 року. Чому текст попередній? Тому що він повинен був бути скорочений і відредагований. Проте, остаточний варіант інтерв'ю знищений за вказівкою редактора. Публікації не було.
 
Але один співробітник редакції зумів добути і передати нам робочий варіант інтерв'ю. Тому можливі шорсткості стилю, застереження, повтори.
 
Сенс сказаного від цього не змінюється: Голосуйте за Путіна, якщо хочете, щоб Росія стала придатком США!
 

Отже, перед вами текст інтерв'ю:

 
Трохи про автора: Ігор Іванович Парінов прослужив в Головному розвідувальному управлінні Генерального штабу Російської армії більше тридцяти років. Довгий час працював «під прикриттям». Має державні нагороди.
 
Ігор Іванович люб'язно погодився відповісти на запитання нашого кореспондента, поставивши одну умову: опублікувати його відповіді повністю, без спотворень і купюр. Що ми і робимо.
 
 
Кореспондент: Ігор Іванович, що Ви, як фахівець, можете сказати про публікацію так званого «вербувального зобов'язання Володимира Путіна», в якому він, перебуваючи у тривалому відрядженні в НДР, нібито, поставив підпис під обіцянкою працювати на західно-німецьку розвідку?
 
І.І.: Документ складений грамотно. Бланк справжній. Всі три підписи (візування на кожній сторінці), не викликають нарікань. Але оригінал не бачив, суджу по фотографіях.
 
 
Корр: Тобто, Ви, як експерт, підтверджуєте той факт, що В.В. Путін був завербований німецькою розвідкою ще в радянські часи?
 
І.І.: Не підтверджую. Ви запитали мою думку про «публікації документа». Повторюю, що текст складено грамотно, формуляр справжній, місця розташування підписів правильні. Але я не стояв зі свічкою при його підписанні, я не експерт по почерку, я не знаю, звідки ця папір. Вважаю, що це дезінформація і ваша газета, заплативши за неї, попалася на вудку пройдисвітів.
 
 
Корр: Отже, думка професіонала очевидно: Путін не шпигун! Що й було потрібно довести! Спасибі за пояснення.
 
І.І. : Хвилиночку. Не видавайте бажане за дійсність. Документ - фальшивка. Це моя думка. Але я не сказав, що Путін не шпигун. Навпаки, вважаю, що Путін давно завербований Заходом і став, по всій видимості, найбільшою удачею західних спецслужб за всю їх брудну історію. Такого успіху вороги Росії раніше не досягали.
 
Корр: Ви мене приголомшили. Ви жартуєте? Путін - шпигун ЦРУ? Смішно ж. Колишній і майбутній президент, нині прем'єр-міністр, очевидний захисник інтересів Росії, один із самих непрмиренних борців із західним впливом і ідеологією, борець з розвалом країни? Зізнайтеся, що Ви пожартували, Ігор Іванович.
 
І.І.: По-перше, Ви вже втретє приписуєте мені слова, які я не говорив. Коли я сказав, що Путін працює на ЦРУ? Це вже Ваші журналістські домисли.
 
Шпигуни такого масштабу виводяться за межі ЦРУ, організації, відомої і скомпрометованої, проти якої працюють всі сильні розвідки світу. У США (і не тільки в США) є багато інших, більш професійних і більше непомітних служб.
 
Але який службою Путін завербований, нам не важливо. Головне в тому, що ця людина працює на США і на весь Захід. Що стосується його «рішучої боротьби проти західного впливу» і «проти розвалу Росії», то, це видимість «боротьби проти». Прикриття.
 
Навчіться відрізняти гасла від реальних вчинків. Ви насправді вважаєте, що шпигун буде голосно визнавати, що він ворожий агент? Або все ж шпигун буде голосніше за всіх аплодувати кличу «Віват Росія!", Але нишком робити все, щоб країну розвалити? Як по-вашому?
 
 
Корр: Так, звичайно, ворожі агенти не будуть лаяти вголос Росію, а зовсім навпаки. Але Путін-то при чому?
 
І.І.: Давайте розберемося. Є різні види шпигунства. Можна видобувати секрети на рівні заводу або міністерства оборони. Можна добути важливу деталь танка або плани оборони кордону. Це важливо, не сперечаюся. Але в цих розвідвідомостях є істотний недолік - з часом вони застарівають. Нова деталь, видобута шпигуном з ризиком для життя, нікому не потрібна через п'ять років. Плани оборони застаріють через десяток років. Інформація про коханку посла нікому не цікава на наступний день після відходу посла на пенсію. Таким чином, більша частина успіхів розвідки носить короткочасний характер.
Поки зрозуміло?
Але використовувати шпигуна такого масштабу, як Володимир Путін, для досягнення короткочасних цілей - нераціонально. Нерозумно розмінювати агента такого рівня на відомості про атомних ракетах і іменах російських розвідників, які працюють під прикриттям на заході. Подумайте самі, відверніться від Путіна.
 
