25 | 09 | 2017

Інформація як засіб окупації

Інформація і окупація.Ракета

Настали часи інформаційних та духовних воєн. Йде жорстока боротьба не за матеріальні цінності, а за душі і свідомість людей. Колись у бій йши зі списом, гарматою, танком, зараз - з комп’ютером, телеканалом, засобоми масової інформації. 

 

Четверта влада стає першою. Економічні війни, де головною зброєю були гроші, відходять в минуле.

 
Навіть у Верховній Раді зрозуміли, що не все можна купити за гроші. За мільони не купиш авторитету і довір’я виборців. Народ все бачить і чує, і з потоку інформаційного бруду вміє віднайти чисте джерело і потічок достовірної інформації. За грандіозними мільярдними шоу з одурманювання він бачить виконавців і замовників цих шоу.
І така інформаційна зброя обертається проти її виробників.
 
А театр абсурду в парламенті вже давно перетворився на тягучий і гнітючий серіал. Але кому це потрібно? Питання риторичне. Мабуть тим, хто хоче очистити Україну від українців, корінного населення цих земель, і заселити нашу землю чужинцями.
 
В цивілізованому світі давно знають вартість достовірної інформації, бо хто володіє інформацією, - той керує ситуацією.
 
Тому перші особи держави оточують себе тільки тими людьми, які можуть надати їм таку інформацію, а не сватами і друзями (такі люди в них - для створення домашнього мікроклімату та підтримання родинного вогнища).
Глибокі знання, національна культура і порядність людини - це ті критерії, за якими мав би формуватися кадровий потенціал владної верхівки кожної цивілізованої держави.
 
За часів Київської Русі, до запровадження християнства, до влади допускались відаючі люди з древніх родів, які проходили навчання і посвяти на основі божественних відичних знань, що передавались у родах Волхвів Руси-України з покоління в покоління.
 
Це саме ті знання, на яких була збудована велика Слов’яно-Орійська Скупа, знання, якими послуговувались творці Трипільської культури, Кіммерії, Аркаїму, Великої Сколотії, Сарматії, Антського царства, Київської Русі та Болохівського (Волхвівського) князівства.
 
Завдяки спадкоємній передачі з роду в рід Священного дару Відання та законів світотворення і розвитку, укладених в Карбах Відання, ці держави розвивалися за природними, тобто Божими законами. Варнова система устрою, коли кожен робив ту справу, яка йому найкраще вдавалася за природною приналежністю до певної варни, виключала керування державою кухарок чи кухарчиних дітей, приближених до престолу. Кастова етнократія була заснована на чистоті крові і на зростанні чистоти свідомості і світогляду, честі, лицарства та героїзму во їм’я свого народу.
Керманичі ж тих народів, які бажали вести паразитичний спосіб життя, воювали за підкорення інших земель і народів. Але в ті часи війна була відкритою. Всі знали, хто свій, а хто ворог і які цілі він переслідує.
 
Зараз ведеться скрита, підла і жорстока боротьба з інформаційного одурманювання людей, аби приспаний брехнею і фарисейством народ, позбавлений правдивої історії та інформації, сам добровільно віддав всі свої багатства, збережені і створенні важкою працею його предків новим паразитам і чужинцям. Кривда, спричинена відвертими ворогами і окупантами не так болить, як та, яка зараз повсюдно твориться, начебто, своїми. Змінити свідомість людей в потрібному їм напрямку - головне завдання теперішніх інформаційних монстрів. 
 
Пропрацювавши дев’ять років в кущовому інформаційно-обчислюваному центрі розробником інформаційних задач, алгоритмістом - аналітиком, знаю, що якщо вхідна інформація неякісна, недостовірна, то які би дії з нею не проробляти, які би алгоритми не застосовувати, - на виході ми отримаємо таке ж "сміття", не придатне для прийняття якісних рішень.
 
І завдання грамотного керівника будь-якої установи визначити, яка інформація дасть позитивний результат, а яка заведе в темний кут і хибне рішення, прийняте завдяки такій інформації, наробить багато шкоди і кривди людям.
Тобто, слід визначити правильні пріоритети - що головне, що другорядне, а чого взагалі робити не потрібно і тратити на це час, кошти і людську працю, а точніше життя.
 
Мене завжди дивували люди, які витрачають своє життя на негідні справи: руйнування чиєїсь праці чи здобутків, або ще гірший варіант - їх присвоєння. Недарма кажуть в народі, що крадене ще нікому щастя не принесло. Або ще кажуть: як прийшло - так і пішло.
 
Те ж стосується і інформації. Якщо вона направлена на добрі справи, на творення, а не руйнування, несе позитивну енергетику - то її носій і передавач сам від неї оздоровлюється і енергетично заряджається.
Якщо ж інформація руйнівна, несе злобу, жадібність, недоброзичливість, заздрість, то й людина, яка її розповсюджує часто хворіє, вічно всім незадоволена, не вміє насолоджуватись життям, а тратить його на заробляння брудних грошей, які потім йдуть на лікарства чи пусті витрати. Кажуть, що інформацією можна вбити людину, а можна і оздоровити. Тому від інформаційних вампірів треба вміти себе захистити.
 