Припустимо, Ви завербували людину, яка в майбутньому став президентом потенційно ворожої Вам країни (не без вашої допомоги став, звичайно). Як Ви будете резидента використовувати? Вимагати від нього списки номенклатури заводів і розкладу військових перевезень? Донесень про п'янки в гентштабі і карти укріплень радянської сторони? Або ж тихо, непомітно, але ретельно почнете процес перетворення держави в покірну Вам країну, причому покірну на довгі часи, на все доступне для огляду майбутнє, на покоління вперед? Отже, Ваші дії?
 
 
Кор: Зрозуміло, другий варіант. Але Путін же якраз протистоїть подібного розкладу. Хіба не так? Його антиамериканізм уже став притчею во язицах!
 
І.І.: Знову за рибу гроші. У чому виражається «антиамериканізм» Путіна? У його заявах про підступи американців? В абсурдних і смішних натяках на те, як російську космічну програму переслідують невдачі тому, що американці таємно збивають російські супутники?
 
У його гучних таврування «порушення прав людини в США», які ні в США, ні навіть у Фінляндії  ніхто не помічає?
У вигадках, як незадоволені його правлінням люди, виявляється, всім скопом скуплені ворогами і не люблять Путіна тільки тому, що їм за цю «нелюбов» платять?
 
Невже не доходить, що всі ці заяви робляться з очевидною метою.
 
Мета очевидна - створити країну, повністю залежну від США, придаток Америки, її вотчину. Так, звичайно, «антиамериканізм» є ще й прикриттям - злодій голосніше всіх кричить «тримай злодія», але прикриття служить основної мети - мети закабалення Росії.
 
 
Корр: Але як? Як заяви Путіна можуть служити його, нібито, роботі на американців? І як з Вашими звинуваченнями узгоджуються дії Володимира Володимировича - а вони, ці дії, далеко не обмежуються його публічно вимовними гаслами?!
 
І.І.: Давайте по порядку. Почнемо з заяв. З будь-якої.
 
Наприклад, візьмемо одне з найгучніших заяв останнього часу: «Наші космічні апарати падають через вплив на них американців». Так, цю заяву зробив глава Роскосмосу, а не Путін особисто. Але останнім прапорщику зрозуміло, що такими звинуваченнями не кидаються без узгодження на найвищому рівні.
Заява зроблена. Що далі? Щиро вірять в цю нісенітницю тільки самі вузьколобі невігласи. Всі фахівці, що працюють в області космосу, розуміють, що це нісенітниця. Всі грамотні економісти, інженери, вчені, техніки - все бачать, що звинувачення абсурдні, як би ці люди не ставилися до Америки.
Що маємо на виході? По-перше, раз начальство вказало на «зовнішнього ворога», то немає ніякої необхідності виправляти щось у себе. Не треба шукати помилки в організації, не треба перенаправляти фінансування, не треба звільняти ледарів і недотеп і замінювати їх кваліфікованими фахівцями, не треба міняти атмосферу інтриг і склок в різних НДІ і управліннях.
Нічого не треба робити! Адже у всьому винні вороги. Досить посилити заходи безпеки, і все тут же налагодиться!
 
Тепер, після наказу Путіна валити всі невдачі в космосі на американців, справа пущено на самоплив. Пристосуванці, які обманом проникли на вищі пости в космонавтиці, не будуть зміщені. Розумні голови не отримають призначення, випуск бракованих деталей буде продовжуватися. Вся порочна система буде хибно розвиватися і далі.
 
Головне навіть не в цьому. Головне в тому, що розумні голови, молодь, бачачи, що їм «не світить», що хитрі лизоблюди непорушно стоять на місцях, що нікому не треба нічого змінювати, що ніхто і не думає розбиратися в істинних причинах невдач - розумні голови приймають рішення їхати туди, де їх візьмуть, де вони потрібні, де невдачі не списують на зовнішнього ворога, а ретельно в них розбираються, щоб не допустити повторення.
 
Результат? Повне підпорядкування Росії Америці в Космосі - одному з найважливіших напрямів прогресу на найближчу сотню років! Тому що вчені, інженери, математики поїдуть. А тим, хто залишиться, доведеться працювати під керівництвом хитрунів і лизоблюдів, які бачать свою мету тільки в вишукуванні ворога, тобто, в інтригах.
 
І все тому, що агент американської розвідки Путін зробив хитрий хід: Гучно звинуватив американців у каверзах в космосі! За одне це йому Почесна медаль Конгресу США годиться. Дійшло?
 
 
Кор: - Хороший приклад, але, може бути, просто Путін, як заявила Ксенія Собчак «людина хороша і чесна, просто політик нікудишній»?
 
І.І. : Візьмемо ще приклад. Хочете з внутрішньої політики? Зрештою, я під прикриттям десять років у політиці обертався.
 
Переходимо до прикладу: Ви можете любити опозицію або зневажати її. Але захист прав опозиції - це не примха і не гра в «демократичні ідеали».
 
Опозиція - це основа розвитку країни. Щоб стало ясно, беремо звичайну сім'ю. Поганий глава сім'ї особисто приймає рішення, коли і що купувати, коли йти в зоопарк, коли лягати спати, і яку програму дивитися по телевізору. Хороший глава сім'ї радиться з дружиною, яка попросить виділити гроші на нове пальто, а не на черевики, які ще потерплять, з дітьми - які нагадають, що в місто приїхав цирк, сьогодні краще сходити в нього, а зоопарк не втече, переключить на дитячу передачу на прохання дітей, якщо хоче, щоб діти виросли нормальними.
 
При поганому правлінні члени сім'ї слухняно аплодують бюджету, запропонованого батьком, не терпить опозицію. В хорошій сім'ї всі мають право на критику витрат, на власні розрахунки і вказівки главі сімейства на недоліки в його планах.
 
В поганий сім'ї глава сім'ї на кожну критику огризається - «це тебе сусіди напоумили мене лаяти». В хорошій сім'ї глава сім'ї прислухається до думки. Складає бюджет і замислюється - а як дружина прореагує, які будуть у неї заперечення і як я на них відповім ...
 
Такий процес називається опозицією. Треба бути повним ідіотом, щоб не розуміти роль опозиції в суспільстві. Опозицію не розганяти треба, а сперечатися з нею. Неважливо, подобається вона тобі чи ні. Неважливо, дурна вона чи ні. Неважливо, з ким опозиціонер спить і де відпочиває.
 
Хороший правитель будує свої плани так, щоб заздалегідь бути готовим відповісти опозиції на аргументи, тобто, хороший правитель все прораховує, планує, здійснює, не забуваючи, що кожен його крок під контролем опозиції.
 
Опозиція - це контроль за корупцією і непотрібними витратами. Тільки опозиція завзято шукати будь-яку соломинку, яку скалку у фінансових операціях влади.
 
Такий контроль означає зменшення злодійства і набагато краще витрачання коштів державою. Такий контроль забезпечує розвиток країни! Тому будь-яка нормальна країна ніколи не утискає опозицію. І мови бути не може про відмову на право мітингу в зв'язку з ремонтом бруківки. Навпаки - чим сильніше опозиція, чим потужніший її контроль над вчинками влади, тим сильніше держава. І загроза приходу опозиції до влади - найважливіший мотив для прийняття правильних рішень. Коли опозиція стає владою, роль опозиції переходить до колишньої влади. І тепер контроль здійснює нова опозиція - вона ж, колишня влада.
 
Тому в нормальних країнах і живуть люди нормально!
 
Я сказав вище, що треба бути ідіотом, щоб цього не розуміти?
 
Ідіотом Путіна не вважаю. Але чітке і цілеспрямоване придушення опозиції, перешкода її діяльності в Росії тільки ідіоти не помічають. Хтось радіє, що мітинг не дозволили через "ремонту тротуару" і що неприємного опозиціонера не зарегістроровалі кандидатом у депутати. Хтось вважає, що так їм і треба, цим опозиціонерам. Але сам факт тиску на опозицію ніхто навіть заперечувати не береться.
 
Але ж Путін - не клінічний ідіот. Він глава держави. І політика тиску на опозицію об'яснется тільки однією причиною, а саме: бажанням затримати розвиток країни. А чим інакше? Ну, придумайте іншу причину, чому глава країни не дає країні розвиватися, знищуючи реальну опозицію. Я ж іншої причини не бачу - будь-яка версія легко розбивається. Крім версії дій Путіна за вказівкою ззовні!
 
До речі, жодна диктатура, ніколи, не утримувалася довше смерті диктатора. Після його смерті будь-яку країну лихоманило, та намагалася перебудуватися в рамках встановленої їм системи, але, врешті-решт, надривалася і розвалювалася. Інакше й бути не може в державній системі без серйозної і повністю вільною опозиції.
 
Путін цього не розуміє? Якщо не розуміє, значить, і справді ідіот. Але якщо розуміє, і все-таки так себе веде, гноблять опозицію, звинувачуючи її в продажності, в роботі на зовнішнього ворога, у виконанні наказів за кордону, то чому він так чинить?
 
Відповідь єдиний: не давати країні розвиватися, знищувати контроль з боку опозиції над владою, може тільки досвідчений ворог! Скажімо прямо: резидент ворожої розвідки, проник до керівництва державою.
 
 
Кор: А боротьба з корупцією?
 
І.І.: Вам самому не смішно? Путін не бачить, що його політика, спрямована на вишукування в опозиції «агентів впливу» призводить до зростання корупції в країні, через те, що крадіжка нікому стримувати?
Не смішіть. Все він бачить. Але контролювати корупцію не дозволяє. Ось вам і відповідь.
 
 
Корр: Однак, Путіна люблять і цінують прості люди. Цінують якраз за його влучні фрази, за повні патріотизму мови, за його прямоту і близькість до народу ...
 
ІІ: Я втомився вже повторювати, що треба судити про людину не за словами, а по справах. Патріотичні промови? Так, їх повно. Народу подобаються. А скільки сотень мільярдів рублів російської держави зберігається в банку США? Ах, так, це «стабілізаційний резервний фонд». Тільки чому це тримає Росія цей фонд в США, а не в Фінляндії. Тримає в тій країні, яку Путін постійно мало не напряму звинувачує у всіх бідах Росії.
 