 
Зараз проводяться в світі дуже цікаві дослідження з водою. Виявляється вода має здатність також переносити інформацію. І в залежності від того, який шлях вона пройшла перед тим, як потрапити у Ваш дім, - може бути мертвою, живою, цілющою, структурованою, або руйнівною. А так як тіло людини на 75-85% складається з води, то ми виглядаємо і ведедемо себе у відповідності до структури тієї води, яку споживаємо і яка є в нашому організмі. Є багато чинників, які впливають на структуру води ( в ідеальному вигляді структура живої води має форму правильної сніжинки). Проходячи по гнилих трубах міського водопроводу або під впливом електромагнітних коливань мобільного телефону чи брудних інформаційних потоків, вона втрачає свою структуру. А це гірше, ніж неякісний хімічний склад цієї води. Над відром води не можна сваритися чи злитися, бо потім така вода не придатна для приготування їжі. І навпаки, їжа, приготовлена з любов’ю для рідних людей з продуктів, вирощених своїми руками на рідній землі дає організму великий заряд енергії і краси. Навіть рослини краще ростуть, политі водою, яку перед тим похвалили, чи їй подякували. Любов і вдячність – найпотужніші енергетичні джерела. 
Вода вбирає всю інформацію, яка її оточує. Ніяка інша речовина не має здатності перебувати в трьох станах: твердому, рідкому і газоподібному. Але переходячи з льоду і пари в рідкий стан, вода має здатність і очищатися від інформаційного бруду. Мабуть і людству потрібно зробити такий перехід (за І. Каганцем - Перехід IV), щоб очиститись від нагромадженого інформаційного бруду, бо критична маса його може призвести до знищення всього живого. 
 
 
Всевишній посилає нам, людям, в найважчі часи своїх синів-Спасів, аби вони рятували людство від винищення.
Такими були Ной (Рама), який вивів частину орійських родів на північ в межиріччя Дніпра та Дунаю, де можна було почати нове життя після всесвітнього потопу. Літочислення, яке велось від того часу існувало в нас до введення Петром І в 1699 році нового літочислення від Різдва Хрестового (різниця становить 5508 років, тобто зараз 7516 рік). Новий відлік часу завжди починався від сворення нового світогляду і основаної на ньому нової цивілізації.
П’ять тисяч років тому Богом посланий був нам Спас Орій (Ярій, Ярило), який неодноразово втілювався в племенах Слов’яно-Орійців і рятував (спасав) рід від загибелі і забуття. Він переміг із синами і братами орійців-відступників, які стали на стороні Чорнобога. В Індії його вшановують як Арджуна. 3,5 тис. років тому таким Спасом, посланим Богом для Індії, був Будок (Будда).
 
Два з половиною тисячоліття тому Спас Колодій зрушив Колесо і пришвидшив прихід весни, щоб люди мали можливість швидше засіяти і зібрати урожай, врятувавши їх від голоду.
 
Спас Один, якого дуже шанують наші північно-західні сусіди, вивів слов’яно-орійські роди на нові землі західної Європи 2,5 тис.років тому і своєю самопожертвою врятував їх від винищення.
 
Комонезь Ясів спілкувався з Богом через різи (руни).
 
Ісус Хрестос два тисячоліття тому отримав призначення від Бога підняти духовний рівень занепалого Орійського роду галів-галеліян, які почали втрачати відичні знання та кровно змішуватись з чужинцями, поклонниками Ями-Яхве.
 
Бог послав його до галілейського народу аби відновити на його землях Покон Рода Всевишнього та відичні знання.
Але жерці Ями-Яхве винищили всіх його учнів, а лжеапостоли спотворили його вчення. Спаси є боголюдьми і в наступних життях стають Богами.
 
Спасом вважається також воїн-жрець Мамай, який врятував Русь-Україну від повного винищення в Яві. Він був з роду витязів останнього Комонезя Святослава Хороброго, які осіли на о. Хортиця. Його образи колись були чи не в кожній українській хаті. 
 
Наші предки дуже шанували богиню води - Дану. Саме січень був її місяцем. Свято Водосвяття, ЯрДану, відзначали 5 січня - на 12-й день від Різдва за Сонячним календарем. І з того часу вода у водоймах вважалася цілющою. Саме тому в цей час запасалися такою водою, взятою з джерел і чистих водойм, на цілий рік. Так як вода очищається від інформаційного бруду шляхом переходу із одного стану в інший, так і нам пора очистити свою свідомість від інформаційного сміття і брехні та долучитися до чистих джерел інформації. 
 