Путін кричить, що не можна давати американцям розвивати свої компанії в Росії, так? Але між тим, в США російські компанії займають вже значний сегмент ринку, і їх частка все зростає. У штаті Нью-Йорк вже половина автозаправок належить російському Лукойлу. Виявляється, уряд США не патріотичний!
 
Що ж виходить? В американському уряді ідіоти? Або ж вони там прекрасно розуміють, що краще купувати чужу нафту, а свою притримувати? І що краще нехай іноземці розвивають структури в США, на іноземні ж гроші, вкладаючи їх в економіку Америки, а не навпаки.
 
Американці всіляко прігшлают російські компанії до себе. А «патріот» Путін всіма шляхами перешкоджає входу американських грошей до Росії. Кричить, що допуск американців до Росії - непатріотічен і поливає їх брудом, що призводить до небажання їздити в Росію. А Росія одночасно мільярди доларів вкладає в американську економіку, чому американці тільки раді. Чому раді? Тому що це їм вигідно! Так що самі подумайте, де в криках про «загрозу американського капіталу» патріотизм, а де чітка політика на недопущення розвитку економіки Росії за рахунок іноземних, а не власних грошей.
 
 
Кор: Дозвольте, але ж іноземний капітал залучається до Росії. По крайней мере, хочуть залучати.
 
І.І.: Питання зрозумілий, відповідаю: Криків повно про «залучення іноземного капіталу». Тільки все крики йдуть в пісок - і завдяки одночасним криків «не дамо іноземцям володіти підприємствами в Росії», і завдяки тому, що на чолі всіх проектів, пов'язаних з іноземними інвестиціями ставлять злодіїв і хабарників. А коли тих хапають за руку, то Путін навіть опрадиваться не намагається. Просто переводить стрілки.
 
Наприклад, хтось Іванов заявив, що глава проекту Сколково злодій і надав відповідні докази.
А Путінська кліка у відповідь заявляє, що Іванов горілкою торгує, відпочиває в Мексиці на гроші держдепу, сам цілиться на місце президента і вважає всіх баранами!
Зауважте, жодного контраргумент з приводу доказів, наведених Івановим, не висувається.
У відповідь на звинувачення з боку Іванова Путін і його шпигунська мережа починають цькування обвинувача. Але на самі викриття не реагують. А тим часом глава Сколково - відомий злодюга і шахрай, продовжує розвалювати важливі проекти.
 
 
Корр: Ви маєте на увазі Олексія Навального, називаючи якогось Іванова?
 
ІІ: Яка різниця, кого я маю на увазі? Повторюю для нетямущих: у відповідь на кожне звинувачення в корупції на адресу шпигунів і шкідників, що стоять в управління країною, ці шпигуни і шкідники у відповідь починають поливати брудом тих, хто їх звинувачує, ведучи в сторону тему про необхідність розслідування корупції.
 
Мені абсолютно не важливо, Навальний, Ройзман, Нємцов, Мальгін, ринських, Акунін, Яшин чи хто там ще, висуває звинувачення. Мені хтось із них, а може, і всі вони, несимпатичні. І діяти кожен з них може з власних мотивів.
 
Це мені нецікаво. У нормальній країні я б ні за кого з них голосувати не став. Але в країні, де при владі шпигун, мене турбує одне: ці люди висувають конкретні звинувачення. Вони аргументовано і чітко показують, що при владі укоренелісь злодії, злочинці, шахраї, розкрадачі. Викривачі підтверджують звинувачення цифрами і документами.
 
А влада у відповідь що робить? А влада у відповідь робить вигляд, що ніяких звинувачень немає, а все викривачі діють за вказівкою держдепу. І розповідає, як її вороги горілкою торгують.
 
Та зрозумійте ж, за вказівкою ззовні діють не ті, хто викриває корупцію, а ті, хто стоячи біля влади, не заважають злодійству і корупції. Ті, хто розгляд по суті підміняють розповідями про те, де і як проводять викривачі свято нового року.
 
 
Корр: Але невже Ви не згодні з тим, що Путін зумів врятувати країну від закабалення американцями?
 
ІІ: Треба бути невігласом, щоб вірити в те, що США прагнули військовим шляхом окупувати Росію або розвалити її, а Путін цього не допустив. По-перше, кому потрібна окупація, навіть якщо б вона була можлива?
 
У короткочасній перспективі американцям потрібно одне - російський ринок! Стабільний російський ринок, де вони можуть закуповувати сировину і куди вони можуть штовхати товари.
 
А стабільність ринку забезпечується не війною і не розпадом країни. Свою мету американці досягли! Вперше в історії! Завдяки Путіну!
 
Сьогодні Росія купує у американців все і живе тільки на американських товарах! Ні? Чи не так? Що за дурниці я кажу?
 
Та подивіться ви на свої мобільні телефони, на автомашини, на марки телевізорів, на технології укладання бруківки, на авіапарк, на репертуар кінотеатрів, на марки одягу, на комп'ютери та принтери, на верстати з укладання електрокабелів, на військові кораблі, на системи видобутку тієї ж нафти, на кавомолки, на кухонні комбайни, на крани, на упаковку з-під соку, на тарілки і вилки. Подивіться нові ліфти, зайдіть в новий універсам, озирніться по сторонах. Про що спір-то?
 
Все, що вас сьогодні оточує, або безпосередньо куплено в Америці або (як, наприклад, у випадку автомобілів) деталі й технологічні рішень продані американцями в Західну Європу і в Азію.
 
Ви не дивіться, що ваш ноутбук випущений в Таїланді. Розроблено-то він в США, Таїланду заводом володіє Америка і саме Америка отримує левову частку прибутку від продажу цього «азіатського комп'ютера» до Росії. Таке становище було 30 років тому? Не було! 20 років тому? Не було! 10 років тому?
 
І то не було, хоча вже закабалення починалося - з моменту приходу Путіна до влади! (Я Єльцина не захищаю, але при ньому Росія просто ще не представляла такий інтерес для американців, точніше, вони тільки готували план засилання своїх козирних агентів на головні пости в нашій країні).
 
 
Кор: А хто ще, крім Путіна, по-вашому, завербований іноземною розвідкою?
 
ІІ: У мене немає доступу до матеріалів по цим особам. Майже напевно, головне керівництво ФСБ - не дарма керівник цієї служби постійно натякає на «ворогів американців», одночасно не перешкоджаючи їх проникненню в країну.
 
Або Ви вірите байкам про те, що більше десятка російських розвідників провалив один зрадник? Курям на сміх. Доморослі терористи знають, що в осередку ніхто не повинен знати більше двох партнерів, щоб уникнути провалу, а тут десяток найважливіших розвідників провалив одна людина.
 
Але ж керівництво ФСБ не постраждало. Здається мені, керівника цієї організації завербували під час довготривалого проживання в США - підловивши на чомусь. Тепер виконує волю заокеанських господарів. Він-то не може не розуміти, що Росія повністю підпорядкована інтересам США, що гучні заяви її лідерів, лише відмазки, і що все це ще квіточки - ягідки Путін тільки вирощує.
 
До речі, адже як витончено зробили! Премію від Держдепу, напевно отримали за Анну Чапман - нагородили дуру орденом і призначили однією з керівниць Єдиної Росії - мила такий жарт, щоб показати, що російський народ дурний, все схаває. Народ-то не поганий, над Чапман він все ж гидливо сміється, але мізки народу все ж засірать вдається. І те, які кошти пущені в хід! Гаразд, це все відступу від теми.
 
А ось чому керівництво ФСБ бере участь в цькування опозиції, не даючи вправаджувати контроль за корупцією, замість лову шпигунів, про це самі подумайте.
 
Ще питання є?
 
 
Кор: Якось незвично. І заперечити всерйоз не виходить, і повірити не можу в те, що патріотичні промови Путіна - просто прикриття його шпигунства.
 
І.І.: Я вже сказав, що «патріотична риторика» з вуст Путіна і його наближених спрямована тільки на одне - на «переведення стрілок». - У катастрофах винен зовнішній ворог? - Значить не треба гнати з посад начальників-ідіотів. - Дії опозиції проплачені держдепом? - Значить, не треба розмірковувати про причини створилося в країні положення, не треба підвищувати життєздатність країни, не треба тиснути корупцію вищих чиновників. Опозиція - агенти заходу? - Значить все відмінно в країні, продовжуємо жити, закуповуючи західні товари і віддаючи натомість невідновні ресурси.
 
 
Корр: Але теза «Путін просто нерозумний політик» як би пояснює все простіше, ніж теза «Путін - шпигун»
 
І.І.: Ну, якщо він просто нерозумний політик, то чого ви за нього голосуєте? Але Путін не негідний політик. Путін - розумний! Путін - дуже розумний! І дуже "придатний політик". Тільки от на кого працює?
 
Якщо Путін просто нікуди не придатний політик, тоді чому так цілеспрямовано Росія повільно, але вірно стає вотчиною США? Повільно - так! Але швидко народ надовго не околпачить. Народ можна швидко обдурити на місяць, на рік, на два. Але щоб майбутні покоління жили під п'ятою США, необхідна трудомістка, кропітка, терпляча робота по одурманення народу. А як ви його одурманити, якщо не «патріотичними промовами»?
 
Люди в Росії схильні вірити закликам зверху. Завербований агент США Путін сказав, що опозиція діє за вказівкою заходу, робочі тут же запропонували її танками розігнати. Путін радий, США раді - тому що без сильної опозиції, що знаходить вилучили у владі, правильний шлях розвитку знайти неможливо. Робітники ж упевнені, що надійшли патріотично, зупинивши заразу. У чому їх вина? Досвідчений шпигун тому й досвідчений, що вміє димову завісу розстилати. І не таких робочих шпигуни дурили.
 
 
Кор: А чи є ще шпигуни в керівництві? Сурков, Якименко, Гризлов?
 