Родовіда. Родолюбіє
Рідна Віра Українців
Держава Роду Нашого
Нищення нашої спащини
Сучасний світ. Людство
Релігії у світі
Ми - Українці !
ljud351.jpg
Свята наша земля
pryr154.jpg
Нове на сайті

Час: деякі властивості. Дослідження

Що таке час? Це питання до сьогодні не є однозначним, і мабть до кращого, що на сучасному етпаі розвтику (чи, точніше, деградації) людства "час"  як фізична реальність не підвладна "науковцям".
Але наші прекди казали про Час. Згадаймо текст Велесової никги:

“Революціонер” – вечір пам’яті Олександра Капіноса у м.Львові 10.03.2015 р.

У м.Львові 10 березня, у вівторок, відбудеться вечір пам’яті Борця за Волю України, Героя Небесної Сотні Сашка Капіноса. Цього дня йому мав би виповнитися 31 рік. Запрошуємо студентську молодь та всіх бажаючих прийти та вшанувати світлу пам'ять Звитяжця. 

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Знакова, історична подія світового значення: Перун повернувся і піднятий з Дніпра! Україна-Русь, пробудись!

   Дорогі  Браття і Сестри!
   У стольному граді Києві,  столиці України (столиці Русі) сталася знакова історична подія, важлива як для України і українського народу, так і для слов'янських народів та духовного поступу Людства.
   До берега ріки  Дніпра-Борисфена, у Видубичах, приплив скульптурний образ Перуна - захисника Русі, України (нащадка Русі), який був одним з головних Богів у пантеоні Русичів.
   ВІн поставлений у 2009 році  Старокиївській горі у Києві, був вночі таємно спиляний у 2012 році злочинцями.
   08 травня  2013 року  цей скульптурний образ піднятий з Дніпра. 

Декларація всенародного руху за відновлення конституційності і законності в України на Майдані Незалежності у м.Києві

Ради чого Українці боролись на Майдані?
Що в сьогоднішній ситуації МИ, УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД маємо вимагати від влади? 
Що нам у державі належить, чи ми в боргу перед кимось, чи інші держави винні нам? 
Хто керує Україною?
Українці є
в неволі, як за часів Т.Г.Шевченка - у своїй державі, вибореній ціною великої звитяги і страждань...

Чи є в Україні національний лідер?
Чи є організація, яка захищає, впрваджує в державну стратегію України  інтереси українців?
Чи є в Україні українська національна  ідея? Куди ми йдемо?
Чи є засадничою, керівною для українців  духовна система українського Роду - світогляд, розуміння Бога: саме наші, Предківські, споконвічні? 
Чи є в нашого народу духовна еліта, яка покаже керманичам, хай і майбутнім та всьому нашому етносу Шлях до визволення, до Щастя у своїй Державі?
 Хто дасть нам справжні, істинні знання - зараз для того, щб врятувати наш нарід?
Яка функція духовної (зокрема і релігійної) еліти в Україні?  

Це звернення, яке не побачили українці, було написане в часи Майдану  - але воно дає нам ключ до розуміння сьогоднішньої ситуації.

Світлана Сторожівська. Поезії]

Збірка поезії Світлани Сторожівської « Як сонце світу…», зачаровує чарівними картинами світу наших предків, автор віршів через призму себе тримаючись за  руку із сонцем занурює читачів у рідний світ уяви та явного.

 

Українське Різдво. Коляда. Свят-вечір.

Графічним символом українського календаря може бути восьмипроменева зірка. Календар цей напрочуд стрункий, симетричний: 4 пори року, 4 найбільші сонячні свята, що відповідають кожній із чотирьох сонячних фаз (сонцестояння і рівнодення).

СВЯТВЕЧІРНІ вірування лемків . Ворожіння

Напередодні Різдва найчастіше згадуються різні традиції, пов’язані з християнською символікою цього свята. Однак, думаю, варто не забувати й про його язичницькі витоки, адже воно, поки стало християнським святом народження Христа, було поганським святом народження Сонця, а разом з ним і Світу.

Статті, дотичні до теми
Найбільш переглянуті статті
Категорії статей
Канали новин
Свята Українців. Купала

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Громада «Вінець Бога» провела Купальське свято (2013 р.)

Громада Рідної Православної Віри «Вінець Бога» м. Вінниці провела 22 червня 2013 року в районі «Сабарів», на узбережжі священної для українців ріки Бог українське звичаєве свято Купала. Свято відбулося під гаслом «За Рідну Українську Віру».

Купальська Ватра на Дрогобиччині (2013р)

22-23 Кресеня (Червня) на Дрогобиччині відбудеться одне з сакральних і найдавніших українських свят - Свято Купала, Бога Літнього Сонцестояння, Бога молодості, краси, молодечої вибуялої волі, духовної нескоримості. Бога земних плодів, а також шлюбу!

 

Готуймося до Купальського свята! Купальські пісні

Настають найкоротші літні ночі — свято Купайла, і звідусіль — лісів, гаїв, берегів річок — линуть купальські співи. Через християнський вплив їх подекуди стали називати «петрівочними піснями». Купальські пісні — це переважно мрії дівчат про заміжжя, прощання з вільним життям, бо восени настає пора весіль. Зміст цих пісень язичницький, купальський.