І.І.: Бажатимете жартувати? Якименко? Та який він шпигун, просто клоун і пройдисвіти. Сурков? - Не знаю, думаю, що ні. Цей тип, звичайно, здогадується про справжню роль Путіна, навіть напевно майже розуміє її, але людина обожнює владу і гроші, обожнює, коли йому черевики лижуть, тому так себе і поводить. Гризлов тремтить за свою посаду, більше йому нічого не потрібно. А вже чому Путін робить ставку на таких, як Якименко, Сурков, як нинішній міністр оборони, який отримав свій пост за вдалу поставку меблевих гарнітурів дружинам начальства (він же завідував меблевої фірмою до призначення на пост міністра), чому Путін робить ставку на таких прес- секретарів, як Пєсков, на таких оглядачів, як Соловйов і на ораву підлабузників, самі зрозумієте.
 
Шпигун ж не тільки шпигунську мережу створює. Шпигун вміло плете невід з вірних йому хітрованов, які заради долара мати рідну задушать, не те, що його політику захищати стануть.
 
Невже ті чиновники, які забороняють ходи під приводом «ремонту та будівництва» теж шпигуни?
Ні, звичайно. Так, звичайно, працюють вони на США, забороняючи контролювати владу, це-то зрозуміло.
Але надходять вони так просто через недогляд, боячись втратити місце, упустити кар'єрний шанс, вигідну закордонну поїздку. А от хто в країні таку систему успішно ось уже десять років вводить - це інше питання. Навіть передвиборчі кампанії в Росії, і то за американськими технологіями проводять, із запрошенням за великі гроші американських спеців, а туди ж - «ми патріоти, ми проти Америки»
 
 
Корр: Не по собі стає. Адже люди вірять йому. Невже дурні все?
 
І.І.: Прості люди - барабанщики-нашисти або ті ж робітники, що пропонують танками опозицію задавити, або журналісти НТВ, наполегливо вбивали в маси ідею шкоди опозиції, або інтернет-коментатори з піною біля рота захищають "антіамеріканца Путіна", вони-то в чому винні? У тому, що купилися на солодкі промови шпигунської братії? Так я вже сказав - і не таких людей шпигуни околпачивать, не таких людей резиденти ворожих розвідок обманом залучали до мережі і користувалися їх щирим помилкою.
 
Ви краще ось про що подумайте - країна живе на американські поставки і забезпечує американцям мільярдні прибутки, це так. Але це півбіди. Головна біда не в цьому, хоча це теж біда. А в чому головна біда? Головна біда в тому, що Росія думати навчилася по-американськи!
 
Будь-яку область візьміть - від слова «негр» до фінансових термінів. У російській мові слово «негр» ніколи негативною забарвлення не мало. А в англійській мало! Там його заборонили по праву. Але ж в Росії теж вже прагнуть не вживати. Так, опираються багато, але на телебаченні, в газетах, уже немає цього слова. Чому ні? Тому що американці його не вживають. Іспанці вживають - але ми на них не рівняємося, ми під американців підлаштовуємося.
 
У комп'ютерних іграх всі діти тепер тільки американськими термінами і хизуються. У кіно - тільки «рімейки» і «кастинги». Дрібниці? Ні не дрібниці - це насадження духу Америки! І хто ж це в нас цей дух рішуче насаджує ось уже років десять? Та ваш «негідний політик» і насаджує. "Антиамериканіст", понімешь. Ну-ну.
 
 
Корр: Але ж США підтримують російську опозицію і лають Путіна за переслідування?
 
І.І.: Припинити нісенітницю повторювати! Посол США запросив лідерів опозиції в гості, він теж ідіот? Він не розуміє, йому радники не підказали, що російське суспільство такі запрошення не розуміє, що більшого удару по опозиції з боку США і уявити неможливо. Так, я згоден, що всі посли світу завжди зустрічаються з лідерами легальної опозиції - робота в них така, дізнаватися країну з усіх сторін. Але тільки в Росії сьогодні такі зустрічі американського посла викликають падіння престижу опозиції. Після цього Ви мені про «підтримку опозиції з боку США» заявляєте? Курям на сміх.
 
 
Корр: Але навіщо, навіщо так завзято насаджувати антиамериканізм? Адже куди не глянь, усюди в Росії Америку лають!
 
І.І.: Хлопчисько Ви. По-перше, така лайка викликає почуття заздрості: раз так багато про Америку говорять і так завзято її лають, значить неспроста, значить щось там є таке привабливе, чого нам не вистачає.
 
Путінська кліка на телебаченні і в пресі цю політику проводить вміло. Так само вміло, як принижує Росію пошуками амфор, заїздами на комбайнах, грою в бадмінтон на публіку і цілуванням хлопчиків в животи. Раз так себе веде лідер країни, то чого країна гідна?
 
Але не будемо відволікатися. Адже що виходить. Пам'ятаєте прислів'я: «Як хочеш називай. Тільки в піч не став ». В дитинстві пам'ятайте - чим більше забороняли нам грати з хлопчиком, тому що він хуліган, тим більше нам з цим хлопцем було цікавіше. І адже найчастіше щиро ми вважали його хуліганом. Ми вірили, що він поганий, раз нас так навчили, а все ж тягнуло до нього. А зараз, через 30 років, взагалі шкода, що не познайомилися ближче, не дружили.
 
Так і тут ... Через 30 років вся Росія буде так же люто аплодувати американцям, як сьогодні лає. Тому що їх «в дитинстві» насильно привчали американців лаяти ... Як курити забороняли - пам'ятаєте? І як все прагнули курити, тому що куріння все лають. Вам ці приклади нічого не нагадують?
 
Ви американські фільми дивитеся? Ні? Ну, по-перше, більшість дивиться, а 100% населення ніхто охоплювати і не збирався. По-друге, фільми не дивіться, але зубною пастою Колгейт чистите? По-третє, та хоч російські фільми дивіться - і кінокамери, і монтажні студії, і плівка, і кінопроектори - все за кордоном закуповується. Щоб країна повністю від інших країн залежала, від США і від НАТО.
 
Тобто, поки нас вчать, що американці погані, ми не помічаємо, як перед ними відкриваються всі двері.
 
Невже незрозуміло, навіщо фальшивий антиамериканізм насаджується. Знову димова завіса.
 
Запевняю Вас, від того, що 90% росіян кричать на всіх кутках, яка Америка погана і які американці погані, їм, американцям, гірше не живеться.
 
А ось те, що у тих же росіян в кишені телефони з американською технологією, в холодильнику продукт фольгою накритий, зробленої за американською технологією, в телевізорі американські деталі, труси робляться по швейним програмами, проданим Америкою Росії - ось це і є єдине важливе.
 
І добре, що ви ненавидите Америку - так вам легше не помічати, що Путін вас давно вже під Америку поклав.
 
Ви тільки подивіться - увімкніть телевізор. І порахуйте, скільки разів за день по кожному каналу в Росії звучить слово «Америка». І подумайте, а скільки разів слово «Росія» звучить на американському телебаченні? Один раз на місяць на шоу місцевого значення? Або ще рідше. А в Росії - щогодини «Америка, Америка». І яка різниця, хвалять в Росії Америку і американців або лають їх. Головне - кажуть про неї.
 
А тут вже психологія проста, як пень - коли багато хвалять, людині нудно стає. Не люблять люди, коли їм вселяють відкрито, що хтось там хороший. З цим сперечатися не будете ж? Чим більше вас змушують щось любити, тим менше вас тягне до насильно впроваджується «предмету кохання». І навпаки - чим більше лають, тим більше в підсвідомості накопичується інтерес, цікавість і неусвідомлений протест проти лайки.
 
Я вже не кажу про те, що згідно із законами психології, те, у що людина вірить в 15-20 років, він різко відкидає в 40-50. Змінюються поняття з віком. Адже сьогодні молодь вчать не любити Америку, а значить вселяють любов до неї через 20-30 років.
 
І для досягнення поставленої мети немає кращого ходу, ніж кожен день труїти по телевізору, в газетах, по радіо, в книгах, що Америка погана. Хапай будь епізод - хоч потяг з рейок зійшов, хоч полоненому терористові в пику дали. І пиши про це. Чим більше бруду кидають в бік Америки через незначні причини, тим краще. Через 20 років шпигуни свого доб'ються - весь народ російська буде з благоговінням дивитися на США. Завдяки чому? Правильно, завдяки мудрій політиці «антіамеріканца Путіна» - насправді завербованого ними козиря, який діє в їх благо і на довгострокову перспективу!
 
 
Кор: І що, по-вашому, робити треба?
 
І.І.: Подобається Путін? Йди і голосуй за нього. Але пам'ятай, що голосуючи за Путіна, ти голосуєш за США! Тому що Путін - шпигун. Якщо не шпигун, то веде себе, як шпигун. І сперечатися з цим неможливо. Сподіваюся, цим інтерв'ю Ваша газета відкриє очі хоча б сотні найрозумніших читачів.
 
 
Кор: Дякуємо за інтерв'ю. Та вже, змусили Ви мене задуматися.
 
І.І.: Я старий, мені на пенсію скоро. Але я все життя боровся за інтереси Росії. На відміну від ворога Росії і американського агента В.В. Путіна І не збираюся боротьбу припиняти. І я вірю, що настане день, коли російські органи виведуть цього зрадника на чисту воду, коли долю його вирішить військовий трибунал!
 
Підемо пиво пити, журналіст? Ось цей рецепт мені до душі: Як готувати пиво. А текілу з ромом нехай шпигуни п'ють.
 
До речі, ось посилання на статтю 2006 року, автор якої бачить ситуацію приблизно так само. Професіонали-розвідники зійшли з розуму? Або вони розуміють все краще нас, простих обивателів?: http://forum-msk.org/material/power/6437.html
 
 
 
Джерело: liveinternet.ru/  Переклад тексту - компютерний, можливі помилки

 

Родовіда. Родолюбіє
Рідна Віра Українців
Держава Роду Нашого
Нищення нашої спащини
Сучасний світ. Людство
Релігії у світі
Ми - Українці !
ljud261.jpg
Свята наша земля
pryr122.jpg
Нове на сайті

Час: деякі властивості. Дослідження

Що таке час? Це питання до сьогодні не є однозначним, і мабть до кращого, що на сучасному етпаі розвтику (чи, точніше, деградації) людства "час"  як фізична реальність не підвладна "науковцям".
Але наші прекди казали про Час. Згадаймо текст Велесової никги:

“Революціонер” – вечір пам’яті Олександра Капіноса у м.Львові 10.03.2015 р.

У м.Львові 10 березня, у вівторок, відбудеться вечір пам’яті Борця за Волю України, Героя Небесної Сотні Сашка Капіноса. Цього дня йому мав би виповнитися 31 рік. Запрошуємо студентську молодь та всіх бажаючих прийти та вшанувати світлу пам'ять Звитяжця. 

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Знакова, історична подія світового значення: Перун повернувся і піднятий з Дніпра! Україна-Русь, пробудись!

   Дорогі  Браття і Сестри!
   У стольному граді Києві,  столиці України (столиці Русі) сталася знакова історична подія, важлива як для України і українського народу, так і для слов'янських народів та духовного поступу Людства.
   До берега ріки  Дніпра-Борисфена, у Видубичах, приплив скульптурний образ Перуна - захисника Русі, України (нащадка Русі), який був одним з головних Богів у пантеоні Русичів.
   ВІн поставлений у 2009 році  Старокиївській горі у Києві, був вночі таємно спиляний у 2012 році злочинцями.
   08 травня  2013 року  цей скульптурний образ піднятий з Дніпра. 

Декларація всенародного руху за відновлення конституційності і законності в України на Майдані Незалежності у м.Києві

Ради чого Українці боролись на Майдані?
Що в сьогоднішній ситуації МИ, УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД маємо вимагати від влади? 
Що нам у державі належить, чи ми в боргу перед кимось, чи інші держави винні нам? 
Хто керує Україною?
Українці є
в неволі, як за часів Т.Г.Шевченка - у своїй державі, вибореній ціною великої звитяги і страждань...

Чи є в Україні національний лідер?
Чи є організація, яка захищає, впрваджує в державну стратегію України  інтереси українців?
Чи є в Україні українська національна  ідея? Куди ми йдемо?
Чи є засадничою, керівною для українців  духовна система українського Роду - світогляд, розуміння Бога: саме наші, Предківські, споконвічні? 
Чи є в нашого народу духовна еліта, яка покаже керманичам, хай і майбутнім та всьому нашому етносу Шлях до визволення, до Щастя у своїй Державі?
 Хто дасть нам справжні, істинні знання - зараз для того, щб врятувати наш нарід?
Яка функція духовної (зокрема і релігійної) еліти в Україні?  

Це звернення, яке не побачили українці, було написане в часи Майдану  - але воно дає нам ключ до розуміння сьогоднішньої ситуації.

Світлана Сторожівська. Поезії]

Збірка поезії Світлани Сторожівської « Як сонце світу…», зачаровує чарівними картинами світу наших предків, автор віршів через призму себе тримаючись за  руку із сонцем занурює читачів у рідний світ уяви та явного.

 

Українське Різдво. Коляда. Свят-вечір.

Графічним символом українського календаря може бути восьмипроменева зірка. Календар цей напрочуд стрункий, симетричний: 4 пори року, 4 найбільші сонячні свята, що відповідають кожній із чотирьох сонячних фаз (сонцестояння і рівнодення).

СВЯТВЕЧІРНІ вірування лемків . Ворожіння

Напередодні Різдва найчастіше згадуються різні традиції, пов’язані з християнською символікою цього свята. Однак, думаю, варто не забувати й про його язичницькі витоки, адже воно, поки стало християнським святом народження Христа, було поганським святом народження Сонця, а разом з ним і Світу.

Статті, дотичні до теми
Найбільш переглянуті статті
Категорії статей
Канали новин
Свята Українців. Купала

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Громада «Вінець Бога» провела Купальське свято (2013 р.)

Громада Рідної Православної Віри «Вінець Бога» м. Вінниці провела 22 червня 2013 року в районі «Сабарів», на узбережжі священної для українців ріки Бог українське звичаєве свято Купала. Свято відбулося під гаслом «За Рідну Українську Віру».

Купальська Ватра на Дрогобиччині (2013р)

22-23 Кресеня (Червня) на Дрогобиччині відбудеться одне з сакральних і найдавніших українських свят - Свято Купала, Бога Літнього Сонцестояння, Бога молодості, краси, молодечої вибуялої волі, духовної нескоримості. Бога земних плодів, а також шлюбу!

 

Готуймося до Купальського свята! Купальські пісні

Настають найкоротші літні ночі — свято Купайла, і звідусіль — лісів, гаїв, берегів річок — линуть купальські співи. Через християнський вплив їх подекуди стали називати «петрівочними піснями». Купальські пісні — це переважно мрії дівчат про заміжжя, прощання з вільним життям, бо восени настає пора весіль. Зміст цих пісень язичницький, купальський.